Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20321 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Ez a Batsuhayi egy nagyon gyenge csatár. Nem kell senkit sem okolni, hogy nem játszik - rajta kívül.
Michyhez és Morata mostani formájához képest az agyonszapult Carroll major upgrade lesz...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#20322 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Nem akarunk továbbjutni vagy mivan?
Bajnokság elment. BL messze. Rá kellett volna állni erre keményem bastni 2 t aztán cserélni a féldiőben azokra akik fent vannak.
Bajnokság elment? Az első hely igen, de azért be kéne futni a négybe, oda is minél magabiztosabban, rohadt nagy a verseny, szóval nem lehet lazulni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20323 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem akarunk továbbjutni vagy mivan?
Bajnokság elment. BL messze. Rá kellett volna állni erre keményem bastni 2 t aztán cserélni a féldiőben azokra akik fent vannak.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20324 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez a Batsuhayi egy nagyon gyenge csatár. Nem kell senkit sem okolni, hogy nem játszik - rajta kívül.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20325 Hozzászólás Szerző: laczze »

Tehát egy Német 5.!!!! osztály után Dortmond B csapat aztan Norwich, itt meg leszopat minket vagy mivan ? :D
Batsu nem veletlen nem játszik még csatár hiányába se, kb az ellenfélhez SE való.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#20326 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Végre látok egy kis lendületet a srácokon.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20327 Hozzászólás Szerző: kazomester »

9kor kezdődik a meccs: Due to difficulties with public transport, kick-off has been delayed 15 minutes to 8pm.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#20328 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Dante írta:
becus3 írta:Moratta
Légyszi egy t-vel írd, mert minden alkalommal amikor olvasom olyan mintha krétával, körömmel karistolnák a táblát és késsel villával a porcelán tányért. Köszi!
Jogos. Annyi legyen a mentségemre, hogy a telefonom automatikusan írja, Én meg már nem nagyon látok.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20329 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az a baj Szabi, hogy igen, lehet, sőt, biztos jobbak lehetnénk elöl ha plusz egy támadóval játszanánk, de attól hogy 10 méterrel errébb, vagy arrább játszik egy játékos, még nem fogja belőni a ziccereit, nem fog jobban labdát kezelni, nem lesz több esze, nem fog jobban szerelni stb - mert ezek itt a valós problémák. 1 plusz ember elöl több területet eredményezne Hazardnak, valószínüleg több gólt lőnénk, de többet is kapnánk. Szerintem zseniális taktika a 3-4-3 vagy a 3-5-2, nincs különösebben jelentőségteljes különbség köztük. Fabregas manapság olyan semmilyen. Semmiben sem kiemelkedő, inkább Pedro vagy Willian 3-4-3ban.

Ha Morata úgy száll be mint anno Costa, akkor most semmi baj, lenne 2 klasszis támadónk ami elégséges, de sajnos Morata perpill csak kolonc, itt bújik meg a probléma. Nagyon kéne egy jobbszélső támadó szvsz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20330 Hozzászólás Szerző: Szabi »

koni0725 írta:
Pityee írta:Szerintem itt a felállás az ami kuka, Conte papának ki kellene valamit újra eszelni mert ennek befuccsolt.
Conte csak azt jatszatja, amit ezzel a kerettel lehet. Ertelmes szelsok hijan, viszont egy tucat emberrel a kozeppalyara ez a felallas igazodik jelenleg a legjobban a csapathoz. Majdnem biztos vagyok benne, hogy ez csak egy kenyszerszulte megoldas.

Amit szerintem meg erdemes lehetne kiprobalni, az a ketcsataros jatek Hazarddal a ket tamado mogott.
Nem feltétlenül értek egyet. Az igaz, hogy az igazolásaink a 3-5-2-höz passzolnak leginkább, meg ez is van gyakorolva és a gyakorlatban alkalmazva idestova már másfél éve, de simán lehetne mást is játszatni ezzel az állománnyal. Emlékezzünk, mikor Conte idekerült, kezdetben a négy védős rendszert nyomatta (4-2-4), egészen addig, míg nem égtünk 3-0-ra az Emirates-ben 45 perc után és be nem igazolódott az addigi eredményekből is, hogy ez nem igazán működőképes abban a pillanatban. Alonso is még akkor lett leigazolva, mikor a négyes hátsó alakzat volt terítéken Azpival a balon - hiába játszott ő a Fiorentina-ban is jobbára wb-t. Azt nem lehet tudni, hogy ő már azért jött, mert Conte fejében erősen megfordult a formációváltás, vagy csak azért, mert ő volt az első bal oldali védő, aki eszébe jutott az illetékeseknek zárás előtt órákkal. Tegnap meccs közben, látva a szenvedést, nekem is felsejlett a gondolat, hogy meg lehetne húzni egy váltást, rosszabbul nem nagyon jöhetünk ki belőle úgysem, ellenben meglephettük volna vele a Leicester-t. Moses le, és a klasszikus négy védő azonnal adott lett volna (Azpi, Chris, Rüdi, Marcos), és a stabilitást szem előtt tartva vagy éppen ellenkezőleg a kis rizikóra hangsúlyt fektetve egy Baka/Fabre helyett jöhetett volna Pedro, Moses helyett meg értelemszerűen Willian, és rögtön alkalmazható lett volna egy 4-2-3-1, Fabre/Baka, Kanté - Willian, Hazard, Pedro - Morata sorral. Nyilván ez nem a FIFA, de azt gondolom, hogy az ilyen minőségű futballistáknak ez nem okozhat gondot meccs közben, még ha (vélhetően) nem is volt gyakorolva edzéseken.

Hosszabb távon sem gondolom, hogy Conte változtatna, egyrészt a védekezésünk rendben van, kevés gólt kapunk - anno ez nem így volt a négy védőnél -, másrészt úgy tűnik, nagyon ragaszkodik ehhez, amivel bajnokok lettünk. Pedig jobban megvizsgálva, helyenként más játékosokkal, egy próbát lehet megérne a korábbi felállásunk még Mou idejéből, mondjuk a 4-2-3-1. Zappacosta a Torino-ban is klasszikus, támadásokat segítő jobbhátvéd volt, Azpival itt ketten meglennének, ez egyértelmű. Középre ott van Christensen, Cahill, Rüdiger és DL, utóbbi nem a 2 CB-es rendszerben jó, de jelenleg mindegy is lenne, mert utolsó a sorban Conte-nál. Balra ahogy eddig is, csak Alonso van. Kanté mellé mehetne Baka, Drinkwater vagy Fabregas, ellenféltől függően, előttük pedig akár lehetne 10-es poszton Barkley vagy Hazard (megtartva a szabadabb szerepkörét), széleken pedig a jelenlegi állományból Hazard, Pedro, Willian vagy Moses. Barkley-ról nagyon jó véleménnyel volt a mester, szóval ő nem padra érkezett valószínűleg. Nyilván ez csak személyes vélemény, de papíron nem tűnik kukába való ötletnek, ahogy egy 4-3-3 sem. Szóval nem gondolom, hogy a 3-5-2 kényszer szülte megoldás lenne (most ezt nem abból az aspektusból értem, hogy nem azt kapja a board-tól, akit szeretne és emiatt kénytelen ezt játszatni), egyszerűen Conte ezt favorizálja, ezt érzi leginkább működőképesnek.

Amit említettél, a klasszikus két csatár (tehát nem Hazard, Pedro meg mondvacsinált csatárokká alakított kreatív emberek, hanem rendes CF-ok), mögöttük Hazard-ral nem tűnik rossznak, ki lehetne próbálni, csak ehhez tényleg nem vagyunk meg Morata-val meg Batshuayi-val, harmadik center nélkül hosszútávon. És Barkley is csak csereként jöhetne számításba, Willian meg Pedro pedig még úgy sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#20331 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:
becus3 írta:Moratta
Légyszi egy t-vel írd, mert minden alkalommal amikor olvasom olyan mintha krétával, körömmel karistolnák a táblát és késsel villával a porcelán tányért. Köszi!
Rám mostanában a játéka van ilyen hatással.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20332 Hozzászólás Szerző: Dante »

becus3 írta:Moratta
Légyszi egy t-vel írd, mert minden alkalommal amikor olvasom olyan mintha krétával, körömmel karistolnák a táblát és késsel villával a porcelán tányért. Köszi!

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#20333 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:Drogbában biztos vagyok, hogy első évében csak kereste önmagát. Essien jobb volt nála, de nem egyből, nagyon soka durrogtak akkoriban, hogy elkúrjuk a piacot, mert hogy 30 milliókat fizetünk ilyen nevenincs Essienekért meg Drogbákért a Francia ligából.

Drogbáról Becus maximum Te tudtad hogy klasszis, mielőtt ideigazolt 2 évvel még a francia másodligában bohóckodott 24 évesen. Majdnem Luyndulát igazoltuk le helyette - mekkora vétel lett volna :D (ő a PSGben volt még amikor felvásárolták a klubot)

Én se akarom védeni Moratát, az Arsenal ellen totál leírta magát. Végignéztem én is ahogy egy 50 milliós Spanyol csatár agyonjátszatása teljesen eredménytelenül zárult, szkeptikus vagyok, de bíznunk kell benne, erre van szüksége.
Akkoriban meg nem sok foci volt a tvben. Ezert amit lehetett megnéztem. Ráadásul a Marseille Drogba goljaival az UEFa kupaban is nagyot ment. Ugyhogy volt mire emlekeznem. Arra viszont nem emlekszem, hogy gyengen jatszott volna. Volt bajom Drogbaval, de az joval kesobb volt. Attol függetlenül mégegyszer elmondom. Semmi kimagaslót nem latni Moratta jatekaban. Soha nem is lattam. Remelem rám cáfol

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20334 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Drogbában biztos vagyok, hogy első évében csak kereste önmagát. Essien jobb volt nála, de nem egyből, nagyon soka durrogtak akkoriban, hogy elkúrjuk a piacot, mert hogy 30 milliókat fizetünk ilyen nevenincs Essienekért meg Drogbákért a Francia ligából.

Drogbáról Becus maximum Te tudtad hogy klasszis, mielőtt ideigazolt 2 évvel még a francia másodligában bohóckodott 24 évesen. Majdnem Luyndulát igazoltuk le helyette - mekkora vétel lett volna :D (ő a PSGben volt még amikor felvásárolták a klubot)

Én se akarom védeni Moratát, az Arsenal ellen totál leírta magát. Végignéztem én is ahogy egy 50 milliós Spanyol csatár agyonjátszatása teljesen eredménytelenül zárult, szkeptikus vagyok, de bíznunk kell benne, erre van szüksége.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#20335 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Pityee írta:Szerintem itt a felállás az ami kuka, Conte papának ki kellene valamit újra eszelni mert ennek befuccsolt.
Conte csak azt jatszatja, amit ezzel a kerettel lehet. Ertelmes szelsok hijan, viszont egy tucat emberrel a kozeppalyara ez a felallas igazodik jelenleg a legjobban a csapathoz. Majdnem biztos vagyok benne, hogy ez csak egy kenyszerszulte megoldas.

Amit szerintem meg erdemes lehetne kiprobalni, az a ketcsataros jatek Hazarddal a ket tamado mogott.
211! NEW RECORD!

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#20336 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Megyó írta:Mondjuk Essien szerintem elsőre nagyon jó volt. Már az elején kiemelkedően játszott, max a posztja nem volt meg.

Drogbat amennyire vártam, annyira gyenge volt elsőre. Megvallom, én eladtam volna a 2. idény végén.

De az tény, hogy Morataban nem látszik, hogy később sokkal jobb játékos lehetne.
Az első évben 2 hónapig sérült volt. 16 gól.
A második idényben 11 gólpassz 16 gól.
Szerintem jó volt. Igaz utána még jobb. De mondom nekem az a bajom, hogy míg Drogbán látszott, hogy klasszis, Morattán semmi. Nem szidni akarom, csak azt mondom, hogy nem ért ennyit és fölösleges volt idehozni. Sajnos annak a tulok Costának a lába nyomába sem érhet. Semmilyen téren. Na jó. Fejjátékban és intelligens viselkedésben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20337 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintem itt a felállás az ami kuka, Conte papának ki kellene valamit újra eszelni mert ennek befuccsolt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20338 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Mondjuk Essien szerintem elsőre nagyon jó volt. Már az elején kiemelkedően játszott, max a posztja nem volt meg.

Drogbat amennyire vártam, annyira gyenge volt elsőre. Megvallom, én eladtam volna a 2. idény végén.

De az tény, hogy Morataban nem látszik, hogy később sokkal jobb játékos lehetne.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#20339 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:
becus3 írta:
Bubi írta:Moses, Rüdiger, Fabregas, Pedro, Willian azok a játékosok, akik padra jónak számítanak, de kezdőbe semmiképp. Morata és Bakayoko még fiatalok és újak, adnék nekik lehetőséget, de jelenleg ők a leggyengébbek a csapatból. Akivel elégedett vagyok idén az Courtois, Azpi, Chris, Kanté, Alonso, Hazard, hozzájuk csapódik Bakayoko és Morata akiknek időt "kell" hagyni, tehát 8 ember akinek helye van a kezdőben vagy mint a rendszeres rotáció része, szal 4 komoly, kezdőszintű igazolásra lenne szükségünk minimum, ha jövőre akarunk valamit nyerni.
Egy 60 milliós (fontban) jatekosnak, nehogy már idő keljen. Nem volt ő veletlenul csere mindenutt.
Drogba és Essien se tudta azt nyújtani első szezonjában mint késöbb.
Bubi! Ne fokozd már. Nagyon rosdzul emlekszel.
Egyébbként nem az a baj, hogy nincs formaba, hanem az hoogy gyenge képességű. Drogba mar a Marseilleben nagyokat alkotott. Ez hol?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20340 Hozzászólás Szerző: Bubi »

becus3 írta:
Bubi írta:Moses, Rüdiger, Fabregas, Pedro, Willian azok a játékosok, akik padra jónak számítanak, de kezdőbe semmiképp. Morata és Bakayoko még fiatalok és újak, adnék nekik lehetőséget, de jelenleg ők a leggyengébbek a csapatból. Akivel elégedett vagyok idén az Courtois, Azpi, Chris, Kanté, Alonso, Hazard, hozzájuk csapódik Bakayoko és Morata akiknek időt "kell" hagyni, tehát 8 ember akinek helye van a kezdőben vagy mint a rendszeres rotáció része, szal 4 komoly, kezdőszintű igazolásra lenne szükségünk minimum, ha jövőre akarunk valamit nyerni.
Egy 60 milliós (fontban) jatekosnak, nehogy már idő keljen. Nem volt ő veletlenul csere mindenutt.
Drogba és Essien se tudta azt nyújtani első szezonjában mint késöbb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése