Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#42241 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Szerintem jó vételt csinált a manure, de ennyit azért nem ér a két kölyök. Arra is kiváncsi vagyok, hogy fogják bírni a padozást, mert nem hiszem, hogy az egyik kiszorítja Giggset, a másik meg Rooney-t. Lesz egy-két sértődött játékos a manure keretében...
Elférnek!
Valszeg egy csatárral nyomják aki Rooney lesz és mögötte illetve mellette jó sok szélső:)
Lesz nekik egy pár:Anderson,Nani,Ronaldo,Giggs,Park
Ebböl meg 3Rooney mögé azt csá!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42242 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta:
ZenZo írta:
Oziris írta: Meg amugyse szokása Murinak h fiatalokat vegyen!
Mert Kalou, Obi Mikel vagy Boulah olyan rohadt öreg... vagy akár Cashleyt is ide sorolhatjuk. Tavalyi négy érkező: Del Horno, Diarra, Essien, SWP. Ők is mind-mind idősek. Előtte Cech, Robben, stb. stb. Azért, mert igazoltunk pár idős(ebbnek mondható) játékost, már mindenki csak eddig lát. Ugyan fiúk! (és lányok) Legalább mi legyünk már tisztában a dolgokkal!
jajj mááár :D

A fiatalt speciel 20alatt értettem,de igaz én fogalmaztam félreérthetően!Sorry!Amugy se problémának vetettem fel,csak megállapítás volt!
De abban nem vitatkozhatsz nagyon h Muri jobban szereti a "kiforrottabb játékosokat" !Robbent nem Muri igazolta!
Tehát marad Mikel,Diarra,Kalou 3év alatt!
Jah, jó, relative 20 alatt nem sokat. De 20 alatt más csapat sem játszat rengeteg embert. :) Ettől függetlenül Mourinho természetesen szívesebben vesz már félig - vagy teljesen kiforrott játékosokat, de pl. Essein is a maga 23 évével nem mondható sem idősnek, és hát végül is nálunk vált sztárrá. Csakúgy, mint Drogba. Lehet valaki jó a francia bajnokságban, de ettől ők itt lettek királyok egy idény alatt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#42243 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

most bebizonyította a mu, meg a glazerek nem egy csoró brigád... kapásból az elős átigazolási napon 3 játékos, 50 millió euróért (sacc/kb)... andersonnak én is örültem volna, nem a szélre, inkább tkp/csatár posztra... Még Mouri is figyelte a játékát, erre elhappolja a mu... de ha Sinclair jövőre végleg az első csapatban lesz, akkor kussolok :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#42244 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
Oziris írta: Meg amugyse szokása Murinak h fiatalokat vegyen!
Mert Kalou, Obi Mikel vagy Boulah olyan rohadt öreg... vagy akár Cashleyt is ide sorolhatjuk. Tavalyi négy érkező: Del Horno, Diarra, Essien, SWP. Ők is mind-mind idősek. Előtte Cech, Robben, stb. stb. Azért, mert igazoltunk pár idős(ebbnek mondható) játékost, már mindenki csak eddig lát. Ugyan fiúk! (és lányok) Legalább mi legyünk már tisztában a dolgokkal!
jajj mááár :D

A fiatalt speciel 20alatt értettem,de igaz én fogalmaztam félreérthetően!Sorry!Amugy se problémának vetettem fel,csak megállapítás volt!
De abban nem vitatkozhatsz nagyon h Muri jobban szereti a "kiforrottabb játékosokat" !Robbent nem Muri igazolta!
Tehát marad Mikel,Diarra,Kalou 3év alatt!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42245 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Biztos féltek, hogy elhalásszuk előlük ugyanennyiért!:) Ezért gyorsan megvették.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42246 Hozzászólás Szerző: kdako »

Szerintem jó vételt csinált a manure, de ennyit azért nem ér a két kölyök. Arra is kiváncsi vagyok, hogy fogják bírni a padozást, mert nem hiszem, hogy az egyik kiszorítja Giggset, a másik meg Rooney-t. Lesz egy-két sértődött játékos a manure keretében...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42247 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta: Meg amugyse szokása Murinak h fiatalokat vegyen!
Mert Kalou, Obi Mikel vagy Boulah olyan rohadt öreg... vagy akár Cashleyt is ide sorolhatjuk. Tavalyi négy érkező: Del Horno, Diarra, Essien, SWP. Ők is mind-mind idősek. Előtte Cech, Robben, stb. stb. Azért, mert igazoltunk pár idős(ebbnek mondható) játékost, már mindenki csak eddig lát. Ugyan fiúk! (és lányok) Legalább mi legyünk már tisztában a dolgokkal!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#42248 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Bubi írta:Na most Anderson és Nani portugália 2 legnagyobb tehetsége, de annyira latinok, hogy arra nem találok kifejezést.Igaz, fiatalok, még belejöhetnek a dolgokba, és tevezre is azt mondtam, egy éve, hogy nem fog beválni..

MU hova igazolta a srácokat?Figyeljétek meg mind a ketten úgy fognak járni, mint kleberson...Talán Nani az, aki valamit majd felfog tudni mutatni, attol függetlenül, hogy Andersont jobb, technikásabb játékosnak tartom. Persze nem arrol ítélem meg, hogy ő az újonnan kikiáltott 28. NewDinho...
Ez olyan jóslás kb minthogy a jelenlévők 80% szezon elött arra szavazott h Seva lesz a gólkirály :D
Meg h Ballack milyen jó lesz meg minden!
Sztem meg abba a fociba amit a ManU játszik abba simán beleillenek,mind2 gyors lendületes játékos!
Muri bombabiztos taktikájába nem hiszem h beleillettek volna!
Meg amugyse szokása Murinak h fiatalokat vegyen!
Chelsea FOREVER!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#42249 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:marhaság... aki hozzánk jön az qrva jo aki nem az szar...
baromság ez az egész találgatás meg joslás.

amugy azon gondolkoztam hogy mindenki csunyán néz ránk hogy a ktségvetésünk nem számit és a pénztárcának nincs alja. jo, de mit érünk vele?...
áh szomoru vagyok és kész...
voltál valaha is boldog?:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42250 Hozzászólás Szerző: Megyó »

marhaság... aki hozzánk jön az qrva jo aki nem az szar...
baromság ez az egész találgatás meg joslás.

amugy azon gondolkoztam hogy mindenki csunyán néz ránk hogy a ktségvetésünk nem számit és a pénztárcának nincs alja. jo, de mit érünk vele?...
áh szomoru vagyok és kész...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#42251 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na most Anderson és Nani portugália 2 legnagyobb tehetsége, de annyira latinok, hogy arra nem találok kifejezést.Igaz, fiatalok, még belejöhetnek a dolgokba, és tevezre is azt mondtam, egy éve, hogy nem fog beválni..

MU hova igazolta a srácokat?Figyeljétek meg mind a ketten úgy fognak járni, mint kleberson...Talán Nani az, aki valamit majd felfog tudni mutatni, attol függetlenül, hogy Andersont jobb, technikásabb játékosnak tartom. Persze nem arrol ítélem meg, hogy ő az újonnan kikiáltott 28. NewDinho...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#42252 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Hargreaves hivatalosan is a MU-é! Kb. 17 millió fontba került. A két csodagyerek pedig kb. 35 millióba. És még mi költekezünk... :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#42253 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=142933
ez jot tett a reggelemnek...
már ÚÚgy várom, hogy mi kiket igazolunk...
Sztem ne várd annyira,hátha csalódni fogsz :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#42254 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Najó, Sinclair. De ő nem kifejezett szélső.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42255 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Thierry Henry's Arsenal future is again making the headlines, with several of this morning's papers linking him with - surprise, surprise - Barcelona. The Daily Star reckon the Catalan giants will offer the Gunners £17million plus Samuel Eto'o. Bite their hands off.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#42256 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Mi az, hogy most az egyszer?:) Mégis miben nem értesz még egyet velem, ejj!?
most soroljam..:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42257 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mi az, hogy most az egyszer?:) Mégis miben nem értesz még egyet velem, ejj!?
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#42258 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:
Zsoca87 írta:Nani jobb lett volna szerintem. Egy gyors szélső, ez kéne nekünk a félhalott szélsőink mellé. :D
Scott Sinclair?
most az egyszer egyetértek Tore-val.:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42259 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Zsoca87 írta:Nani jobb lett volna szerintem. Egy gyors szélső, ez kéne nekünk a félhalott szélsőink mellé. :D
Scott Sinclair?
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#42260 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nani jobb lett volna szerintem. Egy gyors szélső, ez kéne nekünk a félhalott szélsőink mellé. :D

Válasz küldése