Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#6961 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:Morata egy gól egy gólpasz fèlidőben Lichtenstein ellen. Nem egy komoly ellenfél, de jó hogy tartja a góllövő formáját. Fasza lesz hètvègèn megnézni hogy mozognak Hazard-dal.
az eredmények.com a hülye vagy pedro tényleg szélső védő 4 védős rendszerben?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6962 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Morata egy gól egy gólpasz fèlidőben Lichtenstein ellen. Nem egy komoly ellenfél, de jó hogy tartja a góllövő formáját. Fasza lesz hètvègèn megnézni hogy mozognak Hazard-dal.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6963 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Egyszerűen csak nem akarja a vezetőség, hogy sörhassal ne vigye el senki januárban és inkább sarokba állítják. Mondjuk, ha a szerződése él, akár lemond a fizetéséről, akár nem, takarodjon és eddzen a tartalékokkal, ha egyáltalán van még nekünk olyan :D

Nem tudom mi áll a szerződésében, feltételezem erre is van kitétel, mi van akkor, ha megtagadja a játékos az edzésre járást. Mert az, hogy kibasszák aligha, hiszen akkor az értéke is megy a levesbe, nyilván a kártérítés, vagy kompenzáció a vételárának egy bizonyos %-a, ha nem a teljes összeg.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#6964 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Pityee írta:Mai szennylapok:

Chelsea are understood to be considering suing Costa for up to £50m if he does not return to the club. (Express)
Azért ez már egy profi futbalistának is finom kis összeg lenne.
Hát konkrétan ennyi pénze kizárt, hogy legyen. Mondjuk ez anno Mutunál se nagyon jött be, pedig az nem 50 milla (fontban) volt...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6965 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Mai szennylapok:

Chelsea are understood to be considering suing Costa for up to £50m if he does not return to the club. (Express)
Azért ez már egy profi futbalistának is finom kis összeg lenne.

Chelsea star Diego Costa is set for a Stamford Bridge return, with possible peace talks in the offing. (Daily Star)
Kitudja mi igaz belőle, mondjuk nekem valahogy nem hiányzik ő a csapatból.
Kipereljük belőle az 50et, aztán januárban elmegy mondjuk 30ért 8) :D Én is jól megvagyok nélküle, szambázzon csak odahaza januárig... A rákos sejtet nem szabad visszaültetni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6966 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mai szennylapok:

Chelsea are understood to be considering suing Costa for up to £50m if he does not return to the club. (Express)
Azért ez már egy profi futbalistának is finom kis összeg lenne.

Chelsea star Diego Costa is set for a Stamford Bridge return, with possible peace talks in the offing. (Daily Star)
Kitudja mi igaz belőle, mondjuk nekem valahogy nem hiányzik ő a csapatból.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6967 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Morata elég korrekt kontragólt szerzett az összeszedetlen olaszok ellen. Amióta beállt, egyértelműen kontrákra rendezkedtek be a spanyolok.
Első helyzete, és nem sokkal több labdaérintése volt.
Jól van, lábbal is tud gólt szerezni, megnyugodtam :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6968 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:Morata elég korrekt kontragólt szerzett az összeszedetlen olaszok ellen. Amióta beállt, egyértelműen kontrákra rendezkedtek be a spanyolok.
Első helyzete, és nem sokkal több labdaérintése volt.
Ultimate ahogy egész meccsen szórakoznak az olasz válogatottal, nagyon simán verik őket. A spanyol élcsapatok és játékosok nagyon magas szinten vannak, örülök h nálunk is van pár.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#6969 Hozzászólás Szerző: Dante »

Morata elég korrekt kontragólt szerzett az összeszedetlen olaszok ellen. Amióta beállt, egyértelműen kontrákra rendezkedtek be a spanyolok.
Első helyzete, és nem sokkal több labdaérintése volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6970 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Morata: "#Chelsea have given me everything. I am indebted to Conte until death.“ [Le Pais]

Na ilyen egy szimpatikus játékos. Az eltökéltségével azt hiszem nem lesz gond.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6971 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Conteval négyszemközt kell ezt megbeszélnie. Hiszem, hogy utna minden rendbe lenne. Más kérdés, hogy Costa hova férne be. Át kéne állnunk két csatárra.
Egy ilyen féreg még egyszer nem veheti fel a mezt.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#6972 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
kecske01 írta:Conteval négyszemközt kell ezt megbeszélnie. Hiszem, hogy utna minden rendbe lenne. Más kérdés, hogy Costa hova férne be. Át kéne állnunk két csatárra.
Á, Costának lefőtt itt a kávé. Három éve gyakorlatilag folyamatosan vissza akar menni az Atleti-be, Conténál teljesen elrúgta a focit.. A két ember nyári nyilatkozataiból nagyon az jön le hogy ők már edzésen se fognak találkozni.

Nem tudom hogy ez a benevezés miről szól, én két dolgot tudok elképzelni: egyik hogy ezzel akartunk ráijeszteni az Atletire, mutatni nekik hogy nekünk aztán nem sürgős eladni Costát, mi itt tartjuk és benevezzük ha továbbra is csak ilyen 20 meg 25 milliókkal bohóckodnak. Ha így van akkor ez nem jött be.

A másik - amit valószínűbbnek tartok - hogy a klub jogi lépéseket fontolgat, fel akarjuk jelenteni Costát amiért megtagadja az edzésre járást, amire a szerződése kötelezi. Egy ilyen perhez fasza kis csatolmány hogy annak ellenére sem jár edzésre hogy nevezve van a bajnokságba, ergo a klub álláspontja az hogy számít rá.
Egyébként valószínűleg valami hasonló fog történni, persze nem a rivaldafényben, hanem szépen el lesz ez intézve a színfalak mögött. Persze teljesen jogosan fogja ezt kapni Costa.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6973 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Conteval négyszemközt kell ezt megbeszélnie. Hiszem, hogy utna minden rendbe lenne. Más kérdés, hogy Costa hova férne be. Át kéne állnunk két csatárra.
Á, Costának lefőtt itt a kávé. Három éve gyakorlatilag folyamatosan vissza akar menni az Atleti-be, Conténál teljesen elrúgta a focit.. A két ember nyári nyilatkozataiból nagyon az jön le hogy ők már edzésen se fognak találkozni.

Nem tudom hogy ez a benevezés miről szól, én két dolgot tudok elképzelni: egyik hogy ezzel akartunk ráijeszteni az Atletire, mutatni nekik hogy nekünk aztán nem sürgős eladni Costát, mi itt tartjuk és benevezzük ha továbbra is csak ilyen 20 meg 25 milliókkal bohóckodnak. Ha így van akkor ez nem jött be.

A másik - amit valószínűbbnek tartok - hogy a klub jogi lépéseket fontolgat, fel akarjuk jelenteni Costát amiért megtagadja az edzésre járást, amire a szerződése kötelezi. Egy ilyen perhez fasza kis csatolmány hogy annak ellenére sem jár edzésre hogy nevezve van a bajnokságba, ergo a klub álláspontja az hogy számít rá.

Szerk:

charly.musondajrI will show you that If you believe anything is possible ... September is here! @ChelseaFc

Komoly hozzáállása van a srácnak. Így hogy vele együtt 4 szélsőnk biztosan lehetőséget kap pár meccset, remélem sikerül betörnie.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2017. szeptember 2., szombat 10:47-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#6974 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:Conteval négyszemközt kell ezt megbeszélnie. Hiszem, hogy utna minden rendbe lenne. Más kérdés, hogy Costa hova férne be. Át kéne állnunk két csatárra.
A tavalyi enyhébb elvágyódása után kapott egy esélyt Conte-tól, elég durván eljátszotta... nem hiszem, hogy egy ilyen zsákutcából van más kiút, minthogy a két fél útjai különválnak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6975 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Conteval négyszemközt kell ezt megbeszélnie. Hiszem, hogy utna minden rendbe lenne. Más kérdés, hogy Costa hova férne be. Át kéne állnunk két csatárra.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6976 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:https://www.instagram.com/p/BYgxoO6Hr8I ... utcourtois
Courtois enyhén bazdmegot csinált Costából és Pikéből is :lol: SE QUEDA=marad. Egyébként kiváncsi leszek, hogy egyáltalán veszi-e a fáradtságot és visszatér a Cobhambe.
Abban a hosszú interjúban azt mondta, hogy nem érdekli ha minden hónapban bünteti majd a klub, ő nem tér vissza. Nem kéne bonyolítani a történetet, nem szabad a csapat közelébe engedni ezt a barmot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6977 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.instagram.com/p/BYgxoO6Hr8I ... utcourtois" onclick="window.open(this.href);return false;
Courtois enyhén bazdmegot csinált Costából és Pikéből is :lol: SE QUEDA=marad. Egyébként kiváncsi leszek, hogy egyáltalán veszi-e a fáradtságot és visszatér a Cobhambe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6978 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Diego Costa has been named in Chelsea's 25-man Premier League squad.

Gondolom csak formalitás... Januárig marad Brazíliában, vagy Malouda-zik, nem tudom.

http://www.thechels.info/wiki/First_team_squad

Elvileg ez a lista. 1 ember még beférne a non-hg csapatba, szóval ebből is látszik, hogy csak a formalitás miatt lett berakva. Baba kimaradt, gondolom majd a januári újraregisztrálásnál kerülhet szóba, addig úgyis sérült.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#6979 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Moratát a hónap játékosa, Alonso első gólját pedig a hónap gólja díjra jelölték.
https://www.premierleague.com/news/464436" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#6980 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:Bubi, nem rosszból mondom én se tényleg, de bármikor előkerül Alonsóval kapcsolatban egy téma, te vagy az első és általában az egyetlen aki egyből befeketíti őt. Értem én, hogy valami miatt nem bírod őt, bár igazából fogalmam sincs miért, hiszen egy abszolút szimpatikus tagnak néz ki, aki csendben végzi a dolgát. A dolgát pedig mint kiderült elég jól végzi,hiszen a statok nem hazudnak, már pedig a statisztikái alapján, jelenleg ő a PL egyik legjobb wingbackje, ez pedig egyáltalán nem indokolná azt, hogy a közeljövőben padra szorulna. Ráadásul Conten sem azt látni, hogy ne lenne vele elégedett, általában többet pöröl a mester Moses fejével.
Semmi baj, eltérhet a véleményünk, ezért van ez a közeg, hogy megvitassuk.
Elöbb leírtam a véleményem erről.

Az olyan játékosokrol mint Alonso mindig Anelka jut eszembe. Ők a "szerencse fiai". A francia is csak botladozott a labdában, téblábolt mint egy holdkóros, de valahogy mindig összekapart egy gólt, még is utálta mindenki. Szerintem ő most, 2017ben, ebben a felállásban, így, hogy nincs alternatíva a posztjára, és mert a bolygók úgy állnak együtt ahogy, és mert megfogta az Isten lábát és van nyúlláb kulcstartója minden kulcscsomóján - tehát ő ebben a helyzetben jó, de ahogy jön egy komolyabb kaliber a posztjára, szerintem nagyon éles lesz a kontraszt.

Nem utálom, semmi bajom vele, csak egy kicsit irritál a hype körülötte, mert szerintem nem Chelsea szint.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése