Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1161 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Azt is figyelembe kell venni, hogy a Real utcalány élet, hogy fog igazolni egy nagy nevet, edzőnek. 1. mert nem tehetik meg, hogy lesüllyedjenek, 2. mert megengedhetnek bármit és 3. mert a csapat valamennyire szét fog esni kicsit, biztos, hogy nem lesz 4. Bl győzelem... de a bajnokságra újra össze tudnak rakni egy új csapatot, akár Neymarral kiegészülve. Majd kiderül, de ők egy nagy edzőt, aki mozdítható, vinni fognak.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#1162 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Iscoval csomagban kérjük.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1163 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://24.hu/sport/foci/2018/05/31/zin ... -lemondas/" onclick="window.open(this.href);return false;
:)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#1164 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dante írta:Annak aki szerint Courtois Conte miatt menne.
https://youtu.be/X16dws4L1sg?t=7m38s
Eleg egyertelmu, hogy itt sokaknak szurja a szemet a vezetoseg. Az elemzes Lampardek reszerol is erre a konkluziora jut.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#1165 Hozzászólás Szerző: Dante »

Annak aki szerint Courtois Conte miatt menne.
https://youtu.be/X16dws4L1sg?t=7m38s

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#1166 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:
Pityee írta: Bárcsak maradna, de nem látok rá sok esélyt. Megérdemelné, hogy végre megkapja azokat a játékosokat, akiket kér és szerintem újra bajnoki esélyessé tenné a csapatot! (Lewandowskival kezdhetnék) Luiz meg ha ilyen hisztikriszti, nyugodtan menjen Costa pajtása után, a PSG-s esete óta amúgy sincs olyan közel a szívemhez. Remélem Zouma elfoglalja a helyét.
Én is szeretném ha maradna, de ha emiatt Courtois, Hazard, Wili és Luiz is távozna, akkor inkább jöjjön Sarri.
Ebből a névsorból csak Hazardot sajnálnám igazán. Ha jönne Alisson, Martial és visszatérne Zouma is, akkor a többinek nagyjából meg is lenne oldva a pótlása.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#1167 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:
Gaba írta:
Dízel írta:Hatalmas! :D Dübörög a board. :D
Ma elméletileg választ kapunk erre az egészre...Tényleg vicc hogy megint mit alkot a vezetőség....:) Nekem van egy olyan érzésem,hogy Sarri nem fog érkezni. Kizárt dolog hogy kifizessenek érte 8 millát+ Conte-nak 20-at. David Liuz tegnapi kép letörlős megmozdulása is eléggé jelzésértékű. Mindenhol azt lehetett hallani hogy attól függ a maradása,hogy marad e Conte vagy sem. Szerintem maradni fog Don Antonio :)
Bárcsak maradna, de nem látok rá sok esélyt. Megérdemelné, hogy végre megkapja azokat a játékosokat, akiket kér és szerintem újra bajnoki esélyessé tenné a csapatot! (Lewandowskival kezdhetnék) Luiz meg ha ilyen hisztikriszti, nyugodtan menjen Costa pajtása után, a PSG-s esete óta amúgy sincs olyan közel a szívemhez. Remélem Zouma elfoglalja a helyét.
Én is szeretném ha maradna, de ha emiatt Courtois, Hazard, Wili és Luiz is távozna, akkor inkább jöjjön Sarri.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#1168 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:
Dízel írta:Hatalmas! :D Dübörög a board. :D
Ma elméletileg választ kapunk erre az egészre...Tényleg vicc hogy megint mit alkot a vezetőség....:) Nekem van egy olyan érzésem,hogy Sarri nem fog érkezni. Kizárt dolog hogy kifizessenek érte 8 millát+ Conte-nak 20-at. David Liuz tegnapi kép letörlős megmozdulása is eléggé jelzésértékű. Mindenhol azt lehetett hallani hogy attól függ a maradása,hogy marad e Conte vagy sem. Szerintem maradni fog Don Antonio :)
Bárcsak maradna, de nem látok rá sok esélyt. Megérdemelné, hogy végre megkapja azokat a játékosokat, akiket kér és szerintem újra bajnoki esélyessé tenné a csapatot! (Lewandowskival kezdhetnék) Luiz meg ha ilyen hisztikriszti, nyugodtan menjen Costa pajtása után, a PSG-s esete óta amúgy sincs olyan közel a szívemhez. Remélem Zouma elfoglalja a helyét.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1169 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dízel írta:
Bandi írta:Tehát a helyzet az most hogy a Napoli már kinevezte Ancelotti-t úgy hogy Sarri-t még nem rúgták ki, miközben mi úgy próbáljuk ideigazolni őt hogy még nem köszöntünk el Conte-tól. Classic Chelsea :lol:
Hatalmas! :D Dübörög a board. :D
Ma elméletileg választ kapunk erre az egészre...Tényleg vicc hogy megint mit alkot a vezetőség....:) Nekem van egy olyan érzésem,hogy Sarri nem fog érkezni. Kizárt dolog hogy kifizessenek érte 8 millát+ Conte-nak 20-at. David Liuz tegnapi kép letörlős megmozdulása is eléggé jelzésértékű. Mindenhol azt lehetett hallani hogy attól függ a maradása,hogy marad e Conte vagy sem. Szerintem maradni fog Don Antonio :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3481
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#1170 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta:Tehát a helyzet az most hogy a Napoli már kinevezte Ancelotti-t úgy hogy Sarri-t még nem rúgták ki, miközben mi úgy próbáljuk ideigazolni őt hogy még nem köszöntünk el Conte-tól. Classic Chelsea :lol:
Hatalmas! :D Dübörög a board. :D

Bandi
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#1171 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Tehát a helyzet az most hogy a Napoli már kinevezte Ancelotti-t úgy hogy Sarri-t még nem rúgták ki, miközben mi úgy próbáljuk ideigazolni őt hogy még nem köszöntünk el Conte-tól. Classic Chelsea :lol:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6295
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#1172 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Blanc szerintem szakmailag egy topcsapathoz kevés, arról már nem is beszélve, hogy nem örvendett túl nagy tiszteletnek a PSG-nél sem az öltözőben. Aurier egy ostoba fazon, de ahol ilyenek megtörténnek (http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... do-2483797" onclick="window.open(this.href);return false;), ott valami egészen biztosan nincs rendben. Ibrahimovic-ék is bohócnak nézték, nem tűnik egy túl karizmatikus személynek. Nálunk az ilyet semmibe néznék.
emsanya írta:Már valami átmeneti edző ötletet is bedobtak, hogy kibekkeljék Sarri lelépési díját. Azt jelentené, hogy Sarri 1 évig pihen, addig nálunk valaki átmenetileg vezeti a csapatot és akkor nem kell kifizetni a Napolinak a 8 millio euros lelépési díját. (Footballitalia)
Akkor végül is csak Conte-nak kéne kiperkálni emiatt 10 millió eurót, teljesen megfontolt lépés lenne. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#1173 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak azért lenne érdekes számomra Sarri érkezése, hogy tudná átadaptálni azt a kispasszos stílust, amit a Napolival játszott. Idegen ország, új környezet/bajnokság, valoszinüleg kevésbbé fogékony játékosok rá. Nincs rá garancia. Pep-nek sikerült a cityvel, de ő egyrészt dolgozott más helyen is, volt tapasztalata, másrészt mindenkit megkap akit kér.

cech19960320
Hozzászólások: 3859
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Edzőkérdés

#1174 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

csak azt nem értem, minek pörögtök ennyire? Jól tudjuk milyen a média, a sztorik 90%-a kamu.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#1175 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Már valami átmeneti edző ötletet is bedobtak, hogy kibekkeljék Sarri lelépési díját. Azt jelentené, hogy Sarri 1 évig pihen, addig nálunk valaki átmenetileg vezeti a csapatot és akkor nem kell kifizetni a Napolinak a 8 millio euros lelépési díját. (Footballitalia)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4621
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#1176 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:After Napoli refuse to release Maurizio Sarri without €8m pay-off, France Football claim Chelsea have met with Laurent Blanc
Na jó, én ezen a ponton szállok ki a témából, agyfasz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#1177 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
focimark írta:After Napoli refuse to release Maurizio Sarri without €8m pay-off, France Football claim Chelsea have met with Laurent Blanc
Zsugoriskodás at it's best :D annyi a gond, hogy Blanc nem igazán jó edző, bár kevésbé visszataszító ember. Igazolás szempontjából mindegy ki az edző, Hazard-nak meg a franciáinknak jól jöhet.
Szerintem Blanc nem rossz edző, legalábbis Sarritól semmivel sem gyengébb. Anno minket a BL-ből kétszer is kiejtett (2015,2016) az általa vezetett PSG, letaktizálta Mourinhot és Hiddinket is és nem játszottak rossz focit emlékeim szerint. Én örülnék neki.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#1178 Hozzászólás Szerző: Dante »

focimark írta:After Napoli refuse to release Maurizio Sarri without €8m pay-off, France Football claim Chelsea have met with Laurent Blanc
Zsugoriskodás at it's best :D annyi a gond, hogy Blanc nem igazán jó edző, bár kevésbé visszataszító ember. Igazolás szempontjából mindegy ki az edző, Hazard-nak meg a franciáinknak jól jöhet.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#1179 Hozzászólás Szerző: focimark »

After Napoli refuse to release Maurizio Sarri without €8m pay-off, France Football claim Chelsea have met with Laurent Blanc

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1180 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea have not made any formal offer to buy Sarri out of his contract, despite agreeing personal terms with the Coach last week. (Calcio Napoli) #CFC

Nevetnek kell nembaj majd marad Conte jó lesz... még egy 5.hely és még egy év bunker
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Válasz küldése