FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: FA-kupa

#281 Hozzászólás Szerző: broduer »

Amazing24 írta:
broduer írta:
Amazing24 írta:Egyes informaciok szerint, terrorfenyegetettseg miatt elmaradhat a szombati meccs. Kiemelt kockazatunak minositettek a szombati meccset. Egyebkent most Londonba oriasi keszultseg van, meg a hadsereget is kivezenyeltek az utcakra.
Az ilyen merényletek után teljesen felesleges bepánikolni, és minden 20 fősnél nagyobb rendezvényt elhalasztani... A terroristák sem olyan hülyék, hogy azonnal újra próbálkoznak a legnagyobb készültségben. Megvárják míg "lecseng" a történet. Ezért szerintem kár elhalasztani a meccset.
Elvileg most mas a helyzet. Allitolag a titkosszolgalat olyan informaciokat szerzett, hogy Londont tamadasok erhetik a kovetkezo napokban, amit a miniszterelnok meg is erositett, ezert is rendeltek el a legmagasabb keszultseget. Egy szo mint szaz, remelem megrendezesre kerul es nem lesz semmi baj.
Így van, a végén még felépül az arsenal védelme. :D Viccet félre téve, a legfontosabb a biztosnág. Ha csak minimális kockázat is lesz, el fogják halasztani, és ez teljesen érthető végső soron.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#282 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

broduer írta:
Amazing24 írta:Egyes informaciok szerint, terrorfenyegetettseg miatt elmaradhat a szombati meccs. Kiemelt kockazatunak minositettek a szombati meccset. Egyebkent most Londonba oriasi keszultseg van, meg a hadsereget is kivezenyeltek az utcakra.
Az ilyen merényletek után teljesen felesleges bepánikolni, és minden 20 fősnél nagyobb rendezvényt elhalasztani... A terroristák sem olyan hülyék, hogy azonnal újra próbálkoznak a legnagyobb készültségben. Megvárják míg "lecseng" a történet. Ezért szerintem kár elhalasztani a meccset.
Elvileg most mas a helyzet. Allitolag a titkosszolgalat olyan informaciokat szerzett, hogy Londont tamadasok erhetik a kovetkezo napokban, amit a miniszterelnok meg is erositett, ezert is rendeltek el a legmagasabb keszultseget. Egy szo mint szaz, remelem megrendezesre kerul es nem lesz semmi baj.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: FA-kupa

#283 Hozzászólás Szerző: broduer »

Amazing24 írta:Egyes informaciok szerint, terrorfenyegetettseg miatt elmaradhat a szombati meccs. Kiemelt kockazatunak minositettek a szombati meccset. Egyebkent most Londonba oriasi keszultseg van, meg a hadsereget is kivezenyeltek az utcakra.
Az ilyen merényletek után teljesen felesleges bepánikolni, és minden 20 fősnél nagyobb rendezvényt elhalasztani... A terroristák sem olyan hülyék, hogy azonnal újra próbálkoznak a legnagyobb készültségben. Megvárják míg "lecseng" a történet. Ezért szerintem kár elhalasztani a meccset.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#284 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egyes informaciok szerint, terrorfenyegetettseg miatt elmaradhat a szombati meccs. Kiemelt kockazatunak minositettek a szombati meccset. Egyebkent most Londonba oriasi keszultseg van, meg a hadsereget is kivezenyeltek az utcakra.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#285 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Vannak gondok az Arsenal-nál:

- Koscielny Everton elleni piros lapja miatt kihagyja a döntőt
- Gabriel Paulista térdsérülés miatt 100% hogy nem játszhat
- Mustafi sincs jó passzban, de őt valószínűleg összetákolják
- Mertesacker az egész szezonban egy meccsen 37 percet játszott, hétvégén az Everton ellen.

Tehát vagy Monreal-Holding-Mustafi vagy Monreal-Holding-Mertesacker védőhármassal kell kiállniuk. Óriási lehetőség nekünk.
Vagy visszaállnak az eredeti 4 védős rendszerükhöz és felállítanak egy Bellerin-Holding/Mertesacker-Mustafi-Monreal négyest.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: FA-kupa

#286 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megfontolandó lenne, egy Hazard - Pedro - Willian kezdő támadósor, könnyedén szét tudnánk futni ezt a védelmet (Főleg Mertesucker-re gondolok).

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: FA-kupa

#287 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Vannak gondok az Arsenal-nál:

- Koscielny Everton elleni piros lapja miatt kihagyja a döntőt
- Gabriel Paulista térdsérülés miatt 100% hogy nem játszhat
- Mustafi sincs jó passzban, de őt valószínűleg összetákolják
- Mertesacker az egész szezonban egy meccsen 37 percet játszott, hétvégén az Everton ellen.

Tehát vagy Monreal-Holding-Mustafi vagy Monreal-Holding-Mertesacker védőhármassal kell kiállniuk. Óriási lehetőség nekünk.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: FA-kupa

#288 Hozzászólás Szerző: almos »

mikel12 írta:http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/sp ... r-10304612

Na jo. Nekem most van vegem. :lol:
Ennyit érnek a csirkék! :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#289 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/sp ... r-10304612" onclick="window.open(this.href);return false;

Na jo. Nekem most van vegem. :lol:
Ohh Chelsea we love you..

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#290 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Dízel írta:
Amazing24 írta: Van lehetőség, de méregdrága. Sajnos hiába fizetsz elő most tagsági kártyára,akkor sem kapsz jegyet, mert nincs elég hűségpontod. Ez az egész rendszer, szerintem egy rakás szar, turistaként esélytelen bejutnod meccsekre.

https://www.ticketbis.net/fa-cup-final- ... s/ev102680" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezen a linken lehet venni jegyet a döntőre, de kérdés, hogy ennyi pénzt meg ér e valakinek.
atya ég, ezek nem normálisak. milyen árak ezek?... Amúgy nem pont a döntőre mennék, csak úgy valamikor ősszel egy bajnokira, de gondolom az sem egyszerűbb ennél.
Kisebb meccsekre van eselyed bejutni, de rangadokra, vagy BL-re eselytelen. Ha tudod mar mikor akarsz kimenni egy meccsre, ajanlom hogy elotte 2 honappal fizess elo tagsagi kartyara es akkor nem lesz baj. Szerintem egy Chelsea - Brightonra nem lesz gond a bejutassal. Nekem eddig a jegyeimet mindig Pilgrim intezte, o minden meccsre tud jegyet szerezni, mert szezonberletes. Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot es garantaltan bejutsz akar egy chelsea-mura is.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: FA-kupa

#291 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta: Van lehetőség, de méregdrága. Sajnos hiába fizetsz elő most tagsági kártyára,akkor sem kapsz jegyet, mert nincs elég hűségpontod. Ez az egész rendszer, szerintem egy rakás szar, turistaként esélytelen bejutnod meccsekre.

https://www.ticketbis.net/fa-cup-final- ... s/ev102680" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezen a linken lehet venni jegyet a döntőre, de kérdés, hogy ennyi pénzt meg ér e valakinek.
atya ég, ezek nem normálisak. milyen árak ezek?... Amúgy nem pont a döntőre mennék, csak úgy valamikor ősszel egy bajnokira, de gondolom az sem egyszerűbb ennél.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#292 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Dízel írta:
Amazing24 írta:
tomi888 írta:Sziasztok!

Jegyárakkal kapcsolatban ennyi infót találtam.http://www.thefa.com/news/2017/mar/08/f ... eze-090317
Kérdésem az lenne,hogy ez kiknek és hol és hogyan? :)
Nem tudsz jegyet venni, mert nem kerulnek altalanos forgalmazasra. Jegyet kizarolag a szezonberletesek es klubtagok vehetnek.
Tudom nem ez a topic, de nincs valami lehetőség "túristáknak" vagy olyanoknak akik 1 meccse tudnak csak kijutni? Én is tervezem már egy londoni túrát meccsel egybekötve.
Van lehetőség, de méregdrága. Sajnos hiába fizetsz elő most tagsági kártyára,akkor sem kapsz jegyet, mert nincs elég hűségpontod. Ez az egész rendszer, szerintem egy rakás szar, turistaként esélytelen bejutnod meccsekre.

https://www.ticketbis.net/fa-cup-final- ... s/ev102680" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezen a linken lehet venni jegyet a döntőre, de kérdés, hogy ennyi pénzt meg ér e valakinek.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: FA-kupa

#293 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta:
tomi888 írta:Sziasztok!

Jegyárakkal kapcsolatban ennyi infót találtam.http://www.thefa.com/news/2017/mar/08/f ... eze-090317
Kérdésem az lenne,hogy ez kiknek és hol és hogyan? :)
Nem tudsz jegyet venni, mert nem kerulnek altalanos forgalmazasra. Jegyet kizarolag a szezonberletesek es klubtagok vehetnek.
Tudom nem ez a topic, de nincs valami lehetőség "túristáknak" vagy olyanoknak akik 1 meccse tudnak csak kijutni? Én is tervezem már egy londoni túrát meccsel egybekötve.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#294 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

tomi888 írta:Sziasztok!

Jegyárakkal kapcsolatban ennyi infót találtam.http://www.thefa.com/news/2017/mar/08/f ... eze-090317
Kérdésem az lenne,hogy ez kiknek és hol és hogyan? :)
Nem tudsz jegyet venni, mert nem kerulnek altalanos forgalmazasra. Jegyet kizarolag a szezonberletesek es klubtagok vehetnek.

Avatar
tomi888
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. május 11., vasárnap 22:11
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#295 Hozzászólás Szerző: tomi888 »

Sziasztok!

Jegyárakkal kapcsolatban ennyi infót találtam.http://www.thefa.com/news/2017/mar/08/f ... eze-090317
Kérdésem az lenne,hogy ez kiknek és hol és hogyan? :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#296 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

mikel12 írta:Chelsea-Arsenal 8)
Remélem ennek is úgy megy neki a mester, mint a Tottenhamnek, hogy 1-1 győzelem és akkor dűlőre kell vinni a dolgot.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#297 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea-Arsenal 8)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#298 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Ja, Azpi oldalán kaptuk a gólokat, aki egészséges és játszani fog. A logikát én is értem, de a sajtótájékoztatón pont azt mondta Conte, hogy ha Terry játszana, az középen lenne. Ettől még persze berakhatja Cahill helyett, de a posztonként 2 opciót sztem ő úgy érti, hogy Azpi - Zouma, Luiz - Terry, Cahill - Aké (vagy ide is Terry, mert annyira nem bízik Aké-ban, csak tudnám akkor a mi brácsának jött vissza.. de ez már egy másik beszélgetés). Mindazonáltal, egyik sem lesz megoldás a jobb oldali problémánkra.
Szerintem Conte azzal számol, hogy a csirkék valszeg megint ívelésekkel akarnak majd nyerni és ezért gondolkozik JT játszatásában, fejjátékban még mindig az egyik legjobb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: FA-kupa

#299 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:
kazomester írta:
nemtudom írta:conte: lehetséges hogy holnap terry játszik cahill helyett
Az érdekes lenne, tekintve, hogy Luiz helyén képzeli el. Akkor már Aké sokkal reálisabb lenne, neki az természetes pozíció, és láttuk is már ott játszani (jól). Ez bolygatná meg legkevésbé a védelmet, vagy esetleg Zouma, de neki az már nagyon komfortzónán kívül esne, és amúgyse érzi a 3 védős rendszert.
a wolwes más kávéház mint egy sp*rs szvsz :lol:
emlékezz csak fejjel szopattak legutóbb is, nem valószínű hogy KÉT 1.8m alatti hátvéddel tervezne Conte :D azt mondta a sajtótájékoztatón, hogy két lehetősége van Terryt név szerint megemlítette a másik meg vszínű Zouma
Ja, Azpi oldalán kaptuk a gólokat, aki egészséges és játszani fog. A logikát én is értem, de a sajtótájékoztatón pont azt mondta Conte, hogy ha Terry játszana, az középen lenne. Ettől még persze berakhatja Cahill helyett, de a posztonként 2 opciót sztem ő úgy érti, hogy Azpi - Zouma, Luiz - Terry, Cahill - Aké (vagy ide is Terry, mert annyira nem bízik Aké-ban, csak tudnám akkor a mi brácsának jött vissza.. de ez már egy másik beszélgetés). Mindazonáltal, egyik sem lesz megoldás a jobb oldali problémánkra.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: FA-kupa

#300 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:
nemtudom írta:conte: lehetséges hogy holnap terry játszik cahill helyett
Az érdekes lenne, tekintve, hogy Luiz helyén képzeli el. Akkor már Aké sokkal reálisabb lenne, neki az természetes pozíció, és láttuk is már ott játszani (jól). Ez bolygatná meg legkevésbé a védelmet, vagy esetleg Zouma, de neki az már nagyon komfortzónán kívül esne, és amúgyse érzi a 3 védős rendszert.
a wolwes más kávéház mint egy sp*rs szvsz :lol:
emlékezz csak fejjel szopattak legutóbb is, nem valószínű hogy KÉT 1.8m alatti hátvéddel tervezne Conte :D azt mondta a sajtótájékoztatón, hogy két lehetősége van Terryt név szerint megemlítette a másik meg vszínű Zouma

Válasz küldése