Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2101 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta: csak 1-2 nagyokos megint túltolja és fröcsög mert képtelen volt megtanulni az általános iskolában a mondandók értelmezését.
Szerintem internetes vitában a legócskább dolog az általános iskolai tanulmányokat firtatni, de neked különösen nem kéne, kicsit irónikus az ott elsajátítandó ismeretek elmaradásán viccelődni amikor minden mondatot kis betűvel kezdesz.

Továbbra sem adom amit mondasz, nem gondolom hogy a Liverpool meg a Juve szurkolókat hangyafasznyit is zavarná hogy a kapitányuk Ausztráliában meg Kaliforniában bohóckodott még egyet, de szerintem az MU-nál sem bánták hogy Rio még elnézett a QPR-hoz. Pedig ő is óriási védő volt ám.

De hogy időtállló példákat is mondjak: Beckenbauer. Melyik csapat jut eszedbe erről a névről? Nyilván a Bayern, pedig utána kinézett New Yorkba, és még a Hamburgban is játszott utána, de ma már mindenkinek Kaiser=Bayern. Pelé szintén.. A Santos után kicsit ő is játszott a Cosmos-ban, de mindenki rögtön a brazil klubjára asszociál. De Maradona-ra sem gondol senki Barcelona vagy Sevilla ikonként, mindenki tudja hogy ő a Napoli-hoz tartozik, pedig 7 évig volt csak ott. Terry akárhova is megy, ha 10-20-30 év múlva bedobja valaki a nevét mindenki a Chelsea-re fog gondolni, senkit nem fog érdekelni már hogy 37 évesen levezetett még valahol.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2102 Hozzászólás Szerző: laczze »

Senki nem tiporta a földbe Terryt és mondta hogy ettől kevesebb érdeme lesz bármiben, de Costának se lesz kevesebb érdeme azokban hiába utáltatja meg magát velünk ( legalábbis azon van ). Bár Terry nél utálatról szó sincs a legnagyobb sportember a Chelsea történetében csupán úgy lett volna ez kerek ha itt hagyja abba, mint tudta azt tenni temérdek más legenda. Ez sajna nálunk nem jön össze csak .
Vannak akik szerint ez "megcsalás" szerintem is az attól még szeretjük, elnézzük, megbocsátjuk, csak nem feledjük.
Grat danko nak a nagy színvonalú irásáert.
Drogba,Lampard,Terry <3

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2103 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

nem kell azért drámázni, mocskolódni hogy okosabbnak tűnjön a beszédetek. a kutya nem mondta azt hogy terry ezzel többé nem a klub "arca", csak azt hogy rombol valamennyit a szobrán azzal hogy nem itt fejezi be. mert igenis számít hogy valaki úgy fejezi be mint lahm, neville, carra, scholes, totti vagy inkább úgy mint del piero, gerrard, xavi. csak annyit hogy az utókor nem az ő nevükkel kezdi a felsorolást meg a hosszú sor miatt meg sem említi őket, mert voltak náluk hűségesebb játékosok is. emiatt igen egy kicsit ront a saját és a klubja hírnevén is, és azt is leírtam hogy ez akkor fog érvényesülni amikor feledésbe merül a korral ez a generáció és csak a statisztikák az adat marad meg, hogy X 1 klubban játszott Y meg 2-3-ban.
csak 1-2 nagyokos megint túltolja és fröcsög mert képtelen volt megtanulni az általános iskolában a mondandók értelmezését.

ezzel be is fejeztem a témát részemről.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2104 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:Néha olyan felháborító mélységekbe tudtok sodródni az ostobaságotokkal, hogy beleőszülök. Rombolja a szobrát egy Bournemouth-szerződéssel? Hogyan? Ezzel semmissé teszi a klubra áldozott éveket-évtizedeket, vagy ettől kisebb szerepe lesz a temérdek megnyert trófeában? Kevésbé lesz könnyes az ember szeme, amikor nézi a búcsúját, és látja ezen az emberen az emotional rollercoaster összes fázisát, a búcsú szomorúságától az emelkedett büszkeségig? Menjetek a picsába mind, komolyan, hálátlan szellemi fogyatékosok gyülekezete. Nyilván kapott egy lehetőséget a klubtól anno, de ez egy kölcsönösen előnyös együttélés volt, ez nem Magyarország, hogy szolgaian meg kellene hajolnia azok előtt, akik "engedték, hogy focizzon". Ő kiérdemelte ezt, kegyetlenül megdolgozott ezért, és az egyik potenciális kiesőnél levezetést is megérdemli, ha ehhez van kedve, mert ő tett már annyit le az asztalra, hogy most egy kicsit tényleg csak a játék élvezetének éljen. Kiérdemelte, egy brutális, hihetetlen karrier jutalomjátéka, és teljesen biztos vagyok benne, jövőre minél több meccsét megnézem majd, mert irtózatosan szerencsések vagyunk, hogy láthattuk egy 112 éves klub legnagyobb ikonját focizni.

Undorító, amit műveltek, tényleg a hányinger kerülget, amilyen stílusban itt van képetek a sárga földig gyalázni egy embert, aki semmi mást nem akar még, csak egy kicsit élvezni a karrierje leszállóágát, hazai környezetben, ismerős terepen. Megérdemli. Ti pedig nyugodtan köpjetek fel, álljatok alá és élvezzétek: ugyanis nektek nagyjából ez a maximum, amire emberként érdemesek vagytok.

Na, ez igen, ez a pár évvel ezelőtti hozzászólásaidat idézte, persze mikor ha nem most.

Szerintem az a baj hogy sokan elfelejtitek hogy ezek a játékosok felnőtt, családos emberek, joguk van dönteni a sorsukról és nem tartoznak magyarázattal. Cech-nél is teljesen érthető volt hogy magas szinten akar játszani és Londonban maradn-, a klub pedig tök szimpatikus módon ezt lehetővé tette.

Amúgy Terry játszott màr a Nottingham Forrest-ben is kölcsönben, for the record. Az a pár meccs ugyan úgy nem számít mint az a 30 amit lejátszik majd a Cserkóknál.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2105 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Néha olyan felháborító mélységekbe tudtok sodródni az ostobaságotokkal, hogy beleőszülök. Rombolja a szobrát egy Bournemouth-szerződéssel? Hogyan? Ezzel semmissé teszi a klubra áldozott éveket-évtizedeket, vagy ettől kisebb szerepe lesz a temérdek megnyert trófeában? Kevésbé lesz könnyes az ember szeme, amikor nézi a búcsúját, és látja ezen az emberen az emotional rollercoaster összes fázisát, a búcsú szomorúságától az emelkedett büszkeségig? Menjetek a picsába mind, komolyan, hálátlan szellemi fogyatékosok gyülekezete. Nyilván kapott egy lehetőséget a klubtól anno, de ez egy kölcsönösen előnyös együttélés volt, ez nem Magyarország, hogy szolgaian meg kellene hajolnia azok előtt, akik "engedték, hogy focizzon". Ő kiérdemelte ezt, kegyetlenül megdolgozott ezért, és az egyik potenciális kiesőnél levezetést is megérdemli, ha ehhez van kedve, mert ő tett már annyit le az asztalra, hogy most egy kicsit tényleg csak a játék élvezetének éljen. Kiérdemelte, egy brutális, hihetetlen karrier jutalomjátéka, és teljesen biztos vagyok benne, jövőre minél több meccsét megnézem majd, mert irtózatosan szerencsések vagyunk, hogy láthattuk egy 112 éves klub legnagyobb ikonját focizni.

Undorító, amit műveltek, tényleg a hányinger kerülget, amilyen stílusban itt van képetek a sárga földig gyalázni egy embert, aki semmi mást nem akar még, csak egy kicsit élvezni a karrierje leszállóágát, hazai környezetben, ismerős terepen. Megérdemli. Ti pedig nyugodtan köpjetek fel, álljatok alá és élvezzétek: ugyanis nektek nagyjából ez a maximum, amire emberként érdemesek vagytok.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2106 Hozzászólás Szerző: Megyó »

laczze írta: de ez minden csak nem totális klubhűség... ÑÁLAM!
Ha egyszer az edzőnk lesz, az sem örökké fog tartani. Lehet nem is nálunk lesz vezetőedző elsőre. Terry 2005 és 2010 közt volt élete csúcspontján. Most 2017 van. 37 éves még csak. Edzőnek egyelőre sehol sem kellene, no meg, ha még játszani akar? Én se értem, hogy nem unta meg a profi focit ennyi év alatt, de ő tudja. Egyszer lehet visszatér edzőként hozzánk. Az is méltatlan lenne, ha a padon töltené ezt az évet, vagy ha odaültetik Conte mellé öltönybe bohóckodni, hogy na, akkor ő a másodedző. Megnyertek együtt mindent Lamparddal, de kiöregedtek. Ez van. A jövőben már nem lesznek ilyen klub hű legendák, mert a top csapatoknak nincs ideje és lehetősége saját neveléseket beépíteni. Szórakoztató iparág a foci már, nem sport...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2107 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én mind2 nézőponttal azonosulni tudok, de leginkább azért azzal az oldallal értek egyet, hogy úgy lett volna a legszebb ha innen akasztja szögre a stoplist.
Ettől Terry még Chelsea legenda és kék vérű marad nyilván, de nálam is rombol le ezzel a saját szobrából ez van... egyszerűen nem bírom látni más csapat mezében olyan nonszensz az egész.
Nem hiszem el ha kapott volna valami állást a klubnál akkor arra nemet mondott volna... mert igen is kb 20 évente születik ekkora legenda biztos lenne valami hely számára. De hát amúgy is Terry tudja oké de ha neki jó hogy elmegy bohóckodni plusz 1 évre akkor okcsá de ez minden csak nem totális klubhűség... ÑÁLAM!
Drogba,Lampard,Terry <3

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2108 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Annyira szemét ez a Terry, hogy szeretne még focizni és azt nem a tengeren túlon, távol keleten vagy éppen az araboknál szeretné megtenni :roll: :roll: :roll:
Szerintem így már nem is beszélhetünk klubhűségről, mert van egy ilyen szabály hogy ha Angliában marad játékosként akkor automatikuson érvénytelenné válik az itt töltött két évtized.

Ha leakar valaki vezetni 30+ évesen akkor kötelező elhagyni a kontinenst, mert BECKHAM is ezt csinálta, és EZ A TREND

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2109 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Öreg, nálad tényleg baj lehet... Mi a faszom volt Terry ha nem hűséges??? itt játszotta az egész életét. most már kiszorult, és a klubnál elmondták neki hogy nem fér be már.. elengedték. ő pedig még szeretne játszani, levezetni.. ez nem hűség kérdése... ha nálad igen, akkor sztem nyisd ki az értelmező szótárat :) (és félre ne értsd, nem téged támadlak, szimplán ez a hozzáállás nagyon bassza a szemem mindig. ugyanúgy emberek, és joguk van a saját döntéseiket maguknak meghozni :) )

Mikel.. azt mind tudjuk hogy már gyenge, és oda sem valószínű hogy elég lesz.. talán ő is tudja.. de ha ő még játszani szeretne amíg tud, szurkoljunk neki, hátha lehoz még pár jó meccset :)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2110 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

cech19960320 írta:
nemtudom írta:Gary - aki ebben a hónapban lesz 36 éves - hosszas tanakodás után hozta meg döntését és ezt mondta:

  "Egész életemben Manchester United szurkoló voltam, minden álmom teljesült. Természetesen csalódott vagyok, hogy játékos pályafutásom véget ért, de mindannyiunk számára eljön egyszer ez a nap, tudni kell, mikor jött el az idő. Számomra eljött ez az idő is. A világ leghihetetlenebb klubjában játszottam, játszhattam a világ legjobb játékosaival együtt és néhány ellen is és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy részese lehettem a csapat eredményességének és a klub sikereinek."

A Vörös Ördögök igazgatója, David Gill is szólt Nevilleről:

 "Gary nagy szolgája volt a klubnak, köszönjük hűségét és azt, hogy hozzájárult ennyi ideig játékával a klub sikereihez. Éveken át tartó kapcsolatunkból tudom, mindig a klub érdekei voltak számára a legfontosabbak. És bár ez a jeles fejezet az életében most véget ér, a tapasztalata, elkötelezettsége és energiája biztosítja azt, hogy továbbra is szerepet játszon a klub életében mint az edzői stáb, vagy a kereskedelmi osztály tagja."


neville, carra hogyhogy tudta kezelni a dolgot...
ők úgy érezték elég volt. Terry még úgy érzi, játszani szeretne, de itt már nem tud...
ettől még semmi sem változik... hülyeség amiket felhozol már bocs... egyedül az ő dolga hogy szeretne-e még játszani. nem kell azért visszavonulnia még mert úgy érzi néhány szurkoló hogy úgy lenne az igazi a tündérmese.
Az egy dolog, hogy o ugy erzi, de szegeny iden -es mar 15/16-os szezonban is fortelem volt. Annak nem sok ertelme van, hogy elmenjen egy Bornemouth-hoz, lejatszik egy szezonban 35 meccset szimplan a tapasztalata miatt, mivel a vilag egyik legjobb vedoje volt, de olyan szinten lassu, hogy szegenyt ma mar csak az nem forgatja be aki nem akarja, es egy golt majdnem mindig kap rola a csapat. Kivanom neki, hogy ne igy legyen, de szerintem neki itt lett volna az ido letenni a kulcsot. Az meg senkinek nem hianyzik, hogy szerencsetlenkedjen egy evet vagy esetleg kettot mint Rio, aztan szidjak, hogy milyen rosszul muzsikal. Szoval en igy eloljaroban nem jo otletnek tartom, de nagyon szurkolok neki.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2111 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Neville az utolsó éveiben szinte folyamatosan sérült volt, szezon közepén jelentette be a visszavonulását, mert már nem akart játszani, felesleges az ő helyzetét Terryéhez hasonlítani.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2112 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

cech19960320 írta:
nemtudom írta:Gary - aki ebben a hónapban lesz 36 éves - hosszas tanakodás után hozta meg döntését és ezt mondta:

  "Egész életemben Manchester United szurkoló voltam, minden álmom teljesült. Természetesen csalódott vagyok, hogy játékos pályafutásom véget ért, de mindannyiunk számára eljön egyszer ez a nap, tudni kell, mikor jött el az idő. Számomra eljött ez az idő is. A világ leghihetetlenebb klubjában játszottam, játszhattam a világ legjobb játékosaival együtt és néhány ellen is és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy részese lehettem a csapat eredményességének és a klub sikereinek."

A Vörös Ördögök igazgatója, David Gill is szólt Nevilleről:

 "Gary nagy szolgája volt a klubnak, köszönjük hűségét és azt, hogy hozzájárult ennyi ideig játékával a klub sikereihez. Éveken át tartó kapcsolatunkból tudom, mindig a klub érdekei voltak számára a legfontosabbak. És bár ez a jeles fejezet az életében most véget ér, a tapasztalata, elkötelezettsége és energiája biztosítja azt, hogy továbbra is szerepet játszon a klub életében mint az edzői stáb, vagy a kereskedelmi osztály tagja."


neville, carra hogyhogy tudta kezelni a dolgot...

ők úgy érezték elég volt. Terry még úgy érzi, játszani szeretne, de itt már nem tud...
ettől még semmi sem változik... hülyeség amiket felhozol már bocs... egyedül az ő dolga hogy szeretne-e még játszani. nem kell azért visszavonulnia még mert úgy érzi néhány szurkoló hogy úgy lenne az igazi a tündérmese.

Sir Alex Ferguson:

 "Gary volt a legjobb angol jobbhátvéd a generációjában. Ő egy példakép lehet minden fiatal számára, szorgalmas, hűséges és intelligens. United szurkolónak született és úgy is nevelkedett, az Old Traffordon töltött karrierje pedig minden United szurkoló szeretetét kiváltotta."

oké lehet csak szerintem ront ez a klub megítélésén, nem ma hanem majd 20 év múlva amikor az új generáció értetlenkedik hogy miért nincs igazi hűséges legendája a klubnak talán szarul bánnak a játékosaikkal? ez fog lejönni sokaknak

de igaz, azt csinál amit akar ő döntése.

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2113 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nemtudom írta:Gary - aki ebben a hónapban lesz 36 éves - hosszas tanakodás után hozta meg döntését és ezt mondta:

  "Egész életemben Manchester United szurkoló voltam, minden álmom teljesült. Természetesen csalódott vagyok, hogy játékos pályafutásom véget ért, de mindannyiunk számára eljön egyszer ez a nap, tudni kell, mikor jött el az idő. Számomra eljött ez az idő is. A világ leghihetetlenebb klubjában játszottam, játszhattam a világ legjobb játékosaival együtt és néhány ellen is és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy részese lehettem a csapat eredményességének és a klub sikereinek."

A Vörös Ördögök igazgatója, David Gill is szólt Nevilleről:

 "Gary nagy szolgája volt a klubnak, köszönjük hűségét és azt, hogy hozzájárult ennyi ideig játékával a klub sikereihez. Éveken át tartó kapcsolatunkból tudom, mindig a klub érdekei voltak számára a legfontosabbak. És bár ez a jeles fejezet az életében most véget ér, a tapasztalata, elkötelezettsége és energiája biztosítja azt, hogy továbbra is szerepet játszon a klub életében mint az edzői stáb, vagy a kereskedelmi osztály tagja."


neville, carra hogyhogy tudta kezelni a dolgot...
ők úgy érezték elég volt. Terry még úgy érzi, játszani szeretne, de itt már nem tud...
ettől még semmi sem változik... hülyeség amiket felhozol már bocs... egyedül az ő dolga hogy szeretne-e még játszani. nem kell azért visszavonulnia még mert úgy érzi néhány szurkoló hogy úgy lenne az igazi a tündérmese.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2114 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Gary - aki ebben a hónapban lesz 36 éves - hosszas tanakodás után hozta meg döntését és ezt mondta:

  "Egész életemben Manchester United szurkoló voltam, minden álmom teljesült. Természetesen csalódott vagyok, hogy játékos pályafutásom véget ért, de mindannyiunk számára eljön egyszer ez a nap, tudni kell, mikor jött el az idő. Számomra eljött ez az idő is. A világ leghihetetlenebb klubjában játszottam, játszhattam a világ legjobb játékosaival együtt és néhány ellen is és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy részese lehettem a csapat eredményességének és a klub sikereinek."

A Vörös Ördögök igazgatója, David Gill is szólt Nevilleről:

 "Gary nagy szolgája volt a klubnak, köszönjük hűségét és azt, hogy hozzájárult ennyi ideig játékával a klub sikereihez. Éveken át tartó kapcsolatunkból tudom, mindig a klub érdekei voltak számára a legfontosabbak. És bár ez a jeles fejezet az életében most véget ér, a tapasztalata, elkötelezettsége és energiája biztosítja azt, hogy továbbra is szerepet játszon a klub életében mint az edzői stáb, vagy a kereskedelmi osztály tagja."


neville, carra hogyhogy tudta kezelni a dolgot...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2115 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ne szórakozzunk már, most mi van akkor ha oda megy? Szerintem nem tartozik nekünk Terry azzal hogy a gyerekeit és a feleségét hàtrahagyva Kínába költözzön mert nekünk nem tetszik hogy Angliàban maradna.

Én örülök hogy itt marad Angliàban, alig várom hogy visszatèrjen a Bridg-re, biztos óriási fogadtatásban részesül majd.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2116 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én láttam Maldini és Totti teljes pályafutását és nekik megadatott, hogy a nevelő egyesülettől vonuljanak vissza. De az egy más bajnokság. Ráadásul Maldini vagy Totti visszavonultakor az adott klubnak nem Bl győzelmi ambíciói (kényszere?) voltak, ergo volt lehetőség "játszogatni" az utolsó éveikben. Terrynek erre most nincs... Had focizzon, ha akar. Nyilván nem lett volna jó döntés a MU-ba igazolnia, de erről szó sincs.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2117 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Bubi írta:Ránk áldozták a legszebb éveiket, pedig alapemberek lettek volna bárhol a világon. Legalább a csúcson túl hagy élvezzék a focit olyan bajnokságokban amiket szerettek volna kipróbálni. ..
én azt hittem a bournemouth ugyanabban a bajnokságban szerepel :oops:

lehet védeni persze, nyilván minden labdarúgó imád játszani de akik fejben erősek azok tudják hol a határ. a gyengék bohóckodnak amíg lehet a tisztelettudók meg ha van rá alkalom befejezik a nevelőegyesületüknél akik lehetőséget adtak nekik hogy ma profi játékosról beszéljünk.

egy szóval nem mondtam hogy kisebb ember lesz ezzel a Chelsea-nél, de valóban érdekes hogy ezt más nagy játékos nem úgy kezeli mint ahogy nálunk szokás :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2118 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ránk áldozták a legszebb éveiket, pedig alapemberek lettek volna bárhol a világon. Legalább a csúcson túl hagy élvezzék a focit olyan bajnokságokban amiket szerettek volna kipróbálni. ..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2119 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nemtudom írta:az a baj hogy a Chelsea legendák nem tudják mikor illik szögre akasztani a cipőt, lahm vagy carragher is bohóckodhattak volna még de méltósággal fejezték be a focit. az olyanok mint lampard vagy ferdinand még hagyján de egy saját nevelésnek így elcsúfítani a felépített szobrát, érdekes....
mert ha ő még szeretne játszani és úgy érzi tud is, miért kéne visszavonulnia?
tudja magáról h már nem az a szint, de még szeretne játszani.. ez az ő döntése, ami semmit nem befolyásol azon hogy mit tett a klubért és mit ért el...

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2120 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

az a baj hogy a Chelsea legendák nem tudják mikor illik szögre akasztani a cipőt, lahm vagy carragher is bohóckodhattak volna még de méltósággal fejezték be a focit. az olyanok mint lampard vagy ferdinand még hagyján de egy saját nevelésnek így elcsúfítani a felépített szobrát, érdekes....

Válasz küldése