Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15561 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem senki nem fog jönni skacok. :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15562 Hozzászólás Szerző: Dízel »

"Gianluca Di Marzio transzferguru információi szerint Loic Rémy, a Chelsea francia csatára kölcsönben a spanyol élvonalbeli Las Palmashoz kerül."

Most komolyan mi értelme itt tartani? Ugyse fog nálunk 1 percet se jatszani többet. Én anno sokkal többre tartottam amúgy, volt is benne potencial.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15563 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:
kazomester írta:BREAKING NEWS

Sky Sports News understands that Tottenham are now in pole position to sign Fernando Llorente after a deal with agreed with Swansea this morning.
BBC szerint hetek ota targyaltunk a Swanseaval, de nem tudtunk megegyezni az araban...Spursnek eleg hamar sikerult ugylatszik.
hihetetlen, hogy még egy Llorent-ét sem tud megszerezni a nagyra tartott vezetőség a Swansea-tól!
amúgy én nem is bánom, hogy nem jön, mert ő tényleg csak arra jó, hogy felívelgessék a fejére a labdát, de mi nem nagyon játsszuk azt a focit és Morata is elég jó fejjel.
Batshuayi Morata 2-ös tökéletes lesz oda előre.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15564 Hozzászólás Szerző: focimark »

kazomester írta:BREAKING NEWS

Sky Sports News understands that Tottenham are now in pole position to sign Fernando Llorente after a deal with agreed with Swansea this morning.
BBC szerint hetek ota targyaltunk a Swanseaval, de nem tudtunk megegyezni az araban...Spursnek eleg hamar sikerult ugylatszik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15565 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING NEWS

Sky Sports News understands that Tottenham are now in pole position to sign Fernando Llorente after a deal with agreed with Swansea this morning.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15566 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:
kazomester írta:
Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
És azt az 1 embert majd 3 poszton fogjuk rotálni? :) :) :)
De miért kellene olyan sok? De most komolyan. Induljunk ki 2 egyszerű tényből.
1. így, hogy van Bl, senkit nem fog érdekelni az Fa vagy a ligakupa, ergo az sem érdekel, ha Conte áll be.
2. van egy kezdő 11 + 3-at lehet cserélni. Hány olyan csapat van a Bl indulók közül, akinek a 14.-15. játékosa olyan szinten van, hogy akár kezdő is lehetne? De még egyszer, nem az, hogy ismert játékos, hanem, hogy kezdő is lehetne?

Nem fog Conte balhátvédet rotállni, de még csak cserélni sem meccs közben...
Ha vezetni fogunk és tartani akarjuk az eredmény, védő, vagy védekező kp jön majd be, ha gyorsaságra van szükség, akkor egy szélső, ha esetleg rögzített helyzetekben látja majd Conte a gólszerzés esélyét, akkor pedig előre egy magas ember.
Moses és Azpi megoldja a jobb oldalt, baloldalt meg ott van Alonso. Nem érdekel ki fog a helyén játszani a ligakupában...
1. jaja, ez így szokott lenni, Conte is mindig ezt mondja ugye.
2. Real.

Mégis honnan vagy te olyan biztos ebben? Nem jobb ténylegesen bevethető embereket tudni a keretben az adott posztokra, mint utólag sajnálkozni meg kapkodni amikor beüt a szar? Szted Conte a levegőbe beszélt egész nyáron? Imádom, hogy sokkal jobban tudod, mint a vezetőedzőnk :D

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15567 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Az a baj, hogy Luizt se random előhúztuk a kalapból, pár napra előre őt is pletykálták, pláne Alonsot. Most viszont egy hiányposztra érkező minőségi embert se. (Talán Mahrezt, de létszámban az ő posztjára is megvagyunk)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15568 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
És azt az 1 embert majd 3 poszton fogjuk rotálni? :) :) :)
De miért kellene olyan sok? De most komolyan. Induljunk ki 2 egyszerű tényből.
1. így, hogy van Bl, senkit nem fog érdekelni az Fa vagy a ligakupa, ergo az sem érdekel, ha Conte áll be.
2. van egy kezdő 11 + 3-at lehet cserélni. Hány olyan csapat van a Bl indulók közül, akinek a 14.-15. játékosa olyan szinten van, hogy akár kezdő is lehetne? De még egyszer, nem az, hogy ismert játékos, hanem, hogy kezdő is lehetne?

Nem fog Conte balhátvédet rotállni, de még csak cserélni sem meccs közben...
Ha vezetni fogunk és tartani akarjuk az eredmény, védő, vagy védekező kp jön majd be, ha gyorsaságra van szükség, akkor egy szélső, ha esetleg rögzített helyzetekben látja majd Conte a gólszerzés esélyét, akkor pedig előre egy magas ember.
Moses és Azpi megoldja a jobb oldalt, baloldalt meg ott van Alonso. Nem érdekel ki fog a helyén játszani a ligakupában...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15569 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Azért Mahrez meg Hazard a két szélen odabaszna.

Szerintem amúgy egy RWB és egy CM az aki biztos hogy beesik ma. Remélhetőleg nem Sagna vagy Rafinha lesz az. Középre gondolom Drinkwater. Meg talán Llorente.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15570 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
És azt az 1 embert majd 3 poszton fogjuk rotálni? :) :) :)

BREAKING: @LCFC have received no new bids for Riyad Mahrez - Sky sources

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15571 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chelsea have signed Riyad Mahrez for £45 million. Set for a medical this morning. (ESPN) #DeadlineDay

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15572 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
Szerintem biztosan igazolunk valakit a mai napon, a kérdés sokkal inkább az, hogy ez csak mennyiségi előrelépés lesz vagy minőségi is...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15573 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
Én igen! Volt, hogy megleptek egy David Luizzal, nem kis fogás volt. :)
Én az utolsó percig bízom 1-2 játékos érkezésében, de csak azért mert megszoktam a vezetőségtől, hogy mindent az utolsó percre hagynak.

Más: Azért kicsit elszomorít, hogy hozzánk senki se akar jönni, pedig lenne itt hely akár bekerülve a kezdőbe is. Ox a poolba, Renato S. a Swansea-be, Krychowiak a west bromba, stb stb. Alig vagyunk, sok posztra még küzdeni se kellene, A. Sanchez meg 4. szélső akar lenni a citybe? hogy van ez?..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2017. augusztus 31., csütörtök 10:02-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15574 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bízok én csak nem hiszek emenaloban meg az ukrán picsában... eladni jól tudnak, de venni nem.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15575 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15576 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Ha jól tudom, neki sincs most épp csapata:
:D
Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15577 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallion írta::lol:
"CHELSEA are readying a deadline day swoop for free agent Bacary Sagna, according to reports.

By CHARLES PERRIN" [Express]
Na az igazi leselejtezett kukázás :D. Free transfer!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15578 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gallion írta::lol:
"CHELSEA are readying a deadline day swoop for free agent Bacary Sagna, according to reports.

By CHARLES PERRIN" [Express]
elhozzuk a City kidobott szemetét?
Caballero még oké, mert ingyen volt és ha Courtois nem lesz sérült akkor nem kell nézni az Argentin kopasz fejét, na de Sagna mi a fasznak még cserének sem jó, ha lesérül Alonso akkor előrébb lennénk azzal ha Pedro menne vissza LWB-be.
vicc ez az egész most jövök rá, hogy Danilo mennyivel jobb lett volna.
aki eddig védte a boardot azok remélem elgondolkodnak, hogy a többségnek van igaza és ez a board egy nagy 0!

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15579 Hozzászólás Szerző: Gallion »

:lol:
"CHELSEA are readying a deadline day swoop for free agent Bacary Sagna, according to reports.

By CHARLES PERRIN" [Express]

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15580 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ox elment tőlük, Sanczhez is valószínű, muszáj virítaniuk valamit. Londonban jelentkezett be tegnap este hotelba, így elég egyértelmű, úgy néz ki.

Válasz küldése