Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#21481 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:
azt mát megszokhattuk, hogy a bírok nem a mi javunkra ítélnek.
de az hihetetlen, hogy mennyire kell Hazard a csapatba és hogy még egy ilyen gyenge Swanse-val sem tudunk mit kezdeni Hazard nélkül.
nagyon kellett volna igazolni, de ez a szezon így semmi valahogy benne kéne lenni az első négybe.
amúgy Conte várhatóan hány meccsig nem ülhet majd a padon?
Az FA-nél nem lehet tudni, de azért tőlük is durva lenne ha eltiltanák, nem történt olyan nagyon súlyos dolog szerintem. Amúgy ilyen meccseken, amikor az ellenfél semmit nem mutat támadásban nyugodtan át lehetne állni 4 védős rendszerre, fölösleges a 3 középső védő, ennyi flexibilitás lehetne Conte-ban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21482 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hány beadásunk volt? 15-20? Nem csodálkozok, hogy nincs gól egy betömörült csapat ellen, ha Williantől, Pedrotól meg Alonsotól várjuk a kreativitást.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21483 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:
adrian1989 írta:hát ezt még nézni is rossz!
semmi elképzelés nincs a játékunkba csak ívelgetik be a labdákat hátha Morata lő egyet.
R.Sanchez még jó hogy nem igazolt ide, mert egy félidő alatt több labdát ad el mint az adidas 1 hónap alatt!
és még itt a poén Conte-t elküldik a padtól.
a bíró sokadik rossz ítélete után..
azt mát megszokhattuk, hogy a bírok nem a mi javunkra ítélnek.
de az hihetetlen, hogy mennyire kell Hazard a csapatba és hogy még egy ilyen gyenge Swanse-val sem tudunk mit kezdeni Hazard nélkül.
nagyon kellett volna igazolni, de ez a szezon így semmi valahogy benne kéne lenni az első négybe.
amúgy Conte várhatóan hány meccsig nem ülhet majd a padon?

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#21484 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:hát ezt még nézni is rossz!
semmi elképzelés nincs a játékunkba csak ívelgetik be a labdákat hátha Morata lő egyet.
R.Sanchez még jó hogy nem igazolt ide, mert egy félidő alatt több labdát ad el mint az adidas 1 hónap alatt!
és még itt a poén Conte-t elküldik a padtól.
a bíró sokadik rossz ítélete után..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21485 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

hát ezt még nézni is rossz!
semmi elképzelés nincs a játékunkba csak ívelgetik be a labdákat hátha Morata lő egyet.
R.Sanchez még jó hogy nem igazolt ide, mert egy félidő alatt több labdát ad el mint az adidas 1 hónap alatt!
és még itt a poén Conte-t elküldik a padtól.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#21486 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Dízel írta:Most komoly, hogy a spíler tv az EVERTON - WEST HAM UNITED meccset adja szerdán?! :D Gondolkoztam vajon melyik nagy csapat meccsét adja, mert mindenki egy időbe jatszik, de nem lesz egy rangadó sem. Erre bebasszák ezt... :D botrány.
Még jó hogy van HD stream amin tudom nézni a meccsünket. Szégyen hogy 2017-ben egy ilyen színvonolatlan csatorna mint a Spiler egyáltalán létezhet.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21487 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Most komoly, hogy a spíler tv az EVERTON - WEST HAM UNITED meccset adja szerdán?! :D Gondolkoztam vajon melyik nagy csapat meccsét adja, mert mindenki egy időbe jatszik, de nem lesz egy rangadó sem. Erre bebasszák ezt... :D botrány.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21488 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta:
emsanya írta:Nekem:

Blackman, Moses-Zouma-Rüdiger-Koulibaly-Baba, Kanté-Bakayoko, Musonda-Batsu-Willian.
Ez a gárda esélyes lenne kijutni a 2019-es ANK-ra.
Hol van a legendàs Brazilunk?A kicsi Mineiro.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21489 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Nekem:

Blackman, Moses-Zouma-Rüdiger-Koulibaly-Baba, Kanté-Bakayoko, Musonda-Batsu-Willian.
Ez a gárda esélyes lenne kijutni a 2019-es ANK-ra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21490 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nekem:

Delac-Bosingwa-Rüdiger-Kalas-Cahill-Baba-Musonda-Drinkwater-Shelvey-Charlie Adam-Messi

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#21491 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem:

Blackman, Moses-Zouma-Rüdiger-Koulibaly-Baba, Kanté-Bakayoko, Musonda-Batsu-Willian.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21492 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A jövő évi kezdőm: Courtois
Zouma Christiensen Azpi(CSK)

Moses? Loftus Kanté Bertand(Egyik legjobb,és legolcsóbb megoldás lehetne)


Kenedy Morata Hazard

Sok címet ugyan nem nyernénk, de ez akkor is ütne :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21493 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dízel írta:A Swansea ellen megnézném újra Willian-t kezdőként, sajnos előre látom, hogy ha megkapja a bizalmat visszaesik arra a szintre amit megszoktunk tőle, fut, megáll, lepasszol. De én azért reménykedem, hogy ez a hosszabb padoztatás meghozta a kedvét a futballhoz, a góljánál is látszott hogy felszabadultabb.
Baka most érkezett a bohóc francia ligából, nincs vele semmi baj, ha mindenki hiba nélkül játszana kár lenne nézni a meccset mert mindent megnyernénk.
Kenedynek kellene már ott lennie..de az idióta gyerek sokat lógott Costával.Többre hivatott annál,mint amilyen szerepet most kap.Villám,erős,erőszakos,jól cselez,lő.Jobb szélen egy 3-4-3-as taktikában,lehetne egy új Robbenünk.Viszont most felébredek,és rájövök,hogy sose fogja kihozni magából a maximumot.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21494 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A Swansea ellen megnézném újra Willian-t kezdőként, sajnos előre látom, hogy ha megkapja a bizalmat visszaesik arra a szintre amit megszoktunk tőle, fut, megáll, lepasszol. De én azért reménykedem, hogy ez a hosszabb padoztatás meghozta a kedvét a futballhoz, a góljánál is látszott hogy felszabadultabb.
Baka most érkezett a bohóc francia ligából, nincs vele semmi baj, ha mindenki hiba nélkül játszana kár lenne nézni a meccset mert mindent megnyernénk.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21495 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

béla írta:
Pityee írta:Azért néhányan itt enyhén túlzásokba esnek Bakayokoval kapcsolatban. Konkrétan leszarozni őt eléggé poénos, mert ez nem igaz, vannak neki is gyengébb meccsei mint mindenki másnak, de Matichoz képest még mindig egyértelműen upgrade. Drinkwater pedig tegnap engem eléggé meglepett, kevesebbet vártam tőle, ehhez képest voltak jó passzai, cselei és megoldásai, támadásba lehetett volna pontosabb és berúghatta volna a ziccerét az igaz, de nem volt ügyetlen. A tegnapi meccshez csak annyit tennék hozzá, hogy valszeg ha Conte bátrabban állítja fel a kezdőt illetve pontosabb a helyzetkihasználásunk, akkor megfoghattuk volna őket, de egyébként ez a döntetlen sem lenne rossz, ha a sziti nem lenne már elérhetetlen távolságba lassan.
Bakayoko eddig nem az igazi, megkockáztatom,hogy nem vagyunk előrébb vele,mint Matic-csal. Voltak jó meccsei, de voltak borzalmasak is. Hozza a keménységet,ami nem volt meg a szerbben, de ő meg már inkább túlzásba viszi,mindent izomból akar megoldani, sokszor szabálytalankodik feleslegesen. Van benne lehetőség, de fejlődnie kéne még,nem keveset.
Bakayoko még fiatal és nagyon nagy lehetőség van benne, még tanulnia kell és érnie, de nagyon jó, hogy sikerült megszerezni, mert pár éven belül ő is a világ egyik legjobbja lehet a posztján.
én örülök, hogy itt van jó kis játékosnak tartom, csak meg kell fegyelmezni, de Conte azt biztos megoldja :D .

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21496 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Azért néhányan itt enyhén túlzásokba esnek Bakayokoval kapcsolatban. Konkrétan leszarozni őt eléggé poénos, mert ez nem igaz, vannak neki is gyengébb meccsei mint mindenki másnak, de Matichoz képest még mindig egyértelműen upgrade. Drinkwater pedig tegnap engem eléggé meglepett, kevesebbet vártam tőle, ehhez képest voltak jó passzai, cselei és megoldásai, támadásba lehetett volna pontosabb és berúghatta volna a ziccerét az igaz, de nem volt ügyetlen. A tegnapi meccshez csak annyit tennék hozzá, hogy valszeg ha Conte bátrabban állítja fel a kezdőt illetve pontosabb a helyzetkihasználásunk, akkor megfoghattuk volna őket, de egyébként ez a döntetlen sem lenne rossz, ha a sziti nem lenne már elérhetetlen távolságba lassan.
Bakayoko eddig nem az igazi, megkockáztatom,hogy nem vagyunk előrébb vele,mint Matic-csal. Voltak jó meccsei, de voltak borzalmasak is. Hozza a keménységet,ami nem volt meg a szerbben, de ő meg már inkább túlzásba viszi,mindent izomból akar megoldani, sokszor szabálytalankodik feleslegesen. Van benne lehetőség, de fejlődnie kéne még,nem keveset.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21497 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért néhányan itt enyhén túlzásokba esnek Bakayokoval kapcsolatban. Konkrétan leszarozni őt eléggé poénos, mert ez nem igaz, vannak neki is gyengébb meccsei mint mindenki másnak, de Matichoz képest még mindig egyértelműen upgrade. Drinkwater pedig tegnap engem eléggé meglepett, kevesebbet vártam tőle, ehhez képest voltak jó passzai, cselei és megoldásai, támadásba lehetett volna pontosabb és berúghatta volna a ziccerét az igaz, de nem volt ügyetlen. A tegnapi meccshez csak annyit tennék hozzá, hogy valszeg ha Conte bátrabban állítja fel a kezdőt illetve pontosabb a helyzetkihasználásunk, akkor megfoghattuk volna őket, de egyébként ez a döntetlen sem lenne rossz, ha a sziti nem lenne már elérhetetlen távolságba lassan.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#21498 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egyetértek, hogy nem rendszerelvű, és egy cseppet sem akartam még utalni sem arra, hogy Kante gyengusz lenne. Csupán aggódom, mivel valószínűleg szétizgul egy ilyen meccset(4 éve még egy semmi csapatban játszott, szóval nem meglepő), és őszintén remélem, hogy kinövi/leküzdi ezt a gátlását, mert amint nagy meccseken is hozza az átlagát, abban a pillanatban túlnő Makelele-n. Teljesen megérdemelten.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21499 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:
Bubi írta:Ha tegnap ő volt a legjobb az annak betudható hogy Kanténak szar napja volt, Bakayoko pedig töretlenül szar. Nehéz lett volna kilógnia lefelé...
Az a gáz, hogy az eddigi tendencia alapján Kante nem a nagy meccsek embere. Rendre felsül amikor nagyobb a tét, kapásból a Citeh elleni meccs és a szarzi elleni FA kupa ugrik be, de valamiért ez a gondolat már egy ideje motoszkált bennem.
Ha lenne mellette egy Matuidi, Casemiro, Goreztzka vagy Pogba, nem pedig Bakayoko aki se védekezni se támadni nem tud, akkor hidd el hatékonyabb lenne. Konkrétan egyedül neki kell ottlennie mindenhol az ellenfél 16-osától egészen a mi 16osunkig, de még így is világklasszis teljesítményt nyújt 99%ban.

Két-három gyengébb meccsére emlékszem a másfél év alatt. Más poszt, de Hazardnak pl 5x ennyi gyenge meccse van ugyan ennyi idő alatt. Ha mindenki tudná ezt a szintet hozni a saját feladatkörében, szvsz veretlenül nyernénk minden sorozatot. Szerintem ez még nem rendszer szerű, amire gondolsz. Nyilván kevesebb hibával tud játszani egy Westbrom ellen mint egy Pool ellen. Tegnap sem a védekezésével vagy a mezőnymunkájával volt a baj, inkább az a 3 eladott labda amiből támadást tudott indítani a Pool.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#21500 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Ha tegnap ő volt a legjobb az annak betudható hogy Kanténak szar napja volt, Bakayoko pedig töretlenül szar. Nehéz lett volna kilógnia lefelé...
Az a gáz, hogy az eddigi tendencia alapján Kante nem a nagy meccsek embere. Rendre felsül amikor nagyobb a tét, kapásból a Citeh elleni meccs és a szarzi elleni FA kupa ugrik be, de valamiért ez a gondolat már egy ideje motoszkált bennem.

Válasz küldése