Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17681 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Amazing24 írta:Breaking!
Spanyol es francia forrasok szerint Hazard csak akkor irja ala az uj szerzodeset, ha nyaron min. erkezik 2 uj klasszis.
Amennyiben ha klub nem tesz eleget a keresenek, madridba igazol.
Ha ez igaz, akkor tuti maradni fog, mert biztos vagyok benne, hogy lesznek "klasszis" igazolások. Ha győzünk május 27.-én az Arsenal ellen, akkor Eden mindent megnyer Angliában, amit lehet. A következő célja a BL megnyerése és az aranylabda lehet. Jelenleg mindkettőre a Real Madridnál van nagyobb esélye szerintem.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17682 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Amazing24 írta:Breaking!
Spanyol es francia forrasok szerint Hazard csak akkor irja ala az uj szerzodeset, ha nyaron min. erkezik 2 uj klasszis.
Amennyiben ha klub nem tesz eleget a keresenek, madridba igazol.
Ez egy nagyon hiteles hír, főleg, ha figyelmen kívül hagyjuk azt a tényt, a klasszis kifejezés nincs definiálva, és nyilvánvalóan egy szerződésben ilyen nyelvezet abszolút megszokott. Tudom, megint alávaló módon belekötök olyan objektív kategóriába, aminek abszolút egyetemes az értelmezése, és ha bárki meghallja a szót, etnikai hovatartozástól, vallási meggyőződéstől és iskolázottságtól függetlenül ugyanarra az öt emberre gondol. Vagy leadott egy listát, hogy posztonként ő kit tekint klasszisnak, akinek érkeznie kell attól függetlenül, hogy nem illene Conte rendszerébe? Tényleg érdekel, szerintem többet tudhatsz, mint én:)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17683 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:Breaking!
Spanyol es francia forrasok szerint Hazard csak akkor irja ala az uj szerzodeset, ha nyaron min. erkezik 2 uj klasszis.
Amennyiben ha klub nem tesz eleget a keresenek, madridba igazol.
Ha ez igaz, akkor mehet nyugodtan amerre lát...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17684 Hozzászólás Szerző: Dante »

En az ilyen "player request"-eket nem tudom hova tenni, ha igazolás szintjen szólnának bele, szerintem ilyen nem nagyon van. (most a hirt lehozo lapok hitelessegetol eltekintenek, csak általánosságban irok)
Olyat el tudok képzelni hogy az edzo meggyoz egy játékost, vagy játékos játékossal egy megkereses utan.

Hogy ne legyen teljesen off, egyelőre ugy nez ki hogy a real lemondhat Edenről es Wijnaldumot neztek ki backupként. (90min, tim procter, tehát korant sem tényekről beszelunk)

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17685 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Breaking!
Spanyol es francia forrasok szerint Hazard csak akkor irja ala az uj szerzodeset, ha nyaron min. erkezik 2 uj klasszis.
Amennyiben ha klub nem tesz eleget a keresenek, madridba igazol.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17686 Hozzászólás Szerző: becus07 »

paliczandras írta:
becus07 írta:
Várható volt.
Én nagyon remélem, hogy nem igazol el, mondhat bárki bármit még a mostani kicsit gyengébb formája ellenére is top10 csatár és nagyon nehéz lenne pótolni. Ráadásul utóbbi időben nagyon látszott rajta, hogy akar, még ha rosszul is ment neki mindig oda tette magát.
Én is sajnálom, de azért mostanában , nem igen tette oda magát. Igaz az utolsó két meccset nem láttam.

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Átigazolási pletykák

#17687 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

becus07 írta:
Várható volt.
Én nagyon remélem, hogy nem igazol el, mondhat bárki bármit még a mostani kicsit gyengébb formája ellenére is top10 csatár és nagyon nehéz lenne pótolni. Ráadásul utóbbi időben nagyon látszott rajta, hogy akar, még ha rosszul is ment neki mindig oda tette magát.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17688 Hozzászólás Szerző: becus07 »


Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17689 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ir-2567125" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17690 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Liverpool boss Jurgen Klopp is set to swoop for Cesc Fabregas this summer.

Forrás: Daily Star

Cesc Fabregas is at the centre of a £25m transfer battle between Manchester United and Liverpool.

Forrás: Sun

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#17691 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

nemtudom írta:ha eladjuk conte legalább átállhat 3-5-2re ami még inkább a saját erőssége, leszopatna mindenkit jövőre.
bár én nem látok úgy hazard fejébe mint itt sokan, de ha már kész tényként van közölve a dolog akkor gondoltam megemlítem hogy nem biztos hogy olyan nagyon sokat veszítenénk nélküle
Ja, csak azon kevés játékosaink egyikét, aki világklasszis a posztján... :roll:
211! NEW RECORD!

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17692 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

ha eladjuk conte legalább átállhat 3-5-2re ami még inkább a saját erőssége, leszopatna mindenkit jövőre.
bár én nem látok úgy hazard fejébe mint itt sokan, de ha már kész tényként van közölve a dolog akkor gondoltam megemlítem hogy nem biztos hogy olyan nagyon sokat veszítenénk nélküle

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17693 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Srácok reálisan gondolkodjunk... Az, hogy Hazard nem él úgy mond sztáréletet, nem azt jelenti, hogy ő lesz a következő legendánk, biztos vagyok benne, hogy dobbantani fog előbb utóbb. Egyszerűen muszáj a karrierje szempontjából, másrészt neki is kellemesebb ha nem fogják őt minden meccsen szétrugdosni. A másik pedig, hogy ha idén megnyerjük az FA kupát, akkor a BL-en kívül minden Angliai trófeát begyűjtött itt és belegondolva, most lesz a legideálisabb lelépni neki. Olyan fos szezon után, mint a tavalyi volt, tartozott annyival a szurkolóknak, hogy ne úgy lépjen le, de most sajnos be kell látni, hogy nem sok minden áll a távozása elé. Úgyh én nem lennék meglepődve, ha nyártól már madridban lenne.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17694 Hozzászólás Szerző: emsanya »

150 millio fontbol (meg Oscar 50-60 millioja is raktáron van még) azért lehet venni klasszist is a helyére, de sok tehetséges szélső is van jelenleg a világon.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17695 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Szerencsére nincs pótolhatatlan játékos. Ha menni akar, akkor menjen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#17696 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ha ez így van akkor van esély, hogy maradjon, de ha reálisan nézzük és elakar még érni valamit más bajnokságban akkor most kell dobbantania. Most van abban a korban, hogy máshol is maradandót alkothasson.
Minket szurkolókat, de inkább most csak a magam nevében beszélek, marhára nem érdekel kiért mennyit adnak, nekünk nem oszt nem szoroz hogy most hazard 100 vagy 150 misiért megy el, az már annál inkább, hogy hazarddal vagy hazard nélkül kezdjük meg az új szezont. Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy szarok a pénzre, én megakarom tartani a klasszisaimat és fejlődni akarok évről évre, keresni az olyan játékosokat akikkel új szintre lehetne emelni a klub hírnevét. Lehet utánozni az arsenalt, csak látjuk ők hol vannak meg mi és a bayern hol vagyunk/vannak.
Jövőre a BL lesz a fő cél, ahhoz meg klasszisok kellenek akik eltudják dönteni a meccseket, ja meg persze egy nagy csokor szerencse is kelleni fog. :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17697 Hozzászólás Szerző: laczze »

Valóban az a szerencsénk, hogy Hazard egyszerű életet él nem egy túlsztárolt rivaldafényes valaki és számítanak neki az itt eltöltött évek és hogy mennyire szeretik itt. Szerintem nem is megy sehova nem hiányzik neki a felszopkodott Madridi élet.
Nyilván nálunk se kell nélkülöznie enyhén szólva se :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#17698 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

GereZsolt írta: Sokkal inkább gondolom ezt én is, csak én még hozzátenném, hogy neki nincsenek szerintem sztárallűrjei. Ő ha jól tudom edzés után hazamegy az gimi óta meglévő asszonyhoz és gyerekekhez.
Nagyon furcsa számomra, hogy egy ekkora név, egy ilyen sztár képes "ennyire" egyszerű életet élni. Annyira hihetetlen volt, hogy rá kellett keressek Hazard magánéletére, feleségére és gyerekeire, hogy elhiggyem, hogy ez tényleg igaz. :D Nem hittem el, hogy vannak gyerekei - egyrészt nem zengte tele a média, hogy gyereke született, másrészt azóta se róluk szól -, közben meg még 20 se volt, már az első megszületett...

Tök fura, de nagyon értékelendő :)

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17699 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Érdekes lenne, ha egy sikeresebb szezon után távozna Hazard, tavaly után meg itt maradt. Ha távozik, ez a mi szempontunkból annyibol jo, hogy legalább egy 100 millio fontos ajánlatot el lehet várni és annyiért eladni.
Amilyen árak vannak szerintem minimum 150 millió fontot ellehetne érte kérni,de ahogy José is mondta lábanként 100 millió sem lenne túlzás!
Amilyen hülyék vagyunk 80 millió környékén már elengedjük.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17700 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Érdekes lenne, ha egy sikeresebb szezon után távozna Hazard, tavaly után meg itt maradt. Ha távozik, ez a mi szempontunkból annyibol jo, hogy legalább egy 100 millio fontos ajánlatot el lehet várni és annyiért eladni.
Amilyen árak vannak szerintem minimum 150 millió fontot ellehetne érte kérni,de ahogy José is mondta lábanként 100 millió sem lenne túlzás!

Válasz küldése