Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17501 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:BREAKING: Fabinho is close to completing his move to Manchester United.

He'll cost €40-50m [@AlexisMerlino]
jól van akkor mindenki megveszi a valamire való játékosokat nekünk meg marad a maradék, majd Costa is augusztus végén beveri a hisztit azt lelép addigra meg nem lesz értelmes csatár a piacon.
középpályára meg Fabinho jobb lett volna mint Bakayoko szerintem, de ha a mester Bakayoko-t akarja akkor hozzuk el a francba mielőtt megveszi valaki más.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17502 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:BREAKING: Fabinho is close to completing his move to Manchester United.

He'll cost €40-50m [@AlexisMerlino]
Na az a gyerek nagyobb fogás lesz nekik mint Pogba...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17503 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta: Igen. :| Bár ugye ő nyilván nem jön számításba, mint cserekapus, mert annál jóval többre (lenne) hivatott, de a tehetséges kapusok felsorolásba természetesen beleillik, csak hát az elképesztő sérüléshullám. Nála pechesebb futballista sem sok van. :(
Consigliről mit gondolsz?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17504 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Fabinho is close to completing his move to Manchester United.

He'll cost €40-50m [@AlexisMerlino]

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17505 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:BREAKING: PSG have reached an agreement to sign Pierre-Emerick Aubameyang from Borussia Dortmund [@YahooSportFR] Minden napra -1 minőségi jelölt.
nagyon sajnálom, hogy nem nálunk köt ki,nagyon jó kis csatár és nyilatkozta is, hogy kipróbálná magát Angliában.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17506 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta:
kazomester írta:BREAKING: PSG have reached an agreement to sign Pierre-Emerick Aubameyang from Borussia Dortmund [@YahooSportFR] Minden napra -1 minőségi jelölt.
70 millio euro az ár, azt írják legtöbb helyen.
Cavani meg akk valszeg out?
Vagy kirakják megint szélre.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17507 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
kazomester írta:BREAKING: PSG have reached an agreement to sign Pierre-Emerick Aubameyang from Borussia Dortmund [@YahooSportFR] Minden napra -1 minőségi jelölt.
70 millio euro az ár, azt írják legtöbb helyen.
Cavani meg akk valszeg out?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17508 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:BREAKING: PSG have reached an agreement to sign Pierre-Emerick Aubameyang from Borussia Dortmund [@YahooSportFR] Minden napra -1 minőségi jelölt.
70 millio euro az ár, azt írják legtöbb helyen.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17509 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Az olyan kaliberű kapusok mögött 2. számúnak lenni, mint Courtois, teljes perspektívátlan. Max kupa meccseken (nem a Bl-re gondolok) veszik ki a nagy csapatok az első számú kapusukat. Hogy őszinte legyek, engem totál nem érdekel, hogy ki a 2. számú. Nyilván, ha Courtois megsérül, akkor nagy bajban lennénk, de ha Costa megsérült volna, vagy Hazard, akkor is kb ez lenne a helyzet.
So, nekem mindegy kijön erre a posztra.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17510 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
emsanya írta:Arsenal boss Arsène Wenger wants to sign AC Milan's Carlos Bacca, Leicester's Riyad Mahrez and Monaco's Thomas Lemar. (Source: Daily Mirror)

Bacca és Mahrez reális célpontok lehetnek, nem is sajnálnám tőlük egyiket sem. Lemar-t nem tudom elképzelni mi vinne rá arra hogy az Arsenal-ba menjen a bajnok és BL-elődöntős Monaco-ból. Lemar mostanában lett csak francia válogatott, jövőre gondolom ott akar lenni a VB-n. Az Arsenal nem szerepelhet a BL-ben, pedig a beválogatásnál mindenképp előnyt jelenthet ha a legmagasabb szinten, a legjobb ellenfelek ellen villog valaki. Az Arsenal nagyon komoly fizut sem tud adni és a 100+ gólos Monaco valószínűleg jobb lehetőséget jelent egy szélsőnek hogy megmutassa magát mint egy 5-6. helyért küzdő csapat. Szóval nem hiszem hogy ez összejön.

Ha már szóbajött Bego pótlása, több helyen írnak arról hogy Areola az egyik jelölt. Szerintem ő baromi jó kapus, de Szabival egyetértek abban hogy nem 22-23 éves játékost kéne a padra hozni. Areola amúgy elég sokat játszott a PSG-ben idén, nem teljesen egyértelmű hogy ki ott az nr1, ráadásul nyáron valószínűleg új edző jön, nem hiszem hogy ő idejönne ahol egyértelműen tartaléknak szánják. 28-32 év körüli kapusban kell gondolkodni akinek van pár száz meccs a kesztyűjében. Krul, Gordon, Vermeer, Ruffier, Diego Alves, ilyesmi. Az se lenne hátrány ha homegrown lenne, mivel Begovic is az volt, ne veszítsünk ezen egy plusz helyet.
Mondjuk pont Payet az ellenpéldája amit írsz Lemar esetében a beválogatásról, meg azért mégis csak a Premier Leageu-ről beszélünk, de valóban lenne számára jobb opció is, mint az Arsenal.

Areola-t én is nagyra tartom, benne is van lehetőség bőven. Egyébként valóban ez a helyzet amit írsz a PSG-s kapushelyzetről, ha jól rémlik, akkor Trapp kezdett év elején, aztán rögtön le is cserélték, mert bizonytalankodott, sokáig Areola védett. Utána viszont a Lille ellen 1-0-s vezetésnél a hajrában csinált egy ilyet (https://www.youtube.com/watch?v=QMKLRsVKX7Y" onclick="window.open(this.href);return false;), a meccset végül nyerték, de ezután ismét Trapp élvezte a bizalmát Emerynek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17511 Hozzászólás Szerző: Szabi »

dankodavid írta:
Szabi írta: Azt is el tudom képzelni, hogy valamelyik jobb Champo csapat angol kapusát elhalásszuk (pl. Bettinelli a Fulham-ből, róla már talán volt pletyka is régebben) , de akár Olaszországból is jöhet a pótlás, Conte vonalat én addig fogom emlegetni, míg nem jön onnan valaki. :D Mondjuk a SerieA nem hemzseg túl sok jó kapusban, de vannak elég ügyes feltörekvő fiatalok Donnarumma mellett is (Meret, Strakosha, Scuffet akik így hirtelen eszembe jutottak). Bár nem gondolom, hogy ide 20-22 éves kapusokat nézegetnénk, de hátha.
Most elszomorítottál egy pandamacit, hogy Mattia Perint kihagytad. Ez szándékos volt? :D
Igen. :| Bár ugye ő nyilván nem jön számításba, mint cserekapus, mert annál jóval többre (lenne) hivatott, de a tehetséges kapusok felsorolásba természetesen beleillik, csak hát az elképesztő sérüléshullám. Nála pechesebb futballista sem sok van. :(
emsanya írta:Arsenal boss Arsène Wenger wants to sign AC Milan's Carlos Bacca, Leicester's Riyad Mahrez and Monaco's Thomas Lemar. (Source: Daily Mirror)
Bacca szinte 100%, hogy lép a Milantól.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17512 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: PSG have reached an agreement to sign Pierre-Emerick Aubameyang from Borussia Dortmund [@YahooSportFR] Minden napra -1 minőségi jelölt.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17513 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Arsenal boss Arsène Wenger wants to sign AC Milan's Carlos Bacca, Leicester's Riyad Mahrez and Monaco's Thomas Lemar. (Source: Daily Mirror)

Bacca és Mahrez reális célpontok lehetnek, nem is sajnálnám tőlük egyiket sem. Lemar-t nem tudom elképzelni mi vinne rá arra hogy az Arsenal-ba menjen a bajnok és BL-elődöntős Monaco-ból. Lemar mostanában lett csak francia válogatott, jövőre gondolom ott akar lenni a VB-n. Az Arsenal nem szerepelhet a BL-ben, pedig a beválogatásnál mindenképp előnyt jelenthet ha a legmagasabb szinten, a legjobb ellenfelek ellen villog valaki. Az Arsenal nagyon komoly fizut sem tud adni és a 100+ gólos Monaco valószínűleg jobb lehetőséget jelent egy szélsőnek hogy megmutassa magát mint egy 5-6. helyért küzdő csapat. Szóval nem hiszem hogy ez összejön.

Ha már szóbajött Bego pótlása, több helyen írnak arról hogy Areola az egyik jelölt. Szerintem ő baromi jó kapus, de Szabival egyetértek abban hogy nem 22-23 éves játékost kéne a padra hozni. Areola amúgy elég sokat játszott a PSG-ben idén, nem teljesen egyértelmű hogy ki ott az nr1, ráadásul nyáron valószínűleg új edző jön, nem hiszem hogy ő idejönne ahol egyértelműen tartaléknak szánják. 28-32 év körüli kapusban kell gondolkodni akinek van pár száz meccs a kesztyűjében. Krul, Gordon, Vermeer, Ruffier, Diego Alves, ilyesmi. Az se lenne hátrány ha homegrown lenne, mivel Begovic is az volt, ne veszítsünk ezen egy plusz helyet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17514 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Arsenal boss Arsène Wenger wants to sign AC Milan's Carlos Bacca, Leicester's Riyad Mahrez and Monaco's Thomas Lemar. (Source: Daily Mirror)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17515 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:
adrian1989 írta:
kazomester írta:BREAKING: @ChelseaFC accept £10m bid from @afcbournemouth for goalkeeper Asmir Begovic #SSNHQ Megyünk lefelé :D
kíváncsi leszek kivel pótolják.Szerintem Forster vagy Butland megfelelne és mind a ketten angolok.
:lol: Ja, csak ez nem a fifa. Szerinted a jelenlegi talán két legjobb angol kapus közül az egyik majd eljön Courtois mögé padozni, és mi ezért még fizetünk majd 20-25 millió fontot is? :D

Azt is el tudom képzelni, hogy valamelyik jobb Champo csapat angol kapusát elhalásszuk (pl. Bettinelli a Fulham-ből, róla már talán volt pletyka is régebben) , de akár Olaszországból is jöhet a pótlás, Conte vonalat én addig fogom emlegetni, míg nem jön onnan valaki. :D Mondjuk a SerieA nem hemzseg túl sok jó kapusban, de vannak elég ügyes feltörekvő fiatalok Donnarumma mellett is (Meret, Strakosha, Scuffet akik így hirtelen eszembe jutottak). Bár nem gondolom, hogy ide 20-22 éves kapusokat nézegetnénk, de hátha.
Most elszomorítottál egy pandamacit, hogy Mattia Perint kihagytad. Ez szándékos volt? :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17516 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
adrian1989 írta:
kazomester írta:BREAKING: @ChelseaFC accept £10m bid from @afcbournemouth for goalkeeper Asmir Begovic #SSNHQ Megyünk lefelé :D
kíváncsi leszek kivel pótolják.Szerintem Forster vagy Butland megfelelne és mind a ketten angolok.
:lol: Ja, csak ez nem a fifa. Szerinted a jelenlegi talán két legjobb angol kapus közül az egyik majd eljön Courtois mögé padozni, és mi ezért még fizetünk majd 20-25 millió fontot is? :D

Azt is el tudom képzelni, hogy valamelyik jobb Champo csapat angol kapusát elhalásszuk (pl. Bettinelli a Fulham-ből, róla már talán volt pletyka is régebben) , de akár Olaszországból is jöhet a pótlás, Conte vonalat én addig fogom emlegetni, míg nem jön onnan valaki. :D Mondjuk a SerieA nem hemzseg túl sok jó kapusban, de vannak elég ügyes feltörekvő fiatalok Donnarumma mellett is (Meret, Strakosha, Scuffet akik így hirtelen eszembe jutottak). Bár nem gondolom, hogy ide 20-22 éves kapusokat nézegetnénk, de hátha.
Tisztában vagyok vele,hogy ez nem Fifa!
De Forster hiába elsőszámú kapus ha egy olyan csapatban van emelyik nem fog nyerni semmit,szerintem aki jön az simán megfogja kapni a liga és fa kupa meccseket.
Butland azért lenne jó választás mert fiatal és ha Courtois-ra rájön a mehetnék akkor nem kellene fejvesztve kapus után kutatatni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17517 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
Szabi írta:
adrian1989 írta:kíváncsi leszek kivel pótolják.Szerintem Forster vagy Butland megfelelne és mind a ketten angolok.
:lol: Ja, csak ez nem a fifa. Szerinted a jelenlegi talán két legjobb angol kapus közül az egyik majd eljön Courtois mögé padozni, és mi ezért még fizetünk majd 20-25 millió fontot is? :D

Azt is el tudom képzelni, hogy valamelyik jobb Champo csapat angol kapusát elhalásszuk (pl. Bettinelli a Fulham-ből, róla már talán volt pletyka is régebben) , de akár Olaszországból is jöhet a pótlás, Conte vonalat én addig fogom emlegetni, míg nem jön onnan valaki. :D Mondjuk a SerieA nem hemzseg túl sok jó kapusban, de vannak elég ügyes feltörekvő fiatalok Donnarumma mellett is (Meret, Strakosha, Scuffet akik így hirtelen eszembe jutottak). Bár nem gondolom, hogy ide 20-22 éves kapusokat nézegetnénk, de hátha.
Szerintem meg nem jön ki senki Bego helyett. Annyi változás lesz, h Eduardo lesz a másodszámú és valami ifista pedig a harmadik, kész.
Hát én ezt azért neccesnek gondolnám. Eduardo rutinos és számos csatát megélt, de tényleg inkább csak vésztartaléknak van itt szerintem. 35 éves lesz, egy éve nem védett tétmeccsen, előtte két évet húzott le Horvátországban a Dinamo-ban, ahol mondjuk a Rijeka-n és a Hajduk-on kívül a többi csapat a kapuja felé se nézett, kiegészítésként meg idényenként lehozott 6-6 BL-csoportmeccset, ahol meg átlagosan kb. 20 percenként kezdhetett közepet a csapata. Én azért nem szeretném látni, hogy egy BL-negyeddöntőn neki kell beugrania egy Barca ellen, ha Tibó megsérül.

Mondjuk nehéz megítélni, mert augusztus vége fele érkezett, magyarul még csak felkészülési meccseken sem láthattuk, hogy mire képes. De én meglepődnék, ha ő lenne a second choice.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17518 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:
adrian1989 írta:kíváncsi leszek kivel pótolják.Szerintem Forster vagy Butland megfelelne és mind a ketten angolok.
:lol: Ja, csak ez nem a fifa. Szerinted a jelenlegi talán két legjobb angol kapus közül az egyik majd eljön Courtois mögé padozni, és mi ezért még fizetünk majd 20-25 millió fontot is? :D

Azt is el tudom képzelni, hogy valamelyik jobb Champo csapat angol kapusát elhalásszuk (pl. Bettinelli a Fulham-ből, róla már talán volt pletyka is régebben) , de akár Olaszországból is jöhet a pótlás, Conte vonalat én addig fogom emlegetni, míg nem jön onnan valaki. :D Mondjuk a SerieA nem hemzseg túl sok jó kapusban, de vannak elég ügyes feltörekvő fiatalok Donnarumma mellett is (Meret, Strakosha, Scuffet akik így hirtelen eszembe jutottak). Bár nem gondolom, hogy ide 20-22 éves kapusokat nézegetnénk, de hátha.
Szerintem meg nem jön ki senki Bego helyett. Annyi változás lesz, h Eduardo lesz a másodszámú és valami ifista pedig a harmadik, kész.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17519 Hozzászólás Szerző: Szabi »

adrian1989 írta:
kazomester írta:BREAKING: @ChelseaFC accept £10m bid from @afcbournemouth for goalkeeper Asmir Begovic #SSNHQ Megyünk lefelé :D
kíváncsi leszek kivel pótolják.Szerintem Forster vagy Butland megfelelne és mind a ketten angolok.
:lol: Ja, csak ez nem a fifa. Szerinted a jelenlegi talán két legjobb angol kapus közül az egyik majd eljön Courtois mögé padozni, és mi ezért még fizetünk majd 20-25 millió fontot is? :D

Azt is el tudom képzelni, hogy valamelyik jobb Champo csapat angol kapusát elhalásszuk (pl. Bettinelli a Fulham-ből, róla már talán volt pletyka is régebben) , de akár Olaszországból is jöhet a pótlás, Conte vonalat én addig fogom emlegetni, míg nem jön onnan valaki. :D Mondjuk a SerieA nem hemzseg túl sok jó kapusban, de vannak elég ügyes feltörekvő fiatalok Donnarumma mellett is (Meret, Strakosha, Scuffet akik így hirtelen eszembe jutottak). Bár nem gondolom, hogy ide 20-22 éves kapusokat nézegetnénk, de hátha.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17520 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta:
kazomester írta:AC Milan are set to offer Real Madrid €50m plus €5m in bonuses for striker Álvaro Morata. (Source: @mohamedbouhafsi)

Közben már Mendy-ről is olvasni, hogy a City-be tart, alakul a lista mit ne mondjak. Emenalo-ék még vmi eldugott szigeten, kurvák seggéről szívják a kokaint, miközben a piac egyre inkább fellendül.
tényleg kabaré ez a csűrhe, nemhiába akarta mourinho is elintézni hogy kibasszák. az még ok hogy nem volt mozgás a piacon, de a szerződéshosszabbításokkal is el vannak maradva. hazard, courtois, conte ezekkel már rég meg kellett volna egyezni. gyanítom nálunk erre fog elmenni az átigazolási szezon negyede... :x

Túl van tolva ez az Emenalo-busting szerintem.

Mindenki szívja a fogát évek óta, aztán a nyarat is tök jól lehoztuk. 10. helyezettként elhoztuk a bajnok legjobb játékosát(szerintem ez két éves távlatban kijelenthető), tökéletesen be is vált. Luiz szintén nagyon jó igazolás volt, Alonso szintén. Ez 3 név, 3 húzóember akik bajnokságot nyertek nekünk, 100 millió alatt. Plusz még jött Michy, aki azért lőtt jó pár gólt és a végére belelendült, plusz Eduardo biztonsági tartaléknak. A középhátvéd kérdés sokáig húzódott, de ez azért Conte hibája is, nem voltak reális célpontok akiket kinézett. A kis kedvencét, Koulibaly-t a józan ész határáig próbáltuk elhozni, de szerintem senki nem sajnálja hogy 60 milliókat nem adtunk érte. Romagnoli-nál kijelentette a Milan hogy nem eladó semmiképp, Bonucci érkezése meg egy percig sem volt realitás. Ez a három játékos mind Conte kívánsága volt, az ő kedvét kereste a board amikor időt szántunk erre.

Most sem kell kapkodni.. Van egy nagyon erős alapcsapatunk, plusz a felkészülés első napjaitól megnézhetünk pár játékost akik erősítést jelenthetnek(Abraham, Christensen, Baker, Musonda). Július végén, augusztus elején ráérünk új játékosok után nézni. Persze van ahova mindenképp kell ember(jobb oldali WB például), de ott sincs ok a kapkodásra. Eléggé rendben van a mostani csapat, nincs okunk attól tartani hogy óriási gondok lennének az első 2-3 fordulóban azért mert nem jött addig plusz középhátvéd a mostaniak mellé.

Szóval nyugi!

Válasz küldése