Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2201 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Grat a spursnek, jol beszoritották a juvét idegenben is, jobb focit játszottak és löttek 2 gol idegenben. Juve végre értelmes ellefelet kapott, nem genoa vagy cagliari amiket félgőzzel megnyernek. Persze benne van hogy Dybala éppen jo napot fog ki a visszavágón, de nagyon megérdemelné a tottenham a továbbjutást.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2202 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:Ezt a soha nem adom fel mentalitást azért nagyon irigylem a spuritól. Már az elején 2-0 után sejtettem, hogy nem marad ennyi.
Hát az tuti, hogy nem sok csapat van akik nem omlottak volna össze Torinoban 9. perc után 2-0 nál.
Ilyen szempontból mindenképpen Top szintet képviselnek a világban.
Egyébként pedig nemtudom hová rakni őket.
Verik a Realt,Dortmundot ezáltal csoportelsők aztán a Juvét 2-2 re húzzák amivel a továbbjutási esélyük nagyobb mint az olaszoknak de közben csak 5. ek a PL ben.
Az meg különös poén volt a Juve drukkerektől, hogy 10 perc után telenyomták a facet "Ez a nagy angol bajnokság amitől félni kell" meg "olasz b szint a PL" tipusú kommentekkel :D hát igen ez az Angol bajnokság :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2203 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ezt a soha nem adom fel mentalitást azért nagyon irigylem a spuritól. Már az elején 2-0 után sejtettem, hogy nem marad ennyi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2204 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem láttam minden Sp*rs meccset idén, de ez a Davinson Sanchez csak szerintem gyenge? A Liverpool ellen is borzalmas volt, ma se sokkal jobb eddig.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2205 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én szurkolok nekik. De mixem miatt nyerjen a Juve, a vendég gól már megvan.
Amugy a Sp*rs jó, minden lelkiismeret furdalás nélkül mondom, hogy minek lehet kivernének :D
Mákos volt a Juve a 2 gyors gól miatt. Bár jogos volt.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#2206 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Remélem kapnak egy 5öst a zsidók 8)

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2207 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

emsanya írta:Rideg hogy a két barca meccsünk között van egy united és city elleni idegenbeli derbi egymás után.
Jó ez így elég szarul hangzik :D De valójában FA kupa hétvége van az első meccs előtt, a második előtt meg hazai Palace, mindkettő ideális pihentetésre, a két meccs között meg van majdnem egy hónap.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#2208 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Vegyes erzelmeim vannak a sorsolassal kapcsolatban. Egyreszt jobb lett volna, ha elkeruljuk az ilyen kaliberu csapatokat az elso kieseses szakaszban, ilyen szempontbol ez egy nagyon balszerencses sorsolas.

Masreszt viszont ha barki barmikor megkerdezne, hogy melyik csapat ellen latnam a legszivesebben jatszani a Chelseat, habozas nelkul a Barcelonat mondanam (mondjuk a BL dontoben, de igy sem rossz). Sajnos eddig nem volt szerencsem BL meccsre kilatogatni annak ellenere sem, hogy Londonban elek, viszont ezzel a meccsel ket bakancslistat tetelt tudnek kipipalni egyszerre. Nagyon remelem, hogy sikerul majd jegyet szereznem, mert ki tudja, mikor lesz erre legkozelebb lehetosegem...
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2209 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Rideg hogy a két barca meccsünk között van egy united és city elleni idegenbeli derbi egymás után.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2210 Hozzászólás Szerző: Pityee »

rafanadal írta:
Pityee írta: Na hát akk régi-új problémával állunk szembe, a katalány színházi egyesülettel. Én örülök nekik, jobban mintha a PSG-t kaptunk volna, szerintem a katalányok jelenleg jobban fosnak tőlünk, mint mi tőlük. A törpének és a harapósnak a sarkára kell lépni, tököt ereszteni a játékosainknak és fel kell törölni velük a padlót. Szerintem annak ellenére, hogy vezeti a spanyol ligát, ez az utóbbi évek egyik leggyengébb barszája. Ellehet őket kapni. Ja és övrebö már nyugdíjba vonult, úgyh nem lehet gond 8)
Ezeken a hozzászólásokon mindig elcsodálkozok. Mégis miért kellene félniük tőlünk? Évek óta semmit nem csináltunk a BL-ben, amióta megvertük őket új edzőnk van, új játékosaink, az egész helyzet más.
Csodálkozás helyett inkább olvass hazai és külföldi fórumokat. Pontosan ugyanolyan kellemetlen ellenfél vagyunk a barszának mint ahogy ök nekünk és ugyanúgy nem örülnek nekünk, elhiheted. Am érdekes azzal kapcsolatban felhozod a múltat, hogy pár éve nem alkottunk maradandót a BLben, akkor netán ugyanez a keretünk volt ugyanezekkel a játékosokkal? De akkor már nem számít, mikor visszanézzük a múltbéli katalányok elleni párharcokat igaz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2211 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pityee írta:
kecske01 írta:Chelsea vs Barca
Real vs Psg
Sevilla vs Utd
Porto vs Pool
Bayern vs Besiktas
Shaktar vs Roma
Basel vs City
Juventus vs Sp*rs

Nagyon kiv leszek a Psg re. Remelem feltorlik a Madriddal a padlot.

Ez a Barca meg szerintem verheto.
Na hát akk régi-új problémával állunk szembe, a katalány színházi egyesülettel. Én örülök nekik, jobban mintha a PSG-t kaptunk volna, szerintem a katalányok jelenleg jobban fosnak tőlünk, mint mi tőlük. A törpének és a harapósnak a sarkára kell lépni, tököt ereszteni a játékosainknak és fel kell törölni velük a padlót. Szerintem annak ellenére, hogy vezeti a spanyol ligát, ez az utóbbi évek egyik leggyengébb barszája. Ellehet őket kapni. Ja és övrebö már nyugdíjba vonult, úgyh nem lehet gond 8)
Ezeken a hozzászólásokon mindig elcsodálkozok. Mégis miért kellene félniük tőlünk? Évek óta semmit nem csináltunk a BL-ben, amióta megvertük őket új edzőnk van, új játékosaink, az egész helyzet más.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2212 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Suarez se olyan nagy szám idén, 7 gólja van a spanyol bajnokságban (Morata-nak meg 9 pl-ben). És továbbra is fölösleges őket összehasonlítani, van köztük 6 év korkülönbség, a spanyol életében először kap bizalmat valahol, ráadásul egy erősebb idegen ligában.

Neymar nélkül átalakult a játékuk, gyorsabb lett, kicsit visszatért a korábbi barca passzos játék és Messi is felszabadultabban játszik.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2213 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Morata a Barca-Juve döntőben ugyanúgy rendre b*szta el a helyzeteit, ott pedig semmi köze nem volt a betömörülő védelemnek a sztorihoz. Kevés ő még top szintű kezdőcsatárnak, csak a csapat rövid távú érdekei miatt kivánom, hogy gyors ütemben fejlődjön. Másképp, remélem jövőre már ugyanezeket a helyzeteket Tammy "bénázhatja" el.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2214 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta:Morata egy szem csatárként egy 10 emberrel betömörülő west ham ellen persze hogy nem tud mit kezdeni. Hazard sem tudott még fingani sem, szoval... Voltak helyzetei, amit igen, elbaszott, de össze fogja szedni magát és az olyan meccseken ahol 1 esély van be fogja gyötörni. A barca nem fog betömörülni, sokkal szellősebben fog játszani, ami hazardnak, moratanak, pedronak nagyon fog feküdni. Nem kell elbecsülni a barcát, attól hogy elvesztették Neymart azért még bitang erősek, de latszik, hogy mar nem az a barca akik pár éve rettegésben tartották egész európát.
Bírom Morata-t, de egyet tudok érteni bélával, és konkrétan azt a helyzetet (amire gondolunk a West Ham ellen) egy Suarez vagy Lewa 10-ből 10-szer beveri a rövidbe. Amiben még lehet bízni az a kiváló fejjátéka, abban azért a Barca verhető.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2215 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Morata egy szem csatárként egy 10 emberrel betömörülő west ham ellen persze hogy nem tud mit kezdeni. Hazard sem tudott még fingani sem, szoval... Voltak helyzetei, amit igen, elbaszott, de össze fogja szedni magát és az olyan meccseken ahol 1 esély van be fogja gyötörni. A barca nem fog betömörülni, sokkal szellősebben fog játszani, ami hazardnak, moratanak, pedronak nagyon fog feküdni. Azért nem kell lebecsülni a barcát, attól hogy elvesztették Neymart azért még bitang erősek, de latszik, hogy mar nem az a barca akik pár éve rettegésben tartották egész európát.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#2216 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta: Deulofeu valóban kezdegetett a bajnokság elején, de mostanában már nem nagyon és arról pletykálnak, hogy télen túladnak rajta, mert belátták, hogy nem Barca szintű. Ezt a "jobb csapat vagyunk, jobb játékosokkal" szösszenetet pedig totál nem értem mire alapozod, pláne, hogy ha úgy vesszük, nekünk sincs kettőnél több olyan támadó játékosunk, akik a legmagasabb szinten említhetőek (+ ha Iniesta számít (bár már ő sem a régi), akkor Fabregas az ő alternatívája), közülük pedig Morata azért igen megosztó. A Barca és az Atletico pedig nem egy kategória ebben az idényben, szerintem elég világosan kiderült ellenünk és a csoportkörben magában is, hogy az elmúlt szezonjaikhoz képest lejtőn vannak. Azt nem vitatom, hogy maxon fogunk pörögni, akár esélyünk is lehet a továbbjutásra, de ahhoz mindenkitől a csúcsformája fog kelleni. Hogy csak egy példát mondjak, az nem fog beleférni, hogy Christensenről mindkét meccsen gólt kapjunk, ahogy az történt a Newcastle és a West Ham ellen két egymást követő bajnokin.
Vagy épp az sem fog beleférni,hogy Morata balfasz legyen. Sajnos 10-ből 7 meccsen egy szerencsétlen az ember, összehasonlítani is felesleges a legmagasabb szinttel (ha legmagasabb alatt a Lewa és Suarez féléket értjük persze)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2217 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sheenka írta:Verhető az idei Barcelona, sokkal rosszabb csapat mint 12ben. 2 olyan támadó játékosuk maradt akik a legmagasabb szinten vannak, esetleg még Iniesta. Deloufeu az Evertonba se fért be, ha jól tudom ő kezdeget mostanában Neymar helyén. Jobb csapat vagyunk, jobb játékosokkal jelen pillanatban, ha Kanté és Hazard elérhető, és Courtois és Morata jó napot fog ki akkor könnyen meglehet. Az Atletinél láthattuk, hogy jóval jobb csapat vagyunk jelenleg, igaziból a City ellen sem voltunk rosszak, Unitedet relatív simán vertük. Vannak szar meccseink, de a Barcelona ellen biztos vagyok benne, hogy mindenki maxon fog pörögni.
Deulofeu valóban kezdegetett a bajnokság elején, de mostanában már nem nagyon és arról pletykálnak, hogy télen túladnak rajta, mert belátták, hogy nem Barca szintű. Ezt a "jobb csapat vagyunk, jobb játékosokkal" szösszenetet pedig totál nem értem mire alapozod, pláne, hogy ha úgy vesszük, nekünk sincs kettőnél több olyan támadó játékosunk, akik a legmagasabb szinten említhetőek (+ ha Iniesta számít (bár már ő sem a régi), akkor Fabregas az ő alternatívája), közülük pedig Morata azért igen megosztó. A Barca és az Atletico pedig nem egy kategória ebben az idényben, szerintem elég világosan kiderült ellenünk és a csoportkörben magában is, hogy az elmúlt szezonjaikhoz képest lejtőn vannak. Azt nem vitatom, hogy maxon fogunk pörögni, akár esélyünk is lehet a továbbjutásra, de ahhoz mindenkitől a csúcsformája fog kelleni. Hogy csak egy példát mondjak, az nem fog beleférni, hogy Christensenről mindkét meccsen gólt kapjunk, ahogy az történt a Newcastle és a West Ham ellen két egymást követő bajnokin.
6+8+5+4+1+1+2+1

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Bajnokok Ligája

#2218 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Én nem értem miért örültök ennyire a Barcának. A védelmünk, és "buszozásunk" már egyáltalán nincs olyan magasságokban, és a garantált 2 kamu tizenegyes befújásánál sem fogok mosolyogni. Messi sem fog örökké hibázni ellenünk, sőt valószínűnek tartom, hogy végre gólt szerez. Bárminek jobban örültem volna, mint a Barcának, még egy Besiktas elleni búcsúnak is. A bl kiesés meg nagyon is valószínű, és jobban szerettem volna, ha nem az általam legjobban utált csapat ellen történik. :(

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2219 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Verhető az idei Barcelona, sokkal rosszabb csapat mint 12ben. 2 olyan támadó játékosuk maradt akik a legmagasabb szinten vannak, esetleg még Iniesta. Deloufeu az Evertonba se fért be, ha jól tudom ő kezdeget mostanában Neymar helyén. Jobb csapat vagyunk, jobb játékosokkal jelen pillanatban, ha Kanté és Hazard elérhető, és Courtois és Morata jó napot fog ki akkor könnyen meglehet. Az Atletinél láthattuk, hogy jóval jobb csapat vagyunk jelenleg, igaziból a City ellen sem voltunk rosszak, Unitedet relatív simán vertük. Vannak szar meccseink, de a Barcelona ellen biztos vagyok benne, hogy mindenki maxon fog pörögni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2220 Hozzászólás Szerző: emsanya »

PSG-nek jobban örültem volna, ha már a két nagy közül jön valaki. Annyiból rossz a helyzetünk, hogy otthon kezdünk és a barcátol jelenhelyeztben biztos kapunk gólt hazai pályán, akkor a visszavágó meg kb esélytelen. De azért meg kell próbálni!

Válasz küldése