Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17701 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Érdekes lenne, ha egy sikeresebb szezon után távozna Hazard, tavaly után meg itt maradt. Ha távozik, ez a mi szempontunkból annyibol jo, hogy legalább egy 100 millio fontos ajánlatot el lehet várni és annyiért eladni.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#17702 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bandi írta:Az lehet a szerencsénk Hazard-al, mint ami részben a balszerencsénk is, hogy nem elég ambiciózus. Nem célja hogy a világ legjobbja legyen, pedig a képességei alapján lehetne is, ő elvan ezen a szinten (ami elég magas, félreértés ne essék). Szóval ha ő és a családja is jól érzik magukat Londonban és a csapatnak is fut a szekere, akkor lehet hogy még évekig marad.
Sokkal inkább gondolom ezt én is, csak én még hozzátenném, hogy neki nincsenek szerintem sztárallűrjei. Ő ha jól tudom edzés után hazamegy az gimi óta meglévő asszonyhoz és gyerekekhez. Neki nem hiszem, hogy feküdne a Real, se életvitel szinten se a tetvedék szurkolóik, akik egy rossz meccs után tüntetnek ellened meg kifütyülnek a saját stadionodban.
Véleményem szerint 2-4 évig még semmi izgulnivalónk nincs Hazard-al kapcsolatban, marad ő itt a seggén ha csak nem leszünk megint 10ek.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#17703 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Az lehet a szerencsénk Hazard-al, mint ami részben a balszerencsénk is, hogy nem elég ambiciózus. Nem célja hogy a világ legjobbja legyen, pedig a képességei alapján lehetne is, ő elvan ezen a szinten (ami elég magas, félreértés ne essék). Szóval ha ő és a családja is jól érzik magukat Londonban és a csapatnak is fut a szekere, akkor lehet hogy még évekig marad.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17704 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:
Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2566239
Úgy látszik érdekes nyár elé nézünk a Costa-Hazard duóval kapcsolatban...

Néztem Conte press conference-ét, egyszerűen annyir mondott hogy ő csak az edző és nem lát a jövőbe, ő nem tudja 100%-ra mondani hogy marad Hazard.

Szerintem maradni fog.
egy sima korrekt nyilatkozat, amit megint kiforgattak az újságok.. szimplán nem ő van döntéshelyzetben.. mert HA a játékos azt mondaná hogy ő menni akar, egy másik csapat meg mondjuk lerak a vezetőség elé egy 150 millás ajánlatot, akkor conte a büdös életben nem fogja tudni megakadályozni... szóval ebből a szempontból nincs döntéshelyzetben, de semmi célzás nem volt sehol hogy hazard menne

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17705 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2566239
Úgy látszik érdekes nyár elé nézünk a Costa-Hazard duóval kapcsolatban...

Néztem Conte press conference-ét, egyszerűen annyir mondott hogy ő csak az edző és nem lát a jövőbe, ő nem tudja 100%-ra mondani hogy marad Hazard.

Szerintem maradni fog.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#17706 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

fst200 írta:
GereZsolt írta:
Dízel írta:Hihetetlen hogy végre elérte hazard, hogy klasszis teljesítményt nyújtson, máris elmegy... Remélem vagyunk akkora nagy csapat, hogy képesek vagyunk megtartani a legnagyobbjainkat, mert egy nagycsapatot onnan lehet megismerni, hogy megtudja tartani a legjobbjait, és folyamatosan fejlődik és/vagy szinten tart. Ha eladjuk és jövőre jön helyette Sanchez akkor ugyan ott vagyunk ahol a part szakad, semmit sem erősödtünk. Nem lesz ez így jó. El kell dönteni, akarunk bl-t vagy nem.
Neked ez a nyilatkozat vagy ezek a hírek újdonságok vagy áruljátok már el miért abajogtok? Vagy mert amit a Sky ír az úgy is van ugye? Conte nyilatkozott egy semmitmondót, ennyi történt....
túl régóta pedzegetik,hogy Hazardnak a Real az álom, úgyhogy tuti lefog lépni rövid időn belül.
A kérdés már csak az ,hogy kivel tudnánk pótolni ,hogy esélyünk is legyen a BL ben, elkéne újra kezdeni klasszisokat/világklasszisokat igazolni , jó lenne ha megint lenne egy jó gerince a csapatnak,mint Lampardék idején
Pedzegetik. Ő meg minden alkalommal elmondja h boldog itt. Legutóbb azt mondta, hogy ha megvan a bajnoki cím kezdődnek a szerzödéstárgyalások, addig csak a foci érdekli. Ezek alapján én nem izgulok, mivel ez egyenes beszéd, amit Conte előadott meg egy semmi, szószerint semmit nem jelent.
Minek menne a realba? Iscok, Jamesek, Bale vagy Asensio padozik, amíg Cr él neki ott nincs helye.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17707 Hozzászólás Szerző: fst200 »

GereZsolt írta:
Dízel írta:Hihetetlen hogy végre elérte hazard, hogy klasszis teljesítményt nyújtson, máris elmegy... Remélem vagyunk akkora nagy csapat, hogy képesek vagyunk megtartani a legnagyobbjainkat, mert egy nagycsapatot onnan lehet megismerni, hogy megtudja tartani a legjobbjait, és folyamatosan fejlődik és/vagy szinten tart. Ha eladjuk és jövőre jön helyette Sanchez akkor ugyan ott vagyunk ahol a part szakad, semmit sem erősödtünk. Nem lesz ez így jó. El kell dönteni, akarunk bl-t vagy nem.
Neked ez a nyilatkozat vagy ezek a hírek újdonságok vagy áruljátok már el miért abajogtok? Vagy mert amit a Sky ír az úgy is van ugye? Conte nyilatkozott egy semmitmondót, ennyi történt....
túl régóta pedzegetik,hogy Hazardnak a Real az álom, úgyhogy tuti lefog lépni rövid időn belül.
A kérdés már csak az ,hogy kivel tudnánk pótolni ,hogy esélyünk is legyen a BL ben, elkéne újra kezdeni klasszisokat/világklasszisokat igazolni , jó lenne ha megint lenne egy jó gerince a csapatnak,mint Lampardék idején

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#17708 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Dízel írta:Hihetetlen hogy végre elérte hazard, hogy klasszis teljesítményt nyújtson, máris elmegy... Remélem vagyunk akkora nagy csapat, hogy képesek vagyunk megtartani a legnagyobbjainkat, mert egy nagycsapatot onnan lehet megismerni, hogy megtudja tartani a legjobbjait, és folyamatosan fejlődik és/vagy szinten tart. Ha eladjuk és jövőre jön helyette Sanchez akkor ugyan ott vagyunk ahol a part szakad, semmit sem erősödtünk. Nem lesz ez így jó. El kell dönteni, akarunk bl-t vagy nem.
Neked ez a nyilatkozat vagy ezek a hírek újdonságok vagy áruljátok már el miért abajogtok? Vagy mert amit a Sky ír az úgy is van ugye? Conte nyilatkozott egy semmitmondót, ennyi történt....

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#17709 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hihetetlen hogy végre elérte hazard, hogy klasszis teljesítményt nyújtson, máris elmegy... Remélem vagyunk akkora nagy csapat, hogy képesek vagyunk megtartani a legnagyobbjainkat, mert egy nagycsapatot onnan lehet megismerni, hogy megtudja tartani a legjobbjait, és folyamatosan fejlődik és/vagy szinten tart. Ha eladjuk és jövőre jön helyette Sanchez akkor ugyan ott vagyunk ahol a part szakad, semmit sem erősödtünk. Nem lesz ez így jó. El kell dönteni, akarunk bl-t vagy nem.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17710 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

ha az nso-n múlik nem marad játékosunk :lol: :lol:
miért kell minden évben eljátszani ezt a siránkozást, ráadásul már áprilisban... :lol:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17711 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2566239
Úgy látszik érdekes nyár elé nézünk a Costa-Hazard duóval kapcsolatban...
Már most gecire unalmas ez a Hazard téma... De ha ő is megy, akkor minimum egy Mbappé-Lukaku-Sanchez trióval kell, hogy kiengeszteljen a vezetőség. 8)
Pedig amiket Conte mondott azok alapján szinte biztos,hogy Hazard lelép.
Nagyon kíváncsi leszek kivel fogják potolni Hazard-t!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17712 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szintén mai, nso, Fabregas is lehet megy.

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ik-2566217" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17713 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2566239
Úgy látszik érdekes nyár elé nézünk a Costa-Hazard duóval kapcsolatban...
Már most gecire unalmas ez a Hazard téma... De ha ő is megy, akkor minimum egy Mbappé-Lukaku-Sanchez trióval kell, hogy kiengeszteljen a vezetőség. 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17714 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2566239" onclick="window.open(this.href);return false;
Úgy látszik érdekes nyár elé nézünk a Costa-Hazard duóval kapcsolatban...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17715 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta:Az egesz sajto azzal van tele, hogy Claudio Marchisio 25 millio fontert hozzank igazolhat. En nem hiszem el, bar ki tudja. Azt viszont elkepzelhetetlennek tartom, hogy nyaron ne erkezzen min. egy olasz jatekos.
Marchisio nagy küzdő, sokoldalú és tapasztalt játékos, én örülnék neki. Szerintem azért röppentek fel a pletykák vele kapcsolatban, mert mostanában nem nagyon fér be a juve kezdőjébe és amúgy is nagyon jó kapcsolatot ápol Conteval.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17716 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

focimark írta:
adrian1989 írta:
Amazing24 írta:Az egesz sajto azzal van tele, hogy Claudio Marchisio 25 millio fontert hozzank igazolhat. En nem hiszem el, bar ki tudja. Azt viszont elkepzelhetetlennek tartom, hogy nyaron ne erkezzen min. egy olasz jatekos.
nem tudom minek egy 31 éves játékos, főleg olyan posztra ahol ott van Fabregas.
Közel sem lennék biztos abban, hogy a következő szezonban is lesz Fabregas, illetve Marci azért sokkal jobban illene Kanté mellé, mint Cesc. Ugyan 31 éves, de én örülnék neki.
En is, hiszen meg mindig nagyon jo jatekos es rengeteg tapasztalattal rendelkezik, emellett intelligens. Szerintem jotekony hatassal lenne az oltozore is. Ebbol kifolyolag gondolom azt, hogy Marchisio mar nem fog valtani, hiszen o mar klublegenda a Juventusznal. Azt hiszem soha sem jatszott mas csapatba, de ha tevedek akkor bocsi.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#17717 Hozzászólás Szerző: focimark »

adrian1989 írta:
Amazing24 írta:Az egesz sajto azzal van tele, hogy Claudio Marchisio 25 millio fontert hozzank igazolhat. En nem hiszem el, bar ki tudja. Azt viszont elkepzelhetetlennek tartom, hogy nyaron ne erkezzen min. egy olasz jatekos.
nem tudom minek egy 31 éves játékos, főleg olyan posztra ahol ott van Fabregas.
Közel sem lennék biztos abban, hogy a következő szezonban is lesz Fabregas, illetve Marci azért sokkal jobban illene Kanté mellé, mint Cesc. Ugyan 31 éves, de én örülnék neki.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17718 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Az egesz sajto azzal van tele, hogy Claudio Marchisio 25 millio fontert hozzank igazolhat. En nem hiszem el, bar ki tudja. Azt viszont elkepzelhetetlennek tartom, hogy nyaron ne erkezzen min. egy olasz jatekos.
nem tudom minek egy 31 éves játékos, főleg olyan posztra ahol ott van Fabregas.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17719 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az egesz sajto azzal van tele, hogy Claudio Marchisio 25 millio fontert hozzank igazolhat. En nem hiszem el, bar ki tudja. Azt viszont elkepzelhetetlennek tartom, hogy nyaron ne erkezzen min. egy olasz jatekos.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17720 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
adrian1989 írta:

Pasalic-ból ki kell venni a pénzt, de nem szabad elfelejteni, hogy a Milan, hogy leakarta húzni a klubot Romagnoli-val!


Ezt írta anno a Milan Twitter-en:

#ACMilan has received a significant offer for its player Alessio Romagnoli from @ChelseaFC, but the player is not for sale.

Ebben mi a lehúzás? Nem akarták eladni, tök korrekten jelezték, nem bohóckodtak mi t De Laurentiis szokott.
Nekem csak ilyen 40-50 millió euros ajánlatok ugranak be róla.

Válasz küldése