Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15481 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megyó írta:Én most szűken véve Angliából 2 játékost sajnálok: Van Dijk és Mahrez, ha valóban nem vált klubot. Mindkettő sokkal többre hivatott, ők tényleg kiemelkedő játékosok.
BREAKING: Virgil Van Dijk will NOT be leaving Southampton today. (Source: SkySports)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15482 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:Szerintem már nincs meg ez a kizárólagos TOP 5 csapat formáció.
Folyamatosan változik évről évre, bár tény kiestünk ebből az elmúlt 2 évben de elötte is közbe mindig többre voltunk hivatottak a BL ben is.
Okosan igazolunk, gazdaságosan ezt mondjuk top 3 szinten nyomatjuk.
Utólag Kante (akit a világon a legjobbnak mondanak posztján) és Bakayoko (aki a másik lehet) jobb páros és utólag jobban örülök nekik mint ha Vidal-Nainngolang valamelyike lenne itt. Pedig az nagyobbat ütött volna a sajtóban és a preztízs szintünkön
Látványosan rámentünk az olcsób,megfontoltabb igazolásokra a sztárokat hagyjuk másnak.
Így mondjuk nehéz lesz BL döntőzni de ez az ide csapat jobb mint a tavalyi vagyis már előrébb vagyunk.

Nincs is azzal gond, hogy olcsón hozunk nem agyonhypeolt neveket, a gond az, hogy nincs konkurencia a keretben, de perpillanat ez a legkevesebb, mert jelenleg a két szárnynak, a középpályának és Hazardnak nincs megfelelő pótlása amennyiben beteget jelentenének.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15483 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem már nincs meg ez a kizárólagos TOP 5 csapat formáció.
Folyamatosan változik évről évre, bár tény kiestünk ebből az elmúlt 2 évben de elötte is közbe mindig többre voltunk hivatottak a BL ben is.
Okosan igazolunk, gazdaságosan ezt mondjuk top 3 szinten nyomatjuk.
Utólag Kante (akit a világon a legjobbnak mondanak posztján) és Bakayoko (aki a másik lehet) jobb páros és utólag jobban örülök nekik mint ha Vidal-Nainngolang valamelyike lenne itt. Pedig az nagyobbat ütött volna a sajtóban és a preztízs szintünkön
Látványosan rámentünk az olcsób,megfontoltabb igazolásokra a sztárokat hagyjuk másnak.
Így mondjuk nehéz lesz BL döntőzni de ez az ide csapat jobb mint a tavalyi vagyis már előrébb vagyunk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15484 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:Kicsit sajnálom azért hogy szépen lassan visszacsúsztunk TOP 5ből a TOP 10be. Abra érkezése után nagy világ volt, azt hittem TOP 1 csapatot akar építeni, 2005ben álltunk ehhez a legközelebb, de akkor se sikerült. Most azt látom, hogy teljesen más irányt vettünk. Képesek vagyunk nagy neveket igazolni ha nagyon nagyon muszáj, de olyan keretet nem fogunk építeni ahol mindenkinek van méltó konkurenciája - pedig sajnos ez elengedhetetlen olyan csapatok mellett mint a barca, Real, Bayern vagy a PSG (city, Mu).

Persze nem baj, hogy nem igazoljuk le Messit, Mbappét és Neymart egy nyár alatt, de az utóbbi 6 év alatt már illett volna összerakni egy ütős keretet. A juve jó példa, okosan építkezik. Ha muszáj hoz nagy nevet is, de leginkább okosan igazolgat, ami pedig a legfontosabb hogy olyan játékosokat vesznek akik egyértelműen erősítést jelentenek. Jópofa ez a Zappacosta gyerek videók alapján, de szerintem nem lesz komoly erősítés. De oké, jön ő, lehet egy kicsivel jobb lesz mint Moses vagy Alonso, nade a középpályával mi a lószar van? Jön a halál középszer Drinkwater, oké, azt ha lesérül Kanté vagy Bakayoko mindjárt nem marad senki csak a posztra totál alkalmatlan Fabregas. Úgy érzem zsidók vagyunk és játszunk a szerencsénkkel.
Igen. Én nem akartam Real szintű csapatnak szurkolni, de ott volt a lehetőség, hogy azzá váljunk. Nem úgy költünk már, mint anno. Végül is nem baj, összességében jó nyár volt ez, rosszabb tuti nem lett a keret, mint az előző szezon bajnokcsapata.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15485 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Matt Law @Matt_Law_DT

Chelsea closing in on a deal for Drinkwater. Confidence now that deal will be done, although Chelsea will have to increase 3rd bid a bit
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15486 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kicsit sajnálom azért hogy szépen lassan visszacsúsztunk TOP 5ből a TOP 10be. Abra érkezése után nagy világ volt, azt hittem TOP 1 csapatot akar építeni, 2005ben álltunk ehhez a legközelebb, de akkor se sikerült. Most azt látom, hogy teljesen más irányt vettünk. Képesek vagyunk nagy neveket igazolni ha nagyon nagyon muszáj, de olyan keretet nem fogunk építeni ahol mindenkinek van méltó konkurenciája - pedig sajnos ez elengedhetetlen olyan csapatok mellett mint a barca, Real, Bayern vagy a PSG (city, Mu).

Persze nem baj, hogy nem igazoljuk le Messit, Mbappét és Neymart egy nyár alatt, de az utóbbi 6 év alatt már illett volna összerakni egy ütős keretet. A juve jó példa, okosan építkezik. Ha muszáj hoz nagy nevet is, de leginkább okosan igazolgat, ami pedig a legfontosabb hogy olyan játékosokat vesznek akik egyértelműen erősítést jelentenek. Jópofa ez a Zappacosta gyerek videók alapján, de szerintem nem lesz komoly erősítés. De oké, jön ő, lehet egy kicsivel jobb lesz mint Moses vagy Alonso, nade a középpályával mi a lószar van? Jön a halál középszer Drinkwater, oké, azt ha lesérül Kanté vagy Bakayoko mindjárt nem marad senki csak a posztra totál alkalmatlan Fabregas. Úgy érzem zsidók vagyunk és játszunk a szerencsénkkel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15487 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta:
kecske01 írta:Neymar a kedvenc focistam. Orulok hogy kapott egy jatszotarsat maga melle.
Én azért annyira nem örülök, hogy összevásároltak egy szezon alatt 2 ilyen játékost... Ez kb túltesz a Realon is. Nem a legoptimálisabb Bl ellenfél lesz a Psg.
Csak opciós jog van Mbappe-ra, nem kötelező kivásárolniuk a kölcsön lejártával.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15488 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én most szűken véve Angliából 2 játékost sajnálok: Van Dijk és Mahrez, ha valóban nem vált klubot. Mindkettő sokkal többre hivatott, ők tényleg kiemelkedő játékosok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15489 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:
kecske01 írta:Neymar a kedvenc focistam. Orulok hogy kapott egy jatszotarsat maga melle.
Én azért annyira nem örülök, hogy összevásároltak egy szezon alatt 2 ilyen játékost... Ez kb túltesz a Realon is. Nem a legoptimálisabb Bl ellenfél lesz a Psg.
Remélhetőleg mi már kimerítettük az elmúlt pár évben a PSG-t, mint lehetséges ellenfelet. Mostmár küzködjön velük más a kiesési szakaszban :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15490 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Николаевич írta:
laczze írta:Mahrez ról is vannak hírek, de ha ez a Costa srác jön Maheez minek?
Mondjuk azt nem tudom melyikkel járunk/járnánk jobban.

Zappacostáról beszélsz? Ő wingback.
Jaja, azért a jobb szélünk eleget fejlődne... Csak ha Williant eladnánk, remélem nem a MU-nak...

Amúgy valaki írta, hogy minek arra a posztra, hisz ott van Azpi, meg Moses és Alonsonak nincs csere. Igazából Azpi annyit játszott bal oldalt (jól), hogy ha a szükség úgy hozza majd ő lehet a helyettese. Moses oldala sokkal gyengébb szerintem, mint Alonsoé, így én örülni fogok, ha érkeznek (bár Mahrezről mindig Salah jut eszembe, de ha jön reméljük hozza majd a szintet).
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15491 Hozzászólás Szerző: laczze »

Николаевич írta:
laczze írta:Mahrez ról is vannak hírek, de ha ez a Costa srác jön Maheez minek?
Mondjuk azt nem tudom melyikkel járunk/járnánk jobban.

Zappacostáról beszélsz? Ő wingback.
Jah akkor bocs.
Köszi az infót. Remélem bevállik a srác, kíváncsi vagyok Mosest kitudja e szorítani idővel.
Az biztos hogy Mahrez nem marad a Leszter be kérdés hova.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2017. augusztus 31., csütörtök 20:06-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15492 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Mahrez ról is vannak hírek, de ha ez a Costa srác jön Maheez minek?
Mondjuk azt nem tudom melyikkel járunk/járnánk jobban.

Zappacostáról beszélsz? Ő wingback.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15493 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megyó írta:
kecske01 írta:Neymar a kedvenc focistam. Orulok hogy kapott egy jatszotarsat maga melle.
Én azért annyira nem örülök, hogy összevásároltak egy szezon alatt 2 ilyen játékost... Ez kb túltesz a Realon is. Nem a legoptimálisabb Bl ellenfél lesz a Psg.
Mindenki kb háromszoros erővel megy majd ellenük ezek után, kezdve a Barcával, de mondhatnék akármit, olyan szinten hányinger, amit csinálnak. A City bevásárlásai totál vállalhatóak, még a United is évente vesz egy százmillás embert, felőlem, de ez a kettőt 400 millió euró körüli összegért.. Elmebeteg. Viszont bárkivel fogadok, hogy 5 évig nem nyernek BL-t.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15494 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mahrez ról is vannak hírek, de ha ez a Costa srác jön Maheez minek?
Mondjuk azt nem tudom melyikkel járunk/járnánk jobban.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15495 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta:Neymar a kedvenc focistam. Orulok hogy kapott egy jatszotarsat maga melle.
Én azért annyira nem örülök, hogy összevásároltak egy szezon alatt 2 ilyen játékost... Ez kb túltesz a Realon is. Nem a legoptimálisabb Bl ellenfél lesz a Psg.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15496 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

kecske01 írta:Neymar a kedvenc focistam. Orulok hogy kapott egy jatszotarsat maga melle.
Épül a következő meghatározó csapat a football világban. Készüljünk a ős psg drukkerek rohamos megjelenésére :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15497 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Neymar a kedvenc focistam. Orulok hogy kapott egy jatszotarsat maga melle.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15498 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mbappe - PSG hivatalos.

Nagyon kíváncsi leszek rá. Neymar-Cavani-Mbappe kemény lehet.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15499 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bayern vezetőségének is mondhatunk egy nagy köszönetet, hogy azt a szerencsétlen Bundesliga2-es szintű Rafinha-t nem adták oda nekünk. Kíváncsi lennék arra az ajánlatra egyébként. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15500 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Despite #Chelsea pulling off a deal for Davide Zappacosta, Antonio Conte is still not pleased with their transfer window. [Sky Italia]
Before moving for Davide Zappacosta, #Chelsea had a bid rejected by Bayern for Rafinha earlier today. [Sky Sports]

Vicc, hogy egy 32 éves játékos előrébb volt a sorban. De örülök neki, hogy meghiúsult.

Válasz küldése