Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6387
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#18401 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea are interested in signing Fulham goalkeeper Marcus Bettinelli, Sky sources understand.
Николаевич írta:Hát ez elég nagy baromságnak hangzik, nem hiszem hogy az Európai Unióban lehet kötni egy ilyen szerződést. Az EU-nak az egyik alapköve a szabad munkaerő áramlás segítése, ezért nem lehetett olyan szabályokat se hozni amik korlátozzák hogy hány külföldi játékos játszhat egyszerre egy csapatban.
Én is annak vélem, de ki tudja...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18402 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta: Ó sorry, nem tudtam róla hogy Dahoud már megpattant. Viszont Verratti ugyan alacsony, biztos hogy verve lennének fejjel, de földön nem jutna át rajtunk egykönnyen senki, az tuti. Anno a Lámpard Essien KP se volt túl magas, még is az volt minden idők legjobb középpályája a történelmünk során.

Azért Lampard 20 centivel magasabb Verrattinál, Essien meg tízzel Kanténál, ez nem kicsi különbség - na meg ők elég ritkán játszottak együtt kettesben, Makelele meg Ballack általában betársult hozzájuk 4-3-3-ban. És nem csak a magasság számít, súlyban is óriési lehet a difi. Elbírnak a csapatok egy-egy törpét akiknek van valami zsenialitás a lábukban, de olyan atléták is rohangálnak a pályán mint Cé, Ibrahimovic vagy Lukaku, egyszerűen kell az erő az ilyen játékosok hatástalanítására. Hiába erőszakos Verratti, hiába fut Kanté annyit mint egy versenyagár, a fizikát nem tudják megverni ők sem. Ha ezt a két embert raknánk a védelem elé, a középpálya közepére arra nagyon gyorsan rámennének az ellenfelek és szétszednének.

Néztem amúgy Bakayoko statisztikáit, 51 meccset játszott idén, legtöbbször 90 percet, baromira terhelhető. És ami még plusz pont hogy bemutatkozott már a francia válogatottban, tehát nem viszi őt el Elefántcsontpart, nem fog két évente dobbantani egy hónapra.
Szabi írta:Mondjuk nem tudom mikor tárgyalhatott, mert a szerződéshosszabbítása előtt is voltak már pletykák, de ezt most egyrészt a Sky hozta le, másrészt pár napja hosszabbított egy olyan záradékkal, hogy állítólag csak kínai klubok vásárolhatják ki a szerződéséből. Bár ez utóbbit De Laurentiis jegyezte meg, aki minden, csak nem szavahihető ember ugyebár.
Hát ez elég nagy baromságnak hangzik, nem hiszem hogy az Európai Unióban lehet kötni egy ilyen szerződést. Az EU-nak az egyik alapköve a szabad munkaerő áramlás segítése, ezért nem lehetett olyan szabályokat se hozni amik korlátozzák hogy hány külföldi játékos játszhat egyszerre egy csapatban.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6387
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#18403 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Belgium midfielder Dries Mertens admits his agent talked with Chelsea about a move to the Premier League but insists he will not be leaving Napoli. (Sky Sports)
:cry: Ezt most miért kellett? :cry:

Mondjuk nem tudom mikor tárgyalhatott, mert a szerződéshosszabbítása előtt is voltak már pletykák, de ezt most egyrészt a Sky hozta le, másrészt pár napja hosszabbított egy olyan záradékkal, hogy állítólag csak kínai klubok vásárolhatják ki a szerződéséből. Bár ez utóbbit De Laurentiis jegyezte meg, aki minden, csak nem szavahihető ember ugyebár.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18404 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Virgil van Dijk, Bakayoko, Tolisso, jelenleg veluk hoznak szoba minket legtobbszor. Kivancsi vagyok mi sul ki a nyarbol. A City nagyon belekezdett, de magunkat sem irnam le. Ugy erzem lesz itt meg pezsgobontas nyaron.

Kozben Hazard lenyilatkozta megint, hogy boldog nalunk es meg par evet itt szeretne lenni. Orulok, hogy marad a belga, oriasi veszteseg lett volna.

“I’m good here. I’m at one of the best clubs in the world and I think I’m going to stay for a couple of years. I’m very happy.

“You can see on the pitch that I’m happy.

“Next season, we will have the Champions League to play but we want to keep the Premier League trophy in Chelsea.”
Tolisso hatalmas erősítés lenne, Bakayoko sem rossz de belőle ki kell nevelni az önzőséget mert sok meccsen láttam, hogy a saját térfelén elkezdett cselezgetni, ha erről leszokik akkor nagy erősítés lehet. van Dijk-ről nem tudok sokat nem láttam sok meccsen játszani, de szerintem a hátvédposzt adott ott van Ake aki mikor lehetőséget kapott akkor élt vele és nagyon jó volt, Christensen is nagyon jó volt a Gladbachba remélem nálunk is hozza majd amit kell és akkor még ott van Zouma, ha ő kölcsönbe megy akkor kell csak kh szerintem.
de a legnagyobb erősítés az az, hogy Hazard marad nélküle nagy bajban lennénk mert jelenleg ő az a játékos aki a Chelsea-t egy magasabb szintre tudja emelni és el sem tudom képzelni mi lenne ha a másik oldalon is egy ilyen típusú játékosunk lenne.

Amazing24
Hozzászólások: 2511
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#18405 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Virgil van Dijk, Bakayoko, Tolisso, jelenleg veluk hoznak szoba minket legtobbszor. Kivancsi vagyok mi sul ki a nyarbol. A City nagyon belekezdett, de magunkat sem irnam le. Ugy erzem lesz itt meg pezsgobontas nyaron.

Kozben Hazard lenyilatkozta megint, hogy boldog nalunk es meg par evet itt szeretne lenni. Orulok, hogy marad a belga, oriasi veszteseg lett volna.

“I’m good here. I’m at one of the best clubs in the world and I think I’m going to stay for a couple of years. I’m very happy.

“You can see on the pitch that I’m happy.

“Next season, we will have the Champions League to play but we want to keep the Premier League trophy in Chelsea.”

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#18406 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Belgium midfielder Dries Mertens admits his agent talked with Chelsea about a move to the Premier League but insists he will not be leaving Napoli. (Sky Sports)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4654
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18407 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Man Utd have had an improved transfer offer for Ivan Perisic of £45m accepted by Inter Milan [Calcio Mercato] Hála az égnek :!:

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#18408 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Bubi írta:
becus07 írta:
Bubi írta:Fabinho, Tolisso, Dahoud, Verratti stb. Opciók annak arra a posztra is bőven.
Ezt mire érted?
Pityee írta, hogy miután Nainggolan fixálta maradási szándékát, így már nincs más opció oda. Akiket felsoroltam mind BTB középpályások, fiatalok és megfelelőek. Írhatnám még Kokét is, de jöhetne a Ward-Prowse srác is és még tudnék pár nagy tehetségét írni akik ugyan kiemelkednek de a legnagyobbak közt még nem bizonyítottak.

Ó sorry, nem tudtam róla hogy Dahoud már megpattant. Viszont Verratti ugyan alacsony, biztos hogy verve lennének fejjel, de földön nem jutna át rajtunk egykönnyen senki, az tuti. Anno a Lámpard Essien KP se volt túl magas, még is az volt minden idők legjobb középpályája a történelmünk során.

Tolisso remek lenne. Amúgy róla érdemes tudni hogy a kosarasok is csodájára járnak annak ahogy helyből nagyjából bárkit átugrik. Crouch csak pislogna ahogy belsővel levenné a homlokáról a beadást :))
Így már értem. Néztem ezt a Tolisso gyereket., de ha ő is és Bakayoko id érkezik, akkor Fabre tuti megy.. Verratti tényleg pici , de Mataudival is jól el vannak. Kokétol is behalnék, de ő most (sem) tuti nem jön.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9672
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18409 Hozzászólás Szerző: Bubi »

becus07 írta:
Bubi írta:Fabinho, Tolisso, Dahoud, Verratti stb. Opciók annak arra a posztra is bőven.
Ezt mire érted?
Pityee írta, hogy miután Nainggolan fixálta maradási szándékát, így már nincs más opció oda. Akiket felsoroltam mind BTB középpályások, fiatalok és megfelelőek. Írhatnám még Kokét is, de jöhetne a Ward-Prowse srác is és még tudnék pár nagy tehetségét írni akik ugyan kiemelkednek de a legnagyobbak közt még nem bizonyítottak.

Ó sorry, nem tudtam róla hogy Dahoud már megpattant. Viszont Verratti ugyan alacsony, biztos hogy verve lennének fejjel, de földön nem jutna át rajtunk egykönnyen senki, az tuti. Anno a Lámpard Essien KP se volt túl magas, még is az volt minden idők legjobb középpályája a történelmünk során.

Tolisso remek lenne. Amúgy róla érdemes tudni hogy a kosarasok is csodájára járnak annak ahogy helyből nagyjából bárkit átugrik. Crouch csak pislogna ahogy belsővel levenné a homlokáról a beadást :))
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18410 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Fabinho, Tolisso, Dahoud, Verratti stb. Opciók annak arra a posztra is bőven.
Dahoud már a Dortmundhoz igazolt, Fabinho az MU-ba megy. Tolisso-ért elvileg ajánlatot teszünk. Verrattit meg hagyjuk már.. Most komolyan beraknád az 165 cm magas Verrattit az 167-es Kanté mellé? Nevetséges középpálya lenne. Kanté mellé egy erős ember kell. Én Tolisso-t sem látom feltétlenül jó match-nek a Golyó mellé, Bakayoko sokkal inkább illene a rendszerbe.

Amúgy L'épuipe szerint Traoré és Zouma bevonásával próbálunk alkudni Tolissoért.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#18411 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Bubi írta:Fabinho, Tolisso, Dahoud, Verratti stb. Opciók annak arra a posztra is bőven.
Ezt mire érted?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9672
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18412 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fabinho, Tolisso, Dahoud, Verratti stb. Opciók annak arra a posztra is bőven.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7157
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18413 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta:Hirek szerint Bakayoko erkezese szinte mar 100%. Elvileg 5 eves szerzodest ir ala, heti 150 ezer fontos fizuval. A klub 37 millio fontot fizet erte.
Szerintem is ő lesz az első érkező, így hogy Nainggolan lenyilatkozta, hogy marad Romában, nincs nagyon más opciónk. Bakayoko egyébként nagy harcos, olyan aki nem szarik be senkitől, Contenak pedig az ilyen harcosok mindig is kellettek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18414 Hozzászólás Szerző: fst200 »

komolyan Gárdióla megint felvásárolja a fél világt ..remélem gyorsan eltakarodik a citytől

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#18415 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Kíváncsi vagyok mi lesz a Monacoval a következő szezonban...nagyon szétkapják őket nyáron.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#18416 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:Arsenal have reportedly offered €100m for Monaco striker Kylian Mbappé, (Source: L'Equipe) Ez óriási :lol: :mrgreen:

Premier League champions #Chelsea and AS Monaco are in regular contract about possible transfer deals this summer. [Nice Matin] Na ez viszont egyenesen szuper lenne :)
Nem biztos,hogy nem jelenne meg az eligazoló Monaco-játékosok nagy részénél a Dortmund-effekt, úgyhogy azért óvatosan kellene onnan szemezgetni

Amazing24
Hozzászólások: 2511
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#18417 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hirek szerint Bakayoko erkezese szinte mar 100%. Elvileg 5 eves szerzodest ir ala, heti 150 ezer fontos fizuval. A klub 37 millio fontot fizet erte.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4654
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18418 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Arsenal have reportedly offered €100m for Monaco striker Kylian Mbappé, (Source: L'Equipe) Ez óriási :lol: :mrgreen:

Premier League champions #Chelsea and AS Monaco are in regular contract about possible transfer deals this summer. [Nice Matin] Na ez viszont egyenesen szuper lenne :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18419 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Áthozom ide mert már nagyon átment offba.
Megyó írta:


a Real ajnározást ezzel befejeztem, mert nyilván ez a Chelsea fóruma.

Szerintem semmi gond azzal ha valaki szereti vagy el van ájulva a Real-tól, én inkább ennél a mondatnál akadtam meg:
Megyó írta: Szerintem nem lehet megverni a Realt egy olyan meccsen, ahol 90 perc áll rendelkezésre és a tét mindent vagy semmit


Én egyáltalán nem helyezném ennyire magas polcra a Real-t a többi csapathoz képest. Nagyon jók, talán jelenleg a legjobbak Európában, de annyival semmiképpen nem jobbak a Juventus-nál hogy lefutottnak tekintsük ezt a 90 percet.

Én amúgy úgy látom - és innentől átmegyek totál szubjektívbe én is - hogy Cristiano Ronaldo-val a Real a jobb csapat, ha őt kivesszük akkor meg a Juve. Persze önmagában is nagyon jó a Real, de még mindig nagyon rátámaszkodnak Cé-re, ami persze nem baj ha ekkora játékos valaki.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18420 Hozzászólás Szerző: Megyó »

dankodavid írta:Nem szeretnélek megbántani, csak teljesen felesleges az objektivitás gúnyájába bújtatnod magad egy olyan kérdésben, amiben egyértelműen nem vagy az
Valóban nem. Igazad van teljesen. De azért nem érzem, hogy körbenyaltam volna. Igazad van abban is, és ez nyílt titok, meg én is utaltam már rá, hogy Anglia nem a játékosok legoptimálisabb választása. Egy Realban könnyű elgurigázni Ronaldoval.
Amúgy a Real nem a 2. kedvenc csapatom, a Chelsea után van egy sztratoszférányi hely + alatta még 2 univerzum és utána jön a Real. Egyszerűen csak lenyűgöz pl Modric játéka, vagy Zidane ikonikus őőő létezése? :)

A Juvet meg nem becsülöm le, egyszerűen csak érzem, hogy a Real nyer. (fú mit fogok én kapni, ha veszítenek)

De a lényeg, a Real ajnározást ezzel befejeztem, mert nyilván ez a Chelsea fóruma.

Dávid, pacsi :)

Válasz küldése