Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14161 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gallion írta:Chelsea won’t sell Courtois for less than £88m to PSG. [Le Parisien]
Annyiért szó nélkül.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14162 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Chelsea won’t sell Courtois for less than £88m to PSG. [Le Parisien]

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14163 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallion írta:
emsanya írta:Real Madrid are reportedly plotting a £123m-plus-player deal for Mohamed Salah. (Forrás: Daily Express)
Kizártnak tartom, hogy 1 (ilyen) év után elengedjék és Salah szempontjából is butaság lenne elkapkodni, még mindig csak 25 éves. Liverpoolban Messi-ként tekintenek rá és hatalmas tisztelet övezi, de a mi szempontunkból remek hír, hogy inkább felé kacsintgatnak Hazard helyett.
Inkább kacsingassanak Hazard felé és probáljuk lerázni őket. Az azt jelentené hogy Hazard is eredményes. Csak a felét tudná hozni Salah teljesítményének...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14164 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Chelsea ready to resist offers for Alvaro Morata and Tiemoue Bakayoko

"Chelsea are ready to resist offers for Álvaro Morata and Tiémoué Bakayoko unless either of the pair express a desire to leave Stamford Bridge this summer.
Determined to learn from the lessons of casting Kevin De Bruyne and Mohamed Salah aside too soon, Chelsea are willing to give Morata and Bakayoko time to fulfil their promise." (Telegraph)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14165 Hozzászólás Szerző: Gallion »

emsanya írta:Real Madrid are reportedly plotting a £123m-plus-player deal for Mohamed Salah. (Forrás: Daily Express)
Kizártnak tartom, hogy 1 (ilyen) év után elengedjék és Salah szempontjából is butaság lenne elkapkodni, még mindig csak 25 éves. Liverpoolban Messi-ként tekintenek rá és hatalmas tisztelet övezi, de a mi szempontunkból remek hír, hogy inkább felé kacsintgatnak Hazard helyett.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14166 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Real Madrid are reportedly plotting a £123m-plus-player deal for Mohamed Salah. (Forrás: Daily Express)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14167 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Oblak-ot már többször a PSG-vel is szóba hozták, nekik is kell egy világklasszis kapus és letennék a 100 millio eurot is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14168 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hát én kizártnak tartom hogy Courtois elmenjen bohóckodni az Atletibe. De az elmúlt hónapok, évek hírei alapján nincs is erről szó. A Real keres kapust a félkegyelmű Navas helyére, egyértelmű hogy oda menne. Az Atletinél semmilyen komoly perspektíva nincs, se hazai se nemzeközi szinten. Kurti teljesítménye mostanában változó volt, de a neve és a hájp körülötte lehetővé teszi hogy ha akar akkor megy a Real-ba vagy a PSG-be, nem fog ő itt az Atletivel szórakozni.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14169 Hozzászólás Szerző: Gallion »

edeskeves írta:
Gallion írta:Oblak a jövőjéről:

"No news. I have the contract that I signed two years ago," Oblak told reporters.
"What will happen well nobody knows, not even me. I prefer to finish the season well and hopefully with a title. Then we'll see but I have a contract. I do not think of anything other than Atletico."
"I am sure that Atletico will grow and we will see what will happen to me, for the moment I am here.
"I have a contract until 2021. If I continue, we will grow together and if not, the club will grow as well."


A szokásos sablonszöveg, de számomra az jön le, hogy új kihívások elé akar nézni és Kurti hasonlókat nyilatkozik/nyilatkozott, túl egyszerű lenne egy csere (és részünkről még egy kis ráfizetés), hogy mindenki boldog legyen.
Szerintem Courtois erteke siman magasabb , mint Oblake kotve hiszem, hogy nekunk kene rafizetnunk egy csere eseten.
Korban ugyanott vannak, de szerintem az elmúlt év teljesítményét figyelembe véve, és Oblak konzisztens formáját, jelenleg jobb kapus mint Courtois-t. Nem mellesleg, a transfermarkt is 70 millióra taksálja, ellenben Kurti 60-ával.

edeskeves
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14170 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Gallion írta:Oblak a jövőjéről:

"No news. I have the contract that I signed two years ago," Oblak told reporters.
"What will happen well nobody knows, not even me. I prefer to finish the season well and hopefully with a title. Then we'll see but I have a contract. I do not think of anything other than Atletico."
"I am sure that Atletico will grow and we will see what will happen to me, for the moment I am here.
"I have a contract until 2021. If I continue, we will grow together and if not, the club will grow as well."


A szokásos sablonszöveg, de számomra az jön le, hogy új kihívások elé akar nézni és Kurti hasonlókat nyilatkozik/nyilatkozott, túl egyszerű lenne egy csere (és részünkről még egy kis ráfizetés), hogy mindenki boldog legyen.
Szerintem Courtois erteke siman magasabb , mint Oblake kotve hiszem, hogy nekunk kene rafizetnunk egy csere eseten.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14171 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:Oblak a jövőjéről:

"No news. I have the contract that I signed two years ago," Oblak told reporters.
"What will happen well nobody knows, not even me. I prefer to finish the season well and hopefully with a title. Then we'll see but I have a contract. I do not think of anything other than Atletico."
"I am sure that Atletico will grow and we will see what will happen to me, for the moment I am here.
"I have a contract until 2021. If I continue, we will grow together and if not, the club will grow as well."


A szokásos sablonszöveg, de számomra az jön le, hogy új kihívások elé akar nézni és Kurti hasonlókat nyilatkozik/nyilatkozott, túl egyszerű lenne egy csere (és részünkről még egy kis ráfizetés), hogy mindenki boldog legyen.
Ezt már többen is szépen vizionáltátok, valóban nem lenne földtől elrugaszkodott ez a csere logikai alapon, de a játékosok álláspontját is számításba kell venni. Courtois esetében kész tény az, hogy vissza szeretne térni Madridba, de lehet ő egy szinttel feljebb gondolkodik, mint az Atletico, nem tudhatjuk. Oblak pedig vélhetően nem egy olyan csapatba szeretne mindenáron szerződni, amelyik a következő évben EL-induló lesz...

Én se vagyok maradéktalanul elégedett a belgával, rosszabb meccsei után én is eladtam volna, a szerződése a levegőben lóg, de szerintem lenne égetőbb "csere" első körben, mint a jót jobbra váltani.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14172 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2018/04/23/manut ... -franciat/" onclick="window.open(this.href);return false;

nem tudom, hogy honnan szedték, hogy a Chelsea is érdeklődik, mert én még sehol nem olvastam.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14173 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Oblak a jövőjéről:

"No news. I have the contract that I signed two years ago," Oblak told reporters.
"What will happen well nobody knows, not even me. I prefer to finish the season well and hopefully with a title. Then we'll see but I have a contract. I do not think of anything other than Atletico."
"I am sure that Atletico will grow and we will see what will happen to me, for the moment I am here.
"I have a contract until 2021. If I continue, we will grow together and if not, the club will grow as well."


A szokásos sablonszöveg, de számomra az jön le, hogy új kihívások elé akar nézni és Kurti hasonlókat nyilatkozik/nyilatkozott, túl egyszerű lenne egy csere (és részünkről még egy kis ráfizetés), hogy mindenki boldog legyen.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#14174 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na pontosan ez a legrosszabb irany, ami fele elindulhatunk. Vagy epitsuk be a fiatalokat, vagy igazoljunk olyanokat, akik azonnal minosegi valtozast jelenthetnek. Kozepszeru igazolasokkal tele van mar a padlas. meg a tokom...
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14175 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:Őt elfogadnám az arsenalbol, Kanté-val nem lennének rosszak. Talán annyi hogy alacsonyak. De az biztos h azt amit Fabregas csinál mostanában, Wilshere fényévekre van tőle.
Szerinted Wilshere legnagyobb gondja az hogy alacsony? Szerintem inkább az hogy sérülékeny meg hogy szar játékos.
Én idén viszonylag sokat láttam játszani és jó volt. Fabregas hoz képest meg pláne. Tud üzközni, ad kulcs passzokat, gyors és képes egy-egyezni, meg van lövökéje. Sajnos ebböl Fabregas-nál gyakorlatilag már semmi sincs meg.

Persze tudnék jobbat, de nem kergetek hamis álmokat Nainggolan-nal, Thiago-val stb. Örülnék az angolnak is, jelenlegi keretben is kezdő lehetne.

edeskeves
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14176 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
emsanya írta:Őt elfogadnám az arsenalbol, Kanté-val nem lennének rosszak. Talán annyi hogy alacsonyak. De az biztos h azt amit Fabregas csinál mostanában, Wilshere fényévekre van tőle.
Szerinted Wilshere legnagyobb gondja az hogy alacsony? Szerintem inkább az hogy sérülékeny meg hogy szar játékos.

De mindegy, vegyük csak meg, csak ne felejtsük el bezsákolni mellé Defoe-t, Fraizer Campbellt meg Adam Johnsont ha szabadult.
Wilshere az Arsenal fanok mindene volt Ramseyvel egyutt, volt par szep mozzanatuk, de szerintem nem lenne erosites, lenne megegy angol igeretunk, ahelyett, hogy elpasszolnank azt a kettot is amink van.
Ertelmetlen igazolasok voltak es Wilshere is az lenne. Mondjuk lenne egy massziv angol brigad a rehabon.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14177 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Őt elfogadnám az arsenalbol, Kanté-val nem lennének rosszak. Talán annyi hogy alacsonyak. De az biztos h azt amit Fabregas csinál mostanában, Wilshere fényévekre van tőle.
Szerinted Wilshere legnagyobb gondja az hogy alacsony? Szerintem inkább az hogy sérülékeny meg hogy szar játékos.

De mindegy, vegyük csak meg, csak ne felejtsük el bezsákolni mellé Defoe-t, Fraizer Campbellt meg Adam Johnsont ha szabadult.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14178 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lehet az újjáépítést okosan csinálni és lehet Sunderland módra a top 6 kiégett játékosaira is vadászni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14179 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Őt elfogadnám az arsenalbol, Kanté-val nem lennének rosszak. Talán annyi hogy alacsonyak. De az biztos h azt amit Fabregas csinál mostanában, Wilshere fényévekre van tőle.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14180 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

WILSHERE SHOULD JOIN CHELSEA'

Dennis Wise told the Debate last night Jack Wilshere, out of contract at Arsenal in the summer, should consider a cross-London move to his old club Chelsea

Köszi a kiváló ötletet, Dennis. Karcolna egy Drinkwater-Barkley-Wilshere középpàlya.

Válasz küldése