Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#22381 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Николаевич írta: Nem így értettem, Batsu és Pedro között gondolkodtam hogy mi dönthetett utóbbi javára ha màr két támadó van fenn.

Előbb az nek Adrien Silva volt a lelátón?
Mi nem? Tudom, hogy Batsu egy nagyon népszerű figura, de a szezon végi fellángolását leszámítva mindig eléggé idegen testként mozog a csapatban. 3-5-2 esetén bármikor előbb raknám a kezdőbe Pedrot, Hazard-t vagy Williant, mint őt.
Silva pedig Leicester-játékos már, csak nem játszhat januárig.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22382 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Piszok nehéz meccs ez. De remélem csak bedaráljuk őket....

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22383 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:
Николаевич írta:
kazomester írta:Ejj, pedig az de szép labda volt.


Nem tűnik rossznak ez a koncepció hogy Cesc jàtsszon szabadon ès osztogasson, csak kérdés hogy Hazard mennyire illeszthető ebbe. Gondolom azért Pedro a másik csatar mert neki komolyabb védekező feladatai lesznek, ezt nem kéne ráhúzni Edenre.
Ha azt gondolod, hogy azért játszik most Pedro, mert jobban illik a rendszerbe, akkor sztem nem ez a helyzet. Tegnap elmondta Conte, hogy még el kell döntenie, hogy mennyit kap ma Hazard. Nem merte még berakni az elejétől.
Nem így értettem, Batsu és Pedro között gondolkodtam hogy mi dönthetett utóbbi javára ha màr két támadó van fenn.

Előbb az nek Adrien Silva volt a lelátón?

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22384 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Úgy látom a twitch streamet lelőtték, de itt egy másik stream (ugyan az a csatorna):

http://mamahd.in/p/mama.php?id=17821

szerk.: nem, mégsem lőtték még le...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zanyád 2017. szeptember 9., szombat 16:30-kor.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22385 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:
kazomester írta:Ejj, pedig az de szép labda volt.


Nem tűnik rossznak ez a koncepció hogy Cesc jàtsszon szabadon ès osztogasson, csak kérdés hogy Hazard mennyire illeszthető ebbe. Gondolom azért Pedro a másik csatar mert neki komolyabb védekező feladatai lesznek, ezt nem kéne ráhúzni Edenre.
Ha azt gondolod, hogy azért játszik most Pedro, mert jobban illik a rendszerbe, akkor sztem nem ez a helyzet. Tegnap elmondta Conte, hogy még el kell döntenie, hogy mennyit kap ma Hazard. Nem merte még berakni az elejétől.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22386 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Ejj, pedig az de szép labda volt.


Nem tűnik rossznak ez a koncepció hogy Cesc jàtsszon szabadon ès osztogasson, csak kérdés hogy Hazard mennyire illeszthető ebbe. Gondolom azért Pedro a másik csatar mert neki komolyabb védekező feladatai lesznek, ezt nem kéne ráhúzni Edenre.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22387 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ejj, pedig az de szép labda volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22388 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zanyád írta:Elméletileg itt lehet majd nézni a meccset:

http://mamahd.in/p/twitch.php?id=nhfgg022
Vagy ha nem bánjátok, hogy spanyolul hablatyolnak, akkor [url]acestream://b6b533c39b614bacfb062471d05434c25f0348a0[/url] és [url]acestream://b6b533c39b614bacfb062471d05434c25f0348a0[/url]
Twitch nem tudom mennyire megbízható, lehet időközben lelövöldözik az ilyen jellegű adásokat...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22389 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Elméletileg itt lehet majd nézni a meccset:

http://mamahd.in/p/twitch.php?id=nhfgg022

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22390 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta: Viszont azt szerintem mindenki tudja, hogy Cahill újra kezdő lesz, mivel ő a csk. De ebben az esetben remélem Conte papa meghúzza azt, hogy Azpit feltolja Moses helyére wingbacknek és hátul lesz egy Rüdiger,Luiz,Cahill trió.
Tavaly Terry volt a csk, Ivanovic a helyettes, mégis simán kikerültek. Nem fog Cahill csak azért kezdő maradni mert övé ez az amúgy ma már teljesen jelentèktelen szalag.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#22391 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Szerintem az jól látszott akár a Burnley elleni szenvedés során is, hogy Azpi csak vészmegoldásként jöhet ott szóba. Védekezés részét nyilván közel hibátlanul lehozza, de támadásban statikus és nem elég kreatív oda.
Szerintem elég kreatív, kíséri a támadásokat, jó ütemben és jól ad be. A gond valóban a statikusságával van, nem elég robbanékony rwb-nek.
Én amúgy húznék vele egy lahm-ot és kipróbálnám egyszer Kanté helyén, ha a francia pihen (nem a pályán rohangál). Mostanra a fejesekkel sincs akkora probléma, egy vele azonos súlyú játékost simán megver fejjel, de ha a támadó testsúlyából adódóan erősebb, akkor nem tud mit csinálni. A Christensen-DL-Rüdi lenne a go-to hátsó hármas.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#22392 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
Dante írta:
Pityee írta:Hallkan meg lehet jegyezni, hogy Rüdiger egyre nagyobb vetélytársa Cahillnek. Ha nem az angol lenne a csk akkor lassan bizony ki is nyomhatná őt Rüdi.
Nem kell halkan, Cahill egy szar vedo. Angol, magas es nem lehet elnyomni (a .com is csak edzős képeket rak ki, amin a karjara csorgatják a nyálukat)
Rüdiger gyorsabb, agilisebb, határozottabb, jobban passzol, működik a bal laba. Teljesítmény alapján sokkal inkább a nemet.
Viszont azt szerintem mindenki tudja, hogy Cahill újra kezdő lesz, mivel ő a csk. De ebben az esetben remélem Conte papa meghúzza azt, hogy Azpit feltolja Moses helyére wingbacknek és hátul lesz egy Rüdiger,Luiz,Cahill trió.
Szerintem az jól látszott akár a Burnley elleni szenvedés során is, hogy Azpi csak vészmegoldásként jöhet ott szóba. Védekezés részét nyilván közel hibátlanul lehozza, de támadásban statikus és nem elég kreatív oda.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22393 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
Pityee írta:Hallkan meg lehet jegyezni, hogy Rüdiger egyre nagyobb vetélytársa Cahillnek. Ha nem az angol lenne a csk akkor lassan bizony ki is nyomhatná őt Rüdi.
Nem kell halkan, Cahill egy szar vedo. Angol, magas es nem lehet elnyomni (a .com is csak edzős képeket rak ki, amin a karjara csorgatják a nyálukat)
Rüdiger gyorsabb, agilisebb, határozottabb, jobban passzol, működik a bal laba. Teljesítmény alapján sokkal inkább a nemet.
Viszont azt szerintem mindenki tudja, hogy Cahill újra kezdő lesz, mivel ő a csk. De ebben az esetben remélem Conte papa meghúzza azt, hogy Azpit feltolja Moses helyére wingbacknek és hátul lesz egy Rüdiger,Luiz,Cahill trió.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#22394 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Hallkan meg lehet jegyezni, hogy Rüdiger egyre nagyobb vetélytársa Cahillnek. Ha nem az angol lenne a csk akkor lassan bizony ki is nyomhatná őt Rüdi.
Nem kell halkan, Cahill egy szar vedo. Angol, magas es nem lehet elnyomni (a .com is csak edzős képeket rak ki, amin a karjara csorgatják a nyálukat)
Rüdiger gyorsabb, agilisebb, határozottabb, jobban passzol, működik a bal laba. Teljesítmény alapján sokkal inkább a nemet.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#22395 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sajnos nem tudtam nézni a mai meccset, ha fenn lesz valahol a mérkőzés kérlek osszátok meg velem, kösz. :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22396 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hallkan meg lehet jegyezni, hogy Rüdiger egyre nagyobb vetélytársa Cahillnek. Ha nem az angol lenne a csk akkor lassan bizony ki is nyomhatná őt Rüdi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22397 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kakas19 írta:
cech19960320 írta:
kakas19 írta:Willian nagyon onzo es hasznavehetetlen. Erdekes az Everton egyet sem lot kapura....
az Everton 7x lőtt kapura, nem tudom melyik meccset nézted :) talán 2 volt ebből veszélyesebb..
Ugy erted ahogy te akarod csak hogy neked legyen igazad. Igenis az Evertonak ma egy kaput eltalo lovese sem volt, igy megfelel?
kaput eltaláló lövése valóban nem volt, nem ugyanaz a kettő :) de ettől még 2-3 veszélyesebb volt a vége felé :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22398 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Ha az a kocsog Pawson nem fujja el magat a Burnley ellen mi is hibatlanok lennenk..
Ha nincs a Burnley elleni meccsen az a nagyon erős második félidei performansz lehet hogy nem rázódott volna össze a társaság ahhoz hogy elverjük a Spurst, ki tudja. Mindegy, botlott már a City, a Sp*rs, a Liverpool és az Arsenal is, egyedül a MU nem a marha könnyű sorsolásuknak is köszönhetően. Nekik is lesz majd olyan meccsük amikor nem jönnek jól a bíró fújásai.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#22399 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

mikel12 írta:Ha az a kocsog Pawson nem fujja el magat a Burnley ellen mi is hibatlanok lennenk..
Nem tudhatjuk. Lehet akkor nem szívják fel így magukat a játékosok a Tottenham elleni meccsre és akkor ott bukunk pontokat.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22400 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Willian es Morata egyelore nem nagyon erzik egymast, de legalabb ez a kis ido alatt is eredmenyes a spanyol. Rudiger jateka nekem nagyon tetszik, tokeletesen bele illik a rendszerunkbe. Nem tartom kizartnak, hogy eleve o volt az elso celpont, mert latszik, hogy ide illik. Ha az a kocsog Pawson nem fujja el magat a Burnley ellen mi is hibatlanok lennenk..
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése