Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17521 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: @ChelseaFC accept £10m bid from @afcbournemouth for goalkeeper Asmir Begovic #SSNHQ Megyünk lefelé :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17522 Hozzászólás Szerző: Szabi »

almos írta:
Szabi írta:Ha már Lazio, nem tudom ki követi közületek, de ha nem jön össze Nainggolan, én fontolóra venném Milinkovic-Savic megszerzését. Csak három centivel alacsonyabb, mint Matic, de ezerszer jobb. Amellett hogy jól védekezik, honfitársával ellentétben felugrik fejelni, támadásokba is abszolút bevonható, és néha egészen parádés labdákat tud kiosztani (külsővel is).
Őt adnám én is! Bár szerintem kell neki még 2-3 jó szezon, mint anno Maticsnak és egy nagyon jó védekező középpályás lehet belőle.
Inkább box-to-box, mint védekező kp. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#17523 Hozzászólás Szerző: almos »

Szabi írta:Ha már Lazio, nem tudom ki követi közületek, de ha nem jön össze Nainggolan, én fontolóra venném Milinkovic-Savic megszerzését. Csak három centivel alacsonyabb, mint Matic, de ezerszer jobb. Amellett hogy jól védekezik, honfitársával ellentétben felugrik fejelni, támadásokba is abszolút bevonható, és néha egészen parádés labdákat tud kiosztani (külsővel is).
Őt adnám én is! Bár szerintem kell neki még 2-3 jó szezon, mint anno Maticsnak és egy nagyon jó védekező középpályás lehet belőle.
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17524 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
kazomester írta:Bournemouth are close to finalising the £15million transfer of Asmir Begovic from #Chelsea. [Mail] Kíváncsi vagyok ki jön helyette, és, hogy ki tudunk-e ebből is jönni pluszba.
Felipe Anderson, who has interest from #Chelsea and Manchester United, has handed in a transfer request at Lazio. [Calciomercato]
15 millió font? Az igen, 8-ért vettük. Fura hogy egy Bournemouth ennyiért vesz kapust, főleg egy olyat aki 3 évig padozott.
Csak kettő az három, '15 nyarán vettük Cech helyére Begovic-ot. :) Egyébként tényleg furcsa, azt mondom ha beugróként olyan teljesítményt nyújtott volna, akkor csak-csak megérteném ezt az összeget, de nem hagyott mély nyomot egyikünkben sem szerintem. Remélem ennyiért valóban elengedjük, az nem titok, hogy a bosnyák is távozni szeretne, jó képességű cserekapust meg könnyen tudunk találni akár harmadannyiért is.
Николаевич írta:Felipe Andersont én nem venném meg. Ha jó formában van szenzációs dolgokra képest, de elég komolyan ingadozik a játéka. Keita Balde-ban sokkal többet látok, de ő úgy tűnik meg a Juvéba.
Egyet kell értenem, bár szerintem Inzaghi sokszor nem is a megfelelő poszton játszatja Anderson-t (3-5-2-ben a jobbszélen vagy a két támadó egyikeként - szerintem egyik poszt sem a sajátja, engem akkor győzött meg igazán még anno mikor 4-3-3-ban a bal szélről tolta), de ettől függetlenül nagyon ingadozó valóban, hiába tud zseniális dolgokat.

Keita baromi jó, kár hogy még csak pletyka szintjén sem merült fel, használható lenne 3-4-3-ban vagy 3-5-2-ben is, rettentő gyors, kiválóan cselez és az utóbbi időben eléggé gólerős is. Az egyetlen bajom vele, hogy mocskosul önző és nagyképű, illetve a játékintelligenciája sem a legnagyobb. Van nála jobb opció ez egyértelmű, amúgy én nagyon bírom, de sajnos sanszosan Juve játékos lesz belőle.

Ha már Lazio, nem tudom ki követi közületek, de ha nem jön össze Nainggolan, én fontolóra venném Milinkovic-Savic megszerzését. Csak három centivel alacsonyabb, mint Matic, de ezerszer jobb. Amellett hogy jól védekezik, honfitársával ellentétben felugrik fejelni, támadásokba is abszolút bevonható, és néha egészen parádés labdákat tud kiosztani (külsővel is).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17525 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Bournemouth are close to finalising the £15million transfer of Asmir Begovic from #Chelsea. [Mail] Kíváncsi vagyok ki jön helyette, és, hogy ki tudunk-e ebből is jönni pluszba.

Felipe Anderson, who has interest from #Chelsea and Manchester United, has handed in a transfer request at Lazio. [Calciomercato]

15 millió font? Az igen, 8-ért vettük. Fura hogy egy Bournemouth ennyiért vesz kapust, főleg egy olyat aki 3 évig padozott.

Felipe Andersont én nem venném meg. Ha jó formában van szenzációs dolgokra képest, de elég komolyan ingadozik a játéka. Keita Balde-ban sokkal többet látok, de ő úgy tűnik meg a Juvéba.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17526 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bournemouth are close to finalising the £15million transfer of Asmir Begovic from #Chelsea. [Mail] Kíváncsi vagyok ki jön helyette, és, hogy ki tudunk-e ebből is jönni pluszba.

Felipe Anderson, who has interest from #Chelsea and Manchester United, has handed in a transfer request at Lazio. [Calciomercato]

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17527 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea enquire about Bayern Munich star Jerome Boateng as Antonio Conte searches for Virgil van Dijk alternatives. #CFC #FCBayern (Mail)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17528 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

kazomester írta:According to Miguel Delaney in The Independent, is that Atlético are only willing to pay £20m. Ennyiért még egy kurvä anyátokat levelet se küldenék nekik.
Ennyiért megkapják a cipőfűzőjét se!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17529 Hozzászólás Szerző: kazomester »

According to Miguel Delaney in The Independent, is that Atlético are only willing to pay £20m. Ennyiért még egy kurvä anyátokat levelet se küldenék nekik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17530 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hazard ha jól emlékszem 20 góllal és 20 gólpasszal zárta az uccsó lille s szezonját. Ez egy 19 éves szélsőtől legalább olyan garancia mint anno Neymar játéka volt a Barca számára.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17531 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Perisic meg Rüdiger féle pletykák időről időre visszatérnek, remélem egyik középkategóriás túlárazott bohócot sem vesszük meg. Annyira ostobák, hogy még a tekintetükre is kiül.
emsanya írta:Perisic, amennyit én láttam, leginkább baloldalon játszott. Hazard mögé vagy helyette érkezne? Vagy jobboldal?
Ő egyértelműen bal oldali játékos, de azt remélem viccnek szántad még kérdés szintjén is, hogy Hazard helyére. Akkora a minőségbeli különbség, hogyha ez megtörténne, jövőre nyugodt szívvel benevezhetnénk a hatodik helyre. Ráadásul egy ideggyenge, hisztis pöcsfej is amellett, hogy buta. A legfájóbb az, amennyit kérnek a horvátért, épelméjű csapat 15-nél (jó, legyen 20...) nem ad többet érte, az Inter meg 40 millió euró körüli összeget vár el egy 28 éves játékosért. Az idei szezonban 11 góllal zárt, ebből 8-at a tabella második feléhez tartozó Cagliari, Udinese, Bologna vagy Chievo szintű csapatok ellen lőtt. A 11 gólpasszal ez már nem mutat rosszul, de én valahogy nem esek hanyatt tőle.
dankodavid írta: Ugyanazt tudja, mint Grosicki, csak sokkal több pénzért.
Ott a pont. :)
nemtudom írta: hazard meg csak egy tehetség volt még a lilleből(kb. olyan mintha most bernardeschit hoznánk el).
Azért Hazard jóval komolyabb név volt, mint Bernardeschi... Duplázott egy olyan csapat vezéreként, amelyik előtte legutóbb majd' 60 éve volt bajnok. Nem volt sztár, de több volt, mint tehetség. És csakis a BL-győzelmünk miatt igazolt hozzánk anno, bárhol tárt karokkal várták volna.
Bernardeschi idei szezonja kukába való, alig volt értelmes megmozdulása. Ha már párhuzamba akarjuk állítani, ne egy ilyen játékossal tegyük meg, aki becsődölt idén.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17532 Hozzászólás Szerző: kazomester »

becus07 írta:
kazomester írta:
becus07 írta:Magyarázd már el , hogy miért nem reális?. Milyen bennfentes információval bírsz? Mit jelent az utóbbi években?. Hazard, Costa, Fab az már nem az utóbbi évek?
Ott van leírva, nem fogom megismételni magam. Hazard 5 éve jött és nálunk lett sztár, Fabre és Costa pedig 3 éve, de jó, őket kettejüket közel tehetjük az általam felsoroltakhoz. Ezzel el is lőttük az összes felsorolható embert az elmúlt kb. 7 év
ből.
De elég is volna két ilyen nem?
Ha jön melléjük még pár kiegészítő ember akkor igen. 2 új ember önmagában (legyen bármekkora név) nem lesz elég jövőre.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17533 Hozzászólás Szerző: becus07 »

kazomester írta:
becus07 írta:Magyarázd már el , hogy miért nem reális?. Milyen bennfentes információval bírsz? Mit jelent az utóbbi években?. Hazard, Costa, Fab az már nem az utóbbi évek?
Ott van leírva, nem fogom megismételni magam. Hazard 5 éve jött és nálunk lett sztár, Fabre és Costa pedig 3 éve, de jó, őket kettejüket közel tehetjük az általam felsoroltakhoz. Ezzel el is lőttük az összes felsorolható embert az elmúlt kb. 7 év
ből.
De elég is volna két ilyen nem?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17534 Hozzászólás Szerző: kazomester »

becus07 írta:Magyarázd már el , hogy miért nem reális?. Milyen bennfentes információval bírsz? Mit jelent az utóbbi években?. Hazard, Costa, Fab az már nem az utóbbi évek?
Ott van leírva, nem fogom megismételni magam. Hazard 5 éve jött és nálunk lett sztár, Fabre és Costa pedig 3 éve, de jó, őket kettejüket közel tehetjük az általam felsoroltakhoz. Ezzel el is lőttük az összes felsorolható embert az elmúlt kb. 7 évből.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17535 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

becus07 írta:
kazomester írta:
Megyó írta:
Miért mondod ezt? Szerintem 1 nagy név simán benne van a pakliban. Az, hogy Matic kedvezményezett volt, ok mihez képest? Conte szemében van 2 védekező középpályásunk, azt a kettőt játszatta. Lehet simán megválna Matictól, ha lenne jobb.
Azért mondom, mert nem tartom reálisnak. Egyrészt nem is jellemző ránk az utóbbi években, másrészt kevésnek érzem Emenalo-ékat erre. Pl. Griezmann kivásárlási ára 86M ha jól tudom. Nem fogjuk letenni érte. Sanchez simán mozdítható lenne, de a 5senal a büdös életben nem adja el nekünk, erre mérget vehetünk. Aubameyang? Előbb viszi el a Bayern, úgyis ők az anyaegyesületük.... Morata és Lukaku nálam nem tartozik ebbe a kategóriába, és simán lehet, hogy ők is máshova mennek. Ezek csak olyan példák, akik mostanában felreppentek és tudvaleő, hogy klubváltás előtt állnak. Simán lehet, hogy nem is akarjuk őket, de vannak még más mozdítható emberek ebben a kategóriában? Nekem most 1 sem ugrik be. Tudom, még csak most kezdődik a szezon stb stb, én csak próbálnám lehűteni a kedélyeket, hogy minél kisebb legyen a csalódás, amit át fogunk élni. Ja ezt a Matic részt nem nagyon értem hogy jött ide :D
Magyarázd már el , hogy miért nem reális?. Milyen bennfentes információval bírsz? Mit jelent az utóbbi években?. Hazard, Costa, Fab az már nem az utóbbi évek?
nem volt egyik sem az a kimondottan nagy átigazolás amiért megdolgozott volna a vezetőség. fabregast el akarta adni a barca, az atleticóval akkoriban volt egy jó kapcsolatunk biztos benne volt courtois 3 éve amiért meg tudtuk venni, hazard meg csak egy tehetség volt még a lilleből(kb. olyan mintha most bernardeschit hoznánk el).
most viszont olyanokra fáj a fogunk akit nem igazán engedne el hozzánk a klubja vagy a játékos sem akarja elhagyni a csapatát nainggolan, sanchez, bale....

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17536 Hozzászólás Szerző: becus07 »

kazomester írta:
Megyó írta:
kazomester írta:Mondjuk sztárigazolásokra ne számítsunk, úgyhogy jobb, ha felkészülünk az ehhez hasonlókra.
Miért mondod ezt? Szerintem 1 nagy név simán benne van a pakliban. Az, hogy Matic kedvezményezett volt, ok mihez képest? Conte szemében van 2 védekező középpályásunk, azt a kettőt játszatta. Lehet simán megválna Matictól, ha lenne jobb.
Azért mondom, mert nem tartom reálisnak. Egyrészt nem is jellemző ránk az utóbbi években, másrészt kevésnek érzem Emenalo-ékat erre. Pl. Griezmann kivásárlási ára 86M ha jól tudom. Nem fogjuk letenni érte. Sanchez simán mozdítható lenne, de a 5senal a büdös életben nem adja el nekünk, erre mérget vehetünk. Aubameyang? Előbb viszi el a Bayern, úgyis ők az anyaegyesületük.... Morata és Lukaku nálam nem tartozik ebbe a kategóriába, és simán lehet, hogy ők is máshova mennek. Ezek csak olyan példák, akik mostanában felreppentek és tudvaleő, hogy klubváltás előtt állnak. Simán lehet, hogy nem is akarjuk őket, de vannak még más mozdítható emberek ebben a kategóriában? Nekem most 1 sem ugrik be. Tudom, még csak most kezdődik a szezon stb stb, én csak próbálnám lehűteni a kedélyeket, hogy minél kisebb legyen a csalódás, amit át fogunk élni. Ja ezt a Matic részt nem nagyon értem hogy jött ide :D
Magyarázd már el , hogy miért nem reális?. Milyen bennfentes információval bírsz? Mit jelent az utóbbi években?. Hazard, Costa, Fab az már nem az utóbbi évek?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17537 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Atletico Madrid are interested in re-signing Diego Costa from Chelsea this summer, according to The Independent.

Tegnapi mondokaja utan nem kellett tobb az Atleticonak vagy az ujsagiroknak.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17538 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pedig 2-3 nagy név nagyon ránk férne, anélkül nem sokra jutunk a BL ben de a bajnokság se lesz egyszerű meg semmi.
Bonucci-Nainngolang-Sanchez kaliberek kellenek. Ez a 3 álom lenne. Esetleg mandzukic, James a real ból. De ezel alá nem szabad adni
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17539 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
Megyó írta:
kazomester írta:Mondjuk sztárigazolásokra ne számítsunk, úgyhogy jobb, ha felkészülünk az ehhez hasonlókra.
Miért mondod ezt? Szerintem 1 nagy név simán benne van a pakliban. Az, hogy Matic kedvezményezett volt, ok mihez képest? Conte szemében van 2 védekező középpályásunk, azt a kettőt játszatta. Lehet simán megválna Matictól, ha lenne jobb.
Azért mondom, mert nem tartom reálisnak. Egyrészt nem is jellemző ránk az utóbbi években, másrészt kevésnek érzem Emenalo-ékat erre. Pl. Griezmann kivásárlási ára 86M ha jól tudom. Nem fogjuk letenni érte. Sanchez simán mozdítható lenne, de a 5senal a büdös életben nem adja el nekünk, erre mérget vehetünk. Aubameyang? Előbb viszi el a Bayern, úgyis ők az anyaegyesületük.... Morata és Lukaku nálam nem tartozik ebbe a kategóriába, és simán lehet, hogy ők is máshova mennek. Ezek csak olyan példák, akik mostanában felreppentek és tudvaleő, hogy klubváltás előtt állnak. Simán lehet, hogy nem is akarjuk őket, de vannak még más mozdítható emberek ebben a kategóriában? Nekem most 1 sem ugrik be. Tudom, még csak most kezdődik a szezon stb stb, én csak próbálnám lehűteni a kedélyeket, hogy minél kisebb legyen a csalódás, amit át fogunk élni. Ja ezt a Matic részt nem nagyon értem hogy jött ide :D
Úgy értettem, hogy az igény simán meg lehet Conteban a sztár játékosok leigazolására. Pedro, Matic lehet, hogy az aktuálisan legjobb opciók, de nem biztos, hogy velük képzeli el a következő szezont. De ez igaz lehet Azpira is. Nem a legjobb arra a posztra. No mindegy, kiderül majd. Azt én sem érzem, hogy megvesszük Griezmannt, de a többi név simán szóba jöhet. Na meg az se tuti, hogy szükséges 10/10 játékost venni. Nem random tehetséges fiatalokra gondolok, hanem alul értékelt, egyébként pedig remek játékosokra, akik megfelelő rendszerben és társakkal sztárok lehetnének. Meglássuk, most kezdődik a nyár, ahogy te is írtad :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17540 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:
kazomester írta:Mondjuk sztárigazolásokra ne számítsunk, úgyhogy jobb, ha felkészülünk az ehhez hasonlókra.
Miért mondod ezt? Szerintem 1 nagy név simán benne van a pakliban. Az, hogy Matic kedvezményezett volt, ok mihez képest? Conte szemében van 2 védekező középpályásunk, azt a kettőt játszatta. Lehet simán megválna Matictól, ha lenne jobb.
Azért mondom, mert nem tartom reálisnak. Egyrészt nem is jellemző ránk az utóbbi években, másrészt kevésnek érzem Emenalo-ékat erre. Pl. Griezmann kivásárlási ára 86M ha jól tudom. Nem fogjuk letenni érte. Sanchez simán mozdítható lenne, de a 5senal a büdös életben nem adja el nekünk, erre mérget vehetünk. Aubameyang? Előbb viszi el a Bayern, úgyis ők az anyaegyesületük.... Morata és Lukaku nálam nem tartozik ebbe a kategóriába, és simán lehet, hogy ők is máshova mennek. Ezek csak olyan példák, akik mostanában felreppentek és tudvaleő, hogy klubváltás előtt állnak. Simán lehet, hogy nem is akarjuk őket, de vannak még más mozdítható emberek ebben a kategóriában? Nekem most 1 sem ugrik be. Tudom, még csak most kezdődik a szezon stb stb, én csak próbálnám lehűteni a kedélyeket, hogy minél kisebb legyen a csalódás, amit át fogunk élni. Ja ezt a Matic részt nem nagyon értem hogy jött ide :D

Válasz küldése