Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19681 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:egyetértek én is jobban örülnék ha Giroud kezdene, mert ő nem fetreng jobbra balra és rohadt jól tartja meg a labdákat és erre nagy szükség lesz majd a Barca ellen.
szerintem a Barca ellen ez a kezdő lenne a legjobb:
Courtois
Rudiger Christensen Azpilicueta
Moses Fabregas Kante Alonso(nem tudom milyen állapotban van már rég játszott,de ha nem ő akkor Emerson)
Willian Giroud Hazard
ez elég támadó csapat, de ezzel meglehetne lepni szerintem a katalányokat. :D
Az rendben van, hogy a 3-4-3 jobban fekszik a csapatnak, de ez a felállás konkrétan felérne az öngyilkossággal egy olyan csapat ellen mint a katalányok. A kp olyan átjáróház lenne, hogy Iniesta valszeg két kávét is bedobna a pálya egyik sarkában, miközben a másik két középpályásuk osztogatná a labdákat. Akármennyire is nem megy Bakayokonak, muszáj lesz őt bedobni és 3 belső kp-val tolni. Viszont Morata helyett én is Giroudot kezdetném, valahogy úgy érzem, vele sokkal nehezebb dolga lenne a katalány védelemnek. Mindenesetre abban majdnem biztos vagyok, hogy 3-5-2 lesz és egy ilyesmi: Courtois - Azpi, Christensen, Cahill - Moses, Bakayoko, Kanté, Fabregas, Alonso - Hazard, Morata. Én viszont jelenleg ezt a kezdőt preferálnám: Caballero - Azpi, Christensen, Rüdiger - Moses, Luiz, Kanté, Fabregas, Alonso - Hazard, Giroud
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19682 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Kanté és Makelele jót röhögnek ezen!
Mindkettő tök más típus, erősek, szívósak, rohadt fürgék. Kantenak is, de főleg Makelelenek vastag, erős lábai vannak. Szerintem nem összehasonlíthatóak.

Nem vagyok az a "a pl-ben eltörik a védők a lábát mert kicsi" típus, egyszerűen csak Scott-ban nem látom se a technikai, se a fizikai pluszt.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#19683 Hozzászólás Szerző: Spring »

Dízel írta:Hát pedig Fabregasnak kell játszania mert egy barca megeszi reggelire bakayokot. Jó mondjuk ha baka meg morata egyszerre játszanak akkor a jó isten kegyelmezzen nekünk......
Ezt a hozzászólást vissza kell majd idézni, amikor Bakayoko beRamiresezi a Nou Campban és Morata Torres módra mindent eldönt :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19684 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hát pedig Fabregasnak kell játszania mert egy barca megeszi reggelire bakayokot. Jó mondjuk ha baka meg morata egyszerre játszanak akkor a jó isten kegyelmezzen nekünk......

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19685 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gallion írta:
adrian1989 írta: Courtois
Rudiger Christensen Azpilicueta
Moses Fabregas Kante Alonso(nem tudom milyen állapotban van már rég játszott,de ha nem ő akkor Emerson)
Willian Giroud Hazard
ez elég támadó csapat, de ezzel meglehetne lepni szerintem a katalányokat. :D
Egyrészt egészen biztosan 3-5-2 lesz. Másrészt 3-4-3 esetén sem hiszem hogy Fabregast bekuldene amíg nem vagyunk gólkenyszerben (vezet a Barca vagy 15 perc van hátra).
a 3-5-2-vel jól beszopjuk majd, mert az a taktika rohadtul nem működött, ennek a csapatnak a 3-4-3 fekszik.
majd meglátjuk én csak a tisztes helytállást várom el a csapattól, meg azt hogy odaérjenek az első 4-be a bajnokságba.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19686 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:
adrian1989 írta: Courtois
Rudiger Christensen Azpilicueta
Moses Fabregas Kante Alonso(nem tudom milyen állapotban van már rég játszott,de ha nem ő akkor Emerson)
Willian Giroud Hazard
ez elég támadó csapat, de ezzel meglehetne lepni szerintem a katalányokat. :D
Egyrészt egészen biztosan 3-5-2 lesz. Másrészt 3-4-3 esetén sem hiszem hogy Fabregast bekuldene amíg nem vagyunk gólkenyszerben (vezet a Barca vagy 15 perc van hátra).
3-4-3 esetén tuti Kanté és Baka kezdene, de ez csak akkor jöhet szóba, ha Willian a mai teljesítményével meggyőzte Conte-t. Egyébként valóban 3-5-2 lesz vlszeg, Fabregas-szal. Alonso is bevethető lesz szinte biztosan, ha nem, akkor viszont Zappacosta fog a helyén játszani. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19687 Hozzászólás Szerző: Gallion »

adrian1989 írta:
Dízel írta: Courtois
Rudiger Christensen Azpilicueta
Moses Fabregas Kante Alonso(nem tudom milyen állapotban van már rég játszott,de ha nem ő akkor Emerson)
Willian Giroud Hazard
ez elég támadó csapat, de ezzel meglehetne lepni szerintem a katalányokat. :D
Egyrészt egészen biztosan 3-5-2 lesz. Másrészt 3-4-3 esetén sem hiszem hogy Fabregast bekuldene amíg nem vagyunk gólkenyszerben (vezet a Barca vagy 15 perc van hátra).

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19688 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Scott-tól én se vártam sokat előzetesen, szegénynek a fizikuma, kinézete mellett még a frizurája is ritka béna, valóban nem éppen egy futballista kinézetű alak. Mondjuk azt sejtettem, hogy pályára fog kerülni, mert ő volt az egyetlen belső középpályásunk a padon, az pedig kalkulálható volt, hogy Fabregas nem fogja végigjátszani a meccset, pláne így, hogy korán eldőlt. Azonban azért az nem lehet véletlen, hogy Conte már nyáron is magával vitte, a szezonban is volt már párszor keretbe nevezve létszámhiány esetén, valamit csak tudhat. Összességében meglepően jól játszott szerintem is, ugyan volt rögtön a beszállása után egy majdnem gólt eredményező rossz átadása, de ezt kijavítja saját térfélről adott egy gólpassz értékű labdát, na az nem rajta múlott. Lehet ez volt az első és egyben utolsó meccse is Chelsea-mezben, de nem vallott szégyent.

Caballero baromi jó, minél hamarabb le kéne kötni az öreget a jövő évre is. Megkapja az elvárt meccsszámot, sőt idén még többet is, neki se lenne ellenére a maradás vélhetően. Emerson debütálása nem volt rossz, de kiemelkedőnek se mondanám, egy jó átlagos gólpasszal megfűszerezve.

El kell hogy keserítselek benneteket, de vélhetően Morata fog kezdeni a Barca ellen.
Conte még a mai meccs előtt: "I think tomorrow he will play part of the game and he will be ready to start against Barcelona in the Champions League.”
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19689 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:Lemerem fogadni Morata fog kezdeni a barca ellen, pedig szvsz Giroud sokkal jobb opció lenne. Megint volt fetrengés meg lófaszkodás, de tudom tudom.. most jött vissza sérülésből és most ezt hallgatjuk fél évig... Nincs vele bajom, de most van egy Giroudunk aki 1 gól és 2 gólpasszt vágott.
Caballero pazar volt, ki kell emelni!
Keddre minden sztárunk kipihent, kisimult, magabiztos lesz 2 győzelem, sok pihenő és gól utan. Remélem nem okoznak csalódást, bár pár hete nem mertem a barca elleni összecsapásra még goondolni sem.
egyetértek én is jobban örülnék ha Giroud kezdene, mert ő nem fetreng jobbra balra és rohadt jól tartja meg a labdákat és erre nagy szükség lesz majd a Barca ellen.
szerintem a Barca ellen ez a kezdő lenne a legjobb:
Courtois
Rudiger Christensen Azpilicueta
Moses Fabregas Kante Alonso(nem tudom milyen állapotban van már rég játszott,de ha nem ő akkor Emerson)
Willian Giroud Hazard
ez elég támadó csapat, de ezzel meglehetne lepni szerintem a katalányokat. :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19690 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Lemerem fogadni Morata fog kezdeni a barca ellen, pedig szvsz Giroud sokkal jobb opció lenne. Megint volt fetrengés meg lófaszkodás, de tudom tudom.. most jött vissza sérülésből és most ezt hallgatjuk fél évig... Nincs vele bajom, de most van egy Giroudunk aki 1 gól és 2 gólpasszt vágott.
Caballero pazar volt, ki kell emelni!
Keddre minden sztárunk kipihent, kisimult, magabiztos lesz 2 győzelem, sok pihenő és gól utan. Remélem nem okoznak csalódást, bár pár hete nem mertem a barca elleni összecsapásra még goondolni sem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#19691 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zanyád írta:Jó meccs volt, a második félidőben félgázzal jöttek ki, de így is volt néhány jó helyzetünk. Barca ellen most már tényleg nem tudom, hogy mire számítsak.
Ne a másádosztályban is csak gyenge közepes Hull elleni meccs győzzön meg arról, hogy partyban lehetünk. Persze bízni, reménykedni lehet, de mindenki készüljön fel a legrosszabbra, úgy nem fog csalódás érni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19692 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Jó meccs volt, a második félidőben félgázzal jöttek ki, de így is volt néhány jó helyzetünk. Barca ellen most már tényleg nem tudom, hogy mire számítsak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#19693 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jó meccs volt, fiatalokkal, újakkal, tartalékokkal, még is sima győzelem. Így tovább!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19694 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Dante írta:
Zanyád írta:Hát, se Ampadu, se Scott nem valami szemet gyönyörködtető látvány... :lol:
Ampadu val nincs gond, 17 éves, majd megnő, illetve jóval erősebb mint amilyennek látszik. A Tarzan sérót remélhetőleg hamar elfelejti.
Scott viszont 20 éves, se nem magas, se nem stramm, lassú is, teljesen alulfejlett. A pálya közepén nagyon kevés az ő fizikuma.
Pedig eddig nem játszik rosszul. Marha gyorsan leírtad, ha idáig eljutott, akkor nem lehet annyira "alulfejlett"...

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#19695 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kanté fürge, Makelele meg a magasságához képest még egész erős is volt... Scottnál tényleg az a bibi, hogy nemcsak h a szél elfújja, de a sebessége is egy teknősével vetekszik

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#19696 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:
Zanyád írta:Hát, se Ampadu, se Scott nem valami szemet gyönyörködtető látvány... :lol:
Ampadu val nincs gond, 17 éves, majd megnő, illetve jóval erősebb mint amilyennek látszik. A Tarzan sérót remélhetőleg hamar elfelejti.
Scott viszont 20 éves, se nem magas, se nem stramm, lassú is, teljesen alulfejlett. A pálya közepén nagyon kevés az ő fizikuma.
Kanté és Makelele jót röhögnek ezen!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19697 Hozzászólás Szerző: Dante »

Zanyád írta:Hát, se Ampadu, se Scott nem valami szemet gyönyörködtető látvány... :lol:
Ampadu val nincs gond, 17 éves, majd megnő, illetve jóval erősebb mint amilyennek látszik. A Tarzan sérót remélhetőleg hamar elfelejti.
Scott viszont 20 éves, se nem magas, se nem stramm, lassú is, teljesen alulfejlett. A pálya közepén nagyon kevés az ő fizikuma.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#19698 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Zanyád írta:Hát, se Ampadu, se Scott nem valami szemet gyönyörködtető látvány... :lol:
Igazából nem volt az elmúlt 20 évben olyan játékosunk aki az lett volna.... XD de nem is modellek kellenek a pályára :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#19699 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Fizikailag mint egy 13 éves. Nem tudom ki mit lát benne, Sterling-et szívesebben néztem volna, akár cm-ként.
Kegyetlen gyerek voltam, nem is vagyok rá büszke, de az ilyeneknek mindig elvettem a zsebpénzét a suliban.

Na igen, Ampadut is addig ütném amíg le nem nyírja azt a három szál szőrt az orra alatt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19700 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Hát, se Ampadu, se Scott nem valami szemet gyönyörködtető látvány... :lol:

Válasz küldése