Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1881 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kecske01 írta:A vezetőség adta el őket, nem ő.
Arra viszont körülbelül - remélem - csak az edzőnek/managernek van beleszólása, hogy ki játszik és ki nem. És valószínűleg ha De Bruyne-hez annyira ragaszkodott volna Mourinho, akkor nem így kezeli már rögtön - nyíltan kritizálja és jegeli hónapokon keresztül -, aztán nem hagyja ilyen egyszerűen eladni.

De igazából teljesen mindegy, hogy mi és hogyan történt. Igazából már csak az a probléma, hogy ilyen húzások nagyon is elképzelhetőek Mourinhóról, ami sok mindent - de semmiképpen sem jót - elmond a karakteréről. Ami baj, mert (itt is) sokaknak sokat jelentett.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6953
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1882 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

A vezetőség adta el őket, nem ő. Arról meg nem is beszélve, hogy elég erőteljesen jelezte, hogy kellenek igazolások, de nem kapta meg a játékosokat.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1883 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Pat326 írta:
tutaj írta:Azért a DeBruyne-s, Lukakus esetnél a kulcs az volt, hogy a kedves Speciál 5-nem nem volt szimpatikus egyik sem. Pontosabban Kevint egyértelműen nem bírta, kitalált mindenfélét róla, nem edz jól, lusta stb. Ezeket nem tudom elképzelni, egyszerűen ki akarta csinálni. Lukaku elvett TŐLE egy trófeát azzal, hogy kihagyta a tizit a Bayern ellen, ezt mostanában sikerülhetett feldolgoznia annak az elmebeteg embernek. Lehet, hogy nem szép ezt kimondani de így van. Matat is elüldözte mert az a félkegyelmű Oscar jobb volt szerinte, aki azóta kínában focizik. Mata játékán most is látszik, hogy nem felszabadult, lényegében szenved. Úgyhogy a nagymesternek, aki már díjakat is adna magának, megköszönhetünk egy fél topjátékos elbarmolását gyakorlatilag személyes okok miatt. Cserébe kaptunk egy 16. helyet.
Csak úgy a mihez tartás végett... Abban az évben egy bronzot kaptunk tőle, majd utána egy aranyat, s végül egy 10. helyet (na jó, lehet ha nem küldik el, akkor tényleg 16. lett volna...), ha csak a második regnálását nézzük.
Amúgy meg sose tudhatjuk mi játszódott le a háttérben, lehet tényleg volt egy összezördülése De Bruyne-nal, aki utána lehet tényleg nem edzett normálisan stb, stb... Azt meg látni kell, hogy Lukaku akkoriban nem volt Chelsea szint, persze lehet fájdalmasan érintette a kihagyott tizi, de nem ezért távozott... Meg amúgy is, látva a mostani helyzetet, honnan tudhatjuk, hogy mennyi beleszólása volt az igazolásokba? Lehet ugyanúgy a feje felett döntöttek? Kb sose fog kiderülni...
Mindegy is, a hozzászólásom értelme nem is ez, hanem az, hogy azért ne legyünk már ennyire feledékenyek... Amióta munál van, nekem is gyakran nyitódik a bicska a zsebemben, de attól még nem hamisítom meg az emlékezetem, s a bajnoki címek helyett azt mondogatom, hogy csak rosszat hozott nekünk, 16. helyek meg ilyenek... Ha az ő nyakába varrjuk azt, h elmentek játékosok, akkor az övébe lehet varrni azt is, hogy jött pl Willian, Fabregas, Costa, Matic, Zouma meg még nem tom hányan....
Erről sokat lehetne vitázni. Az első évben lett egy 3.hely, idén mindenki Conte vagy a keret vagy valamelyik játékos fejét követelni pedig hasonló szezon ez is.
Utána bajnok lett egy nagy adag szerencsével plusz azzal a visszataszító antifocival amit most is nyomat, mert mást nem tud.
Ott vannak a BL meccsek. Az Atletico elleni elődöntő mi volt? Simán kiesünk otthon, miután elcseszte az idegenbeli meccset azzal, hogy ráült a 0-0ra ami egyértelműen nekik volt jobb, majd vonogatta a vállát a visszavágó után és nekiment Hazardnak, mert annyi tartása volt a csapatnak, hogy 1-1 után összeestünk. A következő évben a PSG elleni ámokfutásról nem is beszélek.
Utána elege lett mindenkinek az emberből. Öröm volt nézni azt a felszabadult csapatot miután eltakarították innen.
Összességében egy bajnoki címért adtunk vagy 5-6 klasszis embert, egy év BL szereplést és rajtunk nevetett fél európa.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1884 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pat326 írta:
tutaj írta:Azért a DeBruyne-s, Lukakus esetnél a kulcs az volt, hogy a kedves Speciál 5-nem nem volt szimpatikus egyik sem. Pontosabban Kevint egyértelműen nem bírta, kitalált mindenfélét róla, nem edz jól, lusta stb. Ezeket nem tudom elképzelni, egyszerűen ki akarta csinálni. Lukaku elvett TŐLE egy trófeát azzal, hogy kihagyta a tizit a Bayern ellen, ezt mostanában sikerülhetett feldolgoznia annak az elmebeteg embernek. Lehet, hogy nem szép ezt kimondani de így van. Matat is elüldözte mert az a félkegyelmű Oscar jobb volt szerinte, aki azóta kínában focizik. Mata játékán most is látszik, hogy nem felszabadult, lényegében szenved. Úgyhogy a nagymesternek, aki már díjakat is adna magának, megköszönhetünk egy fél topjátékos elbarmolását gyakorlatilag személyes okok miatt. Cserébe kaptunk egy 16. helyet.
Csak úgy a mihez tartás végett... Abban az évben egy bronzot kaptunk tőle, majd utána egy aranyat, s végül egy 10. helyet (na jó, lehet ha nem küldik el, akkor tényleg 16. lett volna...), ha csak a második regnálását nézzük.
Amúgy meg sose tudhatjuk mi játszódott le a háttérben, lehet tényleg volt egy összezördülése De Bruyne-nal, aki utána lehet tényleg nem edzett normálisan stb, stb... Azt meg látni kell, hogy Lukaku akkoriban nem volt Chelsea szint, persze lehet fájdalmasan érintette a kihagyott tizi, de nem ezért távozott... Meg amúgy is, látva a mostani helyzetet, honnan tudhatjuk, hogy mennyi beleszólása volt az igazolásokba? Lehet ugyanúgy a feje felett döntöttek? Kb sose fog kiderülni...
Mindegy is, a hozzászólásom értelme nem is ez, hanem az, hogy azért ne legyünk már ennyire feledékenyek... Amióta munál van, nekem is gyakran nyitódik a bicska a zsebemben, de attól még nem hamisítom meg az emlékezetem, s a bajnoki címek helyett azt mondogatom, hogy csak rosszat hozott nekünk, 16. helyek meg ilyenek... Ha az ő nyakába varrjuk azt, h elmentek játékosok, akkor az övébe lehet varrni azt is, hogy jött pl Willian, Fabregas, Costa, Matic, Zouma meg még nem tom hányan....
Hagyjad,szegény vmi szerencsétlen Barca berenc troll,mert ez a spcial 5 eléggé nso színvonal..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fst200 2018. február 13., kedd 23:42-kor.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1885 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

tutaj írta:Azért a DeBruyne-s, Lukakus esetnél a kulcs az volt, hogy a kedves Speciál 5-nem nem volt szimpatikus egyik sem. Pontosabban Kevint egyértelműen nem bírta, kitalált mindenfélét róla, nem edz jól, lusta stb. Ezeket nem tudom elképzelni, egyszerűen ki akarta csinálni. Lukaku elvett TŐLE egy trófeát azzal, hogy kihagyta a tizit a Bayern ellen, ezt mostanában sikerülhetett feldolgoznia annak az elmebeteg embernek. Lehet, hogy nem szép ezt kimondani de így van. Matat is elüldözte mert az a félkegyelmű Oscar jobb volt szerinte, aki azóta kínában focizik. Mata játékán most is látszik, hogy nem felszabadult, lényegében szenved. Úgyhogy a nagymesternek, aki már díjakat is adna magának, megköszönhetünk egy fél topjátékos elbarmolását gyakorlatilag személyes okok miatt. Cserébe kaptunk egy 16. helyet.
Csak úgy a mihez tartás végett... Abban az évben egy bronzot kaptunk tőle, majd utána egy aranyat, s végül egy 10. helyet (na jó, lehet ha nem küldik el, akkor tényleg 16. lett volna...), ha csak a második regnálását nézzük.
Amúgy meg sose tudhatjuk mi játszódott le a háttérben, lehet tényleg volt egy összezördülése De Bruyne-nal, aki utána lehet tényleg nem edzett normálisan stb, stb... Azt meg látni kell, hogy Lukaku akkoriban nem volt Chelsea szint, persze lehet fájdalmasan érintette a kihagyott tizi, de nem ezért távozott... Meg amúgy is, látva a mostani helyzetet, honnan tudhatjuk, hogy mennyi beleszólása volt az igazolásokba? Lehet ugyanúgy a feje felett döntöttek? Kb sose fog kiderülni...
Mindegy is, a hozzászólásom értelme nem is ez, hanem az, hogy azért ne legyünk már ennyire feledékenyek... Amióta munál van, nekem is gyakran nyitódik a bicska a zsebemben, de attól még nem hamisítom meg az emlékezetem, s a bajnoki címek helyett azt mondogatom, hogy csak rosszat hozott nekünk, 16. helyek meg ilyenek... Ha az ő nyakába varrjuk azt, h elmentek játékosok, akkor az övébe lehet varrni azt is, hogy jött pl Willian, Fabregas, Costa, Matic, Zouma meg még nem tom hányan....

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1886 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Azért a DeBruyne-s, Lukakus esetnél a kulcs az volt, hogy a kedves Speciál 5-nem nem volt szimpatikus egyik sem. Pontosabban Kevint egyértelműen nem bírta, kitalált mindenfélét róla, nem edz jól, lusta stb. Ezeket nem tudom elképzelni, egyszerűen ki akarta csinálni. Lukaku elvett TŐLE egy trófeát azzal, hogy kihagyta a tizit a Bayern ellen, ezt mostanában sikerülhetett feldolgoznia annak az elmebeteg embernek. Lehet, hogy nem szép ezt kimondani de így van. Matat is elüldözte mert az a félkegyelmű Oscar jobb volt szerinte, aki azóta kínában focizik. Mata játékán most is látszik, hogy nem felszabadult, lényegében szenved. Úgyhogy a nagymesternek, aki már díjakat is adna magának, megköszönhetünk egy fél topjátékos elbarmolását gyakorlatilag személyes okok miatt. Cserébe kaptunk egy 16. helyet.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1887 Hozzászólás Szerző: Dízel »

adrian1989 írta: De Bruyne-ön viszont én az elejétől láttam azt, hogy ő egy zseni csak el lett baszva ahogy Lukaku is, na mindegy sajnos már sosem tudjuk meg milyen lenne ha egy Hazard Lukaku De Bruyne lenne a támadósor.
Ezért volt Abra-tól megfontolt döntés, hogy Batsmant csak kölcsönbe adtuk, gondolom baszta az ideg, hogy milyen játékosokat pazaroltunk el eddig.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1888 Hozzászólás Szerző: Dante »

adrian1989 írta:na mindegy sajnos már sosem tudjuk meg milyen lenne ha egy Hazard Lukaku De Bruyne lenne a támadósor.
Már hogy ne tudhatnánk meg...? Csak a VB-t kell nézni nyáron. :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1889 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
emsanya írta:Mikor itt volt Salah, ő volt az akkor Pedro. Mindenki savazta, meg h középszer, stb. Ki tartotta volna itt akkor?? (emlékszem volt olyan komment hogy "egy labdát nem tud átvenni ez a szerencsétlen"). De Bruyne pedig egy tehetség volt, de tehetség volt Boga vagy Di Santo is. Ahogy írták korábban, rendszeres játéklehetőség kisebb csapatban (ahol 1-2 rossz meccs után is stabil kezdő) kihozta belőlük a klasszist.
Salah valóban szar volt nálunk, a Basel-ben parádézott, ellenünk is, de mikor idekerült, emlékszem, hogy olyan jelzőkkel illették, mint az "egyiptomi Messi". :D Kicsit megmosolyogtató volt ez idővel, mert nagyjából úgy csetlett-botlott kékben, mint később Cuadrado. Megmondom őszintén, én a Roma-ban sem láttam olyan extrának, azokon a meccseken, mikor volt területe a csapatának, jól játszott, de egyébként zsákszám helyzetet puskázott el, nem igazán hatott meg, mikor nyáron a 'Pool megvette. Aztán keményen rám cáfolt, nagyon fekszik neki ez a Klopp-féle rendszer, szerintem azért nem mindenhol menne így neki, de elvitathatatlanok az érdemei.

De Bruyne esete azért más tészta szerintem. Én tisztán emlékszem arra a Hull elleni 2013-as nyitómeccsre a Bridge-n, mikor José visszatért, a srácok önkívületi állapotban estek neki az újoncnak, KDB-vel a kezdőben (egy meggyőző előszezonos produkció után), aki élete első Chelsea-s meccsén egyből gólpasszal nyitott kb. 10 perc után. Sajnos mint később kiderült, ez egyben az első és vélhetően mindörökké az utolsó assist-ja volt nálunk. Na most egy ilyen start után egyszer volt még kezdő a PL-ben, játszott pár bohóc Ligakupa meccset kezdőként, a többi pár szereplése alkalmával időhúzó csere volt, és nagyjából ennyi esélyt kapott. (érdemes lecsekkolni: https://www.transfermarkt.co.uk/kevin-d ... aison=2013" onclick="window.open(this.href);return false; )
Ha megkapja a bizalmat, nem kaszálja el egyből José egy rosszabb meccs után, akkor most lehet nem világoskékben Agüero-nak osztogatna meccsenként 2-3 gólpasszt.
múltkor olvastam tőle egy nyilatkozatot ahol azt nyilatkozta, hogyha akkor Conte lett volna a Chelsea edzője akkor ő még mindig kékben játszana, ezzel gondolom arra utalt, hogy ő csakis José miatt hagyta el a klubot.
Salah nem rossz játékos, de tényleg rengeteget fejlődött a pool-ban nem volt ő ennyire jó egyik csapatában sem eddig.
De Bruyne-ön viszont én az elejétől láttam azt, hogy ő egy zseni csak el lett baszva ahogy Lukaku is, na mindegy sajnos már sosem tudjuk meg milyen lenne ha egy Hazard Lukaku De Bruyne lenne a támadósor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1890 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Mikor itt volt Salah, ő volt az akkor Pedro. Mindenki savazta, meg h középszer, stb. Ki tartotta volna itt akkor?? (emlékszem volt olyan komment hogy "egy labdát nem tud átvenni ez a szerencsétlen"). De Bruyne pedig egy tehetség volt, de tehetség volt Boga vagy Di Santo is. Ahogy írták korábban, rendszeres játéklehetőség kisebb csapatban (ahol 1-2 rossz meccs után is stabil kezdő) kihozta belőlük a klasszist.
Salah valóban szar volt nálunk, a Basel-ben parádézott, ellenünk is, de mikor idekerült, emlékszem, hogy olyan jelzőkkel illették, mint az "egyiptomi Messi". :D Kicsit megmosolyogtató volt ez idővel, mert nagyjából úgy csetlett-botlott kékben, mint később Cuadrado. Megmondom őszintén, én a Roma-ban sem láttam olyan extrának, azokon a meccseken, mikor volt területe a csapatának, jól játszott, de egyébként zsákszám helyzetet puskázott el, nem igazán hatott meg, mikor nyáron a 'Pool megvette. Aztán keményen rám cáfolt, nagyon fekszik neki ez a Klopp-féle rendszer, szerintem azért nem mindenhol menne így neki, de elvitathatatlanok az érdemei.

De Bruyne esete azért más tészta szerintem. Én tisztán emlékszem arra a Hull elleni 2013-as nyitómeccsre a Bridge-n, mikor José visszatért, a srácok önkívületi állapotban estek neki az újoncnak, KDB-vel a kezdőben (egy meggyőző előszezonos produkció után), aki élete első Chelsea-s meccsén egyből gólpasszal nyitott kb. 10 perc után. Sajnos mint később kiderült, ez egyben az első és vélhetően mindörökké az utolsó assist-ja volt nálunk. Na most egy ilyen start után egyszer volt még kezdő a PL-ben, játszott pár bohóc Ligakupa meccset kezdőként, a többi pár szereplése alkalmával időhúzó csere volt, és nagyjából ennyi esélyt kapott. (érdemes lecsekkolni: https://www.transfermarkt.co.uk/kevin-d ... aison=2013" onclick="window.open(this.href);return false; )
Ha megkapja a bizalmat, nem kaszálja el egyből José egy rosszabb meccs után, akkor most lehet nem világoskékben Agüero-nak osztogatna meccsenként 2-3 gólpasszt.
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1891 Hozzászólás Szerző: fst200 »

emsanya írta:Mikor itt volt Salah, ő volt az akkor Pedro. Mindenki savazta, meg h középszer, stb. Ki tartotta volna itt akkor?? (emlékszem volt olyan komment hogy "egy labdát nem tud átvenni ez a szerencsétlen"). De Bruyne pedig egy tehetség volt, de tehetség volt Boga vagy Di Santo is. Ahogy írták korábban, rendszeres játéklehetőség kisebb csapatban (ahol 1-2 rossz meccs után is stabil kezdő) kihozta belőlük a klasszist.

Az évek alatt az is beigazolodott h nem feltétlen José sara volt ez, a vezetőség marhára boldog volt a KDB vagy Lukakuért kapott pénzért. Nálunk nem igazolhatott a portugál, a MU-nál meg megvesz mindenkit. És ez azóta is így megy, tök mindegy ki az edző, a bevétel és a játékos bizniszelés fontosabb már évek óta.
vééégre valaki aki távolabb lát az orránál!!!
Salahnak konkrétan normális labdaérintése se volt, azonkívül hogy első lövésből berúgta a szarzinak az ötödik gólt, szóval Pedro itteni produktuma ahhoz képest Messi szint
Romában se ment neki, vagyis az éles helyzeteket ott is rendre kihagyta, pl real ellen bl ben, szóval neki azért nagyon nagyon sok idő kellett ,hogy ide jusson
egyedül az a probléma, hogy nem igazolunk rendesen, ha anno megveettük volna a megfelelő embereket az eladottak pótlására senki sem sírná vissza őket

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1892 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Május 18-án a Stamford Bridgen a Chelsea 98-as (triplázó) csapata fogadja az Inter egykori legendáit. Tőlünk többek között Zola, míg olaszok részéről Zanetti is pályára fog lépni :)

Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1893 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mikor itt volt Salah, ő volt az akkor Pedro. Mindenki savazta, meg h középszer, stb. Ki tartotta volna itt akkor?? (emlékszem volt olyan komment hogy "egy labdát nem tud átvenni ez a szerencsétlen"). De Bruyne pedig egy tehetség volt, de tehetség volt Boga vagy Di Santo is. Ahogy írták korábban, rendszeres játéklehetőség kisebb csapatban (ahol 1-2 rossz meccs után is stabil kezdő) kihozta belőlük a klasszist.

Az évek alatt az is beigazolodott h nem feltétlen José sara volt ez, a vezetőség marhára boldog volt a KDB vagy Lukakuért kapott pénzért. Nálunk nem igazolhatott a portugál, a MU-nál meg megvesz mindenkit. És ez azóta is így megy, tök mindegy ki az edző, a bevétel és a játékos bizniszelés fontosabb már évek óta.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1894 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én azt sem tudom elképzelni, hogy ennyire szar lett volna edzéseken. A Dortmund-ban miért felel meg? Ebből a szempontból csozéra mégjobban haragszom, mert ő még hazudik is nyilvánosan.
Mkhitaryan esetében folyamatosan azt mondogatta, hogy a játékos érdeke, hogy nem játszik, mert fáradt. Egy 28 éves, BL-ben és a Bundesligában bizonyított (amúgy az álloképességéről is híres) játékos október végére elfáradt, ezért nem kerül be a meccskeretbe. A játékos, mint beosztott pedig nem mondhatja el, hogy az öreg csozé egy kib.szott őrült. Érdekes, az Arsenal-ban már nem fáradt.
És ugyanezt megcsinálta itt is anno, nem csípte KdB-t, Salah-t, Ruben-t, Bertrand-ot, úgy, hogy nem volt alternatívájuk. Inkább játszott Azpi balhátvédet, Ivanovic-ról meg szoptuk be a gólokat évekig.

Az egyetlen dolog, amivel jóvá tudná tenni a klub ezt a sok balfaszkodást, ha megfigyelt és méltónak titulált játékosokat használnánk is. Ne csak a vitesse-nek, wolfsburg-nak és a közvetlen riválisainknak kukázzák ki ezeket a srácokat. Az egyetlen pozitív példa Christensen, őt még nem sikerült elkótyavetyélni.

(a loan-army-t is fel kéne számolni úgy ahogy van, bőven out of control már az egész. aki szint, az jöhet vissza, a többi meg mehet amerre fogadják, elég a fiatalokat kölcsön adni, 24 évesen dőljön el a sorsa egy játékosnak)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1895 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dante írta: Nekem azzal van a gondom, hogy egy 29 éves Pedro több lehetőséget kap, és konzekvens szar teljesítmény ellenére több bizalmat, mint egy 22-23 éves szélső. De nem csak Pedro említhető, majd mindegyik hiányposztunkra volt már ígéretes ember. A gond azzal van, hogy a vezetőség is és az edző is fogyatékos ilyen tekintetben, játékostemető vagyunk és ez mindenki számára nyilvánvaló.
Nem is értem, hogy lehet pofára menni ilyen szinten...
1. ez nem egy sarki bolt, ahova a fullos csajt veszik föl az értelmes helyett, mert csak.
2. a jobb eredmény Conte megítélését is javítja, ez nem valami diszkriminált kisebbség...

Mondtam már pár napja, az, hogy Michy nem kapott annyi lehetőséget, mint Morata, elfogadom. Az, hogy Michy nem kapott lehetőséget akkor, amikor Morata vagy Costa nem volt, hanem pl Hazard volt a középcsatár és még a 70. percben sem ő jött be, amikor 3-0-ra mentünk. Őszintén... ez már nem az élet igazságtalan mivolta, ez egy kibaszott vicc és én szégyellem magam Conte helyébe ezekért a döntésekért.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1896 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ugyanez történik most Bats-al, nem sírok érte, de az ő sorsa is hasonló lesz.
Nekem azzal van a gondom, hogy egy 29 éves Pedro több lehetőséget kap, és konzekvens szar teljesítmény ellenére több bizalmat, mint egy 22-23 éves szélső. De nem csak Pedro említhető, majd mindegyik hiányposztunkra volt már ígéretes ember. A gond azzal van, hogy a vezetőség is és az edző is fogyatékos ilyen tekintetben, játékostemető vagyunk és ez mindenki számára nyilvánvaló.

Szerintem amúgy a scout-ok munkássága van olyan jó, mint mondjuk egy Atletico-ban, Dortmundban, Napoli-ban, csak nem meri bevállalni a board a rizikósabb srácokat, azon típusúakat, akikből korábban szemezgettünk és nagy részük be is vált.
Jó lenne, ha létrejönne valamiféle összhang edzői stáb és board között - hogy olyan játékosok érkezhessenek, akik előrelendítik a csapatot - mint egy normális klubnál.
Nem is tudom, hogy máshol volt e ilyen, hogy egymást követő edzők ugyanúgy ignorálnak bizonyos játékosokat.

Salah-ban én nem láttam, hogy ennyira jó lesz, de a Serie A-s teljesítménye bőven elképzelhető volt, de KdB-n látszott hogy zseni lesz, ahogy Lukaku-tól is az elvárt teljesítményt kapta mind az Everton, mind a united. Utóbbit nem kívánom kékben látni, de azért vicces, hogy Drogba óta nem tudtunk összekaparni egy értelmes csatárt. Pedig nem egy átigazolási időszak volt már. (vagy ha össze is jött, sosem fogjuk megtudni hogy jó lett volna e)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1897 Hozzászólás Szerző: béla »

DrAd írta:Ha nem adtuk volna el őket, akkor KdB = van Ginkel, Salah Willian és Pedro mögött még a padon sem lenne, Lukaku meg Michy cipőjét pucolta volna.
Mindegyik játékos a rendszeres játéklehetőség miatt lett jobb, amit egy gyengébb csapatban megkapott. A vezetőség tényleg a visszavásárlási opcióban hibázott.
Ja,az nyilván tényező volt. De lehet,hogy nem kellett volna őket kibaszni a picsába a csapatból. Azért az érdekes,hogy ahogy elkerült tőlünk Salah,egyből fosni kezdte a gólokat ( első 4 meccsen 3 gól, meg egy gólpassz), nem évek múlva.
De Bruyne ugyanez. Fél évig játék nélkül volt,ahogy átkerült Németországba, egyből szórta a gólpasszokat. Az első teljes szezonjában 21 gólpasszt adott. Na meg azon a pár meccsen nálunk egyáltalán nem volt gyenge. Talán ha nálunk kaptak volna lehetőséget, akkor nálunk értek volna klasszissá.

Fáj nézni,hogy az akkori fiatal,ígéretes, kreatív támadó középpályásainkat felváltotta Pedro faszlába meg Barkley.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1898 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Ha nem adtuk volna el őket, akkor KdB = van Ginkel, Salah Willian és Pedro mögött még a padon sem lenne, Lukaku meg Michy cipőjét pucolta volna.
Mindegyik játékos a rendszeres játéklehetőség miatt lett jobb, amit egy gyengébb csapatban megkapott. A vezetőség tényleg a visszavásárlási opcióban hibázott.

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1899 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

A vezetoseg nagyobbat hibazott szerintem azzal, hogy egyik esetben sem tettek visszavasarlasi opciot a szerzodesekbe. Abban az idoben meg egyik se volt kezdo szinten es mindketten azt koveteltek, ha jol emlekszem. Viszont oriasi potencial volt mar akkor is mindkettoben, felfoghatatlan, hogy opcio nelkul elengedtuk oket.
Az viszont egyertelmu, hogy eleg luzerek vagyunk, ami az igazolasokat illeti az utobbi idoben. Darabra igazolunk es nem minosegre.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1900 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
béla írta:Nagyon ment itt anno "Az eredmények Josét igazolják" szöveg, de basszus, a PL jelenlegi legjobb játékosaiból kettőt sikerült kikukáznia.
Ha visszasüllyedünk a 4 évvel ezelőtti Sp*rs szintjére, abban benne lesz ő is.
Egy 4231-ben Hazard, KdB, Salah, Lukaku? :D Mennyit kaptunk a három emberért, 70 milliót?
Megérte visszaforgatni a pénzt :D
Ja, az külön szép, hogy még a belőlük kapott pénzből se tudtunk értelmesen igazolni.

Valahogy azt sem látom magam előtt,hogy húznánk ilyen jó vásárokat a jövőben. Pedig nagyon kellene ilyeneket húzni, mert úgy látszik,hogy pénzügyileg lassan a Pool is lehagy minket. Nem tudom,hogy milyen most a klub szervezeti felépítése, ki dönt az igazolásokról, de lehet,hogy nem ártana, ha az igazolásokért felelős ember értene a focihoz is.

Válasz küldése