FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: FA-kupa

#301 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta:
tomi888 írta:Sziasztok!

Jegyárakkal kapcsolatban ennyi infót találtam.http://www.thefa.com/news/2017/mar/08/f ... eze-090317
Kérdésem az lenne,hogy ez kiknek és hol és hogyan? :)
Nem tudsz jegyet venni, mert nem kerulnek altalanos forgalmazasra. Jegyet kizarolag a szezonberletesek es klubtagok vehetnek.
Tudom nem ez a topic, de nincs valami lehetőség "túristáknak" vagy olyanoknak akik 1 meccse tudnak csak kijutni? Én is tervezem már egy londoni túrát meccsel egybekötve.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: FA-kupa

#302 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

tomi888 írta:Sziasztok!

Jegyárakkal kapcsolatban ennyi infót találtam.http://www.thefa.com/news/2017/mar/08/f ... eze-090317
Kérdésem az lenne,hogy ez kiknek és hol és hogyan? :)
Nem tudsz jegyet venni, mert nem kerulnek altalanos forgalmazasra. Jegyet kizarolag a szezonberletesek es klubtagok vehetnek.

Avatar
tomi888
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. május 11., vasárnap 22:11
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FA-kupa

#303 Hozzászólás Szerző: tomi888 »

Sziasztok!

Jegyárakkal kapcsolatban ennyi infót találtam.http://www.thefa.com/news/2017/mar/08/f ... eze-090317
Kérdésem az lenne,hogy ez kiknek és hol és hogyan? :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: FA-kupa

#304 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

mikel12 írta:Chelsea-Arsenal 8)
Remélem ennek is úgy megy neki a mester, mint a Tottenhamnek, hogy 1-1 győzelem és akkor dűlőre kell vinni a dolgot.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#305 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea-Arsenal 8)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#306 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Ja, Azpi oldalán kaptuk a gólokat, aki egészséges és játszani fog. A logikát én is értem, de a sajtótájékoztatón pont azt mondta Conte, hogy ha Terry játszana, az középen lenne. Ettől még persze berakhatja Cahill helyett, de a posztonként 2 opciót sztem ő úgy érti, hogy Azpi - Zouma, Luiz - Terry, Cahill - Aké (vagy ide is Terry, mert annyira nem bízik Aké-ban, csak tudnám akkor a mi brácsának jött vissza.. de ez már egy másik beszélgetés). Mindazonáltal, egyik sem lesz megoldás a jobb oldali problémánkra.
Szerintem Conte azzal számol, hogy a csirkék valszeg megint ívelésekkel akarnak majd nyerni és ezért gondolkozik JT játszatásában, fejjátékban még mindig az egyik legjobb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: FA-kupa

#307 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:
kazomester írta:
nemtudom írta:conte: lehetséges hogy holnap terry játszik cahill helyett
Az érdekes lenne, tekintve, hogy Luiz helyén képzeli el. Akkor már Aké sokkal reálisabb lenne, neki az természetes pozíció, és láttuk is már ott játszani (jól). Ez bolygatná meg legkevésbé a védelmet, vagy esetleg Zouma, de neki az már nagyon komfortzónán kívül esne, és amúgyse érzi a 3 védős rendszert.
a wolwes más kávéház mint egy sp*rs szvsz :lol:
emlékezz csak fejjel szopattak legutóbb is, nem valószínű hogy KÉT 1.8m alatti hátvéddel tervezne Conte :D azt mondta a sajtótájékoztatón, hogy két lehetősége van Terryt név szerint megemlítette a másik meg vszínű Zouma
Ja, Azpi oldalán kaptuk a gólokat, aki egészséges és játszani fog. A logikát én is értem, de a sajtótájékoztatón pont azt mondta Conte, hogy ha Terry játszana, az középen lenne. Ettől még persze berakhatja Cahill helyett, de a posztonként 2 opciót sztem ő úgy érti, hogy Azpi - Zouma, Luiz - Terry, Cahill - Aké (vagy ide is Terry, mert annyira nem bízik Aké-ban, csak tudnám akkor a mi brácsának jött vissza.. de ez már egy másik beszélgetés). Mindazonáltal, egyik sem lesz megoldás a jobb oldali problémánkra.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: FA-kupa

#308 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:
nemtudom írta:conte: lehetséges hogy holnap terry játszik cahill helyett
Az érdekes lenne, tekintve, hogy Luiz helyén képzeli el. Akkor már Aké sokkal reálisabb lenne, neki az természetes pozíció, és láttuk is már ott játszani (jól). Ez bolygatná meg legkevésbé a védelmet, vagy esetleg Zouma, de neki az már nagyon komfortzónán kívül esne, és amúgyse érzi a 3 védős rendszert.
a wolwes más kávéház mint egy sp*rs szvsz :lol:
emlékezz csak fejjel szopattak legutóbb is, nem valószínű hogy KÉT 1.8m alatti hátvéddel tervezne Conte :D azt mondta a sajtótájékoztatón, hogy két lehetősége van Terryt név szerint megemlítette a másik meg vszínű Zouma

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: FA-kupa

#309 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:conte: lehetséges hogy holnap terry játszik cahill helyett
Az érdekes lenne, tekintve, hogy Luiz helyén képzeli el. Akkor már Aké sokkal reálisabb lenne, neki az természetes pozíció, és láttuk is már ott játszani (jól). Ez bolygatná meg legkevésbé a védelmet, vagy esetleg Zouma, de neki az már nagyon komfortzónán kívül esne, és amúgyse érzi a 3 védős rendszert.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: FA-kupa

#310 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

conte: lehetséges hogy holnap terry játszik cahill helyett

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: FA-kupa

#311 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Champions20 írta:
Николаевич írta:20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.
egyébként azért kaptak mert idén új szabaly van a csk plusz egy ember mehet csak a bíróhoz panaszkodni na most a united ezt a szabályt szegte meg. úgy hogy még ti is járhattok így még

Az meg nevetséges h ti vagytok felháborodva h a united milyen undorító játékot játszik amikor 2 évvel ezelőtt erre az edzőre és játékra csorgott a nyálatok..

Tudom hogy azért kaptátok, nem állítottam az ellenkezőjét. Engem a tpvàbbjutás után nem érdekelt hogy eltiltjàk-e Rojot vagy nem, vagy hogy megbüntetnek titeket vagy sem. Csak azért másoltam be mert vicces hogy a cserekapus egy heti fizetésének a felénèl is kevesebbre büntetnek egy klubot. Ez körülvelül olyan mintha a gyorshajtásért 1 forint lenne a büntetés, tök súlytalan és semmi visszatartó ereje nincs, ergo nem is büntetés.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: FA-kupa

#312 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Champions20 írta:
Николаевич írta:20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.
egyébként azért kaptak mert idén új szabaly van a csk plusz egy ember mehet csak a bíróhoz panaszkodni na most a united ezt a szabályt szegte meg. úgy hogy még ti is járhattok így még

Az meg nevetséges h ti vagytok felháborodva h a united milyen undorító játékot játszik amikor 2 évvel ezelőtt erre az edzőre és játékra csorgott a nyálatok..
Nem rémlik, hogy mindenkinek csorgott volna a nyála... sőt... Elég sok kritikát kapott itt a fórumon, csak nyilván a visszajövetel kicsit ködfátyolba borította sokak tisztánlátását, mert hatalmas ikon az öreg és nagyon sokat köszönhet neki a csapat. Az első évében ráfogtuk, hogy építkezés, sok minden el lett neki nézve, a másodikban bajnokságot nyertünk. Igazolták az eredmények, de akkor is kapott azért, mert elküldött sok jó játékost, baromságokat dumált, nem rotált, stb. Emellett- mivel bajnokságot nyertünk - kevésbé foglalkozott az ember a fos játékkal, annak ellenére hogy ki lehet jelenteni, hogy azt játszottunk.

Sajnos lerombolt mindent, amit felépített, teljesen megőrült az öreg. Én leszarom hogy játszik a Unitedt, de ha nektek ez jó, akkor kívánom, hogy sokáig maradjon még az edzőtök.
*knock, and it shall be opened unto you*

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: FA-kupa

#313 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Champions20 írta:
Николаевич írta:20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.
egyébként azért kaptak mert idén új szabaly van a csk plusz egy ember mehet csak a bíróhoz panaszkodni na most a united ezt a szabályt szegte meg. úgy hogy még ti is járhattok így még

Az meg nevetséges h ti vagytok felháborodva h a united milyen undorító játékot játszik amikor 2 évvel ezelőtt erre az edzőre és játékra csorgott a nyálatok..
Neked meg mi a bajod ezzel a kommenttel? Se az Unitedre se a Portugálra egy rossz szót nem mondott.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: FA-kupa

#314 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Николаевич írta:20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.
egyébként azért kaptak mert idén új szabaly van a csk plusz egy ember mehet csak a bíróhoz panaszkodni na most a united ezt a szabályt szegte meg. úgy hogy még ti is járhattok így még

Az meg nevetséges h ti vagytok felháborodva h a united milyen undorító játékot játszik amikor 2 évvel ezelőtt erre az edzőre és játékra csorgott a nyálatok..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: FA-kupa

#315 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: FA-kupa

#316 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Szuper volt a hétfői meccs, imádtam minden percét ennek is. :wink: Egy csoda az idei szezonunk eddig.

Nekem egyből ez jutott eszembe:
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... lt-2395663" onclick="window.open(this.href);return false;
„A játékvezetőknek követniük kellene a szabályokat, adjanak lapot a vétkeseknek. Ilyen egyszerű” – tette hozzá a portugál szakember.
:roll: :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: FA-kupa

#317 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem azt mondom, hogy Mout nem érheti kritika mert rászolgált, de az a hangnem amit a szurkolóink megengednek maguknak az már túlzás. Ezek az emberek magukat minősítik.

Én is kíváncsi lennék egyébként mivel lépett bele ennyire egyesek begyébe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#318 Hozzászólás Szerző: laczze »

adrian1989 írta:
laczze írta:Adrián szurkoló kollega le is írt egy baromi nagy különbséget, bár ez már szakmai dolog de nekünk nyilván ez az egyik legfontosabb. Amellett, hogy egy aberáltra mutat José viselkedése a fociban is elfelejtett valamit, kb a Real óta nem tud változtatni... ott sem tudott és nálunk sem már a taktikán, ami tudjuk hova vezetett mert a bajnokságot is talán a valaha volt legszarabb játékkal nyertük meg de nem a taktikán múlott, és a Mu val ugyan azt csinálja és ott se fog tudni változni, épp ezért én meglepődnék ha BL esélyes csapatot csinálna a Mu ból hiába a 100 milliók. Ellenben Conte 2 vereség után gondolom pár alvatlan éjszakát eltöltve, de kitalált egy teljesen új formációt amit a csapatra szabott nem pedig ráeröltetett!!! Ez a legégetőbb különbség köztük, ebből fakadóan "bolondult" meg és az csak tetézi az egészet, hogy 2x borsot törtünk az orra alá.
mondjuk most pont változtatott Jose mert ellenünk az FA kupába 3 védővel állt fel, de látszott, hogy neki ehhez nincsenek meg az emberei.
majd most nyáron megveszi Grizit aki olyan jó lesz majd neki mint Pogba és vele sem lesznek előrébb.
Ha Ibra nem lenne abban a MU-ban akkor sehol nem lennének és már José is állást keresne.
Azért az hozzá tartozik, hogy csak azért állt át ő is és a többi csapat is hogy valamelyest alkalmazkodjon a mi taktikánkhoz, tehát alapvetően ugyan az a játékstílus maradt csak a felvázolt kezdő 11 en papíron máshogy mutatott, viszont attól hogy a kp-n cserélget embereket nem változtatott a stílusán semmit se. Ibra rész adom, nélküle alsóház.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FA-kupa

#319 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Pityee írta:
andrewm93 írta:
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.
Ezek szerint nem nagyon követed a csapattal kapcsolatos híreket, jobban kellene.
Akkor kérlek fejtsed ki a kedvemért, hogy mi az amivel ennyire belénk rúgott. Hogy kapusnak hívta Courtoist a neve helyett, vagy hogy a jelenlegi klubjában megdicsérte a szurkolókat?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: FA-kupa

#320 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Adrián szurkoló kollega le is írt egy baromi nagy különbséget, bár ez már szakmai dolog de nekünk nyilván ez az egyik legfontosabb. Amellett, hogy egy aberáltra mutat José viselkedése a fociban is elfelejtett valamit, kb a Real óta nem tud változtatni... ott sem tudott és nálunk sem már a taktikán, ami tudjuk hova vezetett mert a bajnokságot is talán a valaha volt legszarabb játékkal nyertük meg de nem a taktikán múlott, és a Mu val ugyan azt csinálja és ott se fog tudni változni, épp ezért én meglepődnék ha BL esélyes csapatot csinálna a Mu ból hiába a 100 milliók. Ellenben Conte 2 vereség után gondolom pár alvatlan éjszakát eltöltve, de kitalált egy teljesen új formációt amit a csapatra szabott nem pedig ráeröltetett!!! Ez a legégetőbb különbség köztük, ebből fakadóan "bolondult" meg és az csak tetézi az egészet, hogy 2x borsot törtünk az orra alá.
mondjuk most pont változtatott Jose mert ellenünk az FA kupába 3 védővel állt fel, de látszott, hogy neki ehhez nincsenek meg az emberei.
majd most nyáron megveszi Grizit aki olyan jó lesz majd neki mint Pogba és vele sem lesznek előrébb.
Ha Ibra nem lenne abban a MU-ban akkor sehol nem lennének és már José is állást keresne.

Válasz küldése