Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15501 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING: Chelsea have reportedly had a £45m bid accepted for Riyad Mahrez. (Source: BeIN Sports)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15502 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Arsenal have offered £92m (€100m) to sign Thomas Lemar from Monaco. (Sky Sports)
Hát ezt is megéltük. Az arsenal 100 millio euroért vesz játékost :D.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15503 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

focimark írta:Arsenal have offered £92m (€100m) to sign Thomas Lemar from Monaco. (Sky Sports)
És ha lehet hinni a híreknek, akkor ő is furcsa belső vonzalmat érez a pool iránt :roll: Short supply van agyból vagy mi a vihar?! :lol:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15504 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hawaii írta:BREAKING NEWS

Sky in Italy understand Chelsea have agreed a deal to sign Torino right-back Davide Zappacosta.

A fee of £23m plus add-ons has been agreed.

Antonio Conte wants competition at right-wing back, having failed to secure a deal for Alex Oxlade-Chamberlain.

Javítsatok ki, ha tévedek, de miért is kell nekünk azpi és moses mögé egy 3. rwb? Mikor alonsonak 1 cseréje sincs?! :roll: Nem inkább oda kellett volna valaki?

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15505 Hozzászólás Szerző: focimark »

Arsenal have offered £92m (€100m) to sign Thomas Lemar from Monaco. (Sky Sports)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#15506 Hozzászólás Szerző: Spring »

Pityee írta:
Spring írta:Egyébként Mahrez leigazolasat én sem értem, nem rossz játékos, de Willian és Pedro bőven megoldjak a jobb oldalt. Bár tény, hogy az algeriai mindkettőjuknel jobb, ha hozza a két évvel ezelőtti formáját, akkor nagyot nyerhetunk vele, de engem annyira nem hoz lázba az atigazolasa. Csak annyit kérek, hogy Barkley t ne igazoljuk le, igazi tipikus angol bunkó játékos, a hideg is kiraz tőle.
Ha a city képes leigazolni Alexist 56. támadónak, akkor szerintem itt is elfér negyediknek egy upgrade Mahrez személyében.
Persze, nem lenne rossz Mahrez és legalább minden elegedetlenkedo szurkoló lenyugodna kicsit és 45 millióért teljesen elfogadható. Ő már a BLben is bizonyított, engem annyira nem hoz lázba az igazolasa, de nyilván nem leszek csalódott, ha jön. Remek játékos, aki vilagklasszis lehet Chelsea mezben, kérdés vajon hogy bírná a padot, kizárt dolognak tartom, hogy Pedro ne Legyen stabil kezdő Conte alatt. Nyilván ez változhat pár hónap alatt, de jelenleg én Pedroval meg vagyok elégedve, nem egy Hazard, de nagyon fontos és hasznos játékosa a csapatnak.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15507 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Viszont így marad 4 szélső, köztük Musonda. Lesz lehetősége rácsapni az asztalra, én nagyon hiszek benne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15508 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Spring írta:Egyébként Mahrez leigazolasat én sem értem, nem rossz játékos, de Willian és Pedro bőven megoldjak a jobb oldalt. Bár tény, hogy az algeriai mindkettőjuknel jobb, ha hozza a két évvel ezelőtti formáját, akkor nagyot nyerhetunk vele, de engem annyira nem hoz lázba az atigazolasa. Csak annyit kérek, hogy Barkley t ne igazoljuk le, igazi tipikus angol bunkó játékos, a hideg is kiraz tőle.
Ha a city képes leigazolni Alexist 56. támadónak, akkor szerintem itt is elfér negyediknek egy upgrade Mahrez személyében.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#15509 Hozzászólás Szerző: Spring »

Egyébként Mahrez leigazolasat én sem értem, nem rossz játékos, de Willian és Pedro bőven megoldjak a jobb oldalt. Bár tény, hogy az algeriai mindkettőjuknel jobb, ha hozza a két évvel ezelőtti formáját, akkor nagyot nyerhetunk vele, de engem annyira nem hoz lázba az atigazolasa. Csak annyit kérek, hogy Barkley t ne igazoljuk le, igazi tipikus angol bunkó játékos, a hideg is kiraz tőle.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15510 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Zappacosta nagyon király kis játékos. Illeni fog Conte rendszerébe, pikk-pakk ki fogja szorítani Mosest.

Oxnak nagyon örültem volna és sajnálom, hogy nem jött hozzánk. Fiatal, szinte bárhol bevethető és nem utolsó sorban angol. Zappacosta jobb igazolás lesz, mert igazi WB, de tetszett volna az Ox, Barkley, Drinkwater angol vonal.

Mindenessetre Drinkwater még valószínűleg érkezik, amire nagy szükség is van (bár így nem tudom Chalobaht, hogy fogjuk majd visszahozni jövőre, titkon még mindig abban bízom).

Aurier és Llorrente kész szerencse, hogy nem jönnek, két szarhalmaz, az Aurier meg még féreg is a tetejében.

Mahreztől én nem vagyok annyira elájulva, de Willianre simán elcserélném bármikor...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15511 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Oxlade utan nem kiabalok el semmit, de ugy nez ki megvan Zappacosta. Johet a kovetkezo.
Valszeg hamarosan a vizesfiú és ennyi. Mahrez deal túl szép, hogy igaz legyen :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15512 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Oxlade utan nem kiabalok el semmit, de ugy nez ki megvan Zappacosta. Johet a kovetkezo.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15513 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Tempos vagy ilyen marcos alonso tipusu?
Abszolút tempós.

És végre lesz olasz játékosunk. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15514 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tempós, jóval agilisebb mint Marcos, tipikus wingback alkat

Másik oldalra is kellene valaki. Bertrand miatt szomorú vagyok, nem pletykálták, de ha akartuk is, valszeg a S'oton elhajtott. Esetleg Alex Telle-nek (vagy Wendell-nek) örülnék még oda, bár nem tartom többre mint Baba-t. (csak a brazil "él")
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2017. augusztus 31., csütörtök 15:49-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15515 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tempos vagy ilyen marcos alonso tipusu?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15516 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mondom, szerintem okos igazolás, én láttam jó párszor a Torino-ban, elég jól tudja segíteni a támadásokat, sokat fut és beadni is tud.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15517 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Hawaii írta:BREAKING NEWS

Sky in Italy understand Chelsea have agreed a deal to sign Torino right-back Davide Zappacosta.

A fee of £23m plus add-ons has been agreed.

Antonio Conte wants competition at right-wing back, having failed to secure a deal for Alex Oxlade-Chamberlain.
Valaki tud valamit Zappacosta-ról mert én csak annyit,hogy a Torino-ba játszik, 25 éves és Rwb a posztja.
Valami statisztikát,hogy hány meccsen játszott eddig hány gólt lőtt hány gólpasszt adott és hogy a védekezés vagy a támadás megy neki jobban?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15518 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta:BREAKING NEWS

Sky in Italy understand Chelsea have agreed a deal to sign Torino right-back Davide Zappacosta.

A fee of £23m plus add-ons has been agreed.

Antonio Conte wants competition at right-wing back, having failed to secure a deal for Alex Oxlade-Chamberlain.
Az új Marcos Alonso, mert tavaly ilyenkor kb. ennyit tudott róla is mindenki :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15519 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BREAKING NEWS

Sky in Italy understand Chelsea have agreed a deal to sign Torino right-back Davide Zappacosta.

A fee of £23m plus add-ons has been agreed.

Antonio Conte wants competition at right-wing back, having failed to secure a deal for Alex Oxlade-Chamberlain.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15520 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:
kazomester írta:Tudom Sun, de ma megengedhető.

Manchester United boss José Mourinho has launched an audacious bid to land Willian from Chelsea. (Source: Sun Sport)

Egy Wili - Mahrez cserét nagyon adnék, így még Musonda-nak is maradhatna hely, de ha Mahrez pluszba jönne, akkor őt mindenképp kölcsön kéne adni, amire meg már kb. nincs idő... Játszania kell.
Ezt elvileg arra alapozzák, hogy JM Londonban volt és lekapták telefonálás közben :lol: Kissé vicces, de nem bánnám, ha éjfélkor Wili már nem lenne a mi játékosunk.
Én nem örülnék neki ha csak Pedro Hazard Musonda lenne a 2 szélre.
Ha megtudnánk szerezni Sanchezt vagy Mahrezt akkor is jobb lenne ha Musonda menne kölcsönbe.

Válasz küldése