Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20161 Hozzászólás Szerző: kazomester »

broduer írta:Igaza volt Conténak: "majdnem tökéletes meccset játszottunk". Sajnos az a "majdnem" eléggé leredukálta a továbbjutási esélyt. Mindettől függetlenül óriási pozitív csalódás volt a meccs. Conte taktikailag megverte Valverdét, ha nincs a hiba az életben nem rúgnak még kapura sem... Hatalmas dicséret az egész csapatnak, de külön kiemelendő Willian, aki a gól és a két kapufa mellett szinte hiba nélkül játszott. Egy-egy rossz meccse után rendszeresen megkapja a magáét (általában jogosan egyébként), most úgy lenne tisztességes, ha ugyanúgy megkapná az elismerést.
Én már meccs közben megdicsértem :) Ez volt a legjobb teljesítménye nagy csapat ellen amióta leigazoltuk. Megérte 5 évet várni rá.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#20162 Hozzászólás Szerző: broduer »

Igaza volt Conténak: "majdnem tökéletes meccset játszottunk". Sajnos az a "majdnem" eléggé leredukálta a továbbjutási esélyt. Mindettől függetlenül óriási pozitív csalódás volt a meccs. Conte taktikailag megverte Valverdét, ha nincs a hiba az életben nem rúgnak még kapura sem... Hatalmas dicséret az egész csapatnak, de külön kiemelendő Willian, aki a gól és a két kapufa mellett szinte hiba nélkül játszott. Egy-egy rossz meccse után rendszeresen megkapja a magáét (általában jogosan egyébként), most úgy lenne tisztességes, ha ugyanúgy megkapná az elismerést.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20163 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem tudom Rudiger miert kapja a savat, szerintem utcalany jo volt. Tupontos keresztlabdak mellett nem nagyon tudtak becsapni sem.

https://mobile.twitter.com/SMFutboI/sta ... 94/video/1" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha azt nezzuk szabalytalan volt a Barca golja, mert Suarez mueses sargalap, es szabadrugas kifele. Igy meg jobban bosszanto. Mondjuk a biro mentsegere szoljon, tv-ben elsore en is azthittem, hogy tiszta tizi. Partjelzo viszont egyvonalban lehetett, es lathatta volna a muesest, aztan a gol utan meg ez a patkany mutogatott.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20164 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Következő meccsre jó lenne, ha Luiz visszajönne, bár erre kis esélyt látok, chris és rüdiger sem volt korántsem tanár. Fabregas / Willian most nagyon él, kezdetni kell őket, elöl kell egy kibaszott csatár aki mindegy hogy morata vagy giroud de kell valaki!!! A visszavágóig van egy pár nem akármilyen meccs, addig kiforrja magát melyik csatárt mire és hogyan lehet használni, és a mester majd dönt. De csatár az kell, gólt kell rúgni, pedro részemről kihagyható, igy hazard mehet szélre ahova való. Amúgy nem volt nagy gond sehol sem, de egy barcánál tényleg nem fér bele 1 hiba sem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20165 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:
Bubi írta:
laczze írta:Most őszintén Morata mai leszereplésér valaki írja már le nekem legalább 2 mondatban ami alapján szarabb volt az uccsó 10 percben mint a többi támadó?

Az első egyik labdaérintése/vezetése annyiból állt, hogy örült mint majom a farkának, hogy hozzákerült a labda és felötlött a kétneuronos agytekervényeiben hogy hű én most gólt rúghatok a barcelónának mert hogy mi kell hozzá? Én és a labda. Erre fel fogta azt nyílegyenesen belevezette 3 védőbe, eszébe nem jutott passzolni. Egy ilyen meccsen ahol minden percben max egyszer érünk labdába nem fér bele az ilyesmi.
Ez tenyleg oriasi hiba volt, el is uszott miatta a tovabbjutas. Nem tudom miert lett divat minden egyes mozdulatat kielemezni es keresni benne a hibat, mintha valami 0 golos erzeketlen senki lenne, aki csak azert jatszik, mert valakinek a valakije. Elso szezonja nalunk, a Premier Leagueben es indokolatlanul szet van savazva, mert sokaknak nem szimpatikus. Pedig egy szeretheto, kedves figura es nem is eredmenytelen. Persze ertem, mindenkinek meg lehet a sajat velemenye, de nekem nagyon szurja a szemem, ahogy sokan beszelnek rola, mert en kedvelem. Igazabol semmi bunt nem kovetett el, 2 meccs amin kihagyta a ziccereit, ami igazabol csak az Arsenal ellen ment el miatta es azota le van nezve, le van hordva mindennek.
Persze, igazából semmi baj nincs vele, csak nem tetszik a feje, meg a haja, meg a mimikája ezért kinéztem magamnak. Tényleg nincs baj vele egyébként, nem ártott ő a légynek sem, egy remek srác, csak mint csatár hasznavehetetlen egyelőre. Ha 5 millióért érkezett volna nem kritizálnám, de így többet várok.

Nem tudom, hogy elúszott-e miatta a továbbjutás, de csak ismételni tudom magam, ha a Brigen percenként 2 mpet tudjuk birtokolni a labdát akkor spanyolban ennyi se fog jutni. Nem engedhetjük meg magunknak az ilyen fantasztikus egyéni megoldásokat...

Gyanítom Conte is osztja a véleményemet, egyébként kezdett volna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20166 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:
laczze írta:Most őszintén Morata mai leszereplésér valaki írja már le nekem legalább 2 mondatban ami alapján szarabb volt az uccsó 10 percben mint a többi támadó?

Az első egyik labdaérintése/vezetése annyiból állt, hogy örült mint majom a farkának, hogy hozzákerült a labda és felötlött a kétneuronos agytekervényeiben hogy hű én most gólt rúghatok a barcelónának mert hogy mi kell hozzá? Én és a labda. Erre fel fogta azt nyílegyenesen belevezette 3 védőbe, eszébe nem jutott passzolni. Egy ilyen meccsen ahol minden percben max egyszer érünk labdába nem fér bele az ilyesmi.
Ez vicc :D túlprovokálod.
De mind1 remélem valakit a kövi meccseken agyonverünk Morata góljaival és akkor is a kétneuronos agytekervényeibe lesz benne az is.
Ahogy a Mu elleni győztes gólja is abban volt benne többek között.
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20167 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:
laczze írta:Most őszintén Morata mai leszereplésér valaki írja már le nekem legalább 2 mondatban ami alapján szarabb volt az uccsó 10 percben mint a többi támadó?

Az első egyik labdaérintése/vezetése annyiból állt, hogy örült mint majom a farkának, hogy hozzákerült a labda és felötlött a kétneuronos agytekervényeiben hogy hű én most gólt rúghatok a barcelónának mert hogy mi kell hozzá? Én és a labda. Erre fel fogta azt nyílegyenesen belevezette 3 védőbe, eszébe nem jutott passzolni. Egy ilyen meccsen ahol minden percben max egyszer érünk labdába nem fér bele az ilyesmi.
Ez tenyleg oriasi hiba volt, el is uszott miatta a tovabbjutas. Nem tudom miert lett divat minden egyes mozdulatat kielemezni es keresni benne a hibat, mintha valami 0 golos erzeketlen senki lenne, aki csak azert jatszik, mert valakinek a valakije. Elso szezonja nalunk, a Premier Leagueben es indokolatlanul szet van savazva, mert sokaknak nem szimpatikus. Pedig egy szeretheto, kedves figura es nem is eredmenytelen. Persze ertem, mindenkinek meg lehet a sajat velemenye, de nekem nagyon szurja a szemem, ahogy sokan beszelnek rola, mert en kedvelem. Igazabol semmi bunt nem kovetett el, 2 meccs amin kihagyta a ziccereit, ami igazabol csak az Arsenal ellen ment el miatta es azota le van nezve, le van hordva mindennek.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20168 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem kell parázni a visszavágón se. Ugyan az lesz mint itt.
Nem kell nekünk kitámadni, úgy kell játszani mint itthon.
Gólt ráérünk rúgni kapni nem szabad.
Mellesleg aki azt hiszi a Barca elfogadja az 0-0 t az bolond.
Tudják jól hogy bennünk van a gól és ha szerzünk egyet veletlen akárhogy ( tizi , szabi, akció) akkor beáll a busz, és arra má basztak rá.
Elképzelhető hogy ők siettetik jobban a gól ami nekünk kedvező lehet a kontrákra.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20169 Hozzászólás Szerző: Megyó »

fst200 írta:
kecske01 írta:Fabre nelkul eselyunk nincs. Nem lesz ki szervezzen.
Onnantól kezdve hogy lement kb meg is halt a támadásunk, muszáj játszania
Ez a legszörnyűbb az egészben... Ha a teljes keretünket nézi egy random ember, azt mondaná: Hé srácok, miért így álltok? Hát nézzétek már meg milyen fasza kezdő 11-etek van!
És felsorolná a 11 legjobb játékosunkat. Anomália: a 11 legjobból 3-5 általában nem kezdő, mert "nem fér bele" a taktikába.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20170 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta:Fabre nelkul eselyunk nincs. Nem lesz ki szervezzen.
Onnantól kezdve hogy lement kb meg is halt a támadásunk, muszáj játszania

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20171 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fabre nelkul eselyunk nincs. Nem lesz ki szervezzen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20172 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az a baj, hogy a letámadás nem csak őket hozza zavarba hanem minket is, viszont ők sokkal hatékonyabban csinálják. Mivel jelenleg ők állnak továbbjutásra, ezért gondolom ugyan ez lesz spanyolban mint Tegnap, próbáljuk majd letámadni egymást. Annyit módosítanék, hogy Fabre helyett Bakayokot vagy Drinkwatert kezdetném, mert Fabregassal nincs középpályánk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20173 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én abban bízok, hogyha egy sokkal jobban és szervezettebben védekező Atletinek tudtunk rúgni idegenben kettőt, akkor ezeknek is fogunk tudni minimum egyet + remélhetőleg a visszavágón mellénk pártol át a szerencse is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#20174 Hozzászólás Szerző: focimark »

Egyetertek Kazoval, jol jatszottunk tegnap de meg ez is keves lehet a visszavagon. Szelesebb a Barca palyaja, ami egyertelmuen nekik fog kedvezni. Raadasul nem is rajtuk lesz a nyomas hanem rajtunk mivel nekik akar a 0-0 is eleg es elofordulhat, hogy Messi is kicsit gorcsosen jatszott mar ellenunk, amiert nem tudott sosem betalalni, most ez miatt mar nem kell aggodnia.
Remelem, hogy Morata vagy Giroud kezdeni fog a visszavagon, mert Eden ugyan nem volt rossz csatarkent, de szelsokent sokkal hasznosabb lenne.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20175 Hozzászólás Szerző: kazomester »

zirkonium írta:Nincs ez még lefutva! 90 perc (esetleg hosszabbítás...) bármi lehetséges.
Persze, egy újabb jó taktikával és nagyobb szerencsével igen, de tartok tőle, hogy a Barca sem ezt az arcát fogja mutatni, mint tegnap. Mindenesetre én az esélytelenek nyugalmával követem a párharcot, sokkal fontosabbnak tartom a top4-be való kerülést.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

Re: Aktuális meccsek

#20176 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nincs ez még lefutva! 90 perc (esetleg hosszabbítás...) bármi lehetséges.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20177 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ne tévesszen meg senkit a tegnapi jó teljesítmény, idén a Barca ezt játssza idegenben, aztán (ahogy Hajdú B. is magyarázta) otthon lerendezi az ellenfeleit. Ráadásul nekünk kell majd támadni a visszavágón. Ezzel nem a tegnapi eredményt akarom lehúzni, mert a taktika nagyon ült, csak nem jött az a szerencse amire szükségünk lett volna, így pedig duplán nehéz lesz...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20178 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:Most őszintén Morata mai leszereplésér valaki írja már le nekem legalább 2 mondatban ami alapján szarabb volt az uccsó 10 percben mint a többi támadó?

Az első egyik labdaérintése/vezetése annyiból állt, hogy örült mint majom a farkának, hogy hozzákerült a labda és felötlött a kétneuronos agytekervényeiben hogy hű én most gólt rúghatok a barcelónának mert hogy mi kell hozzá? Én és a labda. Erre fel fogta azt nyílegyenesen belevezette 3 védőbe, eszébe nem jutott passzolni. Egy ilyen meccsen ahol minden percben max egyszer érünk labdába nem fér bele az ilyesmi.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20179 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Giroud lassu az a baj. Mi meg ugye kontrazgatunk. Morata jobban illik ebbe a jatekstilusba.
Kicsit felemas erzeseim vannak, mert ugye ugy alltunk a meccshez hozza, hogy ne kapjunk ki nagyon, de siman nyerheto volt vegul.

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Aktuális meccsek

#20180 Hozzászólás Szerző: gabops »

Szerintem nagyon jok voltunk ma. Van eselyunk idegenbe is, pl jo 2-2 -s x es mar tovabb is mentunk. A barca ugyan igy fog felalni otthon is mint a bridgen. Nekunk annyit kene valtoztatni hogy kezdobe Giroud es kesz is. Alonso logot ki ma szerintem kicsit de amugy mindenki tanari volt. Azt sajnalom hogy nem mentunk ra jobban Rakitic,es Buscetsz kiallitas szempontjabol. Meg azt hogy a barca 16-os nal kicsit tobbet bukdacsolni Alonso szabinak. Kis szerencse es 2-0 is lehetett volna. Na nem baj majd barcelonaba remelem az a szerencse mellenk all ami ma nem jott ossze. Nem kell beszarni ,sok sztar csapat esett mar ki hazai palyan nem kell mondjam ki de amugy is sokszor elofordult mar. Hajra chelsea. Hazard Giroud Alonso golra szamitok azert

Válasz küldése