FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: FA-kupa

#301 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:conte: lehetséges hogy holnap terry játszik cahill helyett
Az érdekes lenne, tekintve, hogy Luiz helyén képzeli el. Akkor már Aké sokkal reálisabb lenne, neki az természetes pozíció, és láttuk is már ott játszani (jól). Ez bolygatná meg legkevésbé a védelmet, vagy esetleg Zouma, de neki az már nagyon komfortzónán kívül esne, és amúgyse érzi a 3 védős rendszert.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: FA-kupa

#302 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

conte: lehetséges hogy holnap terry játszik cahill helyett

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: FA-kupa

#303 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Champions20 írta:
Николаевич írta:20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.
egyébként azért kaptak mert idén új szabaly van a csk plusz egy ember mehet csak a bíróhoz panaszkodni na most a united ezt a szabályt szegte meg. úgy hogy még ti is járhattok így még

Az meg nevetséges h ti vagytok felháborodva h a united milyen undorító játékot játszik amikor 2 évvel ezelőtt erre az edzőre és játékra csorgott a nyálatok..

Tudom hogy azért kaptátok, nem állítottam az ellenkezőjét. Engem a tpvàbbjutás után nem érdekelt hogy eltiltjàk-e Rojot vagy nem, vagy hogy megbüntetnek titeket vagy sem. Csak azért másoltam be mert vicces hogy a cserekapus egy heti fizetésének a felénèl is kevesebbre büntetnek egy klubot. Ez körülvelül olyan mintha a gyorshajtásért 1 forint lenne a büntetés, tök súlytalan és semmi visszatartó ereje nincs, ergo nem is büntetés.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: FA-kupa

#304 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Champions20 írta:
Николаевич írta:20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.
egyébként azért kaptak mert idén új szabaly van a csk plusz egy ember mehet csak a bíróhoz panaszkodni na most a united ezt a szabályt szegte meg. úgy hogy még ti is járhattok így még

Az meg nevetséges h ti vagytok felháborodva h a united milyen undorító játékot játszik amikor 2 évvel ezelőtt erre az edzőre és játékra csorgott a nyálatok..
Nem rémlik, hogy mindenkinek csorgott volna a nyála... sőt... Elég sok kritikát kapott itt a fórumon, csak nyilván a visszajövetel kicsit ködfátyolba borította sokak tisztánlátását, mert hatalmas ikon az öreg és nagyon sokat köszönhet neki a csapat. Az első évében ráfogtuk, hogy építkezés, sok minden el lett neki nézve, a másodikban bajnokságot nyertünk. Igazolták az eredmények, de akkor is kapott azért, mert elküldött sok jó játékost, baromságokat dumált, nem rotált, stb. Emellett- mivel bajnokságot nyertünk - kevésbé foglalkozott az ember a fos játékkal, annak ellenére hogy ki lehet jelenteni, hogy azt játszottunk.

Sajnos lerombolt mindent, amit felépített, teljesen megőrült az öreg. Én leszarom hogy játszik a Unitedt, de ha nektek ez jó, akkor kívánom, hogy sokáig maradjon még az edzőtök.
*knock, and it shall be opened unto you*

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: FA-kupa

#305 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Champions20 írta:
Николаевич írta:20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.
egyébként azért kaptak mert idén új szabaly van a csk plusz egy ember mehet csak a bíróhoz panaszkodni na most a united ezt a szabályt szegte meg. úgy hogy még ti is járhattok így még

Az meg nevetséges h ti vagytok felháborodva h a united milyen undorító játékot játszik amikor 2 évvel ezelőtt erre az edzőre és játékra csorgott a nyálatok..
Neked meg mi a bajod ezzel a kommenttel? Se az Unitedre se a Portugálra egy rossz szót nem mondott.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: FA-kupa

#306 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Николаевич írta:20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.
egyébként azért kaptak mert idén új szabaly van a csk plusz egy ember mehet csak a bíróhoz panaszkodni na most a united ezt a szabályt szegte meg. úgy hogy még ti is járhattok így még

Az meg nevetséges h ti vagytok felháborodva h a united milyen undorító játékot játszik amikor 2 évvel ezelőtt erre az edzőre és játékra csorgott a nyálatok..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: FA-kupa

#307 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

20 ezer font büntetést kapott a Manxhester United a hétfői túlzott keménykedésért.

Óriási visszatartó ereje lehet, a második szàmú kapus Sergio Romero 50 ezret keres egy héten.

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: FA-kupa

#308 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Szuper volt a hétfői meccs, imádtam minden percét ennek is. :wink: Egy csoda az idei szezonunk eddig.

Nekem egyből ez jutott eszembe:
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... lt-2395663" onclick="window.open(this.href);return false;
„A játékvezetőknek követniük kellene a szabályokat, adjanak lapot a vétkeseknek. Ilyen egyszerű” – tette hozzá a portugál szakember.
:roll: :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: FA-kupa

#309 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem azt mondom, hogy Mout nem érheti kritika mert rászolgált, de az a hangnem amit a szurkolóink megengednek maguknak az már túlzás. Ezek az emberek magukat minősítik.

Én is kíváncsi lennék egyébként mivel lépett bele ennyire egyesek begyébe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#310 Hozzászólás Szerző: laczze »

adrian1989 írta:
laczze írta:Adrián szurkoló kollega le is írt egy baromi nagy különbséget, bár ez már szakmai dolog de nekünk nyilván ez az egyik legfontosabb. Amellett, hogy egy aberáltra mutat José viselkedése a fociban is elfelejtett valamit, kb a Real óta nem tud változtatni... ott sem tudott és nálunk sem már a taktikán, ami tudjuk hova vezetett mert a bajnokságot is talán a valaha volt legszarabb játékkal nyertük meg de nem a taktikán múlott, és a Mu val ugyan azt csinálja és ott se fog tudni változni, épp ezért én meglepődnék ha BL esélyes csapatot csinálna a Mu ból hiába a 100 milliók. Ellenben Conte 2 vereség után gondolom pár alvatlan éjszakát eltöltve, de kitalált egy teljesen új formációt amit a csapatra szabott nem pedig ráeröltetett!!! Ez a legégetőbb különbség köztük, ebből fakadóan "bolondult" meg és az csak tetézi az egészet, hogy 2x borsot törtünk az orra alá.
mondjuk most pont változtatott Jose mert ellenünk az FA kupába 3 védővel állt fel, de látszott, hogy neki ehhez nincsenek meg az emberei.
majd most nyáron megveszi Grizit aki olyan jó lesz majd neki mint Pogba és vele sem lesznek előrébb.
Ha Ibra nem lenne abban a MU-ban akkor sehol nem lennének és már José is állást keresne.
Azért az hozzá tartozik, hogy csak azért állt át ő is és a többi csapat is hogy valamelyest alkalmazkodjon a mi taktikánkhoz, tehát alapvetően ugyan az a játékstílus maradt csak a felvázolt kezdő 11 en papíron máshogy mutatott, viszont attól hogy a kp-n cserélget embereket nem változtatott a stílusán semmit se. Ibra rész adom, nélküle alsóház.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FA-kupa

#311 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Pityee írta:
andrewm93 írta:
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.
Ezek szerint nem nagyon követed a csapattal kapcsolatos híreket, jobban kellene.
Akkor kérlek fejtsed ki a kedvemért, hogy mi az amivel ennyire belénk rúgott. Hogy kapusnak hívta Courtoist a neve helyett, vagy hogy a jelenlegi klubjában megdicsérte a szurkolókat?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: FA-kupa

#312 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Adrián szurkoló kollega le is írt egy baromi nagy különbséget, bár ez már szakmai dolog de nekünk nyilván ez az egyik legfontosabb. Amellett, hogy egy aberáltra mutat José viselkedése a fociban is elfelejtett valamit, kb a Real óta nem tud változtatni... ott sem tudott és nálunk sem már a taktikán, ami tudjuk hova vezetett mert a bajnokságot is talán a valaha volt legszarabb játékkal nyertük meg de nem a taktikán múlott, és a Mu val ugyan azt csinálja és ott se fog tudni változni, épp ezért én meglepődnék ha BL esélyes csapatot csinálna a Mu ból hiába a 100 milliók. Ellenben Conte 2 vereség után gondolom pár alvatlan éjszakát eltöltve, de kitalált egy teljesen új formációt amit a csapatra szabott nem pedig ráeröltetett!!! Ez a legégetőbb különbség köztük, ebből fakadóan "bolondult" meg és az csak tetézi az egészet, hogy 2x borsot törtünk az orra alá.
mondjuk most pont változtatott Jose mert ellenünk az FA kupába 3 védővel állt fel, de látszott, hogy neki ehhez nincsenek meg az emberei.
majd most nyáron megveszi Grizit aki olyan jó lesz majd neki mint Pogba és vele sem lesznek előrébb.
Ha Ibra nem lenne abban a MU-ban akkor sehol nem lennének és már José is állást keresne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FA-kupa

#313 Hozzászólás Szerző: laczze »

Adrián szurkoló kollega le is írt egy baromi nagy különbséget, bár ez már szakmai dolog de nekünk nyilván ez az egyik legfontosabb. Amellett, hogy egy aberáltra mutat José viselkedése a fociban is elfelejtett valamit, kb a Real óta nem tud változtatni... ott sem tudott és nálunk sem már a taktikán, ami tudjuk hova vezetett mert a bajnokságot is talán a valaha volt legszarabb játékkal nyertük meg de nem a taktikán múlott, és a Mu val ugyan azt csinálja és ott se fog tudni változni, épp ezért én meglepődnék ha BL esélyes csapatot csinálna a Mu ból hiába a 100 milliók. Ellenben Conte 2 vereség után gondolom pár alvatlan éjszakát eltöltve, de kitalált egy teljesen új formációt amit a csapatra szabott nem pedig ráeröltetett!!! Ez a legégetőbb különbség köztük, ebből fakadóan "bolondult" meg és az csak tetézi az egészet, hogy 2x borsot törtünk az orra alá.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#314 Hozzászólás Szerző: Pityee »

andrewm93 írta:
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.
Ezek szerint nem nagyon követed a csapattal kapcsolatos híreket, jobban kellene.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: FA-kupa

#315 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

andrewm93 írta:
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.
meg amikor azt mondta nincs párja a MU szurkolóknak.
miért kell ilyet nyilatkozni miért nem lehet azt mondani, hogy a MU szurkolók nagyon jók és sokat segítenek a csapatnak a meccseken vagy valami hasonlót.
Mou-t istenként kezelték a szurkolók amire rászolgált.
Nálam akkor verte ki a biztosítékot amikor azt mondta, hogy Mata a Chelsea-ben egy jó játékos volt, de a Mu-ban egy világklasszis játékos lett.
bírtam Jose-t mikor az Interben volt szurkoltam neki, hogy sikeres legyen a csapattal ami be is jött neki majd elment Madridba ahol nagyon megváltozott és én akkor már nem örültem neki, hogy visszajön.A csapat tele volt fiatal tehetséges játékosokkal akikből elüldözött egy De Bruyne-t egy Lukaku-t és egy D.Luizt is.Schürrle-t mire megkedveltül eladta.
amin meglepődtem, hogy a Chelsea tavaly vergődött és mégsem változtatott semmin nem váltott taktikát az állítólagos árulókat akik megbuktatták ugyanúgy játszatta, ő saját magát buktatta meg azzal, hogy nem igazolt szinte senkit a nyáron, hogy versenyhelyzet legyen a csapatba és azzal, hogy nem volt képes változtatni.
Conte 2 vereség után mindent átszervezett és milyen érdekes működik.Nekem Conte nagyon szimpatikus és remélem, hogy nagyon sokáig a klubbal lesz és rengeteg trófeához segít minket.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: FA-kupa

#316 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

andrewm93 írta:
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.
Nezd csak meg miket nyilatkozott attol a pillanattol kezdve, hogy osszesoroltak a kupaban. Folyamatosan csak nyomta a hulye szoveget, hogy ok jobban le vannak terhelve, a Chelsea egy vedekezo csapat stb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FA-kupa

#317 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
Azt mondd már meg nekem, hogy mivel rúgott bele Mourinho Contéba, vagy a Chelsea-be? Willian-el is lepacsizott amikor lecserélték. Nem fogja a Chelseat ajnározni, amikor az egyik legnaygobb riválisát irányítja éppen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#318 Hozzászólás Szerző: Pityee »

andrewm93 írta:
Pityee írta:
Bubi írta:Szerintem ez csak kötekedés. Melyik szurkolótábort kellene piedesztálra emelnie a Manu edzőjeként? A miénket vagy a Reálét? Amúgy a mi sokszor "néma" szurkolóinkhoz képest időnként elszomorító hallgatni egy UTD vagy Pool szurkolótábort...

Az meg hogy nem szólította nevén a játékosainkat. .. pfúha, valószínűleg semmi jelentősége nincs, így jött ki a lépés. Viszont meccs elött terry vel külön kezezett, Williannek pedig ő gratulált először amikor Conte lehozta. Én láttam ezt is.

Mindegy skacok, több tisztelet járna neki szerintem.
Hiába próbálod mindenáron védeni őt, ez a vonat már elment, legalábbis nálam és amint látom még sokaknál itt. A tiszteletet ki kell érdemelni, ő pedig inkább lerombolta az itt "felépített szobrát". Ahogy írták már előttem, Ancelotti és Di Matteo is sokkal többet ér nála. Majd ha kibújt a mu szurkolók seggéből, akkor szólj.
Nem azt írták, hogy többet érnek, mert ez baromság. Mourinho az Mourinho. A másik kettő edző is nagyon szeretett a Bridge-n, de José azért 3 PL szezont behúzott velünk, és 2007-ig egy mentálisan betonbiztos csapatot rakott össze, emlékezz a 2006/7-es szezonban azokra a meccsekre, amikor 2-3 gólos hátrányokból fordítottunk. Attól is eltekintve, hogy miket mondott Mourinho, szerintem a Chelsea szurkolók nagy része még mindig tiszteli, és az a pár farok aki Fuck off-olt kicsit utánaolvasnak a wikipédián a Chelsea történelméről. Mondom még így is, hogy tavaly igen is mennie kellett, és bebukott, de amit elért, azt soha senki sem veheti el tőle, jelenleg a Unitednél van, el is küldenék a francba, ha még mindig a Chelsea-ről áradozna. A Conte-Mourinho szájkarate meg szerintem felejtős amúgy is, mind a kettejük tüzes, szenvedélyes személyiség, legközelebb simán kezet fognak majd egymással, nem lesz belőle egy Wenger-féle nemezis... :D
Leírom 84523-szor is. Az itt elért eredményeit senki nem veszi el tőle, behúzott velünk 3 PL-t és jelentős része a klub történelmének. Én nagyon örültem neki, mikor visszatért. DE! Azóta, teljesen megkerült és beszámíthatatlan lett. Ott próbál belerúgni a klubba és Conteba ahol tud. Egy ekkora klublegendától nem ezt a viselkedést várná el az ember. Pont ezért számomra emberileg sokkal többet ér Ancelotti és Di Matteo is, belőlük valahogy nem tudnám kinézni ezt a fajta viselkedést.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: FA-kupa

#319 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Pityee írta:
Bubi írta:Szerintem ez csak kötekedés. Melyik szurkolótábort kellene piedesztálra emelnie a Manu edzőjeként? A miénket vagy a Reálét? Amúgy a mi sokszor "néma" szurkolóinkhoz képest időnként elszomorító hallgatni egy UTD vagy Pool szurkolótábort...

Az meg hogy nem szólította nevén a játékosainkat. .. pfúha, valószínűleg semmi jelentősége nincs, így jött ki a lépés. Viszont meccs elött terry vel külön kezezett, Williannek pedig ő gratulált először amikor Conte lehozta. Én láttam ezt is.

Mindegy skacok, több tisztelet járna neki szerintem.
Hiába próbálod mindenáron védeni őt, ez a vonat már elment, legalábbis nálam és amint látom még sokaknál itt. A tiszteletet ki kell érdemelni, ő pedig inkább lerombolta az itt "felépített szobrát". Ahogy írták már előttem, Ancelotti és Di Matteo is sokkal többet ér nála. Majd ha kibújt a mu szurkolók seggéből, akkor szólj.
Nem azt írták, hogy többet érnek, mert ez baromság. Mourinho az Mourinho. A másik kettő edző is nagyon szeretett a Bridge-n, de José azért 3 PL szezont behúzott velünk, és 2007-ig egy mentálisan betonbiztos csapatot rakott össze, emlékezz a 2006/7-es szezonban azokra a meccsekre, amikor 2-3 gólos hátrányokból fordítottunk. Attól is eltekintve, hogy miket mondott Mourinho, szerintem a Chelsea szurkolók nagy része még mindig tiszteli, és az a pár farok aki Fuck off-olt kicsit utánaolvasnak a wikipédián a Chelsea történelméről. Mondom még így is, hogy tavaly igen is mennie kellett, és bebukott, de amit elért, azt soha senki sem veheti el tőle, jelenleg a Unitednél van, el is küldenék a francba, ha még mindig a Chelsea-ről áradozna. A Conte-Mourinho szájkarate meg szerintem felejtős amúgy is, mind a kettejük tüzes, szenvedélyes személyiség, legközelebb simán kezet fognak majd egymással, nem lesz belőle egy Wenger-féle nemezis... :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: FA-kupa

#320 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Szerintem ez csak kötekedés. Melyik szurkolótábort kellene piedesztálra emelnie a Manu edzőjeként? A miénket vagy a Reálét? Amúgy a mi sokszor "néma" szurkolóinkhoz képest időnként elszomorító hallgatni egy UTD vagy Pool szurkolótábort...

Az meg hogy nem szólította nevén a játékosainkat. .. pfúha, valószínűleg semmi jelentősége nincs, így jött ki a lépés. Viszont meccs elött terry vel külön kezezett, Williannek pedig ő gratulált először amikor Conte lehozta. Én láttam ezt is.

Mindegy skacok, több tisztelet járna neki szerintem.
Hiába próbálod mindenáron védeni őt, ez a vonat már elment, legalábbis nálam és amint látom még sokaknál itt. A tiszteletet ki kell érdemelni, ő pedig inkább lerombolta az itt "felépített szobrát". Ahogy írták már előttem, Ancelotti és Di Matteo is sokkal többet ér nála. Majd ha kibújt a mu szurkolók seggéből, akkor szólj.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése