Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17721 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:

Pasalic-ból ki kell venni a pénzt, de nem szabad elfelejteni, hogy a Milan, hogy leakarta húzni a klubot Romagnoli-val!


Ezt írta anno a Milan Twitter-en:

#ACMilan has received a significant offer for its player Alessio Romagnoli from @ChelseaFC, but the player is not for sale.

Ebben mi a lehúzás? Nem akarták eladni, tök korrekten jelezték, nem bohóckodtak mi t De Laurentiis szokott.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17722 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:Az ESPN forrásai szerint Mourinho a nyáron ismét kísérletet tesz arra, hogy Willian-t Manchesterbe csábítsa.

Montella pedig arra kérte a Milan vezetőségét, hogy a kölcsönszerződése lejárta után nyáron végleg vegyék meg Pasalic-ot. (Calciomercato)
Pasalic-ból ki kell venni a pénzt, de nem szabad elfelejteni, hogy a Milan, hogy leakarta húzni a klubot Romagnoli-val!
Willian meg felejtős, hogy pont a MU-nak lesz eladva, meg minek nekik mikor ott van Mhitarjan!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17723 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az ESPN forrásai szerint Mourinho a nyáron ismét kísérletet tesz arra, hogy Willian-t Manchesterbe csábítsa.

Montella pedig arra kérte a Milan vezetőségét, hogy a kölcsönszerződése lejárta után nyáron végleg vegyék meg Pasalic-ot. (Calciomercato)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17724 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Asensio-val nagy tervei vannak a Realnak, és eléggé ragaszkodnak is hozzá (állítólag elutasították a 'Pool 50 milliós ajánlatát), van is bőven lehetőség a srácban, talán ebben is bízhatunk, hogy Asensio miatt annyira nem akarják majd megvenni. Bár ugye ismerjük az ottani transzferpolitikát...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17725 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Forrás: ÁLLÍTÓLAG Hazard haverjának a szembeszomszédja elfecsegte az unokahuga osztálytársának a kisöccsének, hogy 300 méterről, 10 emelet magasról egy juharfa takarásából leolvasta eden szájáról hogy.... pff

Mindazonáltal teljesen elképzelhető forgatókönyv.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#17726 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Traxver írta:
jkopfner írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2565661

Remélem kamu és gyorsan megcáfolja.
miért pont a psgbe?? :roll:
am a realba nem illene ott csak ilyen dísz f@szok játszanak
Lehet ő is díszfasz akar lenni :roll: :D lehet már az is :!:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#17727 Hozzászólás Szerző: Traxver »

jkopfner írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2565661

Remélem kamu és gyorsan megcáfolja.
miért pont a psgbe?? :roll:
am a realba nem illene ott csak ilyen dísz f@szok játszanak

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17728 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2565661" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem kamu és gyorsan megcáfolja.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17729 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

chaoskid18 írta:Hivatalos lett hogy a Roma leigazolta a Sevilla korábbi sportigazgatóját Monchit így szerintetek Walter Sabatini akit tavaly nyáron pletykáltak velünk mozdítható lehet?
Monchi nagyon rendben van szakmailag, inkabb ot kellett volna elhozni, ha mar valasztani lehet. Nem hiaba kapott akkora szeretetet Sevillaban a szurkoloktol es a csapat is az utobbi idoben beallt hullamvolgytol eltekintve, jol osszerakott. Chelsea utan a kedvenc csapatom, en is sajnaltam, hogy lelep, de nem tudom mennyire tema meg nalunk a sportigazgatoi pozicio csere.
Jol jart vele a Roma, de inkabb vartak volna egy kicsit Tottira es mindenki jobban jar :lol:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17730 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:jó lenne XDD
Hozhatná Nainggolan-t is!

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17731 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

jó lenne XDD

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17732 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Hivatalos lett hogy a Roma leigazolta a Sevilla korábbi sportigazgatóját Monchit így szerintetek Walter Sabatini akit tavaly nyáron pletykáltak velünk mozdítható lehet?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17733 Hozzászólás Szerző: Szabi »

cech19960320 írta:
Apinho írta:Remélem 2. félidőre támadásban is feljavulunk. Ake jól játszik. Matity ügyben írjunk már egy levelet a központba :D
Matic helyére bennem felmerült még egy név akit sajnos nem emlegetnek.. Goretzka a Schalkéból. Magas, fiatal és ígéretes, ráadásul ő is igazi BTB. Lő, szerel, passzol, rohan mint az állat
Jövő nyáron jár le Goretzka szerződése, és pont a napokban olvastam, hogy nem igazán hajlik a hosszabbításra, tehát ha pénzt akar látni belőle a Schalke, viszonylag olcsón kell elengednie.

Az én emberem Dahoud volt, de őt elvitte a Dortmund. Hogy aztán két-három év múlva megvegye a Bayern. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17734 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szerintem erkezhet Morata es Lukaku is. 3-5-2-be mind2en palyan lehetnek. Bar ez Hazard eladasahoz vezetne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17735 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
Pityee írta: Szerintem sem Moratára kéne építeni a támadószekciót, ő inkább az a típus, aki cserepadról beugrik és eldönti a meccset.
Ilyen játékosunk jelenleg nincs, úgyhogy miért ne.
Nincs? Batshuayi? Szezon elején mikor beugrott, megfordítottuk és megnyertük a meccset pl. Watford, WHU. Most már ne csodálkozzon senki, hogy kedve nincs annak az embernek egyáltalán beállni se.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#17736 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: Szerintem sem Moratára kéne építeni a támadószekciót, ő inkább az a típus, aki cserepadról beugrik és eldönti a meccset.
Ilyen játékosunk jelenleg nincs, úgyhogy miért ne.
emsanya írta:Lukaku egyszer már padozott nálunk, Morata meg már unja hogy mindenhol a cserecsatár kategória. Ha együtt jönnek, megint egyikük szív (tök mindegy hány meccs lesz, nem lesznek meccsenként csatár cserélgetések), sztem kizárt h mindkettő jön. Ráadásul ez vagy 150 millios transzfer. Vannak nagyobb gondok is mint h ki legyen a tartalék csatár szvsz.
Ha igazak a kínai Costa megvevős hírek, akkor Lukaku árát lényegében Costáéból fedezzük, úgyhogy kb. 50 millába fog kijönni a két csatár. Bár én azt sem tartom kizártnak, hogy Morata Pedro szerepkörében alkosson valamit. Amíg a kétajtós szekrény Lukaku és a bármikor villanni képes Morata leköti a védőket, Hazardnak lesz területe és olyankor mind tudjuk mire képes.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17737 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lukaku egyszer már padozott nálunk, Morata meg már unja hogy mindenhol a cserecsatár kategória. Ha együtt jönnek, megint egyikük szív (tök mindegy hány meccs lesz, nem lesznek meccsenként csatár cserélgetések), sztem kizárt h mindkettő jön. Ráadásul ez vagy 150 millios transzfer. Vannak nagyobb gondok is mint h ki legyen a tartalék csatár szvsz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17738 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta: Nem feltétlenül... Az igazat megvallva, Morata nálam top 3 never ever csatár és kicsit úgy érzem másnak sem kell, aki Chelsea kaliberű csapat lenne. Lukakura megint csak nem hallottam más kérőt eddig, aki komolyan gondolta volna és Bl induló lenne. A Sanchez rész tűnik kissé hihetetlennek, de a többi összejöhet. Bár mint már oly sokszor írtam, Moratat nagyon nem szeretném . . .
Szerintem sem Moratára kéne építeni a támadószekciót, ő inkább az a típus, aki cserepadról beugrik és eldönti a meccset.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17739 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pat326 írta:
Amazing24 írta:A Diariogol es Alberto Rambla is kesz tenykent kozli, hogy Morata hozzank igazol a nyaron. Allitolag a ket klub mar meg is egyezett egymassal. Ha ez igaz, akkor Lukakurol lemondhatunk.
Sztem nem zárja ki egyik a másikat. Mivel 90% hogy Costa és Batshu is távozik, így kell a két csatár, ha pedig igazak a pletykák, hogy nyáron igen kinyitjuk a pénztárcánkat, hogy a bl-ben is tényezők legyünk, akkor jöhet mindkettő egyszere. Szvsz tökéletes duó lenne, Lukaku szárnyalna a pl-ben, Morata pedig a nagy meccsek embere.
Aztán még Hazard és Kante mellé 1-1 ember (Sanchez, Nainggolan típusok) + védelmet kipofozni (akár házon belül)... Bár ez már az álom kategória felé hajaz :D
Nem feltétlenül... Az igazat megvallva, Morata nálam top 3 never ever csatár és kicsit úgy érzem másnak sem kell, aki Chelsea kaliberű csapat lenne. Lukakura megint csak nem hallottam más kérőt eddig, aki komolyan gondolta volna és Bl induló lenne. A Sanchez rész tűnik kissé hihetetlennek, de a többi összejöhet. Bár mint már oly sokszor írtam, Moratat nagyon nem szeretném . . .

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17740 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Amazing24 írta:A Diariogol es Alberto Rambla is kesz tenykent kozli, hogy Morata hozzank igazol a nyaron. Allitolag a ket klub mar meg is egyezett egymassal. Ha ez igaz, akkor Lukakurol lemondhatunk.
Sztem nem zárja ki egyik a másikat. Mivel 90% hogy Costa és Batshu is távozik, így kell a két csatár, ha pedig igazak a pletykák, hogy nyáron igen kinyitjuk a pénztárcánkat, hogy a bl-ben is tényezők legyünk, akkor jöhet mindkettő egyszere. Szvsz tökéletes duó lenne, Lukaku szárnyalna a pl-ben, Morata pedig a nagy meccsek embere.
Aztán még Hazard és Kante mellé 1-1 ember (Sanchez, Nainggolan típusok) + védelmet kipofozni (akár házon belül)... Bár ez már az álom kategória felé hajaz :D

Válasz küldése