Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15561 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Azért Mahrez meg Hazard a két szélen odabaszna.

Szerintem amúgy egy RWB és egy CM az aki biztos hogy beesik ma. Remélhetőleg nem Sagna vagy Rafinha lesz az. Középre gondolom Drinkwater. Meg talán Llorente.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15562 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
És azt az 1 embert majd 3 poszton fogjuk rotálni? :) :) :)

BREAKING: @LCFC have received no new bids for Riyad Mahrez - Sky sources

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15563 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chelsea have signed Riyad Mahrez for £45 million. Set for a medical this morning. (ESPN) #DeadlineDay

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15564 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
Szerintem biztosan igazolunk valakit a mai napon, a kérdés sokkal inkább az, hogy ez csak mennyiségi előrelépés lesz vagy minőségi is...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15565 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)
Én igen! Volt, hogy megleptek egy David Luizzal, nem kis fogás volt. :)
Én az utolsó percig bízom 1-2 játékos érkezésében, de csak azért mert megszoktam a vezetőségtől, hogy mindent az utolsó percre hagynak.

Más: Azért kicsit elszomorít, hogy hozzánk senki se akar jönni, pedig lenne itt hely akár bekerülve a kezdőbe is. Ox a poolba, Renato S. a Swansea-be, Krychowiak a west bromba, stb stb. Alig vagyunk, sok posztra még küzdeni se kellene, A. Sanchez meg 4. szélső akar lenni a citybe? hogy van ez?..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2017. augusztus 31., csütörtök 10:02-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15566 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bízok én csak nem hiszek emenaloban meg az ukrán picsában... eladni jól tudnak, de venni nem.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15567 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Rajtam kívül senki nem bízik benne, hogy randomra bejelentenek a nap végén valakit just like tavaly? :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15568 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Ha jól tudom, neki sincs most épp csapata:
:D
Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15569 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallion írta::lol:
"CHELSEA are readying a deadline day swoop for free agent Bacary Sagna, according to reports.

By CHARLES PERRIN" [Express]
Na az igazi leselejtezett kukázás :D. Free transfer!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15570 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gallion írta::lol:
"CHELSEA are readying a deadline day swoop for free agent Bacary Sagna, according to reports.

By CHARLES PERRIN" [Express]
elhozzuk a City kidobott szemetét?
Caballero még oké, mert ingyen volt és ha Courtois nem lesz sérült akkor nem kell nézni az Argentin kopasz fejét, na de Sagna mi a fasznak még cserének sem jó, ha lesérül Alonso akkor előrébb lennénk azzal ha Pedro menne vissza LWB-be.
vicc ez az egész most jövök rá, hogy Danilo mennyivel jobb lett volna.
aki eddig védte a boardot azok remélem elgondolkodnak, hogy a többségnek van igaza és ez a board egy nagy 0!

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15571 Hozzászólás Szerző: Gallion »

:lol:
"CHELSEA are readying a deadline day swoop for free agent Bacary Sagna, according to reports.

By CHARLES PERRIN" [Express]

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15572 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ox elment tőlük, Sanczhez is valószínű, muszáj virítaniuk valamit. Londonban jelentkezett be tegnap este hotelba, így elég egyértelmű, úgy néz ki.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15573 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szerintem is a szarzi lesz belőle, bár nekünk is szükségünk van rá, mondjuk tény, nekik nagyobb.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... aign=nsofb

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15574 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:Mahrez közben eldőlt h távozik, Arsenal vagy Roma lehet a befutó.
A Sky-on Barcelona, Arsenal, Manchester United és Chelsea érdeklődésről lehet olvasni. Neki nagyon tudnék örülni, elég komoly upgrade lenne Pedro helyett. Egyébként, ha reálisan nézzük, akkor csak az Arsenalban és nálunk lehetne kezdő, bár nem tudom, hogy ez neki mennyire szempont.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15575 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Bony kozben Swansea helyett ugynezki, hogy Veronaban kot ki, szoval Llorenterol is lemaradhatunk(Csak ugy akarjak eladni ha megvan a helyettese)
És a tottenham is beszállt Ilorentéért, kiütnének minket a szerzödés kötés előtt.
Mahrez közben eldőlt h távozik, Arsenal vagy Roma lehet a befutó.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15576 Hozzászólás Szerző: focimark »

Bony kozben Swansea helyett ugynezki, hogy Veronaban kot ki, szoval Llorenterol is lemaradhatunk(Csak ugy akarjak eladni ha megvan a helyettese)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15577 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.skysports.com/football/news/ ... th-arsenal" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez mostmár valóban 99%, hogy elúszott számunkra.

Egyébként szerintem Coutinhoért sem lenne akkora elvetemült ötlet dobni egy utolsó napos ajánlatot. Ha minden igaz Neymar barátunk a napokban rajta volt az ügyön, hogy sikeresen lebeszélje őt a katalányokról + ugye leigazolták Dembelét. A poolba pedig nem hinném, hogy vissza szeretne térni azok után, ahogy viselkedett meg ráadásul beszimulált egy sérülést is, csak azért, hogy ne kelljen játszania. De maradjunk a földön, álom marad :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15578 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nem beakadt a lemez, de tényleg így gondolom: szerintem még holnap futunk egy nagyot. Ahogy tavaly is, idén is lesz egy utolsó napos ember. Szinte biztos vagyok benne...
Holnap éjfélig kiderül.

szerk.: amúgy ezt csak arra alapozom, mivel teszünk ajánlatokat játékosokért, ebből adódóan az új érkezők iránti vágy megvan a vezetőségben/Contéban, a sikertelenség okától most tekintsünk el.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15579 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Spring írta:Nekem is nagyon tetszik ez a csapat, halisten Maticot és Costat se kell nézni többet és van szív is a legtöbb játékosban, a padlóról álltunk fel a Burnley után és vertük el a Spurst és Evertont.

És szerinted van egy apró esélyünk is majd a bl negyeddöntőben egy Real, Bayern PSG ellen? Ez a keret nyomába se ér a 10 évvel ezelottinek és a többi nsgycsapat is nagyot fejlődött azóta. Beallhatunk bekkelni megint a BL kieséses szakaszában és lehet sok szerencsével eljuthatunk az elődöntőig, de ott már hatalmas hátránnyal indulnank bárkivel szemben 2 meccsen. 1 meccsen bárkit el bírunk kapni, de 180 perc alatt már kiutkozne a különbség. Elkezdtunk építkezni a Mou után hátrahagyott káosz után, jó úton járunk és remélhetőleg Conte is marad, akkor talán jövőre lesz esélyünk, de az idei szezonban egyenlő a nullával. Csak lassan el kell kezdeni a stadiont is építeni, akkor még kevesebb pénz lesz igazolasokra, nem lesz egyszerű felvenni a versenyt senkivel.
Szerintem még korai a BL esélyekről beszélgetni. Nagyon sok apróságon múlik egy-egy meccs, párharc, bármi ott. Valóban nem mi vagyunk a legfőbb esélyesek ez igaz, de nem lennénk szurkolók ha nem bíznánk a csapatban és hát igen én szerintem van reális minimális esélyünk, Conte nagy mágus, meglátjuk :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#15580 Hozzászólás Szerző: Spring »

Pityee írta:
Spring írta:Ha belegondoltok, akkor a vezetőség olyan játékosokat akart, mint Lukaku vagy alex Sandro. Azt, hogy nem sikerült megszerezni egyiket sem nem feltétlen a vezetőség hibája, teljesen irreális árakat kérnek itt már jatekosokert és a fizetések is csúnyán elszaladtak. Szerintem ez a nyár jól sikerült, csomó nagyon jó tehetséget sikerült jó helyre kölcsön adni, a játékosok akik eddig érkeztek mindenfélekepp erősítést jelentettek, a keret egy kicsit rövidnek tűnik és lehetett volna még pár játékost igazolni, de ha nem lesz jelentősebb sérüléshullám akkor nagyjából jók leszünk. Chamberlain döntése pedig teljesen érthetetlen, elmegy a Poolba ahol semmi esélye trofeakat nyerni, ha ennyi esze van még is érdemli. Kár érte, ő nagyon jó lett volna, de ennyi penzert nem bankodok érte
Én személy szerint a Blt idén leszarom, semmi esélyünk nincs rá, a bajnokságra kell rafekudni, de ez sem lesz egyszerű ilyen csapatok mellett. Igazi elenfelunk idén a MU lesz, a City ész nélkül leigazolt mindenkit, akinek nagy neve volt hatalmas penzekert, de még mindig nem érzem azt, hogy csapategysegileg erősebbek nálunk. A tottenham maradt a régi, ők talán beleszolhatnak, de ha az utóbbi két évben nem sikerült akkor most sem fog valószínűleg. Pool és arsenal pedig szóra sem érdemes
Azt is érdemes megemlíteni, hogy a jelenlegi keretünk talán az egyik legszimpatikusabb az elmúlt évekből, sikerült emberileg is jól összeválogatni a csapatot és kisöpörni a szemetet. Viszont ha az utolsó nap nem érkezik még minimum egy wb és egy negyedik kp. akkor elég izzadós szezonnak nézünk elébe. Az pedig nem lenne hozzáállás egy ekkora klubtól, hogy leszarja Európa legrangosabb sorozatát.
Nekem is nagyon tetszik ez a csapat, halisten Maticot és Costat se kell nézni többet és van szív is a legtöbb játékosban, a padlóról álltunk fel a Burnley után és vertük el a Spurst és Evertont.

És szerinted van egy apró esélyünk is majd a bl negyeddöntőben egy Real, Bayern PSG ellen? Ez a keret nyomába se ér a 10 évvel ezelottinek és a többi nsgycsapat is nagyot fejlődött azóta. Beallhatunk bekkelni megint a BL kieséses szakaszában és lehet sok szerencsével eljuthatunk az elődöntőig, de ott már hatalmas hátránnyal indulnank bárkivel szemben 2 meccsen. 1 meccsen bárkit el bírunk kapni, de 180 perc alatt már kiutkozne a különbség. Elkezdtunk építkezni a Mou után hátrahagyott káosz után, jó úton járunk és remélhetőleg Conte is marad, akkor talán jövőre lesz esélyünk, de az idei szezonban egyenlő a nullával. Csak lassan el kell kezdeni a stadiont is építeni, akkor még kevesebb pénz lesz igazolasokra, nem lesz egyszerű felvenni a versenyt senkivel.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése