Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#6821 Hozzászólás Szerző: Spring »

dankodavid írta:
kazomester írta:https://pbs.twimg.com/media/DJTtRC6XUAAurNw.jpg Lesz miből fogyni :)
Hacsak nem egy rossz szogbol elkapott kep, ez minimum 4 het, fasz kivan a budos troger mentalitasaval, hogy keptelen egy piciket sportemberhez meltoan figyelni a testere.
Teljesen ugyan így nézett ki a 2 évvel ezelőtti szezonban, de szerintem van akkora tapasztalata, hogy idén a legjobb szezonját hozza. Hazardot én sem értem amúgy, simán lehetne magasabb szinten, de így is messze a legjobb játékosunk. És most sérülés után is volt, talán érthető miért így néz ki, ahogy. Idén kinezek neki egy 20 gólos szezont lazán, Morataval együtt bikák lesznek, sokkal jobb páros, mint az Eden-Costa. Komolyan mondom felüdülés nézni Moratat és eddig messze nem volt a legjobb formájában, azért sok baki volt. De Costa alattamos lusta sunyi hozzáállása után felüdülés egy ilyen játékos.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#6822 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ettől féltem a sérülésénél, hogy így még nagyobb a veszély hogy felszed jó pár kilót, úgy tűnik bejött... Csak nehogy ebből is balhé legyen, mert Conte nem hiszem hogy nagyon tolerálná ezt, aztán nem hiányzik hogy Hazard is besértődjön....

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6823 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:
kazomester írta:https://pbs.twimg.com/media/DJTtRC6XUAAurNw.jpg Lesz miből fogyni :)
Hacsak nem egy rossz szogbol elkapott kep, ez minimum 4 het, fasz kivan a budos troger mentalitasaval, hogy keptelen egy piciket sportemberhez meltoan figyelni a testere.
Valahogy Cé-t sose sikerül ilyen előnytelen szögből lekapni, Hazard-t viszont minden augusztusban :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6824 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kazomester írta:https://pbs.twimg.com/media/DJTtRC6XUAAurNw.jpg Lesz miből fogyni :)
Hacsak nem egy rossz szogbol elkapott kep, ez minimum 4 het, fasz kivan a budos troger mentalitasaval, hogy keptelen egy piciket sportemberhez meltoan figyelni a testere.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6825 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#6826 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

koni0725 írta:
Szabi írta:
emsanya írta:Willian is nagyon szép gólt rúgott a brazil válogatottban, 1-1-et játszottak Kolumbiával.
Hasonló gólt lőtt, mint Lemar pár napja a hollandok ellen. Nálunk is gyakrabban találhatná el így. :)
https://twitter.com/goleada__info/statu ... 4280259584" onclick="window.open(this.href);return false;
Bár nem hiszem, hogy ezt a véleményemet sokan fogják osztani, de szerintem nálunk indokolatlanul túl van savazva (már ha nem minden meccsen Hazard szintű teljesítmény az elvárás). Szerintem baromi jó, technikás és még mindig azon kevés játékosaink közé tartozik aki képes váratlant előhúzni.
Willian legnagyobb problémája, hogy a kiváló képességeit, illetve technikai tudását csak kb minden 4. meccsen csillogtatja meg. Pontosan azért savazzák itt sokan - jogosan -, mert meglenne benne a kellő potenciál ahhoz, hogy adott esetben a csapatot egymaga is győzelemhez segítse, ezzel szemben a teljesítménye legtöbbször olyan semmilyen, és nem lehet rá számítani. Az ő esetében sokszor lehet azt érezni, mintha a pályán se lenne (pedig rá biztosan nem figyelnek annyian, mint mondjuk Hazardra vagy Costara). Összességében Kalounál mindenki tisztában volt azzal, hogy a képességeit maximálisan kiaknázza, és sosem volt Chelsea szintű játékos, ellenben Willian nagyon is tud klasszis szintet hozni, amikor épp belead mindent, csak sajnos ebből van a kevesebb. Mindenesetre, ha úgy játszana, ami tőle elvárható lenne (és nem pedig ilyen 60-70%-on), akkor nagyon komoly támadóhármasunk lehetne.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#6827 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Szabi írta:
emsanya írta:Willian is nagyon szép gólt rúgott a brazil válogatottban, 1-1-et játszottak Kolumbiával.
Hasonló gólt lőtt, mint Lemar pár napja a hollandok ellen. Nálunk is gyakrabban találhatná el így. :)
https://twitter.com/goleada__info/statu ... 4280259584" onclick="window.open(this.href);return false;
Bár nem hiszem, hogy ezt a véleményemet sokan fogják osztani, de szerintem nálunk indokolatlanul túl van savazva (már ha nem minden meccsen Hazard szintű teljesítmény az elvárás). Szerintem baromi jó, technikás és még mindig azon kevés játékosaink közé tartozik aki képes váratlant előhúzni.
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6828 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Willian is nagyon szép gólt rúgott a brazil válogatottban, 1-1-et játszottak Kolumbiával.
Hasonló gólt lőtt, mint Lemar pár napja a hollandok ellen. Nálunk is gyakrabban találhatná el így. :)
https://twitter.com/goleada__info/statu ... 4280259584" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#6829 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Zappacosta lett a MOTM Izrael ellen. 8)

Kép

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6830 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Itt egy összefoglaló Zapparól.
https://www.youtube.com/watch?v=QMGtLubai5w

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6831 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Willian is nagyon szép gólt rúgott a brazil válogatottban, 1-1-et játszottak Kolumbiával.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6832 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Zappacosta is beállt félidőben olaszoknál, nagyon bíztató eddig, látszik világ életében ezt játszotta, Candreva-val nyomják jobb oldalon, föl-le szántja a pályát.
Baromi jól és lendületesen szállt be, egyből szintet is lépett az olaszok jobboldala (félszemmel néztem csak, de ennyit így is leszűrtem). Pedig eredetileg nem is hívták be, csak utólag sérülés miatt. Bár négy védővel tolták ma, de nagyjából ez várható tőle wb poszton is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#6833 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Pondró Lopetegui a világért sem akarja betenni Azpit, szerintem még De Geát is hamarabb rakná be védőnek.
Nekünk, mint Chelsea szurkoló, nem rossz, hogy a csapat egyik legfontosabb tagja nem játszik és nincs esély megsérülni. A repülőút is fárasztó, a válogatott meccseken sokszor még jobban odateszik magukat, én örülök ha Lopetegui, vagy más nemzet szövetségi kapitánya "pihenteti" a mieinket.
Hazard-nál nem jött rosszul a bemelegítés, jól is mozgott.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6834 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Állítólagot írtam, nekem is feltűnt a szalag, szval én is kételkedtem benne, de egyik leghitelesebb Chelseavel foglalkozó magyar FB oldal hozta le, úgyh azér raktam be ide.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6835 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:
Anti írta: Akkor miért Maracana felirat van a szalagokon? :roll:
A Heathrow főszponzora :lol:

A pass-on meg Flamengo és Botafogo címer :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#6836 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Anti írta: Akkor miért Maracana felirat van a szalagokon? :roll:
A Heathrow főszponzora :lol:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#6837 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pityee írta:
Egyébként: Állítólag Costa 3 hónap után visszatért Londonba.
Kép
Akkor miért Maracana felirat van a szalagokon? :roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#6838 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

cech19960320 írta:
Николаевич írta:Morata egy gól egy gólpasz fèlidőben Lichtenstein ellen. Nem egy komoly ellenfél, de jó hogy tartja a góllövő formáját. Fasza lesz hètvègèn megnézni hogy mozognak Hazard-dal.
az eredmények.com a hülye vagy pedro tényleg szélső védő 4 védős rendszerben?
3-4-3-at játszanak a spanyolok, és Pedro jobbszélsőt játszik (tehát ugyanazt, amit nálunk is).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6839 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zappacosta is beállt félidőben olaszoknál, nagyon bíztató eddig, látszik világ életében ezt játszotta, Candreva-val nyomják jobb oldalon, föl-le szántja a pályát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6840 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:
Николаевич írta:Morata egy gól egy gólpasz fèlidőben Lichtenstein ellen. Nem egy komoly ellenfél, de jó hogy tartja a góllövő formáját. Fasza lesz hètvègèn megnézni hogy mozognak Hazard-dal.
az eredmények.com a hülye vagy pedro tényleg szélső védő 4 védős rendszerben?
Pondró Lopetegui a világért sem akarja betenni Azpit, szerintem még De Geát is hamarabb rakná be védőnek.

Egyébként: Állítólag Costa 3 hónap után visszatért Londonba.
Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése