Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22681 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mi a brácsát csinál Costa már megint...

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22682 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Costa PLS!

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#22683 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagyon hianyzik egy csatar elolrol. Fabre,Pedro meg nagyon hajt, hihehetetlen, hogy 2 exbarcas kuzd a legjobban a bajnoki cimunkert. :D

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#22684 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Megyó írta:Hogy örülnek a bedobásoknak .. :)
Elég tuskó egy társaság.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#22685 Hozzászólás Szerző: becus07 »

10 emberrel nehéz lesz.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#22686 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Evans sem lett kisebb tapló, miután elment Manchesterből.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22687 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Faszán kézzel gurította a labdát. Sztem simán lesz piros lap.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22688 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jelen állás szerint, ha reggelig itt ülünk, se lövünk gólt. Szét kéne bombázni őket távolról, az egyik majd csak beakad.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22689 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Hogy örülnek a bedobásoknak .. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22690 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Jaj hogy utálom az ilyen sündisznó csapatokat akik csak a kontrákra mennek. 7-8 játékosunk van 20 méteres körzetében a kapunak, de nem tudjuk áttörni őket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22691 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zanyád írta:Az nem volt véletlenül színtiszta kezezés a tizenhatoson belül?
De, de ez még csak az első volt a meccsen, azért nem szoktak fújni :)

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22692 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Az nem volt véletlenül színtiszta kezezés a tizenhatoson belül?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22693 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hú, de be vagyok szarva... Na gyerünk, húzzuk be :!:

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Aktuális meccsek

#22694 Hozzászólás Szerző: royston »

Na akkor nyerjünk bajnokságot és Terry vezesse ki kapitányként a csapatot a Bridge-re!
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22695 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta:Rafa: annyit tapasztaltam ebből, hogy amint lőtavolba került a labdával, ordította a tömeg, hogy shoot! :) Benficás portugál haverom meg isteníti, gondolom neki még a szép emlékek vannak meg.
Egyébként baromi nagy fegyelem kellhetett ahhoz, hogy ne hagyja magát belehajszolni ilyenkor egy lövésbe. Egyszer próbálkozott távolról, ha jól emlékszem, de az olyan is lett...
Még jó, hogy nem tette meg többször, mert először a megfelelő városban kellene kapura lőjön ahhoz, hogy legyen valami értelme. Sokszor olyanokat lő, hogy London helyett a liverpooli kapukra céloz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#22696 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Rafa: annyit tapasztaltam ebből, hogy amint lőtavolba került a labdával, ordította a tömeg, hogy shoot! :) Benficás portugál haverom meg isteníti, gondolom neki még a szép emlékek vannak meg.
Egyébként baromi nagy fegyelem kellhetett ahhoz, hogy ne hagyja magát belehajszolni ilyenkor egy lövésbe. Egyszer próbálkozott távolról, ha jól emlékszem, de az olyan is lett...
211! NEW RECORD!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22697 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta:Na kicsit megkésve (afterparty ugyebár) de írok én is egy beszámolót a helyszínről.

Ez volt az első tétmeccs, amin láttam a csapatot játszani, (a Fradi eleni nem számít, a Bridge-en meg csak ifimeccsen voltam) és mit mondjak, óriási élmény volt. Sikerült a Shed-be jegyet szereznem és nagyon jó volt a hangulat. A Middlesbrough drukkerek mellettünk voltak, de semmilyen inzultus nem történt, sőt helyenként kifejezetten szellemes visszavágásaik voltak ( pl mikor a Terry scored more, than you're jött a visszavágás Valdes won more, than you képében :D)!

Kifejezetten tetszett még, hogy 5-6 éves kisgyerekeket is kihoztak a stadionba és a szülők megtehették ezt bármilyen aggodalom nélkül, a kiengedéskor is láttam Boro drukkereket Chelseasekkel békésen összevegyülni.

Ami tv-n/stream-en kerísztül nem tudom, mennyire jötr át:

-A masszív Conte-imádat. A Chelsea-Chelsea-Chelsea és a Carefree után talán az Antonio-zás ment a legtöbbet.

-Pedro baromi nagy munkája a pályán. Bár velem megkedveltette magát, de külön figyeltem a meccs alatt, és hát elképesztő, hogy a 80. percben is úgy sprintel, mint a meccs elején.

-A múltkori Azpis vita után a másik spanyolunkat is külön figyeltem és elképesztő inteligensen védekezik. Az egyik szögletünknél pl töküresen maradt volna egy esetleges kontrára Traoré, erre leordította a többieket és egyedüliként hátra ment fogni.

-Nem mertünk messziről lőni. Azpinak, Mosesnek és Hazardnak is több alkalma lett volna viszonylag tiszta helyzetben rádurrantani, de legtöbbször (gondolom edzői utasításra) bepassz lett belőle.

-Matic tényleg egy fasz, szerintem ezt nem kell nagyon részleteznem. Mintha megállna az idő, mikor.hozzá kerül a labda.

-Nekem nagyon tetszett, ahogy a Boro szurkolók az első (és egyetlen) kaput eltalálo Boro lövés után felállva tapsolták a csapatukat, mi meg a szurkolókat. Rendkívül kulturáltan viselkedett a két szurkolótábor.

-Amikor Cahill átadta a karszalagot Terrynek, óriási ováció volt, elképesztő volt átélni.

Mindent összevetve: nagyon kellemes emlékekkel hagytam el a stadiont, mindenképp szeretnék iinnentől szezononként legalább 2 meccsre kilátogatni! A BL meg nem is lehet kérdés, mert azon sem voltam még! :D

Elnézést a hosszú posztért és köszönöm annak, aki mégis végigolvassa :)
Sikerult leszurni a szurkoloi velemenyt Maticrol?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#22698 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na kicsit megkésve (afterparty ugyebár) de írok én is egy beszámolót a helyszínről.

Ez volt az első tétmeccs, amin láttam a csapatot játszani, (a Fradi eleni nem számít, a Bridge-en meg csak ifimeccsen voltam) és mit mondjak, óriási élmény volt. Sikerült a Shed-be jegyet szereznem és nagyon jó volt a hangulat. A Middlesbrough drukkerek mellettünk voltak, de semmilyen inzultus nem történt, sőt helyenként kifejezetten szellemes visszavágásaik voltak ( pl mikor a Terry scored more, than you're jött a visszavágás Valdes won more, than you képében :D)!

Kifejezetten tetszett még, hogy 5-6 éves kisgyerekeket is kihoztak a stadionba és a szülők megtehették ezt bármilyen aggodalom nélkül, a kiengedéskor is láttam Boro drukkereket Chelseasekkel békésen összevegyülni.

Ami tv-n/stream-en kerísztül nem tudom, mennyire jötr át:

-A masszív Conte-imádat. A Chelsea-Chelsea-Chelsea és a Carefree után talán az Antonio-zás ment a legtöbbet.

-Pedro baromi nagy munkája a pályán. Bár velem megkedveltette magát, de külön figyeltem a meccs alatt, és hát elképesztő, hogy a 80. percben is úgy sprintel, mint a meccs elején.

-A múltkori Azpis vita után a másik spanyolunkat is külön figyeltem és elképesztő inteligensen védekezik. Az egyik szögletünknél pl töküresen maradt volna egy esetleges kontrára Traoré, erre leordította a többieket és egyedüliként hátra ment fogni.

-Nem mertünk messziről lőni. Azpinak, Mosesnek és Hazardnak is több alkalma lett volna viszonylag tiszta helyzetben rádurrantani, de legtöbbször (gondolom edzői utasításra) bepassz lett belőle.

-Matic tényleg egy fasz, szerintem ezt nem kell nagyon részleteznem. Mintha megállna az idő, mikor.hozzá kerül a labda.

-Nekem nagyon tetszett, ahogy a Boro szurkolók az első (és egyetlen) kaput eltalálo Boro lövés után felállva tapsolták a csapatukat, mi meg a szurkolókat. Rendkívül kulturáltan viselkedett a két szurkolótábor.

-Amikor Cahill átadta a karszalagot Terrynek, óriási ováció volt, elképesztő volt átélni.

Mindent összevetve: nagyon kellemes emlékekkel hagytam el a stadiont, mindenképp szeretnék iinnentől szezononként legalább 2 meccsre kilátogatni! A BL meg nem is lehet kérdés, mert azon sem voltam még! :D

Elnézést a hosszú posztért és köszönöm annak, aki mégis végigolvassa :)
211! NEW RECORD!

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#22699 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Megyó írta:
Pityee írta:
Spring írta:Most voltam a meccsen srácok, hatalmas hangulat volt egész meccsen, bár én mondjuk a keménymagban ültem. Ami feltűnő volt számomra, hogy mennyire idegesített Costa jelenléte a nézők között mindenkit és még párszor a játékosok is fogták a fejüket miatta. Ő biztosan távozni fog. Egyébként a Middlesbrough ritka gyenge volt, lehetett látni már bemelegitesnel is rajtuk, hogy teljesen szét vannak esve. Az egyik kapusuk például bevagta a hisztit és berohant az öltözőbe.
Ez érdekes, mert párszor lehetett hallani a szokásos Diego-Diego rigmust. De abban egyetértek, hogy szerintem is tuti távozik.
Én őszintén nem értem miért csinálja ezt... Mert tényleg vannak egyszerű emberek, főleg focisták közt. Vannak "rossz fiúk" (Ibra), meg még sorolhatnám, de Costa tudatában van annak, amit tesz. Hogy lehet ennyire primitíven viselkedni? A falusi eldugott középiskolában látható ilyen viselkedéskultúra (?), amit Costa művel. Lökdösődés, vicsorgás, mutogatás, kiabálás, káromkodás. Látszik rajta egyszerűen, hogy gyakorlatilag állati szinten van. Egy vicsorgó ősember. Szégyenletes, hogy ugyanaz a mez van rajta is, mint pl Terry-n. Amikor a kemény mag elkezdi kántálni a nevét, csak azért, mert épp labdába ért, szánalmas... Micsoda eltékozolt karrier/életpálya az övé. Európai top csapat aligha venne meg egy ilyen morális útvesztőt.
Ki tudja mi fészkelte be a primitív agyába magát. Szerintem, már márciusban elkezdte költeni fejben azt az évi 30 millát amit kapni fog. Azért az óriási pénz, még egy megfontolt értelmes embert is hazavág, nemhogy egy ilyen értelmi fogyatékost. Kár érte. A világ egyik legjobb 9-e.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22700 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:Én őszintén nem értem miért csinálja ezt... Mert tényleg vannak egyszerű emberek, főleg focisták közt. Vannak "rossz fiúk" (Ibra), meg még sorolhatnám, de Costa tudatában van annak, amit tesz. Hogy lehet ennyire primitíven viselkedni? A falusi eldugott középiskolában látható ilyen viselkedéskultúra (?), amit Costa művel. Lökdösődés, vicsorgás, mutogatás, kiabálás, káromkodás. Látszik rajta egyszerűen, hogy gyakorlatilag állati szinten van. Egy vicsorgó ősember. Szégyenletes, hogy ugyanaz a mez van rajta is, mint pl Terry-n. Amikor a kemény mag elkezdi kántálni a nevét, csak azért, mert épp labdába ért, szánalmas... Micsoda eltékozolt karrier/életpálya az övé. Európai top csapat aligha venne meg egy ilyen morális útvesztőt.
De szerintem még így is Suarez viszi az iq harcosok között a prímet. Egyébként volt egy kérdezz-felelek Hazarddal és kérdezték tőle, hogy ki a legbutább csapattársa akivel valaha együtt játszott, húzta a száját, mert nem akart gondolom senkit megbántani, de aztán Costát mondta :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése