Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#20021 Hozzászólás Szerző: béla »

Fabregas egyre durvább, már tényleg úgy mozog,mint egy mozgássérült.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#20022 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Jó a taktika. Amint meglátják a labdát belerúgnak akkorát amekkorát bírnak...
még ha ezt csinálnák az ellenféllel is, akkor mondhatjuk hogy sikeresen visszatértünk a futball gyökereihez XD

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20023 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Jézusom Pedro, ez mi akart lenni?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20024 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jó a taktika. Amint meglátják a labdát belerúgnak akkorát amekkorát bírnak...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20025 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Borzesztó, hogy Hazardot középen erőlteti...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20026 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Hát mit mondjak, nagyon meglepődnék, ha ma egy döntetlennél jobb eredményre futná...

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20027 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Astoriról kérdezték Contét a meccs előtt:

https://www.youtube.com/watch?v=sgXBl6_gUXs" onclick="window.open(this.href);return false;

RIP.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anyboy 2018. március 4., vasárnap 18:50-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20028 Hozzászólás Szerző: Bubi »

[NBC 520p] acestream://b6e422315403b237e37d71ee01601d6225c14f6d" onclick="window.open(this.href);return false;
[NBC 720p] acestream://1316db8b4994149962f0f7ebd759ff1cfe0d3588" onclick="window.open(this.href);return false;
[Sky 720p] acestream://e98dbc644c2f8e5587b550a22bab6864c223d824" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20029 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:Christensen-t lehet szidni jogosan a hibái miatt, de most éppen az a baj, hogy miért ő játszik, mikor a Bournemouth - Watford kettőstől kaptunk hét gólt a hiányában, akkor meg az volt az aggodalom tárgya... Rüdiger-t is meg lehet nézni egyébként mit művelt a második gólnál, azzal az erőbedobással amivel ügyelt Lukaku-ra, le is ülhetett volna a földre. Állandóan megy a hiszti, aztán mikor végre tényleges esélyt kap egy fiatal játékos, két-három hiba után le van hordva a sárga földig. Luiz, aki roppant magabiztos volt ősszel a Roma meg a visszatérése után a Norwich ellen is, a biztos garancia, hogy nullára nyertük volna az elmúlt két meccset, persze... Pláne, hogy mikor lehetőséget kapott szart az egészbe, mert nulla a hozzáállása. Én is imádtam tavaly, de már más szelek fújnak.
Nem a sarga foldig lett lehordva, hanem egy teny lett leirva, megpedig az, hogy 2 meccs ugrott a hibain. A tobbi jatekoshoz kepest finoman lett megfogalmazva a kritika vele szemben.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20030 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Valaki magyarázza meg nekem, hogy a MU hogy a retkes picsába fordított azok után, hogy az első félidőben lefociztuk őket. Az első MU gólig tudtam nézni, de a játék képe alapján simán győznünk kellett volna.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#20031 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

En a Hazard cseret egyertelmuen azzal magyarazom, hogy felt Conte hogy megserul, hiszen egesz meccsen arra jatszott a mu. Az meg mar nem Conte hibaja, hogy az egesz keretben csupan 3-4 jo jatekos van. Annyira kozepszeru jatekosokkal lett feltoltve a keret, hogy az mar faj, es meg mindig felfoghatatlan hogy Drinkwaterert kifizettunk 40 milliot, de Alex Sandroert sajnaltuk a 60at :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20032 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Christensen-t lehet szidni jogosan a hibái miatt, de most éppen az a baj, hogy miért ő játszik, mikor a Bournemouth - Watford kettőstől kaptunk hét gólt a hiányában, akkor meg az volt az aggodalom tárgya... Rüdiger-t is meg lehet nézni egyébként mit művelt a második gólnál, azzal az erőbedobással amivel ügyelt Lukaku-ra, le is ülhetett volna a földre. Állandóan megy a hiszti, aztán mikor végre tényleges esélyt kap egy fiatal játékos, két-három hiba után le van hordva a sárga földig. Luiz, aki roppant magabiztos volt ősszel a Roma meg a visszatérése után a Norwich ellen is, a biztos garancia, hogy nullára nyertük volna az elmúlt két meccset, persze... Pláne, hogy mikor lehetőséget kapott szart az egészbe, mert nulla a hozzáállása. Én is imádtam tavaly, de már más szelek fújnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20033 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:
kazomester írta:
Bubi írta:Nem tudom hogy lett Mosesből szélső támadó. Sokkal jobban védekezik mint támad. A "cselei" szerintem megye 2 szint. Csak táncol a labda körül mintha azzal átverhetne bárkit is. Ha sikerül véletlenül átvernie a védőjét akkor biztos, hogy megrészegül a sikertől és még 3 x átakarja kúrni ugyan azt az embert ahelyett hogy felnézne és beadna vagy megindulna befelé. Néha olyan érzésem van mintha nem azért cselezne, hogy túljusson az emberén hanem csak a csel kedvéért, önmagában.
Kérdezzük meg mi Hazard véleménye erről:https://twitter.com/twitter/statuses/967773077013762048
Ők amúgy egyébként edzésen vagy azon kívül nem kommunikálnak egymással?
Sztem mind1 mit magyaráz neki Hazard, a játékintelligenciája nagyon alacsony.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20034 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:
Bubi írta:Nem tudom hogy lett Mosesből szélső támadó. Sokkal jobban védekezik mint támad. A "cselei" szerintem megye 2 szint. Csak táncol a labda körül mintha azzal átverhetne bárkit is. Ha sikerül véletlenül átvernie a védőjét akkor biztos, hogy megrészegül a sikertől és még 3 x átakarja kúrni ugyan azt az embert ahelyett hogy felnézne és beadna vagy megindulna befelé. Néha olyan érzésem van mintha nem azért cselezne, hogy túljusson az emberén hanem csak a csel kedvéért, önmagában.
Kérdezzük meg mi Hazard véleménye erről:https://twitter.com/twitter/statuses/967773077013762048
Ők amúgy egyébként edzésen vagy azon kívül nem kommunikálnak egymással?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#20035 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Moses anno a Wigan-ben befejező középcsatár volt. Ahhoz képest tényleg nagy váltáson ment át felnőtt fejjel. Meg sok csapaton.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20036 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Nem tudom hogy lett Mosesből szélső támadó. Sokkal jobban védekezik mint támad. A "cselei" szerintem megye 2 szint. Csak táncol a labda körül mintha azzal átverhetne bárkit is. Ha sikerül véletlenül átvernie a védőjét akkor biztos, hogy megrészegül a sikertől és még 3 x átakarja kúrni ugyan azt az embert ahelyett hogy felnézne és beadna vagy megindulna befelé. Néha olyan érzésem van mintha nem azért cselezne, hogy túljusson az emberén hanem csak a csel kedvéért, önmagában.
Kérdezzük meg mi Hazard véleménye erről:https://twitter.com/twitter/statuses/967773077013762048

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20037 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudom hogy lett Mosesből szélső támadó. Sokkal jobban védekezik mint támad. A "cselei" szerintem megye 2 szint. Csak táncol a labda körül mintha azzal átverhetne bárkit is. Ha sikerül véletlenül átvernie a védőjét akkor biztos, hogy megrészegül a sikertől és még 3 x átakarja kúrni ugyan azt az embert ahelyett hogy felnézne és beadna vagy megindulna befelé. Néha olyan érzésem van mintha nem azért cselezne, hogy túljusson az emberén hanem csak a csel kedvéért, önmagában.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20038 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

laczze írta:Jah hogy a BL a nagykutyáké aha csak akkor a Mu nak sincs ott a helye.
Bőven van esélyünk egy barca ellen továbbjutni és ott is "csak" egy védelmi hibából kaptunk gólt ( ez most mind1 ) de szvsz a Mu t megdózerolta volna a Barca. Sevilla ban esélytelenel voltak.
Ma is volt 1 félidejük mint nekünk meg kis szerencsélyük plusz hazai pálya.
Cserékben is azért nálunk Giroud, Fabregas, Cahill, cserék voltak szintén mind beférne a Mu ba.
Amúgy Moses a legrosszabb az egész csapatból.
Moses jo jatekos lenne, ha addig neznenk amig nem kellene beadni. Megcsinalja a dolgokat, vedekezik, mindig megjatszhato, el is jut addig, hogy beadja. Utana jon a baj, a hatekonysaga nagyon rossz ami a beadasokat illeti. Nagyon keves jut el emberhez vagy sokat var es szoglet/dobas lesz belole jobb esetben.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20039 Hozzászólás Szerző: laczze »

Jah hogy a BL a nagykutyáké aha csak akkor a Mu nak sincs ott a helye.
Bőven van esélyünk egy barca ellen továbbjutni és ott is "csak" egy védelmi hibából kaptunk gólt ( ez most mind1 ) de szvsz a Mu t megdózerolta volna a Barca. Sevilla ban esélytelenel voltak.
Ma is volt 1 félidejük mint nekünk meg kis szerencsélyük plusz hazai pálya. Es Morata szabályos gólja...
Cserékben is azért nálunk Giroud, Fabregas, Cahill, cserék voltak szintén mind beférne a Mu ba.
Amúgy Moses a legrosszabb az egész csapatból.
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20040 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
edeskeves írta:
emsanya írta:Forrásainkhoz, lehetőségeinkhez képest ma is és a barca ellen is kihoztuk a maxot. Már a meccs előtt feltünő volt, hogy a MU kispadjárol bármelyik játékos stabil kezdő lehetne nálunk. Az első félidőben megfoghattuk volna őket, másodikra leültünk támadásban teljesen, ők meg várható volt hogy hazai pályán bedózerolnak még egy gólt.

Én azt sem bánom ha nem jutunk ki BL-be, ezt már korábban is mondtam. Nem sok értelme küzdeni érte, ha max a csoportkör amiben játszunk, utána az már a nagykutyák pályája.

Összességében a döntetlen lehet igazságosabb lehetett volna. Azért Luiz, Costa és talán Matic, a tengelyben nagyon sokat számított (mégha szidva is voltak végig), a habitusuk, rutinjuk. Nagyon megnéztem volna velük a fedélzeten a barca elleni párharcot.
Az elso felidoben semmi kozuk nem volt a meccshez, sokkal jobbak voltunk, ezt Mourinho is elismerte, hogy Morata kapufaja utan arra gondolt milyen verest kapnak itt. Szovalne becsuld le ezt a csapatot azert, mert lefociztuk egy felidon keresztul oket..


Masik, hogy mar hogy a viharba ne szamitana a BL indulas konyorgom, ez a keret akarhogy is nem igazoltunk 5 vilagsztart boven erosebb, mint a Tottenham, Liverpool.
Az, hogy hogy van kihasznalva az mas kerdes. 2. helyert kellene harcban lennunk, nem azon izgulni, hogy benne leszunk-e az elso 4-ben. Senki nem vart a korulmenyek miatt bajnoki cimvedest Conte miatt, de az alap elvaras, hogy 4 kozott legyunk. Ha ez nem jon ossze, akkor nem vegzett jo munkat, ergo ki lehet rugni, meg ha nehez szivvel is. Sajnos vastagon benne lesz a keze.
Nem becsülöm le őket, csak azt mondtam első félidőben volt keresni valónk, a másodikban semmi. Sőt, erősebb csapat jelenleg a MU.

Abban egyetértek, lehetnénk elörébb, de nem ezek a meccsek miatt, a kicsik ellen nagyon sok pontot buktunk. A BL indulás elbukása után talán jövőre is lehet egy olyan évünk, hogy a bajnokságra tudunk koncentrálni és jobban szerepelni.
Ha a masodik felidoben is ugyanolyan elannal jott volna ki a csapat, akkor nem ezt afoshalmazt tettek volna fel a palyara, mert a mu rakapcsolt oke, de igy tobb terulet lett volna tamadni es ha idobe belecserel Conte, akkor talan meg is lett volna.
Erdekes, Mourinho cserelt, be is jott neki. Conte vart a nem tudom mire mikor vilagos volt, hogy szarba vagyunk, erre meghuz joval kesobb egy erthetetlen cseret. Aztan meg jottek a panikcserek, mikor mar alig volt hatra. 60-ba meghuz egy Morata-Giroud vagy Morata-Pedro cseret meg egy Drinkwater-Fabregast es legalabb a latszatat keltette volna, hogy nyerni akar meg latja mi tortenik a meccsen..

Válasz küldése