Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17481 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Manchester City are increasingly confident they will win the race for Alexis Sanchez - but Pep Guardiola has not ruled out a move for Kylian Mbappe.

Forrás: Manchester Evening News

Mbappé es Alexis Sanchez csomagban a cityhez.
állítólag Mbappe nem akar csak a Real-ba igazolni, mert a 2 példaképe (Zidane,CR) ott vannak, és azt mondta minden ajánlatot elfog utasítani.
Sanchez meg várható volt, hogy nem nálunk köt ki,mert az 4rsenal Manchesterbe szereti eladni a játékosait, én ezért szartam volna le Cech akaratát mikor ellett engedve ezekhez a faszrágókhoz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17482 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Manchester City are increasingly confident they will win the race for Alexis Sanchez - but Pep Guardiola has not ruled out a move for Kylian Mbappe.

Forrás: Manchester Evening News

Mbappé es Alexis Sanchez csomagban a cityhez.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17483 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
kazomester írta:Alex Sandro could play his final game for Juventus in the CL final as #Chelsea prepare an opening bid for the full-back. [La Repubblica] Na vhol itt kezdődne a minőségi igazolás.
A Juventust szerintem érdemes lesz kerülgetni ha megnyerik a BL-t. 6 bajnokságot nyertek zsinórban, kupákat is bezsebeltek az elmúlt években szép számmal. Simàn lehet hogy pár játékos a BL-győzelem után azt mondja hogy "oké, most már mindent megnyertem, itt volt elèg". Idén is nagyon jó volt a PL, jövőre meg brutál izgalmas lehet ha a City, az MU meg mi így folytatjuk, plusz a Sp*rs és a Liverpool se lesz rosszbb csapat. Szerintem bele lehet unni a Juventusba elèg gyorsan, elkeserítő módon uralják a ligát. Gyakorlatilag április közepétől tojtak a bajnokságra, adták le egyik meccset a másik után, nem számított. A Milan meg az Inter mèg elég messze van attól hogy megszorongassa 40 meccsen a Juvét.

Bonuccit, Alex Sandror meg lehetne kínàlni egy ajánlattal.

szerintem Bonucci elkötelezett a Juve iránt, de Alex Sandro nagyon jó vétel lenne és őt rálehetne venni a váltásra, mert nem hinném, hogy nagy a kötődése a Juve-hoz.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17484 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Alex Sandro could play his final game for Juventus in the CL final as #Chelsea prepare an opening bid for the full-back. [La Repubblica] Na vhol itt kezdődne a minőségi igazolás.
A Juventust szerintem érdemes lesz kerülgetni ha megnyerik a BL-t. 6 bajnokságot nyertek zsinórban, kupákat is bezsebeltek az elmúlt években szép számmal. Simàn lehet hogy pár játékos a BL-győzelem után azt mondja hogy "oké, most már mindent megnyertem, itt volt elèg". Idén is nagyon jó volt a PL, jövőre meg brutál izgalmas lehet ha a City, az MU meg mi így folytatjuk, plusz a Sp*rs és a Liverpool se lesz rosszbb csapat. Szerintem bele lehet unni a Juventusba elèg gyorsan, elkeserítő módon uralják a ligát. Gyakorlatilag április közepétől tojtak a bajnokságra, adták le egyik meccset a másik után, nem számított. A Milan meg az Inter mèg elég messze van attól hogy megszorongassa 40 meccsen a Juvét.

Bonuccit, Alex Sandror meg lehetne kínàlni egy ajánlattal.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17485 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Bakayoko should be Chelsea's first signing of the summer, with French journalist Francois Piraux claiming the defensive midfielder will sign a 5 year contract with the Blues.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17486 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Alex Sandro could play his final game for Juventus in the CL final as #Chelsea prepare an opening bid for the full-back. [La Repubblica] Na vhol itt kezdődne a minőségi igazolás.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17487 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nainggolan nem fog a Chelsea-be igazolni

A kékek edzője már tavaly hevesen érdeklődött a belga középpályás iránt, de a játékos nem akarta elhagyni az olasz fővárost. Nainggolan több csapat átigazolási listáján van, de szerinte egyik ajánlatra se fog rábólintani.

A romboló középpályás ezt nyilatkozta a Centro Suono Sportnak: „Rómában akarok maradni. Imádom ezt a klubot, és ezt sokszor bebizonyítottam, például akkor, amikor elutasítottam a Chelsea ajánlatát. Most az Inter akar megszerezni, de én maradni akarok.

Na akkorNainngolangról ennyit :/ pedig én örültem volna neki. Nyilván Bakayoko se rossz de azért Nainngolang/Vidál egyike ütött volna.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#17488 Hozzászólás Szerző: béla »

Valaki említette lejjebb Tolissot. Na őt,vagy egy hasonló típusú középpályást nagyon adnék.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17489 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
dankodavid írta:
Megyó írta:
Nyilván, 5 kezdőjátékost is le lehetne cserélni... De igen, ahogy írtad, Pedro és Matic, akit elsősorban le kellene váltani. Moses is elég középkategóriás, Azpi nem elég jó a posztjára jelenleg. Cahillt én nem sokra tartom, ha jó napot fog ki, akkor vállalható, de amúgy középszer. A minőségi cserékről már nem is beszélek. Pl. Pedro helyére jönne valaki, rossz megoldás lenne cserének tartani. Pedro túl buta ahhoz, hogy rutin nélkül, beállva 10-20 percekre ésszel és higgadtan játszana. So, ja... Ránk férne pár jó játékos...
Pedrito nyilvánvalóan egy ostoba féreg, akinek az ideális pozíciója a Temze lenne, betontömbbel a faszlábain, de most meg kell védenem, arra tökéletes, hogy 20 percre bejöjjön egy fáradó ellenfél ellen, esetleg 1-0-nál, kontráknál a sebessége miatt nettó életveszély lehetne. Kezdő azonban ne legyen, könyörgöm, irritálóbb, mint Cerci, haszontalanabb felállt védelem ellen, mint Giaccherini, azt a posztot mindenképp minőségi játékossal kell megoldani. (mondjuk ha igazi trollok ülnek a vezetőségben, olvasnak minket és ki akarnak velem baszni, iderángatják Deulofeu-t vagy azt a másik balfaszt, Tellót)
Mondjuk Deulofeu érdekes eset. Az Evertonban botladozott, viszont a Milanban egész jól tolta, már mutatott életjeleket, hogy miért is sztárolták föl ennyire. :D Igaz, hogy Milánóban meg is kapta a bizalmat (belefért, hogy megkapja... :)), míg Liverpoolban nem igazán.
nagyon önző neki az a nagy baja.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17490 Hozzászólás Szerző: Szabi »

dankodavid írta:
Megyó írta:
Nyilván, 5 kezdőjátékost is le lehetne cserélni... De igen, ahogy írtad, Pedro és Matic, akit elsősorban le kellene váltani. Moses is elég középkategóriás, Azpi nem elég jó a posztjára jelenleg. Cahillt én nem sokra tartom, ha jó napot fog ki, akkor vállalható, de amúgy középszer. A minőségi cserékről már nem is beszélek. Pl. Pedro helyére jönne valaki, rossz megoldás lenne cserének tartani. Pedro túl buta ahhoz, hogy rutin nélkül, beállva 10-20 percekre ésszel és higgadtan játszana. So, ja... Ránk férne pár jó játékos...
Pedrito nyilvánvalóan egy ostoba féreg, akinek az ideális pozíciója a Temze lenne, betontömbbel a faszlábain, de most meg kell védenem, arra tökéletes, hogy 20 percre bejöjjön egy fáradó ellenfél ellen, esetleg 1-0-nál, kontráknál a sebessége miatt nettó életveszély lehetne. Kezdő azonban ne legyen, könyörgöm, irritálóbb, mint Cerci, haszontalanabb felállt védelem ellen, mint Giaccherini, azt a posztot mindenképp minőségi játékossal kell megoldani. (mondjuk ha igazi trollok ülnek a vezetőségben, olvasnak minket és ki akarnak velem baszni, iderángatják Deulofeu-t vagy azt a másik balfaszt, Tellót)
Mondjuk Deulofeu érdekes eset. Az Evertonban botladozott, viszont a Milanban egész jól tolta, már mutatott életjeleket, hogy miért is sztárolták föl ennyire. :D Igaz, hogy Milánóban meg is kapta a bizalmat (belefért, hogy megkapja... :)), míg Liverpoolban nem igazán.
6+8+5+4+1+1+2+1

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17491 Hozzászólás Szerző: becus07 »

dankodavid írta:
Megyó írta:
Nyilván, 5 kezdőjátékost is le lehetne cserélni... De igen, ahogy írtad, Pedro és Matic, akit elsősorban le kellene váltani. Moses is elég középkategóriás, Azpi nem elég jó a posztjára jelenleg. Cahillt én nem sokra tartom, ha jó napot fog ki, akkor vállalható, de amúgy középszer. A minőségi cserékről már nem is beszélek. Pl. Pedro helyére jönne valaki, rossz megoldás lenne cserének tartani. Pedro túl buta ahhoz, hogy rutin nélkül, beállva 10-20 percekre ésszel és higgadtan játszana. So, ja... Ránk férne pár jó játékos...
Pedrito nyilvánvalóan egy ostoba féreg, akinek az ideális pozíciója a Temze lenne, betontömbbel a faszlábain, de most meg kell védenem, arra tökéletes, hogy 20 percre bejöjjön egy fáradó ellenfél ellen, esetleg 1-0-nál, kontráknál a sebessége miatt nettó életveszély lehetne. Kezdő azonban ne legyen, könyörgöm, irritálóbb, mint Cerci, haszontalanabb felállt védelem ellen, mint Giaccherini, azt a posztot mindenképp minőségi játékossal kell megoldani. (mondjuk ha igazi trollok ülnek a vezetőségben, olvasnak minket és ki akarnak velem baszni, iderángatják Deulofeu-t vagy azt a másik balfaszt, Tellót)
Lehet szidni Pedrót, de szerintem a hebrencs játéka mellett , baromi hasznosan játszik. Nem csak előnybe, ahogy írod. Rengeteget gürizik és gyorsan is csinálja. A jobb szélt Mosessel jól leamortizálják. esze nem sok, bár adott pár szép gólpaszt is és a pattogós mozgása miatt elég sok labdát elveszt. Ennek ellenére az idén inkább felfele lógott ki mint lefelé.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17492 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megyó írta:
Nyilván, 5 kezdőjátékost is le lehetne cserélni... De igen, ahogy írtad, Pedro és Matic, akit elsősorban le kellene váltani. Moses is elég középkategóriás, Azpi nem elég jó a posztjára jelenleg. Cahillt én nem sokra tartom, ha jó napot fog ki, akkor vállalható, de amúgy középszer. A minőségi cserékről már nem is beszélek. Pl. Pedro helyére jönne valaki, rossz megoldás lenne cserének tartani. Pedro túl buta ahhoz, hogy rutin nélkül, beállva 10-20 percekre ésszel és higgadtan játszana. So, ja... Ránk férne pár jó játékos...
Pedrito nyilvánvalóan egy ostoba féreg, akinek az ideális pozíciója a Temze lenne, betontömbbel a faszlábain, de most meg kell védenem, arra tökéletes, hogy 20 percre bejöjjön egy fáradó ellenfél ellen, esetleg 1-0-nál, kontráknál a sebessége miatt nettó életveszély lehetne. Kezdő azonban ne legyen, könyörgöm, irritálóbb, mint Cerci, haszontalanabb felállt védelem ellen, mint Giaccherini, azt a posztot mindenképp minőségi játékossal kell megoldani. (mondjuk ha igazi trollok ülnek a vezetőségben, olvasnak minket és ki akarnak velem baszni, iderángatják Deulofeu-t vagy azt a másik balfaszt, Tellót)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17493 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta: A minőségi cserékről már nem is beszélek. Pl. Pedro helyére jönne valaki, rossz megoldás lenne cserének tartani. Pedro túl buta ahhoz, hogy rutin nélkül, beállva 10-20 percekre ésszel és higgadtan játszana. So, ja... Ránk férne pár jó játékos...
Katalányoknál pont ez volt a pozíciója, számtalanszor ugrott be csereként és nem egy kupadöntőt döntött el a góljával.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17494 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta:
Megyó írta:Én nem vagyok hasra esve ettől a Fifás igazoláspolitikától, amit a City csinál. Koncepció nélküli, aki elérhető és jól cseng a neve, vegyük meg hozzáállás. De tény, hogy gyengébb nem lett egyelőre a keretük...

Szerintem az, hogy nem igazoltunk eddig, az nem azt jelenti, hogy a háttérben ne lennének tárgyalások. Gondolom a vezetőség nem július közepén fog összeülni, hogy "na, 1 hónap és kezdődik a bajnokság, kire van szükségünk?".
Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.
2 csak? Melyikre posztokra gondolsz? Gondolom cm meg rw. Én azért rwb t meg lwb t is hoznék. Talán egy klasszis kh is elférne. Ki lehetne jó a 2 wb pozícióra azt nem tudom. De én sebességet szeretnék látni ott függetlenül, hogy Alonso óta tudom, hogy nem csak az számít. Alex Sandro esetleg. Antonio talán még.
Nyilván, 5 kezdőjátékost is le lehetne cserélni... De igen, ahogy írtad, Pedro és Matic, akit elsősorban le kellene váltani. Moses is elég középkategóriás, Azpi nem elég jó a posztjára jelenleg. Cahillt én nem sokra tartom, ha jó napot fog ki, akkor vállalható, de amúgy középszer. A minőségi cserékről már nem is beszélek. Pl. Pedro helyére jönne valaki, rossz megoldás lenne cserének tartani. Pedro túl buta ahhoz, hogy rutin nélkül, beállva 10-20 percekre ésszel és higgadtan játszana. So, ja... Ránk férne pár jó játékos...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6970
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17495 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megyó írta:Én nem vagyok hasra esve ettől a Fifás igazoláspolitikától, amit a City csinál. Koncepció nélküli, aki elérhető és jól cseng a neve, vegyük meg hozzáállás. De tény, hogy gyengébb nem lett egyelőre a keretük...

Szerintem az, hogy nem igazoltunk eddig, az nem azt jelenti, hogy a háttérben ne lennének tárgyalások. Gondolom a vezetőség nem július közepén fog összeülni, hogy "na, 1 hónap és kezdődik a bajnokság, kire van szükségünk?".
Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.
2 csak? Melyikre posztokra gondolsz? Gondolom cm meg rw. Én azért rwb t meg lwb t is hoznék. Talán egy klasszis kh is elférne. Ki lehetne jó a 2 wb pozícióra azt nem tudom. De én sebességet szeretnék látni ott függetlenül, hogy Alonso óta tudom, hogy nem csak az számít. Alex Sandro esetleg. Antonio talán még.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17496 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.
Az egy dolog, viszont vannak még posztok ahova lehet (kell) venni olyan játékosokat, akik potenciálisan ha nem is azonnal, de a szezon folyamán kiszoríthatják a meglévőket (lwb, rwb, lcb), és nem szabad úgy hozzáállni, hogy oda elég gyengébb játékosokat venni. Ugyanazt a minőséget kell erőltetni minden posztra, ha komolyan gondoljuk a BL-t. 4-5 játékos a minimum ezen a nyáron.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17497 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:Én nem vagyok hasra esve ettől a Fifás igazoláspolitikától, amit a City csinál. Koncepció nélküli, aki elérhető és jól cseng a neve, vegyük meg hozzáállás. De tény, hogy gyengébb nem lett egyelőre a keretük...

Szerintem az, hogy nem igazoltunk eddig, az nem azt jelenti, hogy a háttérben ne lennének tárgyalások. Gondolom a vezetőség nem július közepén fog összeülni, hogy "na, 1 hónap és kezdődik a bajnokság, kire van szükségünk?".
Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.

Hát igen, a középhátvéd-igazolásokat elég agyatlan módon csinálják. Mangala, Otamendi, Stones - kb 150 milla volt ez a három játékos, most még Van Dijk is hasonló összegért érkezhet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17498 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bernardo Silva leigazolasanak csak David Silva távozásakor lesz értelme, viszont a többi érkezőjük mind hianyposztra megy. Ráadásul mindegyik szintlepes. Remélem van Dijkot nem szerzik meg, rossz lenne ot is ott latni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17499 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én nem vagyok hasra esve ettől a Fifás igazoláspolitikától, amit a City csinál. Koncepció nélküli, aki elérhető és jól cseng a neve, vegyük meg hozzáállás. De tény, hogy gyengébb nem lett egyelőre a keretük...

Szerintem az, hogy nem igazoltunk eddig, az nem azt jelenti, hogy a háttérben ne lennének tárgyalások. Gondolom a vezetőség nem július közepén fog összeülni, hogy "na, 1 hónap és kezdődik a bajnokság, kire van szükségünk?".
Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17500 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

focimark írta:Az Atletico nem igazolhat a nyaron, szoval Costa jo esellyel marad.


A Sky szerint a Griezmann-deal is lefújva.

Közben Edersom hivatalos lett, Mendy is mindjárt beesik a City-be. Keményen tolja a City.

Tolisso baromi jó hàtékos, ő átmenet Fábregas és Bakayoko között.

Válasz küldése