Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17541 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:Mondjuk sztárigazolásokra ne számítsunk, úgyhogy jobb, ha felkészülünk az ehhez hasonlókra.
Miért mondod ezt? Szerintem 1 nagy név simán benne van a pakliban. Az, hogy Matic kedvezményezett volt, ok mihez képest? Conte szemében van 2 védekező középpályásunk, azt a kettőt játszatta. Lehet simán megválna Matictól, ha lenne jobb.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17542 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Kép

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17543 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csak perisicet ne... Középszerű, hétköznapi. Cserének itt van Willian és Pedro, mindkettő sokkal jobb mint Perisic. Kezdőbe kell igazolni ha támadót akarunk, szárnyhátvédek jöhetnek padra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17544 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Perisic, amennyit én láttam, leginkább baloldalon játszott. Hazard mögé vagy helyette érkezne? Vagy jobboldal?

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák

#17545 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

30 éves Bonuccit már nem kéne idehozni...

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17546 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Antonio Conte has asked #Chelsea board to sign Leonardo Bonucci for any price. [Metro]

Chelsea begins negotiating Diego Costa's contract renewal; 3 year contract worth €15m/year. [DiMarzio]

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17547 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:
kecske01 írta:
Zsolti írta:Chelsea are interested in signing Ivan Perisic from Inter Milan, Sky in Italy are reporting today.
Annyira nem követtem az Intert valaki látta játszani?
Azt tudom, hogy gyors. Meg, hogy el fog igazolni tutira az Interből nyáron.
Nálunk hol fog játszani az jó kérdés. De én egyik igazolásunkra se fogom húzni a számat, mert ha Contenak kell akkor hagyj jöjjön. Lásd: M.Alonso
Futni tud, Lőni tud. nem rossz a gyerek, mondjuk én nem venném meg. de Conte tudja
szerintem csak futni tud olyan mint Pedro nem hiszem, hogy pont rá lenne szükség, nála sokkal kreatívabb játékosokra van szükség.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17548 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

GereZsolt írta:
kazomester írta:
GereZsolt írta: Teljesen jó. Hozni kell mellé egy másik csatár formahanyatlás esetére, de nem is tudom, hogy gondolják akik Lukakukat pártolnak, hogy pótolni tudja Costát. Jó, aláírom, Costa egy ritka nagy tahó, de a belga se mentalitásban se játéktudásban nem veszi fel vele a versenyt, valamint a stílusa se olyan mint a medvedisznóembernek.

Morata legalább egy labdaügyes, kreatív játékosnak néz ki.

Egyébként már Drogba nincs itt, bőven elférne két csatár a csapatban, mint ahogy minden más topcsapatban van 2 épkézláb támadó kb. Michy meg vagy maradjon kupázni vagy menjen el kölcsönbe.
Mi a garancia rá, hogy az a másik csatár játszani is fog? Csak mert idén egy 4-5 hónapos formahanyatlásban van Costa, és egyetlen egyszer sem kezdett helyette az a bizonyos másik, amíg tartott a bajnoki verseny. Mi a biztosíték arra, hogy jövőre nem ismétlődik meg ugyanaz, mint idén januárban? Épp most nyilatkozta, hogy az Atletico kedvéért elhúzna, vagyis nem tud 100%ban a Chelsea-re koncentrálni. Én pártolom Morata-t, pártolok bárkit, aki megdöglene a mezért és itt akar játszani és tudom, hogy Costa is ez a típus, de idén eltörött vmi nála. Misi is bizonyította, hogy küzd, hajt, ha megkapja a lehetőséget él is vele, és láttuk mennyire szeret(ne) itt lenni. Félretéve azt a tényt, hogy Costa egy előember és bármikor benne van, hogy felforr az agya és hülyeséget csinál (ami nálam óriási fekete pont), nem tudok bízni benne, hogy nem következik be nála megint egy rövidzárlat. Ezek miatt akarom, hogy menjen, nem azért meg rühellem vagy ilyesmi. Matity-ot sem utálom, szimplán a lehető legtávolabb akarom látni a csapatomtól annyira szerencsétlen és káros a csapatunkra szegény.
Mert az emlegetett nevek kicsit nagyobb kaliberek Michynél. Nem fog 60 meccset végigjátszani Costa úgy sem. A Michy ügy mögé nem látunk innen, okoskodni tudunk csak, nem hinném hogy ok nélkül nem játszott, én sem értem, szerintem senki sem aki nem közvetlenül érintett a klub környékén. Amikor játszott nem játszott rosszul, nem tudom.


Az egyetlen baj, hogy hiába írják az angol sportlapok, a fejemet teszem rá, hogy lófasz se lesz a költekezésből. Pedig ezek nagyon fontos lyukak a csapatban, csak sajnos érdemi játékosokból ez alsó hangon 200 milla lenne (még optimista voltam). Ha szükséges én az egész loan armyt felszámolnám a picsába, Abraham-en kívül én olyan egetverő potenciált egyikben sem látok.

valami batshuayival biztos volt.. conte meg akart cserét costanak, llorente nemrég lenyilatkozta hogy hívta a chelsea. szóval attól nem kell tartani hogy jövőre diego 60 meccset lejátszik szar formában.
és szvsz legalkalmasabb gomez vagy dzeko lehetne, akik rendkívül tapasztaltak és még élesek drogbaval vagy falcaoval ellentétben. és viszonylag filléres igazolás mind2.

ettől tartok én is, az utóbbi éveket tapasztalva. igazán nagy nevet utcalány nehéz lesz hozni, akire rá lehet mondani hogy biztos erősítés a jobboldalra és "eladó" azok olyan szarfaszú klubokban vannak mint a real vagy az arsenal. a számomra B lehetőség mertens is most hosszabbított...
szerintem jobban járunk lehet ha beérjük mahrezel és baromi gyorsan szerződtetjük mint kantét.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17549 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mondjuk sztárigazolásokra ne számítsunk, úgyhogy jobb, ha felkészülünk az ehhez hasonlókra.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17550 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

cech19960320 írta:
kecske01 írta:
Zsolti írta:Chelsea are interested in signing Ivan Perisic from Inter Milan, Sky in Italy are reporting today.
Annyira nem követtem az Intert valaki látta játszani?
Azt tudom, hogy gyors. Meg, hogy el fog igazolni tutira az Interből nyáron.
Nálunk hol fog játszani az jó kérdés. De én egyik igazolásunkra se fogom húzni a számat, mert ha Contenak kell akkor hagyj jöjjön. Lásd: M.Alonso
Futni tud, Lőni tud. nem rossz a gyerek, mondjuk én nem venném meg. de Conte tudja
Ugyanazt tudja, mint Grosicki, csak sokkal több pénzért.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17551 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta:
Zsolti írta:Chelsea are interested in signing Ivan Perisic from Inter Milan, Sky in Italy are reporting today.
Annyira nem követtem az Intert valaki látta játszani?
Azt tudom, hogy gyors. Meg, hogy el fog igazolni tutira az Interből nyáron.
Nálunk hol fog játszani az jó kérdés. De én egyik igazolásunkra se fogom húzni a számat, mert ha Contenak kell akkor hagyj jöjjön. Lásd: M.Alonso
Futni tud, Lőni tud. nem rossz a gyerek, mondjuk én nem venném meg. de Conte tudja

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17552 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Zsolti írta:Chelsea are interested in signing Ivan Perisic from Inter Milan, Sky in Italy are reporting today.
Annyira nem követtem az Intert valaki látta játszani?
Azt tudom, hogy gyors. Meg, hogy el fog igazolni tutira az Interből nyáron.
Nálunk hol fog játszani az jó kérdés. De én egyik igazolásunkra se fogom húzni a számat, mert ha Contenak kell akkor hagyj jöjjön. Lásd: M.Alonso

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#17553 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Chelsea are interested in signing Ivan Perisic from Inter Milan, Sky in Italy are reporting today.
Annyira nem követtem az Intert valaki látta játszani?

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17554 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Matic kell Mounak :) ő még képes is fizetni érte.. Viszont a tegnapi meccs margójára... ne vegyünk négereket... akaratgyenge a fele, buta a maradék.. (lásd Moses utcalány sok esze hogy sárgával ilyet mer csinálni)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#17555 Hozzászólás Szerző: béla »

cech19960320 írta:
béla írta:
GereZsolt írta: Az egyetlen baj, hogy hiába írják az angol sportlapok, a fejemet teszem rá, hogy lófasz se lesz a költekezésből. Pedig ezek nagyon fontos lyukak a csapatban, csak sajnos érdemi játékosokból ez alsó hangon 200 milla lenne (még optimista voltam). Ha szükséges én az egész loan armyt felszámolnám a picsába, Abraham-en kívül én olyan egetverő potenciált egyikben sem látok.
Lesz is sok távozó a nyáron valószínűleg. Traoré 10-20 közötti összegért mehet a Lyonba, Pasalicról is olyan hírek voltak,hogy vinné a Milan. Szerintem Van Ginkel is esélyes,hogy végleg távozik(ha fizet valaki egy tehetséges, de üveglábú játékosért), és ott van még Baba, aki szintén sanszos,hogy nem marad a csapatnál. Omeruo is távozni szeretne a hírek szerint, és Remyért is kaphatunk két számjegyű összeget, millióban.

Mondjuk abból is lehetne egy kb 100 millás bevétel összesen...
Lehetne, de mi azért nem arról vagyunk híresek,hogy le tudjuk húzni az európai klubokat :D
De azért azt se felejtsük,hogy befolyt már kb 25-26 millió Atsu és Cuadrado eladásából, ha még ennyit össze tudnánk kaparni, már nem lenne rossz.
És ha ezt mondjuk még megdobná Matic eladása egy húszassal mondjuk... :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17556 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

béla írta:
GereZsolt írta: Az egyetlen baj, hogy hiába írják az angol sportlapok, a fejemet teszem rá, hogy lófasz se lesz a költekezésből. Pedig ezek nagyon fontos lyukak a csapatban, csak sajnos érdemi játékosokból ez alsó hangon 200 milla lenne (még optimista voltam). Ha szükséges én az egész loan armyt felszámolnám a picsába, Abraham-en kívül én olyan egetverő potenciált egyikben sem látok.
Lesz is sok távozó a nyáron valószínűleg. Traoré 10-20 közötti összegért mehet a Lyonba, Pasalicról is olyan hírek voltak,hogy vinné a Milan. Szerintem Van Ginkel is esélyes,hogy végleg távozik(ha fizet valaki egy tehetséges, de üveglábú játékosért), és ott van még Baba, aki szintén sanszos,hogy nem marad a csapatnál. Omeruo is távozni szeretne a hírek szerint, és Remyért is kaphatunk két számjegyű összeget, millióban.

Mondjuk abból is lehetne egy kb 100 millás bevétel összesen...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#17557 Hozzászólás Szerző: béla »

GereZsolt írta: Az egyetlen baj, hogy hiába írják az angol sportlapok, a fejemet teszem rá, hogy lófasz se lesz a költekezésből. Pedig ezek nagyon fontos lyukak a csapatban, csak sajnos érdemi játékosokból ez alsó hangon 200 milla lenne (még optimista voltam). Ha szükséges én az egész loan armyt felszámolnám a picsába, Abraham-en kívül én olyan egetverő potenciált egyikben sem látok.
Lesz is sok távozó a nyáron valószínűleg. Traoré 10-20 közötti összegért mehet a Lyonba, Pasalicról is olyan hírek voltak,hogy vinné a Milan. Szerintem Van Ginkel is esélyes,hogy végleg távozik(ha fizet valaki egy tehetséges, de üveglábú játékosért), és ott van még Baba, aki szintén sanszos,hogy nem marad a csapatnál. Omeruo is távozni szeretne a hírek szerint, és Remyért is kaphatunk két számjegyű összeget, millióban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17558 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:szerk.: a tegnapi címer csókolgatás után nyilván marad, így nincs miről beszélni.
Inkább nevezném azt címer harapásnak :D De am nem hinném, hogy ez sokat jelentett volna nála, sztem ugyanúgy lelép.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17559 Hozzászólás Szerző: Megyó »

GereZsolt:

Hidd el -már leírtam kb 10×:)-, senki nem cserélné el Costa kaliberét Lukakuéra. Jó mindegy, parttalan téma ez. Én egyszerűen nem tudom biztos pontnak tekinteni Costat, a zavart elméje matt.
- Bármikor benne van, hogy kiállítják, még akkor is, amikor a labda épp nincs is játékban.
- Mérgező a viselkedése, legyen szó az ellenfélcsapatáról (amit pl Hazard szív meg), vagy akár a mieinkről.
- És egyébként is, renomé csökkentő a viselkedése. Ott van pl Pepé a Realban. Egy legyet nem bántanék, de őt lehet megütném egy vascsővel, hogy visszavonuljon. Gyengíti a Real megítélését, senki nem a képességeire gondol, hanem hogy egy mocsok "ember".

szerk.: a tegnapi címer csókolgatás után nyilván marad, így nincs miről beszélni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17560 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pl megnyerésére mennyit kaptunk? Tv jogdíjak kb egy 100 millió. De azért ne kelljen már ennyire számolgatnunk amikor egy orosz milliárdos a csapat tulaja. Önfenntartó klub hülyeséget meg el kéne engedni.

Válasz küldése