Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1241 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A felsorolt nevek mindegyike nehezebb Charlienál 10 kilóval. De nem is a tömeg, inkább az erő. Pl hazard sem egy "the rock", még is erős. Viszont az is igaz, hogy ritka az a 40 kilós ember akire rá lehrt varrni hogy erős lenne.

Remélem telenyomják szteroidokkal, vagy kezdenek vele valamit, mert így nem sokmindenre jó.


Nem tudunk valamit Rubenről? Komoly a baj vagy csak beszart a braziloktól?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1242 Hozzászólás Szerző: Pityee »

béla írta:
Pityee írta:Nyilván... ha megnézed, én is azt írtam a kommentemben, hogy nem mindenkire pakolnak rá nagyon izmot! Ezzel arra gondoltam, hogy nem mindenkiből kell csinálni egy The Rockot, ahhoz hogy megkapja az esélyt. Egyébként Neymart még most is vékonyabbnak látom, mint ahogy ezen a képen szerepel, meglepő kicsit.
https://i.ytimg.com/vi/h_ogO5c_v0k/maxresdefault.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Nézd meg ezt
Tehát, ahogy gondoltam az alsó kép fake vagy ps munka kinek mi, teljesen látható. (vállakon leginkább)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1243 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Nyilván... ha megnézed, én is azt írtam a kommentemben, hogy nem mindenkire pakolnak rá nagyon izmot! Ezzel arra gondoltam, hogy nem mindenkiből kell csinálni egy The Rockot, ahhoz hogy megkapja az esélyt. Egyébként Neymart még most is vékonyabbnak látom, mint ahogy ezen a képen szerepel, meglepő kicsit.
https://i.ytimg.com/vi/h_ogO5c_v0k/maxresdefault.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Nézd meg ezt

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1244 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nyilván... ha megnézed, én is azt írtam a kommentemben, hogy nem mindenkire pakolnak rá nagyon izmot! Ezzel arra gondoltam, hogy nem mindenkiből kell csinálni egy The Rockot, ahhoz hogy megkapja az esélyt. Egyébként Neymart még most is vékonyabbnak látom, mint ahogy ezen a képen szerepel, meglepő kicsit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1245 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
Bubi írta:Musondának szerintem nem nagyon kell fejlődnie játéktudásban. A gond az vele, hogy rohadt gyenge. Több mint 1 éve nyilatkozta hogy arra kérték hízzon nemtom hány kilót izomban, azóta én nem látom, hogy változott volna. Valszeg ő ilyen testalkat, annyi futás mellett amit ő nap mint nap teljesit, valszeg nem tud izmot építeni vagy csak nagyon kínkeservesen. 25 éves kora körül majd talán megvastagszik.

Ruben 1 év alatt kb 2x akkorára edzette magát, ez a normális.
Nem hinném, hogy ez akkora feltétel lenne. Egy, hogy nem mindenki olyan könnyen pakol magára izmot, kettő pedig, hogy sok futbalistánál inkább nem is pakolnak nagyon, mert esetleg azzal, hogy nől az izom, elveszíti a gyorsaságát. Egyébként számtalan futbalistát találsz aki nem egy gymshark és mégis megkapja a lehetőséget az adott csapatában. A fiatalok közül számtalant lehetne sorolni, pl. Rashford, Dembele vagy épp Tammy sem az a kigyúrt alkat. De, hogy a legnagyobbak közül is említsek párat, rá kell nézni Neymarra, Coutinhora, Salahra, Manéra vagy épp a mi Oscarunkra.
azért az utóbb felsorolt nagy nevekre nézz rá kérlek, mielőtt és miután európába kerültek... Coutinho, Oscar, Neymar meg a többi is majd 10 kiló izmot szedett magára.
csak egy pl:
Kép

túlzásba nem kell vinni persze, de pár kiló kell azért.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1246 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Musondának szerintem nem nagyon kell fejlődnie játéktudásban. A gond az vele, hogy rohadt gyenge. Több mint 1 éve nyilatkozta hogy arra kérték hízzon nemtom hány kilót izomban, azóta én nem látom, hogy változott volna. Valszeg ő ilyen testalkat, annyi futás mellett amit ő nap mint nap teljesit, valszeg nem tud izmot építeni vagy csak nagyon kínkeservesen. 25 éves kora körül majd talán megvastagszik.

Ruben 1 év alatt kb 2x akkorára edzette magát, ez a normális.
Nem hinném, hogy ez akkora feltétel lenne. Egy, hogy nem mindenki olyan könnyen pakol magára izmot, kettő pedig, hogy sok futbalistánál inkább nem is pakolnak nagyon, mert esetleg azzal, hogy nől az izom, elveszíti a gyorsaságát. Egyébként számtalan futbalistát találsz aki nem egy gymshark és mégis megkapja a lehetőséget az adott csapatában. A fiatalok közül számtalant lehetne sorolni, pl. Rashford, Dembele vagy épp Tammy sem az a kigyúrt alkat. De, hogy a legnagyobbak közül is említsek párat, rá kell nézni Neymarra, Coutinhora, Salahra, Manéra vagy épp a mi Oscarunkra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1247 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:Már csak ez hiányzott, le kellett cserélni... De remélhetőleg csak elővigyázatosságból és semmi komoly baja nincs.
Szerintem már az elején meghúzódhatott. Lassan, kedvtelenül mozgott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1248 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Már csak ez hiányzott, le kellett cserélni... De remélhetőleg csak elővigyázatosságból és semmi komoly baja nincs.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1249 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ruben megint kezdő, 21:00 sport 2.

Ha ma is jól játszik szerintem ott lesz a válogatottban fixen.

Szerk. Meg is sérült, off a 34. Percben...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1250 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:
Bubi írta:Egyelőre nincs a lent említett nevek szintjén, viszont Mosonda vagy Kenedy kanyarban sincs hozzá képest. A Belgánk ha nen szed magára 10 kiló izmot nem is lesz belőle semmi sajnos, Kenedy meg.... Az egy hülyegyerek.

Ha Ruben már 2 éve megkapja a lehetőséget most nem hozzájuk hasonlítgatnád.

Amúgy a Barca/Real és Bayern is tolja a tehetséges fiataljait, de a PSG is és szerintem van elég trófea.
De hogy lehet az, hogy egyik edzonel sem kerult be Ruben? Mindegyik vak? Nem lehet, hogy azert nem kapta meg a lehetoseget, mert nem szolgalt ra? Kenedy szerintem mindig jobb volt mikor lehetoseget kapott, meg golokat is lott szerintem tobbet letett az elso csapatnal, nem veletlen jatszott tobbet.

Musonda becsulettel dolgozik azon, hogy felszedjen par kg izmot, nem ebben a szezonban talan nem is a kovetkezoben, de ha ilyen kitarto lesz szerintem 1000%, hogy be fog robbanni. Nala ott lett elszurva az egesz, hogy erthetetlen modon itt maradt es nem adtak kolcson, holott ha mindenki egeszseges semmi de semmi eselye nincs meg a padra kerulni se. Hatha telen kolcsonadjak valahova ahol jatszhat, mert az, hogy egy evig szinte csak erosit es jatszik mondjuk a tartalekoknal meg 2 ligakupa meccsen, ugy a jatektudasa nem fog fejlodni.
Rossz a klub felfogása, ez az egyszerű oka. Amikor nem jönnek az eredmények, gyengén játszik mindenki akkor is erőltetve van Pedro, Willian, Diego Costa vagy Matic mint hogy inkább lehetőséget kaphassanak azok a fiatalok akikben látunk valamit, és talán a motivációjukkal hozzá is tehetnének azon felül, hogy fejlődhetnek, tanulhatnak.

Manuban ott van Rashford, Lingaard
Arsenalban Iwobi, Wilshere, Ramsey, Chambers
Spursben Alli, Dier, trippier
Poolban Gomez, woodburn, Alexandre-Arnold

Hogy csak a hazai csapatokat említsem. Mindenhol természetes, hogy használják a fiatalokat. Nem kell ész nélkül, de nem szarnak be attól ha be kell dobni a kezdőbe egy tehetséges fiatalt. Mi szerintem egy Messi reinkarnációra várunk aki egyszercsak felbukkan a tarcsiban és gondolkodás nélkül berakhatjuk a kezdőbe mer év végén úgy is aranylabdás lesz. Túl nagy a lépcsőfok a tartalékok és az első liga közt, muszáj, hogy lehetőséget kapjanak. Egy szerencsés kölcsön lehet a legjobb, de az ritka, mivel csak akkor játszatják más játékosait ha nincs más lehetőségük. Szerencsére Ruben csapata egyik legjobbja, nem tehetik meg hogy nem játszatják, viszont a holland liga megint csak rohadt messze van a Pltől.

Kenedy tehetséges, de egy hülyegyerek. Az hogy gondolkodás nélkül sérteget egy egész nemzetet, sőt, talán a legnagyobbat napjainkban, meg az hogy ásitozik miközben kapja a fejmosást... Tipikus brazil suhanc. Varratott a nyakára 3 tetkót azt már azthiszi, hogy övé a világ. Szerintem nem lesz belőle semmi.

Musondának szerintem nem nagyon kell fejlődnie játéktudásban. A gond az vele, hogy rohadt gyenge. Több mint 1 éve nyilatkozta hogy arra kérték hízzon nemtom hány kilót izomban, azóta én nem látom, hogy változott volna. Valszeg ő ilyen testalkat, annyi futás mellett amit ő nap mint nap teljesit, valszeg nem tud izmot építeni vagy csak nagyon kínkeservesen. 25 éves kora körül majd talán megvastagszik.

Ruben 1 év alatt kb 2x akkorára edzette magát, ez a normális.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1251 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Musonda becsulettel dolgozik azon, hogy felszedjen par kg izmot, nem ebben a szezonban talan nem is a kovetkezoben, de ha ilyen kitarto lesz szerintem 1000%, hogy be fog robbanni. Nala ott lett elszurva az egesz, hogy erthetetlen modon itt maradt es nem adtak kolcson, holott ha mindenki egeszseges semmi de semmi eselye nincs meg a padra kerulni se. Hatha telen kolcsonadjak valahova ahol jatszhat, mert az, hogy egy evig szinte csak erosit es jatszik mondjuk a tartalekoknal meg 2 ligakupa meccsen, ugy a jatektudasa nem fog fejlodni.
Ha idén nem kap meccseket, akkor nem kell vele a továbbiakban számolni. És abban biztosak lehetünk, hogy más csapatnál megkapja a bizalmat.
Nem hiszem hogy kölcsönbe akart volna menni, ráadásul Eden bokatörése is Charly-nak kedvezett volna, ha Conte kicsit bátrabb.

Egyébként Bertrand-ék, Bruma-ék után volt róla szó a fórumon, hogy az utánpótlásunk nem elég jó, különben bekerültek volna itt a csapatba. Szerintem ez már akkor sem volt igaz, mostanra pedig kifejezetten nagy hülyeség. Vannak akik nem ütik meg a szintet, mint az idősebb McEachran volt, de a tartalékból kikerültek nagy része bőven jó lenne a 30 milliós cserék helyett, kisebbik része pedig kezdő szintű már most, pedig fiatal játékosokról van szó. Az igazság az, hogy mindegyikőjük látta, hogy itt nincs esélyük felnőtt karriert befutni, noha az utánpótlás nagyon jó ajánlólevél ahhoz, hogy nagy európai csapatokhoz kerüljenek, ezért egy idő után már nem akartak kölcsönbe kerülni. Ez sok mostani játékosunkra is igaz és ha a csapat nem változtat a felfogásán, megint nézhetjük a de Bruyne-öket klasszisként játszani bajnoki riválisoknál.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1252 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Egyelőre nincs a lent említett nevek szintjén, viszont Mosonda vagy Kenedy kanyarban sincs hozzá képest. A Belgánk ha nen szed magára 10 kiló izmot nem is lesz belőle semmi sajnos, Kenedy meg.... Az egy hülyegyerek.

Ha Ruben már 2 éve megkapja a lehetőséget most nem hozzájuk hasonlítgatnád.

Amúgy a Barca/Real és Bayern is tolja a tehetséges fiataljait, de a PSG is és szerintem van elég trófea.
De hogy lehet az, hogy egyik edzonel sem kerult be Ruben? Mindegyik vak? Nem lehet, hogy azert nem kapta meg a lehetoseget, mert nem szolgalt ra? Kenedy szerintem mindig jobb volt mikor lehetoseget kapott, meg golokat is lott szerintem tobbet letett az elso csapatnal, nem veletlen jatszott tobbet.

Musonda becsulettel dolgozik azon, hogy felszedjen par kg izmot, nem ebben a szezonban talan nem is a kovetkezoben, de ha ilyen kitarto lesz szerintem 1000%, hogy be fog robbanni. Nala ott lett elszurva az egesz, hogy erthetetlen modon itt maradt es nem adtak kolcson, holott ha mindenki egeszseges semmi de semmi eselye nincs meg a padra kerulni se. Hatha telen kolcsonadjak valahova ahol jatszhat, mert az, hogy egy evig szinte csak erosit es jatszik mondjuk a tartalekoknal meg 2 ligakupa meccsen, ugy a jatektudasa nem fog fejlodni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1253 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyelőre nincs a lent említett nevek szintjén, viszont Mosonda vagy Kenedy kanyarban sincs hozzá képest. A Belgánk ha nen szed magára 10 kiló izmot nem is lesz belőle semmi sajnos, Kenedy meg.... Az egy hülyegyerek.

Ha Ruben már 2 éve megkapja a lehetőséget most nem hozzájuk hasonlítgatnád.

Amúgy a Barca/Real és Bayern is tolja a tehetséges fiataljait, de a PSG is és szerintem van elég trófea.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1254 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Valóban igaz, a Spursben vagy az Arsenalban már stabil kezdő lenne rég.
Mert egyik csapatnal sem elvaras a bajnoksag meg a BL minden egyes szezonban, mint nalunk.. nem is nyertek komoly kupat egy jo ideje mar.
Oke, hogy a “mi fiunk”, de azert ezekkel anevekkel szerintem tulzas osszehasonlitani, elfogultsag nelkul.
Ha most elvileg olyan jo szezonja van, akkor valoszinuleg a klubnal is komolyan figyelik es mas csapatok is.
Nyaron kiderul, hogy ha nem is hozzank vissza, esetleg mas erosebb csapatnal szobakerul e a neve vagy sem. A valogatott meghivot meg szerintem nem erdemes tulertekelni, amilyen neveket behivtak es jatszottak az angoloknak egett a kepuk..

Ruben tehetseges ez teny, de ha mindketten levetkoznek a hulye viselkedesuket es profibb eletmodot folytatnanak, nalam pl Kenedy elorebb lenne es hamarabb kerulne a csapatba.

Szerintem azt tudomasul vehetjuk, hogy amig Abra teszi bele a penzt, addig az elvarasainak meg kell felelni es nem fog itt hagyni nulla munka mellett embereket, mint pl az emlitett Arsenalnal Wenger. Es csak azok a tehetsegek es fiatal jatekosok fognak lehetoseget kapni, akik azonnal hasznalhatoak, peldaul Zouma a serulese miatt nem stabil kezdo azota is.
A kovetkezo ilyen pedig Musonda lesz, o tenyleg jol all a dolgokhoz, ha minden igaz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1255 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mou anno nyilatkozta üzenvén Rubennek, hogy ha nem dolgozik többet nem fog soha beérni az amire hivatott, asszem komoly jelzőkkel illette a tehetségét és ő volt az aki azt mondta hogy Ruben megérett az első csapathoz, onnantól a keret tagja.

Részben a bulizás, részben a lustaság, éretlenség és nagy részben a csapatunk pocsék felfogása az ami miatt Ruben még nincs a Dembele / Mbappé / Alli / Assensio elit közt emlegetve.

Valóban igaz, a Spursben vagy az Arsenalban már stabil kezdő lenne rég.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1256 Hozzászólás Szerző: Gaba »

zzzzz írta:
Gaba írta:"Ha Pochettino irányítása alatt játszana Loftus-Cheek, már legalább 70,80,90 alkalommal léphetett volna kezdőként pályára." - J.M.
Ezt RLC apja mondta, aki szerint Mourinho miatt nem tudott fejlődni a fia.
Bocs a téves infóért....Valóban az apja nyilatkozta, de olyan is volt hogy a tesója :D

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1257 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

igen, pont azt akartam írni, hogy mou nem hiszem hogy ennyire meghülyült volna hogy elfelejtette azt h ő pl baszott neki lehetőséget adni

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kölcsönjátékosok

#1258 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Gaba írta:"Ha Pochettino irányítása alatt játszana Loftus-Cheek, már legalább 70,80,90 alkalommal léphetett volna kezdőként pályára." - J.M.
Ezt RLC apja mondta, aki szerint Mourinho miatt nem tudott fejlődni a fia.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kölcsönjátékosok

#1259 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Gaba írta:"Ha Pochettino irányítása alatt játszana Loftus-Cheek, már legalább 70,80,90 alkalommal léphetett volna kezdőként pályára." - J.M.
Ezt RLC apja mondta, aki szerint Mourinho miatt nem tudott fejlődni a fia.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1260 Hozzászólás Szerző: Gaba »

"Ha Pochettino irányítása alatt játszana Loftus-Cheek, már legalább 70,80,90 alkalommal léphetett volna kezdőként pályára." - J.M.

Válasz küldése