Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1221 Hozzászólás Szerző: Dante »

Óriásit ugrott a teljesítménye a válogatott behívó hatására, megvan az egészséges önbizalma, ha elkerülik a sérülések nagyon hamar eljuthat a "kezdő játékos" státuszig egy nagyobb csapatban, de nem feltétlen nálunk. (ha van esze a vezetőségnek őt nem kótyavetyélik el)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#1222 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

RLC gólt szerzett a Stoke ellen. 8)

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1223 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:Mason Mount (18) vs SS Lazio:

55 touches
27/34 completed passes
8 key passes (!!)
3/7 crosses
5/5 take-ons
3/5 tackles
1 dispossession
1 assist

csalóka... az összefoglaló alapján nem volt túl kiemelkedő... jól tartja a labdát és jól lát a pályán de sokszor pontatlan, és sokszor a sűrűjébe teszi a labdát ahol tuti a labdavesztés.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1224 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mason Mount (18) vs SS Lazio:

55 touches
27/34 completed passes
8 key passes (!!)
3/7 crosses
5/5 take-ons
3/5 tackles
1 dispossession
1 assist

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1225 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dabo úgy tűnik tanulmányozta Kondogbia hazaadási technikáját... :D

https://www.youtube.com/watch?v=cFM4eciJ4ls" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1226 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
cech19960320 írta:nem, azért kell Musondára még egy kis izom, mert az mindenkire muszáj.. neki azért kell hogy ne fújja el a szél.. nem kell mindenkinek, de a fent felsoroltak is minimum 5-10 kilóval nehezebbek mint Ő... namármost ha ésszerű módon erősítik, az a sérülékenységet is csökkenti... Szóval akkor értsd úgy hogy fizikailag még építeni kell egy kicsit :) de senki nem akar shaqirit csinálni belőle..

egyébként hogy az arányokat lásd (tavalyi adatok):

Musonda: 173cm/58kg
Hazard: 173cm/73kg
Ribery: 170cm/65 kg
Mata: 171cm/64 kg
Silva: 173cm/66kg
Neymar: 174cm/68kg
Messi: 170cm/72kg
Dembele: 178cm/68 kg

Azért ebből látni hogy Musonda még a fent felsorolt vékony játékosokhoz képest is pillangósúlyú
Wikin Musondára 66 kiló van írva, egyébként is eléggé sántít az 58, az nagyon kevés lenne.
direkt írtam hogy tavalyi adatok, annyi volt még a tavalyi szezon elején :) ha figyeled a twitterét, láthattad hogy az elmúlt évben utcalány keményen dolgozott, sokat szedett már magára..mondjuk igen, rosszul fogalmaztam utána, már nem az, de pillangósúlyú volt... De a 70kg környéke a magasságához pont ideális lenne, szóval nem árt egy kis izom :) csak ne shaqirisen :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1227 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:nem, azért kell Musondára még egy kis izom, mert az mindenkire muszáj.. neki azért kell hogy ne fújja el a szél.. nem kell mindenkinek, de a fent felsoroltak is minimum 5-10 kilóval nehezebbek mint Ő... namármost ha ésszerű módon erősítik, az a sérülékenységet is csökkenti... Szóval akkor értsd úgy hogy fizikailag még építeni kell egy kicsit :) de senki nem akar shaqirit csinálni belőle..

egyébként hogy az arányokat lásd (tavalyi adatok):

Musonda: 173cm/58kg
Hazard: 173cm/73kg
Ribery: 170cm/65 kg
Mata: 171cm/64 kg
Silva: 173cm/66kg
Neymar: 174cm/68kg
Messi: 170cm/72kg
Dembele: 178cm/68 kg

Azért ebből látni hogy Musonda még a fent felsorolt vékony játékosokhoz képest is pillangósúlyú
Wikin Musondára 66 kiló van írva, egyébként is eléggé sántít az 58, az nagyon kevés lenne.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1228 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:Én a falra mászok ettől a “minden fiatal szedjen fel magára 10 kg izmot” szövegtől. Hagyjuk már.. Hazard, Messi, Ribery, Mata vagy David Silva mikor szedik már fel azt a 10 kg izmot? Ok, Ronaldo egy ellenpélda, de ő egy genetikai csoda, az esetek túlnyomó részében nem attól lesz jó egy szélső hogy ki van pattintva. Dembele is úgy néz ki mint egy menekült gyerek, valahogy mégis elég jól elboldogult a Bundesligában, a Barca meg kicsengetett érte 100 milliót. Musonda sikere sem azon fog múlni hogy hàny kg izmot szedett magára. Összjáték, labdakezelés, gólerősség, gólpasszok, egyéni villanások.. Ha ezek nem jönnek akkor lehet ő az új Arnold is, nem fog játszani.

Hát pedig de. Az a baj, hogy végletekben gondolkodsz. Nem kell kipattintania magát, de egy kis tömeget fel kell szedni, ha boldogulni akar a PL védők közt. Egyrészt nőnie is kell, másrészt erősödnie ami fontosabb. Attól, hogy valaki kis testalkat még nem biztos, hogy gyenge. Hazard pl testalkatához képest elég erős, szokott nyerni test-test elleni párharcokat köszönhetően annak hogy nem gyenge, emellett pedig gyors (de ő egyébként 76 kg, magasságához képest igencsak mokánynak számít). Ha gyors vagy nem kell olyan erősnek lenned mint Ruben, elég ha hirtelen megtudod tartani az egyensúlyod amikor nekedront egy Williams, aztán úgy is elsuhansz mellette.

Másrészt világklasszisokhoz hasonlítod, ezek a játékosok rendelkeznek valami plusszal, van az agressziónak egy formája ami kompenzálja a fizikális hiányosságaikat. De egyébként nem a tömegével vagy a felépítésével van a gond, szimplán csak ezt látom ha pályán van, nem tudja megtartani a labdát mert egy átlagosabb profi is lazán elnyomja.

Egyébként megkövetem magam és meg kell védenem Musondát, mert a fifa adatbázisa szerint tavalyhoz képest 8 (!!!!) kilót szedett fel. Nem tudom mennyire hiteles, mert amikor én edzettem, 1 év alatt 5 kilót szedtem fel és magamhoz képest rendesen látszott rajtam, de ha így van akkor nem semmi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2017. november 15., szerda 13:27-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1229 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:Én a falra mászok ettől a “minden fiatal szedjen fel magára 10 kg izmot” szövegtől. Hagyjuk már.. Hazard, Messi, Ribery, Mata vagy David Silva mikor szedik már fel azt a 10 kg izmot? Ok, Ronaldo egy ellenpélda, de ő egy genetikai csoda, az esetek túlnyomó részében nem attól lesz jó egy szélső hogy ki van pattintva. Dembele is úgy néz ki mint egy menekült gyerek, valahogy mégis elég jól elboldogult a Bundesligában, a Barca meg kicsengetett érte 100 milliót. Musonda sikere sem azon fog múlni hogy hàny kg izmot szedett magára. Összjáték, labdakezelés, gólerősség, gólpasszok, egyéni villanások.. Ha ezek nem jönnek akkor lehet ő az új Arnold is, nem fog játszani.
nem, azért kell Musondára még egy kis izom, mert az mindenkire muszáj.. neki azért kell hogy ne fújja el a szél.. nem kell mindenkinek, de a fent felsoroltak is minimum 5-10 kilóval nehezebbek mint Ő... namármost ha ésszerű módon erősítik, az a sérülékenységet is csökkenti... Szóval akkor értsd úgy hogy fizikailag még építeni kell egy kicsit :) de senki nem akar shaqirit csinálni belőle..

egyébként hogy az arányokat lásd (tavalyi adatok):

Musonda: 173cm/58kg
Hazard: 173cm/73kg
Ribery: 170cm/65 kg
Mata: 171cm/64 kg
Silva: 173cm/66kg
Neymar: 174cm/68kg
Messi: 170cm/72kg
Dembele: 178cm/68 kg

Azért ebből látni hogy Musonda még a fent felsorolt vékony játékosokhoz képest is pillangósúlyú

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1230 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én a falra mászok ettől a “minden fiatal szedjen fel magára 10 kg izmot” szövegtől. Hagyjuk már.. Hazard, Messi, Ribery, Mata vagy David Silva mikor szedik már fel azt a 10 kg izmot? Ok, Ronaldo egy ellenpélda, de ő egy genetikai csoda, az esetek túlnyomó részében nem attól lesz jó egy szélső hogy ki van pattintva. Dembele is úgy néz ki mint egy menekült gyerek, valahogy mégis elég jól elboldogult a Bundesligában, a Barca meg kicsengetett érte 100 milliót. Musonda sikere sem azon fog múlni hogy hàny kg izmot szedett magára. Összjáték, labdakezelés, gólerősség, gólpasszok, egyéni villanások.. Ha ezek nem jönnek akkor lehet ő az új Arnold is, nem fog játszani.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1231 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ronaldo erre a jó példa miután a manuhoz került. + 10 kiló és elkezdett focizni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1232 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
béla írta:
Pityee írta:Nyilván... ha megnézed, én is azt írtam a kommentemben, hogy nem mindenkire pakolnak rá nagyon izmot! Ezzel arra gondoltam, hogy nem mindenkiből kell csinálni egy The Rockot, ahhoz hogy megkapja az esélyt. Egyébként Neymart még most is vékonyabbnak látom, mint ahogy ezen a képen szerepel, meglepő kicsit.
https://i.ytimg.com/vi/h_ogO5c_v0k/maxresdefault.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Nézd meg ezt
Tehát, ahogy gondoltam az alsó kép fake vagy ps munka kinek mi, teljesen látható. (vállakon leginkább)
igen, a photoshopost találtam meg úgy néz ki..
ettől még vagy 10 kiló izmot ráraktak, ezt nem tudod letagadni..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1233 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A felsorolt nevek mindegyike nehezebb Charlienál 10 kilóval. De nem is a tömeg, inkább az erő. Pl hazard sem egy "the rock", még is erős. Viszont az is igaz, hogy ritka az a 40 kilós ember akire rá lehrt varrni hogy erős lenne.

Remélem telenyomják szteroidokkal, vagy kezdenek vele valamit, mert így nem sokmindenre jó.


Nem tudunk valamit Rubenről? Komoly a baj vagy csak beszart a braziloktól?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1234 Hozzászólás Szerző: Pityee »

béla írta:
Pityee írta:Nyilván... ha megnézed, én is azt írtam a kommentemben, hogy nem mindenkire pakolnak rá nagyon izmot! Ezzel arra gondoltam, hogy nem mindenkiből kell csinálni egy The Rockot, ahhoz hogy megkapja az esélyt. Egyébként Neymart még most is vékonyabbnak látom, mint ahogy ezen a képen szerepel, meglepő kicsit.
https://i.ytimg.com/vi/h_ogO5c_v0k/maxresdefault.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Nézd meg ezt
Tehát, ahogy gondoltam az alsó kép fake vagy ps munka kinek mi, teljesen látható. (vállakon leginkább)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1235 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Nyilván... ha megnézed, én is azt írtam a kommentemben, hogy nem mindenkire pakolnak rá nagyon izmot! Ezzel arra gondoltam, hogy nem mindenkiből kell csinálni egy The Rockot, ahhoz hogy megkapja az esélyt. Egyébként Neymart még most is vékonyabbnak látom, mint ahogy ezen a képen szerepel, meglepő kicsit.
https://i.ytimg.com/vi/h_ogO5c_v0k/maxresdefault.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Nézd meg ezt

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1236 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nyilván... ha megnézed, én is azt írtam a kommentemben, hogy nem mindenkire pakolnak rá nagyon izmot! Ezzel arra gondoltam, hogy nem mindenkiből kell csinálni egy The Rockot, ahhoz hogy megkapja az esélyt. Egyébként Neymart még most is vékonyabbnak látom, mint ahogy ezen a képen szerepel, meglepő kicsit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1237 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
Bubi írta:Musondának szerintem nem nagyon kell fejlődnie játéktudásban. A gond az vele, hogy rohadt gyenge. Több mint 1 éve nyilatkozta hogy arra kérték hízzon nemtom hány kilót izomban, azóta én nem látom, hogy változott volna. Valszeg ő ilyen testalkat, annyi futás mellett amit ő nap mint nap teljesit, valszeg nem tud izmot építeni vagy csak nagyon kínkeservesen. 25 éves kora körül majd talán megvastagszik.

Ruben 1 év alatt kb 2x akkorára edzette magát, ez a normális.
Nem hinném, hogy ez akkora feltétel lenne. Egy, hogy nem mindenki olyan könnyen pakol magára izmot, kettő pedig, hogy sok futbalistánál inkább nem is pakolnak nagyon, mert esetleg azzal, hogy nől az izom, elveszíti a gyorsaságát. Egyébként számtalan futbalistát találsz aki nem egy gymshark és mégis megkapja a lehetőséget az adott csapatában. A fiatalok közül számtalant lehetne sorolni, pl. Rashford, Dembele vagy épp Tammy sem az a kigyúrt alkat. De, hogy a legnagyobbak közül is említsek párat, rá kell nézni Neymarra, Coutinhora, Salahra, Manéra vagy épp a mi Oscarunkra.
azért az utóbb felsorolt nagy nevekre nézz rá kérlek, mielőtt és miután európába kerültek... Coutinho, Oscar, Neymar meg a többi is majd 10 kiló izmot szedett magára.
csak egy pl:
Kép

túlzásba nem kell vinni persze, de pár kiló kell azért.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1238 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Musondának szerintem nem nagyon kell fejlődnie játéktudásban. A gond az vele, hogy rohadt gyenge. Több mint 1 éve nyilatkozta hogy arra kérték hízzon nemtom hány kilót izomban, azóta én nem látom, hogy változott volna. Valszeg ő ilyen testalkat, annyi futás mellett amit ő nap mint nap teljesit, valszeg nem tud izmot építeni vagy csak nagyon kínkeservesen. 25 éves kora körül majd talán megvastagszik.

Ruben 1 év alatt kb 2x akkorára edzette magát, ez a normális.
Nem hinném, hogy ez akkora feltétel lenne. Egy, hogy nem mindenki olyan könnyen pakol magára izmot, kettő pedig, hogy sok futbalistánál inkább nem is pakolnak nagyon, mert esetleg azzal, hogy nől az izom, elveszíti a gyorsaságát. Egyébként számtalan futbalistát találsz aki nem egy gymshark és mégis megkapja a lehetőséget az adott csapatában. A fiatalok közül számtalant lehetne sorolni, pl. Rashford, Dembele vagy épp Tammy sem az a kigyúrt alkat. De, hogy a legnagyobbak közül is említsek párat, rá kell nézni Neymarra, Coutinhora, Salahra, Manéra vagy épp a mi Oscarunkra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1239 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:Már csak ez hiányzott, le kellett cserélni... De remélhetőleg csak elővigyázatosságból és semmi komoly baja nincs.
Szerintem már az elején meghúzódhatott. Lassan, kedvtelenül mozgott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1240 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Már csak ez hiányzott, le kellett cserélni... De remélhetőleg csak elővigyázatosságból és semmi komoly baja nincs.

Válasz küldése