Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#13101 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az a baj, hogy elkezdődtek a felkészülési meccsek, 11.én rajtol a premier lige, addigra minden edző össze akarja rakni azt a stabil kezdő 11ét amivel kisebb változtatásokkal ugyan, de ugyan azt a csapatot fogja felküldeni a pályára. Ennek tudatában kevés esély van bárki nagy nevet elhozni. Volt már rá példa igen, hogy utolsó utáni pillanatban hoztuk el játékost, de azt nem mindig köszöntük meg.
Ha nem lesz több távozó akkor tényleg nem kell mar semmi töltelék ember, de kezdőbe azért lenne még hova igazolni.
Nagyon kíváncsi vagyok ki lesz az a 11 + 5/6 játékos akivel komolyan számolni fog Sarri. Iszonyat kemény lesz idén is a PL, egyre keményebb, a kis csapatok olyan játékosokat vesznek hogy elképesztő.
Én még bizakodó vagyok, 9 nap az végülis nem kevés, nézőpont kérdése az egész. :wink:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13102 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:9 nap maradt... Vajon milyen meglepetést tartogat még nekünk erre a pár napra a vezetőség? :lol: A nyár elején nem gondoltam volna, hogy ezt mondom de szerintem lassan ideje megbékülnünk a tavalyi kerettel. Bár amíg nem tértek vissza a vb játékosaink, addig semmi se biztos. Tényleg, elvileg mikor kell nekik visszatérni? Vagy egyáltalán ők játszanak valami felkészülési meccset a szezonkezdés előtt? Komoly, hogy 10 nap múlva kezdődik számunkra a PL és a csapat húzóemberei még csak nem is találkoztak Sarrival, mikor fognak egyáltalán beletanulni a rendszerébe :D
Én sem nagyom értem ezt a korai PL rajtot és az FA-nél is jól kitalálták,hogy a vb évében vezetik be az új átigazolási ablakot.
Szerintem itt már nem lesz érkező, de hogy őszinte legyek jobb is,hogy az ilyen Vecino, Ramsey,Rugani,Caldara nem jönnek,mert nem hiszem,hogy nagy előrelépést jelentenének.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6843
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13103 Hozzászólás Szerző: Pityee »

9 nap maradt... Vajon milyen meglepetést tartogat még nekünk erre a pár napra a vezetőség? :lol: A nyár elején nem gondoltam volna, hogy ezt mondom de szerintem lassan ideje megbékülnünk a tavalyi kerettel. Bár amíg nem tértek vissza a vb játékosaink, addig semmi se biztos. Tényleg, elvileg mikor kell nekik visszatérni? Vagy egyáltalán ők játszanak valami felkészülési meccset a szezonkezdés előtt? Komoly, hogy 10 nap múlva kezdődik számunkra a PL és a csapat húzóemberei még csak nem is találkoztak Sarrival, mikor fognak egyáltalán beletanulni a rendszerébe :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13104 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Hohooo robban a bomba! Micsoda fogás lesz nyamnyam.

Chelsea hope to beat Real Madrid to the signing of Bayern Munich striker Robert Lewandowski. (Forrás: Star)
hát persze meg még jön egy Dybala meg egy Savic is. :D :D :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4626
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13105 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:(Forrás: Star)
(Forrás: Star)

(Forrás: Star)

(Forrás: Star)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7073
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13106 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Remelem jo lesz iden az Inter. Legalabb lesz kinek szurkolnom Bl-ben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13107 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hohooo robban a bomba! Micsoda fogás lesz nyamnyam.

Chelsea hope to beat Real Madrid to the signing of Bayern Munich striker Robert Lewandowski. (Forrás: Star)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6843
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13108 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Vrsaljko - Inter - hivatalos.

Velünk is erősen szóbahozták, nem rossz játékos, de Azpi szerintem sokkal jobb, Zappa meg tartaléknak tökéletes.
Inter Modricot is akarja és ha esetleg ő nem jön össze, abban az esetben Vidalért mennek.

INTER MAKE MODRIC MOVE

Inter Milan have made contact with Real Madrid midfielder Luka Modric’s agents over a move, according to Sky in Italy.

The Croatian is believed to be open to the move to San Siro.

The Serie A club will move for Bayern Munich midfielder Arturo Vidal if they cannot sign Modric. (Sky)



Egyébként az Atletico sem szarral gurigat, Vrsaljko helyére leigazolták Ariast és megszerezték Gelson Martinst is. Lemarról nem is beszélve.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13109 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Vrsaljko - Inter - hivatalos.

Velünk is erősen szóbahozták, nem rossz játékos, de Azpi szerintem sokkal jobb, Zappa meg tartaléknak tökéletes.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13110 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Vecino lehet a legreálisabb érkező még. Se nem fiatal, se nem öreg, elég olcsó és senki másnak nem kell. Sztem rajta kivül nem lesz érkező, ha Hazardék maradnak.

Az Inter pedig Vecino eladása után állitolag Vidal-al pótolna, már folynak a tárgyalások. Oriási lesz ha összejön a lélek rombolo torpedo kettös az internél, Nainggolan és Vidal! Mindig is kiváncsi voltam mire mennek ketten egy tengelyben.
Lehet Vidal nem fiatal, de én jobban adnám őt mint Vecino-t.
Pár meccsen láttam játszani, de nem hiszem,hogy előrelépés lenne a kp-n.
Amugy nehezen hiszem el,hogy a klub nem képes behúzni egy nagy nevet vagy egy fiatal játékost akiben hatalmas potenciál van és már bizonyított top szinten is(Bailey, Pulisic, Malcom, Martial).
Ne értsetek félre nem azt várom,hogy egy nyár alatt jöjjön egy Dybala egy Sergej és egy Martial, de nyaranként szetintem simán beleférne 1 100m-os igazolás.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13111 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Vecino lehet a legreálisabb érkező még. Se nem fiatal, se nem öreg, elég olcsó és senki másnak nem kell. Sztem rajta kivül nem lesz érkező, ha Hazardék maradnak.

Az Inter pedig Vecino eladása után állitolag Vidal-al pótolna, már folynak a tárgyalások. Oriási lesz ha összejön a lélek rombolo torpedo kettös az internél, Nainggolan és Vidal! Mindig is kiváncsi voltam mire mennek ketten egy tengelyben.
Nem tudok túl sokat Vecino-ról, párszor láttam tavaly az Inter-ben meg idén a VB-n, nem mondom hogy álomkategória, de én örülnék a leigazolásának mert ő egyértelműen egy Sarri-signing lenne ahogy Jorginho is az, és az mindenképpen jó hír hogy a board ennyire az edző mögé áll - az meg szintén hogy az exjátékosaihoz hírhedten ragaszkodó Sarri nem Valdefiori-t meg Maggio-t hozza magával.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13112 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Vecino lehet a legreálisabb érkező még. Se nem fiatal, se nem öreg, elég olcsó és senki másnak nem kell. Sztem rajta kivül nem lesz érkező, ha Hazardék maradnak.

Az Inter pedig Vecino eladása után állitolag Vidal-al pótolna, már folynak a tárgyalások. Oriási lesz ha összejön a lélek rombolo torpedo kettös az internél, Nainggolan és Vidal! Mindig is kiváncsi voltam mire mennek ketten egy tengelyben.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#13113 Hozzászólás Szerző: focimark »

Megyó írta:
Николаевич írta:
focimark írta:Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D
Bírom hogy amikor szóba jöttek ezek a játékosok mindenki jajgatott hogy mekkora szar a board hogy ilyen játékosokat akarunk, most hogy nem jönnek meg ez a baj..
Nem is értem ezt... Oké, 9 nap van még, de egyelőre legalább faszságot nem csináltunk. Falra másztam volna egy bomba üzlet 60 milliós 31 éves Hugaintól...
Golovin is fölösleges lett volna, valós erősítés kellene. Várjuk még meg ezt a pár napot, miért kell ennyire fanyarul lemondónak lenni? -.-"
Az a szerencsenk, hogy Sarri most lett kinevezve, es hogy elmondasa szerint nem igazan erdeklik az igazolasok, mert Conte vagy Jose mar minden szarnak elmondta volna a vezetoseget, hogy megint nem sikerul a celpontokat elhozni. Na mindegy, meglatjuk mit hoznak ossze ez alatt a par nap alatt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13114 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Николаевич írta:
focimark írta:Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D
Bírom hogy amikor szóba jöttek ezek a játékosok mindenki jajgatott hogy mekkora szar a board hogy ilyen játékosokat akarunk, most hogy nem jönnek meg ez a baj..
Nem is értem ezt... Oké, 9 nap van még, de egyelőre legalább faszságot nem csináltunk. Falra másztam volna egy bomba üzlet 60 milliós 31 éves Higuaintól...
Golovin is fölösleges lett volna, valós erősítés kellene. Várjuk még meg ezt a pár napot, miért kell ennyire fanyarul lemondónak lenni? -.-"

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#13115 Hozzászólás Szerző: focimark »

Николаевич írta:
focimark írta:Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D
Bírom hogy amikor szóba jöttek ezek a játékosok mindenki jajgatott hogy mekkora szar a board hogy ilyen játékosokat akarunk, most hogy nem jönnek meg ez a baj..
En orulok, hogy Higuaint nem sikerult megszerezni, szerintem nem jobb Moratanal. De az, rohejes, hogy keptelenek barkit is elhozni azok kozul akiket akartak. Persze, lehet, hogy ez mind csak pletyka, de Alisson, Golovin, Rugani, Higuain mind komolyabb forrasok szerint lett megerositve, mint olyan, akivel kapcsolatban elkezdtek targyalni az illetekesek.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13116 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

focimark írta:Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D
Bírom hogy amikor szóba jöttek ezek a játékosok mindenki jajgatott hogy mekkora szar a board hogy ilyen játékosokat akarunk, most hogy nem jönnek meg ez a baj..

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#13117 Hozzászólás Szerző: focimark »

Komoly amugy, hogy Leonardot par napja neveztek ki a Milannal, es mar be is huz egy Higuain-Caldara parost. Mi vezetosegunknek erre 2 honap nem volt eleg. :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4626
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13118 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Egyébként combos lenne az SMS - Jorginho - Kanté sor, padról meg jöhet a Fabregas, Vecino, RLC, Barkley négyes (Drinkwater és Baka out nyilván). Aztán fölébredtem. :D
Még az, hogy álom, de SMS-en kívül is baromi sokan vagyunk a kp-n. Eddig az volt a módi, hogy előre kibaszkodtuk a játékosokat, majd utána vettük meg a pótlásokat (huh de még milyeneket 8) ). Most fordítva történne? 9 nap maradt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13119 Hozzászólás Szerző: Szabi »

focimark írta:Sky sources: @ChelseaFC are in talks to sign Inter Milan midfielder Matias Vecino
Már a vb ideje alatt is lehozták pletykaszinten, úgy néz ki most komolyabbra fordul az ügy. Az ára mai viszonylatban nem vészes, ugyan nem egy klasszist igazolunk, de amennyit láttam belőle, szerintem nem rossz játékos. Alapvetően semmi extra az ember, egy dinamikus box-to-box kp., feltűnésmentesen teszi a dolgát (vb-t is végigtolta Torreira mellett, mégis utóbbi került a középpontba). Labdakihozataloknál lehet hasznos, magassága és állóképessége megvan, védekezni aránylag jól tud és a kapu elé is odaér. Az Internél alapembernek számított, mondhatjuk a legjobb korban van (27 éves lesz), tapasztalata bőven van és amit fontos kiemelni, hogy ő is Sarri korábbi játékosa volt az Empoliban. Én keretmélyítés szempontjából hoznám, kezdőbe azért nagyobb név kéne.

Drinkwaternél biztosan jobb játékos és Sarri rendszerébe is jobban illik, ha létrejön a transzfer, Green leigazolása miatt mehet is a vizesfiú amerre akar. Azt viszont nem tudom sajnos elképzelni, hogyha meglesz Vecino, akkor még SMS-re is rámegyünk.

Egyébként combos lenne az SMS - Jorginho - Kanté sor, padról meg jöhet a Fabregas, Vecino, RLC, Barkley négyes (Drinkwater és Baka out nyilván). Aztán fölébredtem. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4626
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13120 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem hangzik vmi életszerűnek ez a SMS téma, pedig adnám. Ez azt jelentené, hogy végig rendelkezésünkre állt jó 120m, és hagytuk Golovin-t elmenni 30ért meg egy nagyon tehetséges RW-t (értem ezt úgy, hogy vmiért nem bidelünk senkire), hogy inkább megvegyük az utolsó pillanatokban ezt a baromi drága játékost az amúgy is telített kp-ra? Az a vicc, hogy tavaly ilyenkor már eladtuk a fél keretet (akikre nem volt szükség, hogy finanszírozzuk a kiadásokat), most még ez sincs. Mi ez a nagy csend?

Válasz küldése