Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#22361 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Múlt héten egy ilyennel Cahill búcsúzott...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22362 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Csak a szokásos, mocskos favágó gecik ezek.

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#22363 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ha ennyire nem engedik a kemény belépőket, akkor ez is lehetett volna piros Dier-nél...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22364 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Na, most ezért nem jár piros lap, csak sárga Diernek?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zanyád 2017. augusztus 20., vasárnap 17:34-kor.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#22365 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Es mekkora emberek voltak a falba es mekorat ugrotak es megis szepen atemelte mindenkin es beroban a kapuba.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#22366 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Ott van bazdmeg. Féltem hogy megint csak kapufa lesz :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22367 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Magic Alonso 8)

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22368 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Aztarohadt, Alonso mekkora gólt rúgott!

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22369 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ah, Morata... onnan nehezebb volt melléfejelni, mint eltalálni a kaput...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22370 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:Sajnos mivel a mi meccsünket is holnap 5-re rakták, ezért lemaradok a holnapi meccsünkről, egy ideg vagyok. Viszont szeretném megnézni egyből a meccs után felvételről, anélkül hogy tudnám az eredményt vagy bármit, úgyh valaki esetleg nem tud egy olyan magyar vagy angol oldalt, ahova feltöltik egyből a meccset még aznap? :roll:
http://www.replaymatches.com/search/lab ... r%20League" onclick="window.open(this.href);return false;

Ide viszonylag hamar felkerülnek 2 félidős bontásban a teljes meccsek, angol kommentátorral és HD minőségben is akár. Egy kicsit idegörlő a tucatnyi felugró popup hirdetéseket bezárogatni, de az eredmény miatt biztos hogy nem kell aggódnod, nincs spoiler az eredményre nézve. Ott lesz hogy HL | 1st half | 2nd half, azok az esetek 75%-ban egyik böngésző alatt sem működnek, viszont ha lejjebb görgetsz majd, kommentek közt mindig szépen belinkelgetik, ahol meg lehet nézni és/vagy letölteni. Remélem segítettem :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6788
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22371 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sajnos mivel a mi meccsünket is holnap 5-re rakták, ezért lemaradok a holnapi meccsünkről, egy ideg vagyok. Viszont szeretném megnézni egyből a meccs után felvételről, anélkül hogy tudnám az eredményt vagy bármit, úgyh valaki esetleg nem tud egy olyan magyar vagy angol oldalt, ahova feltöltik egyből a meccset még aznap? :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#22372 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Spring írta:Amugy szerintem ez jogos piros lap volt, kerdes miert Pont a szezon elso meccsen a 14. Percben kell megadni a pirosat. Jo lenne minel kevesebb ilyen biro, aki foszereplove akar valni ilyen hulyesegek miatt, még a legszigorubb biro se merne meghuzni egybol pirosat a szezon legelso meccsen erre fel ez a nyomorult egesz meccsen csak a hangulatot fokozta az allando mellefujasaival. Én ritkan szoktam szidni a birot, de ilyen szar tejesitmenyt Mar reg lattam. Johetne Mar a video biro, még ha le is lassulnanak a meccsek kicsit
Ha Cahill-é jogos volt (lehet, hogy az volt, ha betűről betűre nézzük a szabályokat), akkor a másik oldalon Mee és Arfield is simán kaphatott volna pirosat a sárga helyett.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22373 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:majd ha valaki talál Conte nyilatkozatot akkor lefordítva kiteszi?
előre is köszönöm.
Cahill pirosa volt a kulcs. A piros után elvesztettük a higgadtságunkat és ebben a tekintetben fejlődnünk kell.
A játékosok nagy elkötelezettséget, akarot és vágyat mutattak a 2. félidőben és ő büszke erre.
2 arcát látta a csapatnak, egy negatívat az 1. félidőben és egy pozitívat a 2.ban.
Kár, hogy ilyen hamar le kellett cserélnie Boga-t. Természetesen újabb esélyt kaphat a jövőben.
Inkább nem szeretné kommentálni a bíró teljesítményét.
A félidőben azt mondta a játékosoknak, hogy nem volt helyes ahogy elvesztették a higgadtságukat a piros lap után.
Morata-ról még annyit írt nagyjából, hogy bőven tud még fejlődni és nagyon keményen dolgozik, hogy megtalálja a jó erőnlétet és alkalmazkodni tudjon a stílusunkhoz. Illetve nagyon jó 30 percet játszott és jó hír nekünk, hogy gólt lőtt.

Igyekeztem szöveghűen fordítani :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22374 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Daniel írta:Amúgy Morata tuti lesen volt? Nekem nem tűnt annak, de nem sokat mutogatták....
Nekem nagyon úgy tűnt az alapján az 1 visszajátszás alapján amit láttam. Ha nem ér bele, akkor sem adták volna meg.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22375 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Amúgy Morata tuti lesen volt? Nekem nem tűnt annak, de nem sokat mutogatták....
*knock, and it shall be opened unto you*

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#22376 Hozzászólás Szerző: Spring »

adrian1989 írta:
Spring írta:
nemtudom írta:Clattenburg: Cahill should have received a yellow. BT Sport Score‏

ha már ez a faszrágó is így látja.... sajnos ezzel számolni kell majd továbbra is, bajnokot angliában nem szokás segíteni pláne ha az a Chelsea. ezért baszódjon meg a vezetőség nem elég nekünk a köcsög FA még a csapatot is szétkapták Conte alól vásárolni meg nem kell.
Amugy szerintem ez jogos piros lap volt, kerdes miert Pont a szezon elso meccsen a 14. Percben kell megadni a pirosat. Jo lenne minel kevesebb ilyen biro, aki foszereplove akar valni ilyen hulyesegek miatt, még a legszigorubb biro se merne meghuzni egybol pirosat a szezon legelso meccsen erre fel ez a nyomorult egesz meccsen csak a hangulatot fokozta az allando mellefujasaival. Én ritkan szoktam szidni a birot, de ilyen szar tejesitmenyt Mar reg lattam. Johetne Mar a video biro, még ha le is lassulnanak a meccsek kicsit
ha lett volna videó bíró a mai meccsen akkor vajon Rüdiger mikor sárgát kapott és a Burnley 16-ról rúgott szabadot akkor mit ítélt volna?
visszavonja a sárgát és szabadrúgás kifelé?
majd ha valaki talál Conte nyilatkozatot akkor lefordítva kiteszi?
előre is köszönöm.
Én video birot csak tizenegyesek, lesek es piroslapos szabalytalansagoknal hasznalnek, ilyen aprobb tevedesek a jatek reszei es azert Rüdiger rendesen huzta annak a vadparasztnak a mezet, szerintem jogos volt. A sokkolo annal az esetnel nekem az volt, a hogy Courtois felallitotta a sorfalat, azt a szabadrugast kis esszel be lehetett volna guritani a sarokba.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22377 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Spring írta:
nemtudom írta:Clattenburg: Cahill should have received a yellow. BT Sport Score‏

ha már ez a faszrágó is így látja.... sajnos ezzel számolni kell majd továbbra is, bajnokot angliában nem szokás segíteni pláne ha az a Chelsea. ezért baszódjon meg a vezetőség nem elég nekünk a köcsög FA még a csapatot is szétkapták Conte alól vásárolni meg nem kell.
Amugy szerintem ez jogos piros lap volt, kerdes miert Pont a szezon elso meccsen a 14. Percben kell megadni a pirosat. Jo lenne minel kevesebb ilyen biro, aki foszereplove akar valni ilyen hulyesegek miatt, még a legszigorubb biro se merne meghuzni egybol pirosat a szezon legelso meccsen erre fel ez a nyomorult egesz meccsen csak a hangulatot fokozta az allando mellefujasaival. Én ritkan szoktam szidni a birot, de ilyen szar tejesitmenyt Mar reg lattam. Johetne Mar a video biro, még ha le is lassulnanak a meccsek kicsit
ha lett volna videó bíró a mai meccsen akkor vajon Rüdiger mikor sárgát kapott és a Burnley 16-ról rúgott szabadot akkor mit ítélt volna?
visszavonja a sárgát és szabadrúgás kifelé?
majd ha valaki talál Conte nyilatkozatot akkor lefordítva kiteszi?
előre is köszönöm.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#22378 Hozzászólás Szerző: Spring »

nemtudom írta:Clattenburg: Cahill should have received a yellow. BT Sport Score‏

ha már ez a faszrágó is így látja.... sajnos ezzel számolni kell majd továbbra is, bajnokot angliában nem szokás segíteni pláne ha az a Chelsea. ezért baszódjon meg a vezetőség nem elég nekünk a köcsög FA még a csapatot is szétkapták Conte alól vásárolni meg nem kell.
Amugy szerintem ez jogos piros lap volt, kerdes miert Pont a szezon elso meccsen a 14. Percben kell megadni a pirosat. Jo lenne minel kevesebb ilyen biro, aki foszereplove akar valni ilyen hulyesegek miatt, még a legszigorubb biro se merne meghuzni egybol pirosat a szezon legelso meccsen erre fel ez a nyomorult egesz meccsen csak a hangulatot fokozta az allando mellefujasaival. Én ritkan szoktam szidni a birot, de ilyen szar tejesitmenyt Mar reg lattam. Johetne Mar a video biro, még ha le is lassulnanak a meccsek kicsit
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22379 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Clattenburg: Cahill should have received a yellow. BT Sport Score‏

ha már ez a faszrágó is így látja.... sajnos ezzel számolni kell majd továbbra is, bajnokot angliában nem szokás segíteni pláne ha az a Chelsea. ezért baszódjon meg a vezetőség nem elég nekünk a köcsög FA még a csapatot is szétkapták Conte alól vásárolni meg nem kell.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22380 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Nem tudtam sem tévében nézni, sem streamet nem találtam... Aztán előbb megnéztem, hogy mi lett a vége... Látom a k*rva bíró megint kiállított két embert, hihetetlen, hogy ezek a férgek folyamatosan belenyúlnak a meccsbe.

Válasz küldése