Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15581 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Spring írta:Ha belegondoltok, akkor a vezetőség olyan játékosokat akart, mint Lukaku vagy alex Sandro. Azt, hogy nem sikerült megszerezni egyiket sem nem feltétlen a vezetőség hibája, teljesen irreális árakat kérnek itt már jatekosokert és a fizetések is csúnyán elszaladtak. Szerintem ez a nyár jól sikerült, csomó nagyon jó tehetséget sikerült jó helyre kölcsön adni, a játékosok akik eddig érkeztek mindenfélekepp erősítést jelentettek, a keret egy kicsit rövidnek tűnik és lehetett volna még pár játékost igazolni, de ha nem lesz jelentősebb sérüléshullám akkor nagyjából jók leszünk. Chamberlain döntése pedig teljesen érthetetlen, elmegy a Poolba ahol semmi esélye trofeakat nyerni, ha ennyi esze van még is érdemli. Kár érte, ő nagyon jó lett volna, de ennyi penzert nem bankodok érte
Én személy szerint a Blt idén leszarom, semmi esélyünk nincs rá, a bajnokságra kell rafekudni, de ez sem lesz egyszerű ilyen csapatok mellett. Igazi elenfelunk idén a MU lesz, a City ész nélkül leigazolt mindenkit, akinek nagy neve volt hatalmas penzekert, de még mindig nem érzem azt, hogy csapategysegileg erősebbek nálunk. A tottenham maradt a régi, ők talán beleszolhatnak, de ha az utóbbi két évben nem sikerült akkor most sem fog valószínűleg. Pool és arsenal pedig szóra sem érdemes
Azt is érdemes megemlíteni, hogy a jelenlegi keretünk talán az egyik legszimpatikusabb az elmúlt évekből, sikerült emberileg is jól összeválogatni a csapatot és kisöpörni a szemetet. Viszont ha az utolsó nap nem érkezik még minimum egy wb és egy negyedik kp. akkor elég izzadós szezonnak nézünk elébe. Az pedig nem lenne hozzáállás egy ekkora klubtól, hogy leszarja Európa legrangosabb sorozatát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15582 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ck-rafinha" onclick="window.open(this.href);return false;
Na a Bayern visszautasította az ajánlatunkat Rafinháért kíváncsi vagyok ki a következő ötlet? #Panicbuy
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#15583 Hozzászólás Szerző: Spring »

AwayRoller írta:
Николаевич írta:
AwayRoller írta:Az se semmi, hogy egy ablakon belül kétszer nyomják le nyilvánosan ezt az orr elől lenyúlós cuccot velünk (háttérben még kitudja hányszor) :lol: Ilyen teljesítménnyel kiváncsi vagyok 100-ból hány ember tarthatná meg a munkahelyét/pozícióját.

Negint az agyatlan boardozás... Letettük a pénzt Ox-ért, ő meg jelezte hogy a Liverpool-ba akar menni. Most ez ellen mit lehet tenni? Tartson Granovskaia pisztolyt a fejèhez amíg alà nek firkant?
Nagyon rá vagy függve erre, hogy bárkire ugorj aki bármi negatívat ír a vezetőségről. Én személy szerint telibesz*rom, hogy aláír akármelyik kispatkány vagy nem. A vezetőség feladata a klub presztízsét fenntartani, és az, hogy egy uborkaszezonban kétszer is nyilvánosan felültették őket a szopórollerre nem tesz jót se rövid se hosszútávon a megítélésünknek. Lukaku még nevezhető sztárnak, de mostmár lassan széthulló csapatok perememberei küldik el ezeket szivarért...
Ha belegondoltok, akkor a vezetőség olyan játékosokat akart, mint Lukaku vagy alex Sandro. Azt, hogy nem sikerült megszerezni egyiket sem nem feltétlen a vezetőség hibája, teljesen irreális árakat kérnek itt már jatekosokert és a fizetések is csúnyán elszaladtak. Szerintem ez a nyár jól sikerült, csomó nagyon jó tehetséget sikerült jó helyre kölcsön adni, a játékosok akik eddig érkeztek mindenfélekepp erősítést jelentettek, a keret egy kicsit rövidnek tűnik és lehetett volna még pár játékost igazolni, de ha nem lesz jelentősebb sérüléshullám akkor nagyjából jók leszünk. Chamberlain döntése pedig teljesen érthetetlen, elmegy a Poolba ahol semmi esélye trofeakat nyerni, ha ennyi esze van még is érdemli. Kár érte, ő nagyon jó lett volna, de ennyi penzert nem bankodok érte
Én személy szerint a Blt idén leszarom, semmi esélyünk nincs rá, a bajnokságra kell rafekudni, de ez sem lesz egyszerű ilyen csapatok mellett. Igazi elenfelunk idén a MU lesz, a City ész nélkül leigazolt mindenkit, akinek nagy neve volt hatalmas penzekert, de még mindig nem érzem azt, hogy csapategysegileg erősebbek nálunk. A tottenham maradt a régi, ők talán beleszolhatnak, de ha az utóbbi két évben nem sikerült akkor most sem fog valószínűleg. Pool és arsenal pedig szóra sem érdemes
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15584 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Az se semmi, hogy egy ablakon belül kétszer nyomják le nyilvánosan ezt az orr elől lenyúlós cuccot velünk (háttérben még kitudja hányszor) :lol: Ilyen teljesítménnyel kiváncsi vagyok 100-ból hány ember tarthatná meg a munkahelyét/pozícióját.

Negint az agyatlan boardozás... Letettük a pénzt Ox-ért, ő meg jelezte hogy a Liverpool-ba akar menni. Most ez ellen mit lehet tenni? Tartson Granovskaia pisztolyt a fejèhez amíg alà nek firkant?
Nagyon rá vagy függve erre, hogy bárkire ugorj aki bármi negatívat ír a vezetőségről. Én személy szerint telibesz*rom, hogy aláír akármelyik kispatkány vagy nem. A vezetőség feladata a klub presztízsét fenntartani, és az, hogy egy uborkaszezonban kétszer is nyilvánosan felültették őket a szopórollerre nem tesz jót se rövid se hosszútávon a megítélésünknek. Lukaku még nevezhető sztárnak, de mostmár lassan széthulló csapatok perememberei küldik el ezeket szivarért...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15585 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta: Az én nedves álmom Michail Antonio, bízom benne hogy augusztusban rájött hogy menekülnie kell Vasaséktól.
Őt én is nagyon adnám még mindig, jelenlegi rendszerünkben kb 5 poszton is tudna játszani :D. Kár h a szerződés hosszabbítás óta semmi, még pletyka szintem sem. Pedig még ráadásul angol is...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15586 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Megyó írta:
chaoskid18 írta:
emsanya írta:Így h gyerekként nekik drukkolt, teljesen elfogadható a dolog. És itt nem érzem a kötelező PR szöveget, kevesebb pénzért ment és mondhatni szarabb csapatba, ha az elmúlt éveket nézzük.

Összejött az álma, ritkaságnak is számít ez hogy valaki ezt rakja előtérbe, sok sikert neki!
Remélem soha nem nyer semmit és talán még le is sérül annyi időre hogy legyen ideje ezt végig gondolni
Ezt most miért kell? Ha ez tényleg igaz, és miét ne lenne, ki a franc menne a Liverpool-ba, ha választhat jobb csapatot, akkor miért kell rá haragudni ezért? Sőt, miért kell rosszat kívánni neki? Emlékszem amikor felfedezték még ~17 évesen Rooneyt. Nagyon szerettem volna, hogy hozzánk jöjjön, de amikor kiderült, hogy Mu lesz belőle nem tudtam rá haragudni. Akárhányszor láttam játszani, mindig csodáltam a játékát és sose kívántam neki rosszat. Ox nem minket választott, ha a pénz helyett a szívére hallgatott, akkor pont, hogy sok szerencsét és jó egészséget kívánok neki.
a 2005ös szellemgól esetóta úgy utálom a Liverpoolt ahogy kb csak a Barcelonát plusz nemigen tudom megbocsájtani Oxnak hogy azt a reménytelen brigádot választotta helyettünk szóval sérüljön csak le de jó hosszú időre!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15587 Hozzászólás Szerző: Megyó »

chaoskid18 írta:
emsanya írta:Így h gyerekként nekik drukkolt, teljesen elfogadható a dolog. És itt nem érzem a kötelező PR szöveget, kevesebb pénzért ment és mondhatni szarabb csapatba, ha az elmúlt éveket nézzük.

Összejött az álma, ritkaságnak is számít ez hogy valaki ezt rakja előtérbe, sok sikert neki!
Remélem soha nem nyer semmit és talán még le is sérül annyi időre hogy legyen ideje ezt végig gondolni
Ezt most miért kell? Ha ez tényleg igaz, és miét ne lenne, ki a franc menne a Liverpool-ba, ha választhat jobb csapatot, akkor miért kell rá haragudni ezért? Sőt, miért kell rosszat kívánni neki? Emlékszem amikor felfedezték még ~17 évesen Rooneyt. Nagyon szerettem volna, hogy hozzánk jöjjön, de amikor kiderült, hogy Mu lesz belőle nem tudtam rá haragudni. Akárhányszor láttam játszani, mindig csodáltam a játékát és sose kívántam neki rosszat. Ox nem minket választott, ha a pénz helyett a szívére hallgatott, akkor pont, hogy sok szerencsét és jó egészséget kívánok neki.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15588 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:
Azért agyatlan a board mert Ox-al nem egyeztettek mielőtt elkezdték nyomni az ajánlatokat az 4rsenalnak.
Patent ötlet, csak illegális. A Liverpool pont ezt csinálta Van Dijk-kal, egyeztettek vele mielőtt lett volna megállapodás, a vége az lett hogy a Liverpool-nak nyilvános bocsánatkéréseket kellett közzétennie az egész civilizált világ szeme láttára hogy ne jelentsék fel őket.
Mesti írta:
Ezzel az egésszel semmi gond nem is lenne, ha augusztus elején történne.
De arról sajnos ő tehet,hogy most tette csak le a pénzt,mert se idő se alternatíva nem maradt már kb.
Azért most pörögnek az események mert most került fel Ox a piacra. Eddig az Arsenal nem tárgyalt senkivel, egész nyáron azon melóztak hogy megtartsák. Múlt héten Ox visszautasította a végső - állítólag 180k-s - szerződéshosszabbítási ajánlatot és innentől lett 35-ért vihető.

Nem tudom hogy mi az oka hogy Liverpool-ba akar menni - szerintem az a legvalószínűbb hogy CM-ként számítanának ott rá. Nálunk Drinkwater-rel az a poszt telített lenne, RWB-t meg az Arsenal-ban is utált játszani, többször is mondta. Mindegy, ez van, bő egy nap múlva meglátjuk mit sikerül előhúzni a kalapból. Tavalyi deadline day-es pánikigazolások(Marcos Alonso és David Luiz) elég jól sültek el, hasonlókat holnapra is. Az én nedves álmom Michail Antonio, bízom benne hogy augusztusban rájött hogy menekülnie kell Vasaséktól.

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15589 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Az se semmi, hogy egy ablakon belül kétszer nyomják le nyilvánosan ezt az orr elől lenyúlós cuccot velünk (háttérben még kitudja hányszor) :lol: Ilyen teljesítménnyel kiváncsi vagyok 100-ból hány ember tarthatná meg a munkahelyét/pozícióját.

Negint az agyatlan boardozás... Letettük a pénzt Ox-ért, ő meg jelezte hogy a Liverpool-ba akar menni. Most ez ellen mit lehet tenni? Tartson Granovskaia pisztolyt a fejèhez amíg alà nek firkant?

Ezzel az egésszel semmi gond nem is lenne, ha augusztus elején történne.
De arról sajnos ő tehet,hogy most tette csak le a pénzt,mert se idő se alternatíva nem maradt már kb.
Ja,de... Rafinha.
Mondjuk az is érdekelne,hogy bal oldalra miért nem keresünk senkit,mert Azpi jobbra még csak-csak be tudna ugrani,de a baloson senki más nincs,ha Alonso kidől.
Ja,de... Pedro.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15590 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

emsanya írta:Így h gyerekként nekik drukkolt, teljesen elfogadható a dolog. És itt nem érzem a kötelező PR szöveget, kevesebb pénzért ment és mondhatni szarabb csapatba, ha az elmúlt éveket nézzük.

Összejött az álma, ritkaságnak is számít ez hogy valaki ezt rakja előtérbe, sok sikert neki!
Remélem soha nem nyer semmit és talán még le is sérül annyi időre hogy legyen ideje ezt végig gondolni
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15591 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Az se semmi, hogy egy ablakon belül kétszer nyomják le nyilvánosan ezt az orr elől lenyúlós cuccot velünk (háttérben még kitudja hányszor) :lol: Ilyen teljesítménnyel kiváncsi vagyok 100-ból hány ember tarthatná meg a munkahelyét/pozícióját.

Negint az agyatlan boardozás... Letettük a pénzt Ox-ért, ő meg jelezte hogy a Liverpool-ba akar menni. Most ez ellen mit lehet tenni? Tartson Granovskaia pisztolyt a fejèhez amíg alà nek firkant?
Azért agyatlan a board mert Ox-al nem egyeztettek mielőtt elkezdték nyomni az ajánlatokat az 4rsenalnak.
Meg mert maradt 1 nap arra,hogy jöjjön 2 játékos a szélre, de az összes ilyen játékos már elkelt.
Aurier Sp*rs
Joao Cancelo Inter
OX pool
Maradt Candreva akivel nem leszünk előrébb mert se nem fiatal se nem angol és ami a legfontosabb nem is jó játékos viszont cserébe többe kerülne mint Cancelo vagy Aurier.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15592 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Így h gyerekként nekik drukkolt, teljesen elfogadható a dolog. És itt nem érzem a kötelező PR szöveget, kevesebb pénzért ment és mondhatni szarabb csapatba, ha az elmúlt éveket nézzük.

Összejött az álma, ritkaságnak is számít ez hogy valaki ezt rakja előtérbe, sok sikert neki!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15593 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:Az se semmi, hogy egy ablakon belül kétszer nyomják le nyilvánosan ezt az orr elől lenyúlós cuccot velünk (háttérben még kitudja hányszor) :lol: Ilyen teljesítménnyel kiváncsi vagyok 100-ból hány ember tarthatná meg a munkahelyét/pozícióját.

Negint az agyatlan boardozás... Letettük a pénzt Ox-ért, ő meg jelezte hogy a Liverpool-ba akar menni. Most ez ellen mit lehet tenni? Tartson Granovskaia pisztolyt a fejèhez amíg alà nek firkant?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15594 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kaveh Solhekol @SkyKaveh
Alex Oxlade-Chamberlain will be paid about £125,000 a week by Liverpool.
Turned down new Arsenal contract worth up to £180,000 a week

Alex Oxlade-Chamberlain was a Liverpool fan when he was a kid. Liverpool see him as long-term replacement for James Milner

125ezret fog zsebretenni és állítólag nagy pool szurkoló volt kiskorában, valamint a pool Milner hosszútávú helyettesét látja Oxban :lol: Egyébként a vezetőség helyében felköpnék egyet és alá állnék, mikor azt látnám, hogy Sanches a Swanseabe és Krychowiak pedig a WBA-ba megy. Mondom ezt úgy, hogy nem igazoltunk a legrosszabbul az idén nyáron, de a keret mélységét elég rendesen sikerült lecsökkenteni a négyfrontos harcra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. augusztus 30., szerda 20:34-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15595 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

AwayRoller írta:Az se semmi, hogy egy ablakon belül kétszer nyomják le nyilvánosan ezt az orr elől lenyúlós cuccot velünk (háttérben még kitudja hányszor) :lol: Ilyen teljesítménnyel kiváncsi vagyok 100-ból hány ember tarthatná meg a munkahelyét/pozícióját.
Az a nem semmi hogy egész nyáron tudták hogy wingback pozícióra 2 ember van mégsem igazoltak senkit nem is értem...Mert hogy a hátralévő időben már nem fognak ide megfelelő embert találni amikor erre 3 hónap is kevés volt abban szinte biztos vagyok.Örülhetünk ha végül Drinkwater és Llorente jönni fog....

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15596 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Az se semmi, hogy egy ablakon belül kétszer nyomják le nyilvánosan ezt az orr elől lenyúlós cuccot velünk (háttérben még kitudja hányszor) :lol: Ilyen teljesítménnyel kiváncsi vagyok 100-ból hány ember tarthatná meg a munkahelyét/pozícióját.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15597 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
Pityee írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... th-arsenal
Egyik vesztes csapatból a másikba, gratuláció.
Jelenlegi kereteket nézve a Pool szerintem előrébb fog végezni mint mi.
Jár a pacsi a tehetségtelen board-nak és Ox-nak is.
Mostantól telibeszarom az átigazolásokat mert értelmes játékos ugysem fog jönni.
Llorente is mi a faszomnak kell az is elmúlt már 30 éves és csak egy kibaszott zsiráf aki csak fejelni tud de abban Morata is egész jónak tűnik így nem értem mi a gecinek.
Szerintem meg a pool simán mögöttünk lesz. Amíg a védelmük és a kapusposzt egy trágya, addig nem kell tőlük különösebben tartani.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15598 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Úgy látszik túl rég nem írtam, nem esik le :(

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15599 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

kazomester írta:Nyugi már az istenért, még van 1 napunk...
Egy nap már nem ér semmit ez a vezetőség úgy se fog 1 nap alatt lezavarni egy átigazolást mikor heteket tökölünk valaki megszerzésével. Max Llorente meg Drinkwater fog jönni másra nem is kell számítani.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15600 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Nyugi már az istenért, még van 1 napunk...
Sokra nem megyünk vele.
Krychowiak is a WBA-ba ment mi meg baszakszunk itt ilyen Drinkwater-rel.
Az érdekelne ha angol kell akkor miért lettek kölcsönadogatva meg eladva.
Barkley is elvileg decemberig nem is játszhat szóval nem lennénk vele előrébb.

Válasz küldése