Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17681 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta:Sunday Express szerint Abramovich leszogezte, hogy Hazard nem valthat klubbot a nyaron es ezt szemelyesen is elmondta a belganak.
Hogyne... :D Ha menni akar menjen, nem kell ide láncolni.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17682 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sunday Express szerint Abramovich leszogezte, hogy Hazard nem valthat klubbot a nyaron es ezt szemelyesen is elmondta a belganak.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák

#17683 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

nemtudom írta:attól tartok a realnal is észhez fognak kapni hogy csak játszania kell a srácnak és meg van az első számú csatáruk hosszú évekre, aztán nem fogják el sem adni :roll:
Ez nem rajtuk fog múlni. Valószínűleg Moratának már tele a töke a padozással, hogy Zidane csak azért játszatja Benzemát, mert jóban vannak, holott Karim már egy labdát sem tud lekezelni rendesen, ezzel kilógva a csapatból. Ha van esze, szezon végén dobbant, sokkal több van benne, minthogy náluk padozzon.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17684 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

attól tartok a realnal is észhez fognak kapni hogy csak játszania kell a srácnak és meg van az első számú csatáruk hosszú évekre, aztán nem fogják el sem adni :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17685 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Morata tegnapi meccsen is nagyon agilis volt, rúgott is 2 gólt, tényleg jó lenne ha egyszer valahol megkapná kezdőként a bizalmat, akár nálunk.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17686 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Korábban az Arsenal játékosa volt, jelenleg pedig a Sky Sports szakértője Charlie Nicholas, aki szerint az Arsenalnak sürgősen el kéne fogadnia 60 millió fontos ajánlatunkat Alexis Sanchezért, ha a chilei a Chelseaben képzeli el a jövőjét.

És egy nyilatkozat Morataról:„Olyan srác volt, akit nagyon kedveltem, és segíteni akartam neki, hogy biztonságban érezze magát. Megérdemelte a támogatást, nagyon szeretem.”

„A Real Madridhoz távozása nagy csalódás volt, mert olyan korszakos tehetség, aki teljesen beérhetett volna. A Juventus legjobbja lehetne” – mondta a 39 éves kapuvédő Buffon.

Van ebben a srácban valami.Conte leigazolta a Juventushoz,és az Olasz válogatott után rögtön hozzánk is leakarta igazolni.Ha Costa távozik,esélyes hogy ő fog érkezni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17687 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Szerintem kicsit le van egyszerűsítve ez a cikk. Teljesen érthetőnek gondolom, ha Hazard a rövidtávú terveinktől teszi függővé az új szerződését. Jók vagyunk, de ez amit most tudunk nemzetközileg kevés. Blt akar nyerni, csak ezért igazolna el ha elmenne, mert pénzt kap itt is eleget.

Ez nem követelőzés, egyszerűen csak tisztázta (ha igaz) hogy milyen szinten szeretne játszani, amihez kellenek a "klasszis" igazolások.
Tehát egyszerűre lefordítva, BL-t akar nyerni és ha itt nem lesz meg az esélye rá, akkor lelép máshova.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17688 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem kicsit le van egyszerűsítve ez a cikk. Teljesen érthetőnek gondolom, ha Hazard a rövidtávú terveinktől teszi függővé az új szerződését. Jók vagyunk, de ez amit most tudunk nemzetközileg kevés. Blt akar nyerni, csak ezért igazolna el ha elmenne, mert pénzt kap itt is eleget.

Ez nem követelőzés, egyszerűen csak tisztázta (ha igaz) hogy milyen szinten szeretne játszani, amihez kellenek a "klasszis" igazolások.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17689 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Amazing24 írta:Breaking!
Spanyol es francia forrasok szerint Hazard csak akkor irja ala az uj szerzodeset, ha nyaron min. erkezik 2 uj klasszis.
Amennyiben ha klub nem tesz eleget a keresenek, madridba igazol.
Ha ez igaz, akkor tuti maradni fog, mert biztos vagyok benne, hogy lesznek "klasszis" igazolások. Ha győzünk május 27.-én az Arsenal ellen, akkor Eden mindent megnyer Angliában, amit lehet. A következő célja a BL megnyerése és az aranylabda lehet. Jelenleg mindkettőre a Real Madridnál van nagyobb esélye szerintem.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17690 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Amazing24 írta:Breaking!
Spanyol es francia forrasok szerint Hazard csak akkor irja ala az uj szerzodeset, ha nyaron min. erkezik 2 uj klasszis.
Amennyiben ha klub nem tesz eleget a keresenek, madridba igazol.
Ez egy nagyon hiteles hír, főleg, ha figyelmen kívül hagyjuk azt a tényt, a klasszis kifejezés nincs definiálva, és nyilvánvalóan egy szerződésben ilyen nyelvezet abszolút megszokott. Tudom, megint alávaló módon belekötök olyan objektív kategóriába, aminek abszolút egyetemes az értelmezése, és ha bárki meghallja a szót, etnikai hovatartozástól, vallási meggyőződéstől és iskolázottságtól függetlenül ugyanarra az öt emberre gondol. Vagy leadott egy listát, hogy posztonként ő kit tekint klasszisnak, akinek érkeznie kell attól függetlenül, hogy nem illene Conte rendszerébe? Tényleg érdekel, szerintem többet tudhatsz, mint én:)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17691 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:Breaking!
Spanyol es francia forrasok szerint Hazard csak akkor irja ala az uj szerzodeset, ha nyaron min. erkezik 2 uj klasszis.
Amennyiben ha klub nem tesz eleget a keresenek, madridba igazol.
Ha ez igaz, akkor mehet nyugodtan amerre lát...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17692 Hozzászólás Szerző: Dante »

En az ilyen "player request"-eket nem tudom hova tenni, ha igazolás szintjen szólnának bele, szerintem ilyen nem nagyon van. (most a hirt lehozo lapok hitelessegetol eltekintenek, csak általánosságban irok)
Olyat el tudok képzelni hogy az edzo meggyoz egy játékost, vagy játékos játékossal egy megkereses utan.

Hogy ne legyen teljesen off, egyelőre ugy nez ki hogy a real lemondhat Edenről es Wijnaldumot neztek ki backupként. (90min, tim procter, tehát korant sem tényekről beszelunk)

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17693 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Breaking!
Spanyol es francia forrasok szerint Hazard csak akkor irja ala az uj szerzodeset, ha nyaron min. erkezik 2 uj klasszis.
Amennyiben ha klub nem tesz eleget a keresenek, madridba igazol.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17694 Hozzászólás Szerző: becus07 »

paliczandras írta:
becus07 írta:
Várható volt.
Én nagyon remélem, hogy nem igazol el, mondhat bárki bármit még a mostani kicsit gyengébb formája ellenére is top10 csatár és nagyon nehéz lenne pótolni. Ráadásul utóbbi időben nagyon látszott rajta, hogy akar, még ha rosszul is ment neki mindig oda tette magát.
Én is sajnálom, de azért mostanában , nem igen tette oda magát. Igaz az utolsó két meccset nem láttam.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Átigazolási pletykák

#17695 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

becus07 írta:
Várható volt.
Én nagyon remélem, hogy nem igazol el, mondhat bárki bármit még a mostani kicsit gyengébb formája ellenére is top10 csatár és nagyon nehéz lenne pótolni. Ráadásul utóbbi időben nagyon látszott rajta, hogy akar, még ha rosszul is ment neki mindig oda tette magát.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17696 Hozzászólás Szerző: becus07 »


Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17697 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ir-2567125" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17698 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Liverpool boss Jurgen Klopp is set to swoop for Cesc Fabregas this summer.

Forrás: Daily Star

Cesc Fabregas is at the centre of a £25m transfer battle between Manchester United and Liverpool.

Forrás: Sun

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#17699 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

nemtudom írta:ha eladjuk conte legalább átállhat 3-5-2re ami még inkább a saját erőssége, leszopatna mindenkit jövőre.
bár én nem látok úgy hazard fejébe mint itt sokan, de ha már kész tényként van közölve a dolog akkor gondoltam megemlítem hogy nem biztos hogy olyan nagyon sokat veszítenénk nélküle
Ja, csak azon kevés játékosaink egyikét, aki világklasszis a posztján... :roll:
211! NEW RECORD!

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17700 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

ha eladjuk conte legalább átállhat 3-5-2re ami még inkább a saját erőssége, leszopatna mindenkit jövőre.
bár én nem látok úgy hazard fejébe mint itt sokan, de ha már kész tényként van közölve a dolog akkor gondoltam megemlítem hogy nem biztos hogy olyan nagyon sokat veszítenénk nélküle

Válasz küldése