Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13081 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have offered £30m plus Danny Drinkwater for Wilfried Zaha from Crystal Palace. (Forrás: Metro)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13082 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:De most komolyan, mire számítottatok? VB volt, a belga-holland-francia trió négybe jutása miatt egy valag játékosunk még kezet sem fogott Sarri-val, miért gondoltátok hogy 4-5 kezdőjátékos fog jönni? Én biztos vagyok benne hogy 2-3 ember fog még érkezni. Basszus, azért gondoljatok bele hogy 3 csatárunkból kettő(Giroud és Batshuayi) még nem dolgozott Sarri-val, így hogy igazoljunk csatárt? De azt sem volt lehetőség kipróbálni hog Kanté és Jorginho mellé ki illik legjobban.. Az FA baromi okosan kitalálta ezt a korai zárást, persze pont a VB évében kellett bevezetni, nem ért rá jövőre. Mi jól beszívtuk ezzel, gyakorlatilag a full összeszokott City ellen lesz teljes először a keret, egy tétmeccsen, utána meg már kezdődik a bajnokság és zárul az ablak. De szerintem a City és a Lyon ellen Sarri le fogja vonni a végső következtetéseket és lesz jövés-menés.
Szerintem ne nagyon éld bele magad, hogy még 2-3 új érkezik, mert annál nagyobb lesz a csalódás, de meglátjuk jogos. Egyébként ez mind szép és jó és ezt mindenki tudja, hogy a vb miatt később csatlakoznak a játékosaink, de ettől függetlenül az elvágyódó játékosaink, mint pl. Kürtös és Willian nem fogják nkd x év után kihajtani a belüket, ugyanúgy szarni fognak bele mint ahogy azt eddig tették. Pont ez a szomorú, hogy az ilyen játékosok nincsenek lecserélve, hanem évről évre erőltetve vannak a kezdő 11-ben, aztán persze hogy mindent megengednek maguknak, lemerik tenni hétről hétre ugyanazt a foshalmazt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13083 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

De most komolyan, mire számítottatok? VB volt, a belga-holland-francia trió négybe jutása miatt egy valag játékosunk még kezet sem fogott Sarri-val, miért gondoltátok hogy 4-5 kezdőjátékos fog jönni? Én biztos vagyok benne hogy 2-3 ember fog még érkezni. Basszus, azért gondoljatok bele hogy 3 csatárunkból kettő(Giroud és Batshuayi) még nem dolgozott Sarri-val, így hogy igazoljunk csatárt? De azt sem volt lehetőség kipróbálni hog Kanté és Jorginho mellé ki illik legjobban.. Az FA baromi okosan kitalálta ezt a korai zárást, persze pont a VB évében kellett bevezetni, nem ért rá jövőre. Mi jól beszívtuk ezzel, gyakorlatilag a full összeszokott City ellen lesz teljes először a keret, egy tétmeccsen, utána meg már kezdődik a bajnokság és zárul az ablak. De szerintem a City és a Lyon ellen Sarri le fogja vonni a végső következtetéseket és lesz jövés-menés.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13084 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Teljesen egyértelmű, nem lesz új kezdő szintű játékosunk, kész, megint nem lesz meg a Bl-t érő hely. Jó érzés már most tudni augusztus 1-én, így nem kell izgulni se 9 napot, főleg utána a szezont. Eldőlt. Vége.
https://i.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 23/394.jpg

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13085 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta:Én sem nagyom értem ezt a korai PL rajtot és az FA-nél is jól kitalálták,hogy a vb évében vezetik be az új átigazolási ablakot.
Szerintem itt már nem lesz érkező, de hogy őszinte legyek jobb is,hogy az ilyen Vecino, Ramsey,Rugani,Caldara nem jönnek,mert nem hiszem,hogy nagy előrelépést jelentenének.
Az első fele: hiába volt több időnk, ha eddig sem használtuk ki. Alapvetően nem változott semmi, csak előrébb került az utolsó napos igazolások bejelentése. És hogy őszinte legyek... mi a francot kell ezzel ennyi idő eltölteni, nem a papírmunkára gondolok, hanem egy játékos leigazolására. Egész évben lehet figyelni, ő is tisztában van velünk, ez nem olyan, hogy pl pincér vagy, elmész egy random helyre és majd igazán csak 1-2 hét múlva derül ki, hogy itt odaadják e borravalót, vagy hogy 10 óra helyett 12 órázni kell-e.
A második fele: ezt nem unjátok? Legyen úgy, ahogy írod, ne jöjjön senki. Én ebben bízok, ezt akarom. Teljesen egyértelmű, nem lesz új kezdő szintű játékosunk, kész, megint nem lesz meg a Bl-t érő hely. Jó érzés már most tudni augusztus 1-én, így nem kell izgulni se 9 napot, főleg utána a szezont. Eldőlt. Vége.
Pityee írta:Hátha abból indulunk ki, hogy ezzel a kerettel tavaly egy 5. helyet sikerült elérni, akkor nem igazán jók a kilátásaink. Oké az edző változott és tudjuk azt is, hogy Conte az első évében végigszopatta az egész PL mezőnyt, (bárcsak tudná hozni ugyanezt Sarri is) na de azóta elment két olyan ember akit azóta sem sikerült pótolni (Costa-Matic, bár Jorginho remélem rámcáfol és akkor Matic pótlása megoldva) és most ott tartunk, hogy ugyanezzel a kerettel vágunk neki a szezonnak.
Előtte pedig bajnokok voltunk ezzel a kerettel, Conte hajtása és Costa góljai miatt. Mást nem vesztett el a csapat, már akkor is alkalmatlan volt a keret, csak volt egy csatárunk, aki sok fontos gólt lőtt és egy edző, aki nem engedte el az emberek tökét egy pillanatra sem. Erről már mondtam, hogy, ne nevelőt kelljen már tartani a játékosok mellett. Elég szomorú, hogy a felelőtlenül odaadott font milliók miatt egy zabolázatlan, ostoba középiskolai csapat szintjén vannak.
Amúgy Maticot nem pótolni kellett, hanem kisavazni a keretből, de még a gondolatát is. Bár Bakayoko néha felér egy pótlással.
Gallion írta:Mióta Chelsea szurkoló vagyok nem utáltam még játékost ennyire mint őt. Számomra a valaha volt legnagyobb csalódás, azok után hogy egy legendát küldtünk el miatta
Be kellett vállalni Cech elküldését, annyival nem számoltunk, hogy Kurtoá, már ez a modern felfogású munkavállaló. Ez van. Én nem utálom, sok hasonló munkahely van, és ő nem ezt választja.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13086 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ahogy látom a Sun hozta le ezt a hírt... :roll: Ettől független simán kinézem belőle a dolgot. Őszintén szólva sztem mind1, hogy most megy vagy jövőre, azt a 30at úgyse forgatjuk vissza megfelelően, annyira meg csak nem lesz hülye, hogy látványosan szarjon a feladatára, akkora utálat-áradatot nem kívánhat magának... Szépen lehozza a képességeihez mérten (már amit nálunk mutatott, nem a válogatottban), aztán kalap-kabát. Nekünk meg lesz 1 évünk kitalálni, hogy ki legyen az utóda. Persze bassza meg magát, ez evidens 8)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13087 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:Na tessék, a mi jó kis kapusunk:
#Transfernews | Thibaut Courtois jelezte a csapatnak, hogy semmilyen körülmények között nem fog aláírni új szerződést, és nyitott arra is, hogy már januárban elkezdjen tárgyalni az új csapatával, ami mindenképp azt jelentené, hogy ingyen távozna a szezon végén. A Chelseanek 9 napja maradt, hogy megfelelő utódot találjon a belga kapusnak.
Mióta Chelsea szurkoló vagyok nem utáltam még játékost ennyire mint őt. Számomra a valaha volt legnagyobb csalódás, azok után hogy egy legendát küldtünk el miatta, hogy biztosítani tudjuk a karrierjét nálunk, ő meg egy hálátlan fasz. Megértem, hogy a gyerekei miatt lépne, de legalább ne lenne ekkora féreg, hogy leszarja milyen módon távozik innen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#13088 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:Na tessék, a mi jó kis kapusunk:
#Transfernews | Thibaut Courtois jelezte a csapatnak, hogy semmilyen körülmények között nem fog aláírni új szerződést, és nyitott arra is, hogy már januárban elkezdjen tárgyalni az új csapatával, ami mindenképp azt jelentené, hogy ingyen távozna a szezon végén. A Chelseanek 9 napja maradt, hogy megfelelő utódot találjon a belga kapusnak.
Januárba mi? Ha nem írja alá a szerződést akkor most azonnal el kell adni! Úgy sem akar maradni, nem tiszteli a klubot sem, ez látszik rajta, teljesen lenézni és neki derogál itt játszani.
Van egy olyan megérzésem, a klub megint jótékonysági szervezetként működve kivárja a fél/1 évet és ingyen elengedjük. Remélem viszi a real, még 30at se kéne adni érte.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13089 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Na tessék, a mi jó kis kapusunk:
#Transfernews | Thibaut Courtois jelezte a csapatnak, hogy semmilyen körülmények között nem fog aláírni új szerződést, és nyitott arra is, hogy már januárban elkezdjen tárgyalni az új csapatával, ami mindenképp azt jelentené, hogy ingyen távozna a szezon végén. A Chelseanek 9 napja maradt, hogy megfelelő utódot találjon a belga kapusnak.
Akkor takarodhat a gecibe ez a kis senkiházi fasz, azt jöjjön új kapus ezek után már az sem érdekelne ha nem top kapus jönne.
De ha a vezetőség ennek ellenére sem adja el akkor ők a világ legnagyobb barmai,mert így ez a fasz nem fogja oda tenni magát az tuti.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13090 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na tessék, a mi jó kis kapusunk:
#Transfernews | Thibaut Courtois jelezte a csapatnak, hogy semmilyen körülmények között nem fog aláírni új szerződést, és nyitott arra is, hogy már januárban elkezdjen tárgyalni az új csapatával, ami mindenképp azt jelentené, hogy ingyen távozna a szezon végén. A Chelseanek 9 napja maradt, hogy megfelelő utódot találjon a belga kapusnak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13091 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Az a baj, hogy elkezdődtek a felkészülési meccsek, 11.én rajtol a premier lige, addigra minden edző össze akarja rakni azt a stabil kezdő 11ét amivel kisebb változtatásokkal ugyan, de ugyan azt a csapatot fogja felküldeni a pályára. Ennek tudatában kevés esély van bárki nagy nevet elhozni. Volt már rá példa igen, hogy utolsó utáni pillanatban hoztuk el játékost, de azt nem mindig köszöntük meg.
Ha nem lesz több távozó akkor tényleg nem kell mar semmi töltelék ember, de kezdőbe azért lenne még hova igazolni.
Nagyon kíváncsi vagyok ki lesz az a 11 + 5/6 játékos akivel komolyan számolni fog Sarri. Iszonyat kemény lesz idén is a PL, egyre keményebb, a kis csapatok olyan játékosokat vesznek hogy elképesztő.
Én még bizakodó vagyok, 9 nap az végülis nem kevés, nézőpont kérdése az egész. :wink:
Hátha abból indulunk ki, hogy ezzel a kerettel tavaly egy 5. helyet sikerült elérni, akkor nem igazán jók a kilátásaink. Oké az edző változott és tudjuk azt is, hogy Conte az első évében végigszopatta az egész PL mezőnyt, (bárcsak tudná hozni ugyanezt Sarri is) na de azóta elment két olyan ember akit azóta sem sikerült pótolni (Costa-Matic, bár Jorginho remélem rámcáfol és akkor Matic pótlása megoldva) és most ott tartunk, hogy ugyanezzel a kerettel vágunk neki a szezonnak. De leginkább az a szomorú, hogy megint eltelt egy átigazolási időszak és továbbra sem lettek kirugdosva a motiválatlan játékosaink. Ergó Willian és társai továbbra is játszhatják hónapokon keresztül azt az alibi játékot amit szoktak, mert tudják hogy a klub számít rájuk és úgy sem küldik el őket. Kürtöskalács vajon, hogy fog védeni annak tudatában, hogy jövőre ingyen mehet a madridhoz? Számolni fogja a napokat, hogy végre elmehessen, kihajtani biztos nem fogja magát. Valljuk be igazuk van, mert ki az a hülye aki megváltoztatná a mentalitását és kihajtaná a belét x év után, ha eddig is kapta a mesés fizetését, annak ellenére hogy teljesítményével telibeszarta hónapokon keresztül a csapatot? :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#13092 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az a baj, hogy elkezdődtek a felkészülési meccsek, 11.én rajtol a premier lige, addigra minden edző össze akarja rakni azt a stabil kezdő 11ét amivel kisebb változtatásokkal ugyan, de ugyan azt a csapatot fogja felküldeni a pályára. Ennek tudatában kevés esély van bárki nagy nevet elhozni. Volt már rá példa igen, hogy utolsó utáni pillanatban hoztuk el játékost, de azt nem mindig köszöntük meg.
Ha nem lesz több távozó akkor tényleg nem kell mar semmi töltelék ember, de kezdőbe azért lenne még hova igazolni.
Nagyon kíváncsi vagyok ki lesz az a 11 + 5/6 játékos akivel komolyan számolni fog Sarri. Iszonyat kemény lesz idén is a PL, egyre keményebb, a kis csapatok olyan játékosokat vesznek hogy elképesztő.
Én még bizakodó vagyok, 9 nap az végülis nem kevés, nézőpont kérdése az egész. :wink:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13093 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:9 nap maradt... Vajon milyen meglepetést tartogat még nekünk erre a pár napra a vezetőség? :lol: A nyár elején nem gondoltam volna, hogy ezt mondom de szerintem lassan ideje megbékülnünk a tavalyi kerettel. Bár amíg nem tértek vissza a vb játékosaink, addig semmi se biztos. Tényleg, elvileg mikor kell nekik visszatérni? Vagy egyáltalán ők játszanak valami felkészülési meccset a szezonkezdés előtt? Komoly, hogy 10 nap múlva kezdődik számunkra a PL és a csapat húzóemberei még csak nem is találkoztak Sarrival, mikor fognak egyáltalán beletanulni a rendszerébe :D
Én sem nagyom értem ezt a korai PL rajtot és az FA-nél is jól kitalálták,hogy a vb évében vezetik be az új átigazolási ablakot.
Szerintem itt már nem lesz érkező, de hogy őszinte legyek jobb is,hogy az ilyen Vecino, Ramsey,Rugani,Caldara nem jönnek,mert nem hiszem,hogy nagy előrelépést jelentenének.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13094 Hozzászólás Szerző: Pityee »

9 nap maradt... Vajon milyen meglepetést tartogat még nekünk erre a pár napra a vezetőség? :lol: A nyár elején nem gondoltam volna, hogy ezt mondom de szerintem lassan ideje megbékülnünk a tavalyi kerettel. Bár amíg nem tértek vissza a vb játékosaink, addig semmi se biztos. Tényleg, elvileg mikor kell nekik visszatérni? Vagy egyáltalán ők játszanak valami felkészülési meccset a szezonkezdés előtt? Komoly, hogy 10 nap múlva kezdődik számunkra a PL és a csapat húzóemberei még csak nem is találkoztak Sarrival, mikor fognak egyáltalán beletanulni a rendszerébe :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13095 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Hohooo robban a bomba! Micsoda fogás lesz nyamnyam.

Chelsea hope to beat Real Madrid to the signing of Bayern Munich striker Robert Lewandowski. (Forrás: Star)
hát persze meg még jön egy Dybala meg egy Savic is. :D :D :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13096 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:(Forrás: Star)
(Forrás: Star)

(Forrás: Star)

(Forrás: Star)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13097 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Remelem jo lesz iden az Inter. Legalabb lesz kinek szurkolnom Bl-ben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13098 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hohooo robban a bomba! Micsoda fogás lesz nyamnyam.

Chelsea hope to beat Real Madrid to the signing of Bayern Munich striker Robert Lewandowski. (Forrás: Star)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13099 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Vrsaljko - Inter - hivatalos.

Velünk is erősen szóbahozták, nem rossz játékos, de Azpi szerintem sokkal jobb, Zappa meg tartaléknak tökéletes.
Inter Modricot is akarja és ha esetleg ő nem jön össze, abban az esetben Vidalért mennek.

INTER MAKE MODRIC MOVE

Inter Milan have made contact with Real Madrid midfielder Luka Modric’s agents over a move, according to Sky in Italy.

The Croatian is believed to be open to the move to San Siro.

The Serie A club will move for Bayern Munich midfielder Arturo Vidal if they cannot sign Modric. (Sky)



Egyébként az Atletico sem szarral gurigat, Vrsaljko helyére leigazolták Ariast és megszerezték Gelson Martinst is. Lemarról nem is beszélve.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13100 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Vrsaljko - Inter - hivatalos.

Velünk is erősen szóbahozták, nem rossz játékos, de Azpi szerintem sokkal jobb, Zappa meg tartaléknak tökéletes.

Válasz küldése