Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15641 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Ráadásul már megvették a nagyon hasonló típusú Sigurdsson-t, tehát létszámfelettivé vált.

Egyébként nem nagyon látom Barkley helyét a csapatban. Hasonló típus Ruben is, csak ő sokkal komplexebb, mert vannak védekező készségei, de Barkley fizikumán kívül nem nagyon tud semmit felmutatni.
De hát angol, az a lényeg.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15642 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ráadásul már megvették a nagyon hasonló típusú Sigurdsson-t, tehát létszámfelettivé vált.

Egyébként nem nagyon látom Barkley helyét a csapatban. Hasonló típus Ruben is, csak ő sokkal komplexebb, mert vannak védekező készségei, de Barkley fizikumán kívül nem nagyon tud semmit felmutatni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15643 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Chelsea have made a £25 million bid for Ross Barkley as frantic week gathers pace. #CFC #EFC (Matt Law, Telegraph)

Gondolom vissza kuldik azzal a lendulettel.
Sokkal többet nem fog kapni az Everton. Jövőre lejár a szerződése, tisztán kifejezte a távozási szandékát, nincs érte tülekedés, sérült..

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15644 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea have made a £25 million bid for Ross Barkley as frantic week gathers pace. #CFC #EFC (Matt Law, Telegraph)

Gondolom vissza kuldik azzal a lendulettel.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15645 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Man City could let Sterling go as part of the deal for Sánchez. But they're asking for Sánchez AND money from Arsenal. (Source: @SkyKaveh).

A city átengedné Sterlinget az arsenalnak, cserébe pénzt és Sanchezt kérik.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#15646 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Halkan jegyzem csak meg, hogy tele van a twitter azzal, miszerint targyalunk Mahrezzel. 46,5 millio fontrol irkalnak.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15647 Hozzászólás Szerző: laczze »

Costára csak fél szezonban lehetett számítani. Ha Morata hozz egy gyengébb gólátlagott de azt fokozatosan akkor már előrébb vagyunk. De hát eddig rekordot döntött 2 meccs alatt a PL ben mi is az oka, hogy nem bízunk benne? :D
Morata inteligensebb szerintem fizikálisan is jobb szvsz minden mellette szól eddig a teljesítménye is.
Eddig nem csak hogy pótolja de felülmúlja Costát ( Pedig én bírtam azt a balfasz fejét ).
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15648 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kaveh Solhekol @SkyKaveh
·
We're told Liverpool have dropped their interest in Bayern Munich midfielder Renato Sanches. Made several enquiries about his availability

Inkabb ot hoznam el opcios joggal. Semmit nem veztenenk vele.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolási pletykák

#15649 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2589101
Érdekes megoldás lenne, fél évig még rontaná a levegőt a PL-ben, de ha igaz a cikkben szereplő ár, akkor még egész korrektül eltudnánk passzolni Costát. Mondjuk én jobban örültem volna, ha cserébe kérünk érte egy Carrascot, de ez csak egy álom marad :roll: :D
Hm, felemás.
Egyrészt nagyon jó pénzt kapnánk érte (főleg annak fényében, hogy teljesen ellehetetlenedett a kapcsolatuk Contéval és azt nézve, hogy mire az Atletiben lejátszik egy fél évet gyakorlatilag 30 éves lesz), másrészt sajnálatos, hogy idáig fajult a helyzet. Remélem megtudjuk, hogy mi történt valójában, f*szom kivan Conte "a Chelseanél mindenki tudja mi történt tavaly" nyilatkozatával... Nem örültem mikor leigazoltuk, de ez a vadállat a semmiből csinált helyzeteket, gólokat, nem vagyok benne biztos, hogy Morata ezt tudja majd pótolni.

Decemberben meg így játszhatna ellenünk Liverpoolban, ennek szintén nem örülök, gondolom mindennél jobban be akar majd találni. De legalább a többi nagycsapat agyára is mehet majd addig.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15650 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2589101" onclick="window.open(this.href);return false;
Érdekes megoldás lenne, fél évig még rontaná a levegőt a PL-ben, de ha igaz a cikkben szereplő ár, akkor még egész korrektül eltudnánk passzolni Costát. Mondjuk én jobban örültem volna, ha cserébe kérünk érte egy Carrascot, de ez csak egy álom marad :roll: :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15651 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nem értem miért nyilvánosak ezek a részletek. Úgy értem, egy bankban pl az alkalmazottak nem tudják, hogy a kollégák mennyit keresnek, ez mindenkinek a magánügye. Mindenki annyit keres, amennyit ki tudott harcolni. Senki nem fog többet kapni annál, mint amennyit érdemel. Miért mondom ezt? Pl Oscar Kínában kap mennyit is? 400-500 ezer / hét? Igen, ez az ára, hogy felhagyott a profi karrierrel és Párizs vagy London helyett Kínában él, mint látványosság.
Kérhet fizetésemelést csapaton belül bárki, teljes joggal, szaros 100.000 Fonttért hetente én se futtatnám a lábaim, max nem kapja meg, ami nyilván okkal történik majd.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15652 Hozzászólás Szerző: Gallion »

"The Blues clinched the £40m signing of the 24-year-old yesterday.
Oxlade-Chamberlain, who had entered the final year of his contract, rejected a £150,000-a-week offer to stay at the Emirates, pushing for £200,000.
And Starsport understands the England international has agreed a huge financial package with the Stamford Bridge side worth £220,000-a-week.
That means he will become Chelsea’s top earner, overtaking huge names like Eden Hazard, Alvaro Morata and Thibaut Courtois." [DailyStar]

Ha ez igaz, én tartok tőle, hogy egész lavinát indíthat el csapaton belül. Tény, hogy fiatal és nagy potenciál van benne, de még különösebben semmit nem tett le az Arsenal-nál sem, és egy évek óta (15/16 kivételével) kiemelkedőt nyújtó Hazardnál, vagy Morata-nál - aki valóban nem volt egyik csapatánál sem stabil alapember, de gólokkal hálálta meg a bizalmat - többet keressen. De szívem szerint így vagyok Azpival, Luizzal és Kantéval is.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15653 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

zzzzz írta:De Sterling/Agüero miért írna alá az Arsenalhoz ha a két klub megegyezett? Nekik is lenne beleszólásuk az üzletbe és én a helyükben biztosan nem igazolnék az Arsenalhoz. Nyilván Guardiola nem örülne, ha emiatt esne kútba egy ilyen üzlet, de a karrierem fontosabb lenne ennél.
Aguero szerintem 100%, hogy nem menne el az 4rsenalba, de Sterling-ben sem vagyok biztos, hogy aláírna.
és szerintem Sterling nem is kéne nekik mert ott van Walcott aki kb. ugyanaz a szint.
amúgy nyár elején még az volt, hogy Conte 1. számú kiszemeltje Sanchez, nem lenne rossz ha Ox-al együtt lecsapnánk rá, szerintem megérne a 90m fontot a 2 játékos.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15654 Hozzászólás Szerző: Daniel »

zzzzz írta:De Sterling/Agüero miért írna alá az Arsenalhoz ha a két klub megegyezett? Nekik is lenne beleszólásuk az üzletbe és én a helyükben biztosan nem igazolnék az Arsenalhoz. Nyilván Guardiola nem örülne, ha emiatt esne kútba egy ilyen üzlet, de a karrierem fontosabb lenne ennél.
Ez jogos csak nem biztos hogy bármelyik is szeretne padozni, márpedig a Citybe fognak. Bár Lacazette után nem tudom minek Agüero is mondjuk az Arsenalnak. Sterling meg összeteheti a kezét, hogy ilyen szinten játszhat, ekkora raklapfos embert én az életemben nem láttam, neki még ez az Arsenal is komoly szintnek minősül. Más kérdés hogy van nekik belőle kettő Walcott és Wellbeck személyében, szóval biztos nem engedném Sanchezt a helyükbe értük.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15655 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Monaco have agreed a fee with Lazio for the transfer of Keita Baldé. €30m + bonuses. (Source: @DiMarzio)

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolási pletykák

#15656 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

De Sterling/Agüero miért írna alá az Arsenalhoz ha a két klub megegyezett? Nekik is lenne beleszólásuk az üzletbe és én a helyükben biztosan nem igazolnék az Arsenalhoz. Nyilván Guardiola nem örülne, ha emiatt esne kútba egy ilyen üzlet, de a karrierem fontosabb lenne ennél.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15657 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Lesz még itt móka:

Sky sources: Manchester City will make an offer for Alexis Sanchez this week.

We understand City are desperate to sign Sanchez from Arsenal before the window closes on Thursday.

One source has confirmed to us that City are willing to offer Raheem Sterling as part of the deal. However, another player who could be involved in a potential deal is Sergio Aguero – although City have made it clear that he is not for sale.

We are also told that Sanchez is unhappy at Arsenal and wants to leave. Arsenal’s position remains that he is happy and staying – even though he has less than a year left on his contract.

Szegény Agüero vagy Sterling jól beszívná.
A Sterling - Sanchez csere tiszta haszon, szintekkel jobb a chilei. Ilyen támadósorral már a kopasz kókler sem tud majd nem nyerni valamit :roll: Mondjuk előbb a védelmet kéne összeraknia, ami ugye nem tartozik az erősségei közé. Mondanám, hogy a faszért nem jelentkezünk be Sanchez-ért, de nem éri meg a fejfájást.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15658 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Николаевич írta:Szegény Agüero vagy Sterling jól beszívná.
Jól. Én nem értem a mostani támadó kompániára miért akar Guardiola még rávásárolni. Ha ez megtörténik, akkor a Cityben és a PSG-ben is lesz 1-2 magasan jegyzett támadó, akik padra kényszerülnek.

Nekünk nagyon optimális igazolás lenne, bár nem úgy néz ki, mintha tervezés nélkül, ad-hoc módon belemennénk egy ilyen kaliberű projektbe, értem ez alatt, hogy fixen megbolygatná a kezdőt + a magas ára.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15659 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lesz még itt móka:

Sky sources: Manchester City will make an offer for Alexis Sanchez this week.

We understand City are desperate to sign Sanchez from Arsenal before the window closes on Thursday.

One source has confirmed to us that City are willing to offer Raheem Sterling as part of the deal. However, another player who could be involved in a potential deal is Sergio Aguero – although City have made it clear that he is not for sale.

We are also told that Sanchez is unhappy at Arsenal and wants to leave. Arsenal’s position remains that he is happy and staying – even though he has less than a year left on his contract.

Szegény Agüero vagy Sterling jól beszívná.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15660 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nekem egy gondom van Drinkwaterrel, amit nem nagyon irt senki eddig, mégpedig a magasságát. 10 cm-vel alacsonyabb, mint amekkora ember Kanté mellé kellene. Rendben van, hogy ők nyomtam a Leicesterben, de ott a védelemben voltak a verőemberek, nálunk pedig abból is csak Luíz es Cahill aki ~190 cm.
Lett egy defenzív Fabregas-unk. (mínusz a klasszis)

Válasz küldése