Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Játékosok

#7221 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

JM nyilatkozta azt anno hogy egyáltalán nem gondolta volna hogy A.Sanchez-t eladja a Barca... szép egy idióták voltunk mondhatom, ha igaz volt. ezzel arra akarok célozni hogy honnan a viharból tudod hogy nem lehet megvenni XY-t, 100 millió euró/font azért elég komoly összeg mégha kínai is. egy Bayernnek, Bárcának odabaszod lehet elgondolkoznak ha más nem a játékosuk a PL-en.
én először is minden ilyen klasszist és klubját végig hívnám Suarez, Lewa, Kane, Agüero nagy rá az esély hogy kinevetnek de 100 millióért cserébe kisebb értékkel biztos nem érném be.
aztán még van második opciónk is az említett Aubameyang neki nagyobb a rutinja is vagy ott van Griezmann 100 millió elég komoly tárgyalási alap náluk is. és ne feledkezzünk meg minden esetben az esetleges bajnoki címről és Conte személyéről, vonzóbb lehet bárkinek mint egy szerencsétlenkedő MU vagy a többi PL rivális.
harmadik opció pedig hogy abból a 100 millióból ha nem találunk megfelelő értéket, akkor 2 játékost hozunk inkább a pénzből. Morata / Vardy, Morata / Icardi, Lacazette / jóskapista

ui: Stones nem átigazolási kérelmet nyújtott be miattunk és nem adták 50 millió fontért? :D majd pont Lukaku siránkozásával fognak foglalkozni. több mint vszínű hogy a 100 millió valós a hírekből és nem fogják olcsóbban adni

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7222 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta: tehát vállaljunk be egy kockázatos igazolást egy zsák pénzért...
nekünk nem egy lelkes, nemzetközileg és nagycsapatban rutintalan jóllakott óvodásra van szükségünk hanem egy kiforrott klasszisra

Múltkor is jöttél ezzel a hülye dumával, de egy nevet sem említettél. Légyszi sorold már fel az olyan csatárokat akik a BL-ben fossák a gólokat(ilyen akad pár), 100% hogy bejönnek, no kockázat(itt már el fogsz akadni) és van bármi realitása annak hogy leigazoljuk őket(itt is). Egy Bayern-nek vagy egy Barcának nem érdeke eladni Lewandowskit meg Suarezt 100 millióért sem mert akkor ugyan ott vannak mint mi, van egy rakat lóvéjuk de nem tudnak kit hozni.

Oscar-ért kaptunk 60 milliót januárban, most Costáért 90 eshet be az ablakon. Ezek után valószínűleg Anichebe-t sem tudnánk elhozni 100 millió alatt. A klubvezetők tudni fogják hogy nagyon kell nekünk csatár, le fognak gombolni rendesen, úgyhogy bárki is jön nyáron(Lukaku, Belotti, Morata közül valaki biztos) az árcédulán szerintem nem lesz majd célszerű rágódni.

Én amúgy Vardy-t simán elhoznám második számú csatárnak egy nagyobb név mögé. Idén is összekapart 15 gólt, jó kis csatár. Talán lenne kedve eljönni egy nagyobb csapatba játszani és nyerni 1-2 trófeát, 30 évesen ez az utolsó lehetősége. Szerintem beugrónak tökéletes lenne és angol is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#7223 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Costahoz képest Lukaku mindenképp pluszt fog jelenteni. Ő nem fog fél szezonon keresztül aludni, biztos lehet benne mindenki, hogy a belét kidolgozza a mezért. Egyébként meg ahhoz képest, hogy 23 éves 140 PL gólja/gólpassza van. Átlagosan évi 20-22 gólt lő és 8 gólpasszt ad, de csak azért ennyit mert az első 2 evertonos évében csak 16-17 gólt lőtt, egyébként manapság bőven 20 fölött termel. Ő egy remek befejező és még ennél is jobb játékos válhat belőle mert ideje az bőven van. Megvan az a fizikuma mint drogbának, sőt, plusz jóval több ideje van arra, hogy topjátékossá váljon.

Drogba 26 évesen ért be, mert ugyan azthiszem már 25 évesen nálunk játszott, de az első szezonja gyenge volt. Drogba 18-19 évesen még otthon álmodozott arról, hogy egyszer sztár lesz, Lukaku ilyen idősen már rég belga gólkirály volt. Nincs is még egy olyan tapasztalt játékos mint ő, talán csak Messi (korukkal arányosan nézve).

Szerintem vele nem lehet befürödni és azt is kizártnak tartom, hogy 100 milliót fizessünk érte, max 70 milliót fogunk adni a többit Lukaku kisírja.

Ettöl függetlenül én Mbappéra szavazok, az a gyerek egy könyörtelen, speciálisan góllövésre kifejlesztett, egyedi és utánozhatatlan gépezet. Szerencsére nem nyerték meg a Blt, mert így hogy még topcsapatban nem bizonyított és korából adódóan "éretlen", szerintem 100 alatt elhozható, de csapjanak hozzá egy Bakayokot és Bernardot vagy Fabinhot és legyen 200 guriga.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Játékosok

#7224 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

jkopfner írta:
nemtudom írta: tehát vállaljunk be egy kockázatos igazolást egy zsák pénzért...
nekünk nem egy lelkes, nemzetközileg és nagycsapatban rutintalan jóllakott óvodásra van szükségünk hanem egy kiforrott klasszisra ahogy azt a Juventus meglépte Higuain-nal. most vagyunk célközelben, most megy a játék MOST van itt CONTE. nem érdekel ha egy 30 éves klasszis jön, nem 4-5 évre kell gondolkozni amikor már nem lesz itt ez a kiváló alap hazard,fabregas,luiz,courtois..
kb. 1-2 klasszisra van szükség ahhoz ahol most a juve van, hogy jövőre mi legyünk ott.
Lukaku viszont PLUSZT nem fog jelenteni, már akkor örülhetünk ha azt hozza amit Costa(bár attól félek még azt se fogja)...

100 millió fontért/euróért ne mond már hogy csak ez a 2 bohóc mozdítható....
Most bohócozol, de ha itt lennének és termelnék a gólokat akkor meg szopkodnád őket. Csatár posztra szerintem Costa, Suarez, Ibrahimovic kivételével mindenki más kockázatos igazolás. Szerintem nekik hármuknak tökmindegy melyik bajnokság, melyik csapatában játszanak, fosnák a gólokat mindenhol. Mi meg már nagyon sokszor befürödtünk az aktuális csatársztárokkal (Kezman, Mutu, Sevchenko, Torres). Lukaku szerintem erős, gyors, technikás, gólérzékeny és intelligens játékos, szóval órási pluszt jelentene, ha leigazolnánk.
100 millióért ha jön valaki akkor a legnagyobb sztárként lesz kezelve, nemcsak a PL-en belül de egész Európában legfőképp a sajtóban. nagyobb teher lesz rajta mint bárki máson, pont hogy emiatt fürödhetünk be vele. mivel ő egy szürke kisegér jelenleg aki fel van hypeolva és ennek a hypenak megfelelően fogják várni tőle az eredményeket egy teljesen más közegben sztárcsapatban, BL-ben amit hírből nem látott eddig.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7225 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

nemtudom írta: tehát vállaljunk be egy kockázatos igazolást egy zsák pénzért...
nekünk nem egy lelkes, nemzetközileg és nagycsapatban rutintalan jóllakott óvodásra van szükségünk hanem egy kiforrott klasszisra ahogy azt a Juventus meglépte Higuain-nal. most vagyunk célközelben, most megy a játék MOST van itt CONTE. nem érdekel ha egy 30 éves klasszis jön, nem 4-5 évre kell gondolkozni amikor már nem lesz itt ez a kiváló alap hazard,fabregas,luiz,courtois..
kb. 1-2 klasszisra van szükség ahhoz ahol most a juve van, hogy jövőre mi legyünk ott.
Lukaku viszont PLUSZT nem fog jelenteni, már akkor örülhetünk ha azt hozza amit Costa(bár attól félek még azt se fogja)...

100 millió fontért/euróért ne mond már hogy csak ez a 2 bohóc mozdítható....
Most bohócozol, de ha itt lennének és termelnék a gólokat akkor meg szopkodnád őket. Csatár posztra szerintem Costa, Suarez, Ibrahimovic kivételével mindenki más kockázatos igazolás. Szerintem nekik hármuknak tökmindegy melyik bajnokság, melyik csapatában játszanak, fosnák a gólokat mindenhol. Mi meg már nagyon sokszor befürödtünk az aktuális csatársztárokkal (Kezman, Mutu, Sevchenko, Torres). Lukaku szerintem erős, gyors, technikás, gólérzékeny és intelligens játékos, szóval órási pluszt jelentene, ha leigazolnánk.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Játékosok

#7226 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Pityee írta:
nemtudom írta:
Pityee írta: Nem lep meg, én biztosra veszem, hogy távozik. Remélem Lukaku érkezik helyette.
ennyi pénzért (lukaku ~100millió font) már jöhetne jó játékos is, psg meg állítólag 70 millió euróért viszi aubameyangot......
Megint itt tartunk, hogy Lukaku nem elég jó játékos? Majd az idő eldönti. A 100 millió euró valóban sok érte, de a jelenlegi piacon nem nagyon találsz nála gólerősebb támadót, aki fiatal és ambíciókkal teli. Talán még Lacazette, de ő meg kitudja milyen teljesítményt nyújtana a PL-ben.
tehát vállaljunk be egy kockázatos igazolást egy zsák pénzért...
nekünk nem egy lelkes, nemzetközileg és nagycsapatban rutintalan jóllakott óvodásra van szükségünk hanem egy kiforrott klasszisra ahogy azt a Juventus meglépte Higuain-nal. most vagyunk célközelben, most megy a játék MOST van itt CONTE. nem érdekel ha egy 30 éves klasszis jön, nem 4-5 évre kell gondolkozni amikor már nem lesz itt ez a kiváló alap hazard,fabregas,luiz,courtois..
kb. 1-2 klasszisra van szükség ahhoz ahol most a juve van, hogy jövőre mi legyünk ott.
Lukaku viszont PLUSZT nem fog jelenteni, már akkor örülhetünk ha azt hozza amit Costa(bár attól félek még azt se fogja)...

100 millió fontért/euróért ne mond már hogy csak ez a 2 bohóc mozdítható....

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7227 Hozzászólás Szerző: Pityee »

nemtudom írta:
Pityee írta:
Apinho írta:A Sky Sports is ugyanezt írja: http://www.skysports.com/football/news/ ... his-summer
Nem lep meg, én biztosra veszem, hogy távozik. Remélem Lukaku érkezik helyette.
ennyi pénzért (lukaku ~100millió font) már jöhetne jó játékos is, psg meg állítólag 70 millió euróért viszi aubameyangot......
Megint itt tartunk, hogy Lukaku nem elég jó játékos? Majd az idő eldönti. A 100 millió euró valóban sok érte, de a jelenlegi piacon nem nagyon találsz nála gólerősebb támadót, aki fiatal és ambíciókkal teli. Talán még Lacazette, de ő meg kitudja milyen teljesítményt nyújtana a PL-ben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7228 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

nemtudom írta:
Pityee írta:
Apinho írta:A Sky Sports is ugyanezt írja: http://www.skysports.com/football/news/ ... his-summer
Nem lep meg, én biztosra veszem, hogy távozik. Remélem Lukaku érkezik helyette.
ennyi pénzért (lukaku ~100millió font) már jöhetne jó játékos is, psg meg állítólag 70 millió euróért viszi aubameyangot......
Egy Lukaku - Morata páros nagyon erős lenne.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Játékosok

#7229 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Pityee írta:
Apinho írta:A Sky Sports is ugyanezt írja: http://www.skysports.com/football/news/ ... his-summer
Nem lep meg, én biztosra veszem, hogy távozik. Remélem Lukaku érkezik helyette.
ennyi pénzért (lukaku ~100millió font) már jöhetne jó játékos is, psg meg állítólag 70 millió euróért viszi aubameyangot......

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7230 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Apinho írta:A Sky Sports is ugyanezt írja: http://www.skysports.com/football/news/ ... his-summer
Nem lep meg, én biztosra veszem, hogy távozik. Remélem Lukaku érkezik helyette.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#7231 Hozzászólás Szerző: Apinho »


Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#7232 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Lehet örülni: http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2567125 !!!
Én személy szerint már így vagyok vele.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#7233 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

chaoskid18 írta:Chelsea are set to hand Cesc Fabregas a new £150,000-a-week deal. He could be at Stamford Bridge until 2020. (Mirror)
Remélem marad!
Es elvileg Hazardnak is ajanlunk uj szerzodest, amivel a legjobban kereso jatekos lenne Angliaba.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#7234 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea are set to hand Cesc Fabregas a new £150,000-a-week deal. He could be at Stamford Bridge until 2020. (Mirror)
Remélem marad!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#7235 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sokan nyújtottak kiemelkedőt idén, de van egy valaki akiről kiderült messi is ronaldo után, hogy földönkívüli, és ő Kanté.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Játékosok

#7236 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

lehet szavazni az év játékosára: http://www.chelseafc.com/teams/player-of-the-year.html" onclick="window.open(this.href);return false;
nálam luiz

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7237 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Messit lassan az argentín Kanté-ként emlegetik. Just sayin' :roll:

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#7238 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Ha van játékos, aki 100%-ban megérdemelte, akkor az Kanté! Bár Hazard is nagyot játszik idén, teszi azt egy látványosabb szerepkörben és neki az év elején volt egy komolyabb eltűnése, amit szerencsére az előtte é s utána való teljesítménye feledtetni tudott.

Kanté viszont szünet nélkül hozott le világklasszist teljesítményt egy szürkébb poszton, elképesztő edzésmunkájáról számol be bárki, akinél.szóba kerül, teszi ezt az 1. szezonjában! Az első meccsétől fogva kulcsszerep hárul rá, amit maradéktalanul, sőt erőn felül tölt be, remélem még hosszú-hosszú évekig... Csak így tovább! :)
211! NEW RECORD!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7239 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pat326 írta:Kante lett az év játékosa :) (Hazard pedig 2.)
mind a ketten megérdemelték volna,de nem baj Hazard-nak egy újabb ok, hogy maradjon és jövőre az ő kezébe landoljon a díj.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7240 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Kante lett az év játékosa :) (Hazard pedig 2.)

Válasz küldése