Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17481 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta:
Megyó írta:Én nem vagyok hasra esve ettől a Fifás igazoláspolitikától, amit a City csinál. Koncepció nélküli, aki elérhető és jól cseng a neve, vegyük meg hozzáállás. De tény, hogy gyengébb nem lett egyelőre a keretük...

Szerintem az, hogy nem igazoltunk eddig, az nem azt jelenti, hogy a háttérben ne lennének tárgyalások. Gondolom a vezetőség nem július közepén fog összeülni, hogy "na, 1 hónap és kezdődik a bajnokság, kire van szükségünk?".
Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.
2 csak? Melyikre posztokra gondolsz? Gondolom cm meg rw. Én azért rwb t meg lwb t is hoznék. Talán egy klasszis kh is elférne. Ki lehetne jó a 2 wb pozícióra azt nem tudom. De én sebességet szeretnék látni ott függetlenül, hogy Alonso óta tudom, hogy nem csak az számít. Alex Sandro esetleg. Antonio talán még.
Nyilván, 5 kezdőjátékost is le lehetne cserélni... De igen, ahogy írtad, Pedro és Matic, akit elsősorban le kellene váltani. Moses is elég középkategóriás, Azpi nem elég jó a posztjára jelenleg. Cahillt én nem sokra tartom, ha jó napot fog ki, akkor vállalható, de amúgy középszer. A minőségi cserékről már nem is beszélek. Pl. Pedro helyére jönne valaki, rossz megoldás lenne cserének tartani. Pedro túl buta ahhoz, hogy rutin nélkül, beállva 10-20 percekre ésszel és higgadtan játszana. So, ja... Ránk férne pár jó játékos...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17482 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megyó írta:Én nem vagyok hasra esve ettől a Fifás igazoláspolitikától, amit a City csinál. Koncepció nélküli, aki elérhető és jól cseng a neve, vegyük meg hozzáállás. De tény, hogy gyengébb nem lett egyelőre a keretük...

Szerintem az, hogy nem igazoltunk eddig, az nem azt jelenti, hogy a háttérben ne lennének tárgyalások. Gondolom a vezetőség nem július közepén fog összeülni, hogy "na, 1 hónap és kezdődik a bajnokság, kire van szükségünk?".
Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.
2 csak? Melyikre posztokra gondolsz? Gondolom cm meg rw. Én azért rwb t meg lwb t is hoznék. Talán egy klasszis kh is elférne. Ki lehetne jó a 2 wb pozícióra azt nem tudom. De én sebességet szeretnék látni ott függetlenül, hogy Alonso óta tudom, hogy nem csak az számít. Alex Sandro esetleg. Antonio talán még.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17483 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.
Az egy dolog, viszont vannak még posztok ahova lehet (kell) venni olyan játékosokat, akik potenciálisan ha nem is azonnal, de a szezon folyamán kiszoríthatják a meglévőket (lwb, rwb, lcb), és nem szabad úgy hozzáállni, hogy oda elég gyengébb játékosokat venni. Ugyanazt a minőséget kell erőltetni minden posztra, ha komolyan gondoljuk a BL-t. 4-5 játékos a minimum ezen a nyáron.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17484 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:Én nem vagyok hasra esve ettől a Fifás igazoláspolitikától, amit a City csinál. Koncepció nélküli, aki elérhető és jól cseng a neve, vegyük meg hozzáállás. De tény, hogy gyengébb nem lett egyelőre a keretük...

Szerintem az, hogy nem igazoltunk eddig, az nem azt jelenti, hogy a háttérben ne lennének tárgyalások. Gondolom a vezetőség nem július közepén fog összeülni, hogy "na, 1 hónap és kezdődik a bajnokság, kire van szükségünk?".
Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.

Hát igen, a középhátvéd-igazolásokat elég agyatlan módon csinálják. Mangala, Otamendi, Stones - kb 150 milla volt ez a három játékos, most még Van Dijk is hasonló összegért érkezhet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17485 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bernardo Silva leigazolasanak csak David Silva távozásakor lesz értelme, viszont a többi érkezőjük mind hianyposztra megy. Ráadásul mindegyik szintlepes. Remélem van Dijkot nem szerzik meg, rossz lenne ot is ott latni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17486 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én nem vagyok hasra esve ettől a Fifás igazoláspolitikától, amit a City csinál. Koncepció nélküli, aki elérhető és jól cseng a neve, vegyük meg hozzáállás. De tény, hogy gyengébb nem lett egyelőre a keretük...

Szerintem az, hogy nem igazoltunk eddig, az nem azt jelenti, hogy a háttérben ne lennének tárgyalások. Gondolom a vezetőség nem július közepén fog összeülni, hogy "na, 1 hónap és kezdődik a bajnokság, kire van szükségünk?".
Ráadásul, ha Costa valóban marad, akkor azért 2 player kell csak a kezdőbe.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17487 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

focimark írta:Az Atletico nem igazolhat a nyaron, szoval Costa jo esellyel marad.


A Sky szerint a Griezmann-deal is lefújva.

Közben Edersom hivatalos lett, Mendy is mindjárt beesik a City-be. Keményen tolja a City.

Tolisso baromi jó hàtékos, ő átmenet Fábregas és Bakayoko között.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17488 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Manchester City are on the verge of signing Benjamin Mendy for €47.5m [Sky]

Manchester City will bid more than £50m for Virgil van Dijk and are prepared to offer a 5-year deal worth £180,000 a week. (Source: Times)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17489 Hozzászólás Szerző: Bubi »

becus07 írta:
Bubi írta:Na végre szóbajött Tolisso. Ő még nem kiforrott játékos, de az lesz, ez bizonyos. Olyan mint Lampard, sok gólt lő, veszélyes távolról, jól lát és remekül osztogat, emellett kiválóan védekezik, szerel és jó nagyokat tud ugrani.

Amúgy ja, Lacával csomiba jöhet.
Gondoltam megnézem a transfermarketen, de nem tudom. Behalt az az oldal?
Ja valami van az oldallal, de nézd meg a whoscoredon.

22 éves a srác, 14 gólja és 7 gólpassza van.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17490 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Az Atletico nem igazolhat a nyaron, szoval Costa jo esellyel marad.
Fasza, akkor vagy Misi lesz kipaterolva, vagy nem is veszünk csatárt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#17491 Hozzászólás Szerző: focimark »

Az Atletico nem igazolhat a nyaron, szoval Costa jo esellyel marad.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17492 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Bubi írta:Na végre szóbajött Tolisso. Ő még nem kiforrott játékos, de az lesz, ez bizonyos. Olyan mint Lampard, sok gólt lő, veszélyes távolról, jól lát és remekül osztogat, emellett kiválóan védekezik, szerel és jó nagyokat tud ugrani.

Amúgy ja, Lacával csomiba jöhet.
Gondoltam megnézem a transfermarketen, de nem tudom. Behalt az az oldal?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17493 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na végre szóbajött Tolisso. Ő még nem kiforrott játékos, de az lesz, ez bizonyos. Olyan mint Lampard, sok gólt lő, veszélyes távolról, jól lát és remekül osztogat, emellett kiválóan védekezik, szerel és jó nagyokat tud ugrani.

Amúgy ja, Lacával csomiba jöhet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17494 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:Chelsea are interested in midfielder Corentin Tolisso and will meet Lyon president Jean-Michel Aulas in London to discuss a deal [L'Equipe]
Traoret ugyis vinné a Lyon be kell vonni az üzletbe.
Nagy fogás lenne,de ha a vezetőségnek lenne esze akkot már Lacazette-t is megpróbálhatnák megszerezni.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17495 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Chelsea are interested in midfielder Corentin Tolisso and will meet Lyon president Jean-Michel Aulas in London to discuss a deal [L'Equipe]

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17496 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:
kazomester írta:Nemanja Matić wants to join Manchester United this summer and reunite with José Mourinho. (Source: MEN) 2 legyet 1 csapásra, fantasztikus lenne. 8)

CLOSE : #Bakayoko should be the first signing of Chelsea. 5 year contract for 42M€. The player is waiting for the extension of Conte. #CFC Essünk túl rajta, aztán haladjunk tovább.
Nem tudom, én eléggé félek attól, hogy mennyire lesz működőképes ez a Bakayoko-Kanté féle kp rendszer. Mármint mindkettő klasszis szerelő játékos, de ki lesz az agy a kp-n? Ki fogja adogatni a minőségi passzokat? :roll: Esetleg akkor lenne oké, ha 3-5-2-re váltanánk és Fabregast beraknák a két védekező kp elé. De bízok Conte papában, tudja ő hogy kiket és miért akar.

Szerintem egyszerűen hozzá kell szokni a gondolathoz hogy ebben a rendszerben nem a középpálya közepéről jön a kreativitás. Ők ütközőemberek, biztosítanak támadás közben, adott esetben tőlük indul a támadás, nekik ez a szerepük. Ez nem a Lampard-Ballack-Essien féle középpálya ahol univerzális játékosok játszanak.

A két wingback, a két szélső és a csatár támadás közben viszonyag szabad mozgásteret kapnak, ez öt ember, ami nem kevés. Pár éve amikor a broken team volt a divat akkor csak négy ember támadhatott szabadon, a három tkp meg a csatár. Mögöttük a két kp kőkeményen szűrt.
mikel12 írta:Meg mindig Fabregas lenne a legjobb megoldas Kante melle. Illik o a ebbe a rendszerbe.
Szerintem nagyon nem. Magas, erős ember kell Kanté mellé. Egy jól fejelő, seggszétrúgó középpályás, Bakayoko erre alkalmas lehet. Fábregas egy nagyon jó variációs lehetőség, kisebb csapatok ellen jó lehet a kezdőbe és csereként lehet vele variálni a felálláson, de a BL-ben ha szeptemberben megkapunk egy Barcát, Atletit, PSG-t vagy Lipcsét akkor nem ülnék le nyugodtan a tv elé. Az ilyen meccsekre kell az izom a kp-ra.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17497 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Meg mindig Fabregas lenne a legjobb megoldas Kante melle. Illik o a ebbe a rendszerbe.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17498 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Nemanja Matić wants to join Manchester United this summer and reunite with José Mourinho. (Source: MEN) 2 legyet 1 csapásra, fantasztikus lenne. 8)

CLOSE : #Bakayoko should be the first signing of Chelsea. 5 year contract for 42M€. The player is waiting for the extension of Conte. #CFC Essünk túl rajta, aztán haladjunk tovább.
Nem tudom, én eléggé félek attól, hogy mennyire lesz működőképes ez a Bakayoko-Kanté féle kp rendszer. Mármint mindkettő klasszis szerelő játékos, de ki lesz az agy a kp-n? Ki fogja adogatni a minőségi passzokat? :roll: Esetleg akkor lenne oké, ha 3-5-2-re váltanánk és Fabregast beraknák a két védekező kp elé. De bízok Conte papában, tudja ő hogy kiket és miért akar.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17499 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nemanja Matić wants to join Manchester United this summer and reunite with José Mourinho. (Source: MEN) 2 legyet 1 csapásra, fantasztikus lenne. 8)

CLOSE : #Bakayoko should be the first signing of Chelsea. 5 year contract for 42M€. The player is waiting for the extension of Conte. #CFC Essünk túl rajta, aztán haladjunk tovább.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17500 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:BATSHUAYI WANTS REGULAR FOOTBALL

Michy Batshuayi is open to leaving Chelsea in search of regular first-team football, reports the Evening Standard.


Batsu nyitott a távozásra, több játéklehetőség reményében.
inkább itt kapja meg a lehetőséget és ne menjen sehová.

Válasz küldése