Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17741 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Diariogol es Alberto Rambla is kesz tenykent kozli, hogy Morata hozzank igazol a nyaron. Allitolag a ket klub mar meg is egyezett egymassal. Ha ez igaz, akkor Lukakurol lemondhatunk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17742 Hozzászólás Szerző: laczze »

nemtudom írta:a Tianjin Quanjian £620,000 heti fizetéssel csábítja Costat, ők azok akik állítólag januárban 90 millió fontot fizettek volna a Chelsea-nek. közben Lukakuért már nevetséges 100 millió fontot kérne az Everton a hírek szerint. amit vicc ha kifizetünk, ennyiért már lewandowskit vagy agüerot illene megkapni
Akkor azzal a legjobban kereső lenne a világon?
Lukaku 100 millióért vicc. Inkább maradjon ott.
Drogba,Lampard,Terry <3

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17743 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

a Tianjin Quanjian £620,000 heti fizetéssel csábítja Costat, ők azok akik állítólag januárban 90 millió fontot fizettek volna a Chelsea-nek. közben Lukakuért már nevetséges 100 millió fontot kérne az Everton a hírek szerint. amit vicc ha kifizetünk, ennyiért már lewandowskit vagy agüerot illene megkapni

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17744 Hozzászólás Szerző: Bubi »

nemtudom írta: általános tévhit, hogy mindenki real drukker
Na, örülök ennek a képnek, kis remény villant a szívemben...:)

Nem az általános tévhit miatt gondolom azt, hogy Real drukker, több helyen ezt olvastam róla, hogy az álma a Real Madrid.

Egyébként ha ezen a szinten profi játékos lennék, én is azt tartanám karrierem csúcspontjának. Minimum a barca, de a Reál az igazi kuriózum, mindig is így volt amióta az eszemet tudom. Mindenképp játszanék a Chelsea-ben amennyiben van rá lehetőségem, de a Reál lenne a hab a tortán.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17745 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ja, nem Real hanem CR fan, elvileg ő a példaképe.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17746 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

2009 - a kis Chelsea szurkoló Mbappe :D
Kép

Bubi írta:A legnagyobb fogás Mbappé lenne egyértelműen, de ő reál drukker, viszont szeret fokozatosan megküzdeni az új kihívásokkal, ugródeszkának jók lennénk, nekünk meg jó befektetés.
általános tévhit, hogy mindenki real drukker

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#17747 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az atletico nem fog kiadni 80-100 misit senkiért sem, ez alatt meg felesleges az eladásáról beszélni. Elmondta, hogy a Chelseaben jól érzi magát, de Angliába nem, és a kettő nem ugyan az. Szóval szvsz csak kína ami szóba jöhet nála egy váltás esetén. Szegénynek semmi esze sincs, ha karrierje csúcsán megy levezetni, de ő tudja, az ő élete. Valaki nagyon jól mondta multkor, a jelenlegi formája kb anelka és torres szerelem gyermekével lehetne jellemezni. Sajnalom is meg nem is, hiszen ha formában van top 5 csatárban benne van, viszont olyan hullámzó a teljesítménye az iq 80as szintjének köszönhetően, hogy erre nem lehet alapozni egy pl és bl bajnokesélyes csapatot.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17748 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A goal szerint négy kínai klub érdeklődik Costa iránt:

-Jiangsu Suning (itt játszik Ramires és Alex Teixeira)
-Guangzhou Evergrande(Paulinho, Jackson Martinez) Scolari csapata
-Hebei China Fortune(Hernanes, Lavezzi) Pellegrini csapata
-Tianjin Quanjian(Witsel, Pato) Fabio Cannavaro a manager

Jó lenne legombolni valamelyiket komolyabban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17749 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta:
laczze írta:Kizárt dolog a Costa - Mu legalább itt az oldalon ne találjunk ki ekkora faszságokat elég ha máshol olvassa az ember a hasonlókat.
80 millió alatt meg nem engedném el, más se szarozik megnondja az árat és kész annyi... nehogy már mi csicskuljunk be megint ha valaki ad 50 milliót aztán lemegyünk kutyába csak vigyék. Vicc kategória lenne.
Miert lehetetlen a Costa-mu paros? Ibra se lesz fiatalabb es nem kizart, hogy nyaron dobbant. Mou ismeri Costat es van az a penz amiert a spanyol-brazil "megszereti" Angliat. Mindenesetre azert nem tartom valoszinunek, de barmi elkepzelheto, foleg ha Costarol van szo.
Hidd el, ha Costa dobbant innen, akkor Angliából is dobbant. Egyébként is hülye lenne odamenni a MU-hoz, ahol még az sem biztos, hogy jövőre lesz BL. Meg az sem elhanyagolható tény, hogy szerintem sokkal inkább dolgozik Simeoneval, mint Joséval. Szerintem pont az a forgatókönyv lesz amit már páran leírtak, Grizi :arrow: MU, Costa :arrow: Atleti, Lukaku :arrow: ide.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17750 Hozzászólás Szerző: laczze »

Amazing24 írta:
laczze írta:Kizárt dolog a Costa - Mu legalább itt az oldalon ne találjunk ki ekkora faszságokat elég ha máshol olvassa az ember a hasonlókat.
80 millió alatt meg nem engedném el, más se szarozik megnondja az árat és kész annyi... nehogy már mi csicskuljunk be megint ha valaki ad 50 milliót aztán lemegyünk kutyába csak vigyék. Vicc kategória lenne.
Miert lehetetlen a Costa-mu paros? Ibra se lesz fiatalabb es nem kizart, hogy nyaron dobbant. Mou ismeri Costat es van az a penz amiert a spanyol-brazil "megszereti" Angliat. Mindenesetre azert nem tartom valoszinunek, de barmi elkepzelheto, foleg ha Costarol van szo.
1. Ibra nem lesz fiatalabb de én se, semmi összefüggés, majd igazolnak mást.
2. Hiába ismeri valszeg Costa is benn volt az edzőbuktatásba ha volt és mondjon bárki bármit erősebb csapat vagyunk idén is es leszünk jövőre is a Mu nál egyébként is azt a pénzt amit a tehenek adnának neki mi is kiperkálnánk itt nem ez hibádzik.
Szerintem el sem engednénk oda.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#17751 Hozzászólás Szerző: broduer »

Amazing24 írta:
laczze írta:Kizárt dolog a Costa - Mu legalább itt az oldalon ne találjunk ki ekkora faszságokat elég ha máshol olvassa az ember a hasonlókat.
80 millió alatt meg nem engedném el, más se szarozik megnondja az árat és kész annyi... nehogy már mi csicskuljunk be megint ha valaki ad 50 milliót aztán lemegyünk kutyába csak vigyék. Vicc kategória lenne.
Miert lehetetlen a Costa-mu paros? Ibra se lesz fiatalabb es nem kizart, hogy nyaron dobbant. Mou ismeri Costat es van az a penz amiert a spanyol-brazil "megszereti" Angliat. Mindenesetre azert nem tartom valoszinunek, de barmi elkepzelheto, foleg ha Costarol van szo.
Mi ez a hatalmas Costa-utálat? Szerintem egyáltalán nem olyan pénzéhes, mint ahogy itt be van állítva. Már tavalyelőtt is lenyilatkozta, hogy vissza akar térni Madridba (valószínűleg kevesebb fizetésért mint amit itt kap), a klub nem engedte el. Aztán volt most télen a kínás "balhéja" ahol egyáltalán nincs bizonyíték arra, hogy nem csak egy szarkavarás volt az egész, ahogy Costa is jelezte a "hápogós" gólörömével. Jelenleg nincs jó formában, motiválatlan és újból lenyilatkozta, hogy el akar menni az országból. Ezekből a tényekből egyáltalán nem az jön le, hogy egy pénzéhes zsoldos lenne. Lehet nincs igazam, de ezt majd a jövő dönti el.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17752 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

laczze írta:Kizárt dolog a Costa - Mu legalább itt az oldalon ne találjunk ki ekkora faszságokat elég ha máshol olvassa az ember a hasonlókat.
80 millió alatt meg nem engedném el, más se szarozik megnondja az árat és kész annyi... nehogy már mi csicskuljunk be megint ha valaki ad 50 milliót aztán lemegyünk kutyába csak vigyék. Vicc kategória lenne.
Miert lehetetlen a Costa-mu paros? Ibra se lesz fiatalabb es nem kizart, hogy nyaron dobbant. Mou ismeri Costat es van az a penz amiert a spanyol-brazil "megszereti" Angliat. Mindenesetre azert nem tartom valoszinunek, de barmi elkepzelheto, foleg ha Costarol van szo.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17753 Hozzászólás Szerző: laczze »

Kizárt dolog a Costa - Mu legalább itt az oldalon ne találjunk ki ekkora faszságokat elég ha máshol olvassa az ember a hasonlókat.
80 millió alatt meg nem engedném el, más se szarozik megnondja az árat és kész annyi... nehogy már mi csicskuljunk be megint ha valaki ad 50 milliót aztán lemegyünk kutyába csak vigyék. Vicc kategória lenne.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17754 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... sa-2563357" onclick="window.open(this.href);return false;
Morata pletykák: on :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17755 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Martialnak vagy Rashfordnak is nagyon tudnék örülni. Mourinho elég sokat kritizálja őket plusz Griezmann érkeztével valamelyik padra szorul.

Mounak nem védekeznek elég jól, nálunk szvsz szárnyalnának. A legnagyobb fogás Mbappé lenne egyértelműen, de ő reál drukker, viszont szeret fokozatosan megküzdeni az új kihívásokkal, ugródeszkának jók lennénk, nekünk meg jó befektetés.

2 echte befejezőt nem igazolnék, van erre 2 in 1 lehetőség, mint Pl Lacazette, Martial, Rashford, Sanchez, Reus vagy Griezmann. Egyik se lenne olcsó ugyan, de még mindig olcsóbb mint külön 60-80 milliót áldozni egy megfelelő befejezőre.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17756 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szabi írta:
emsanya írta:
Amazing24 írta:Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.
Kínán kivűl sztem ezt az összeget senki se fizeti ki érte.
Ha Griezmannért kipenget az MU egy combos összeget, akkor szerintem kaphatunk érte az Atletitől jó ajánlatot, ha nem is ennyit, de 60-65 körül igen. 80-at szerintem is csak a kínaiak áldoznának rá, de kötve hiszem, hogy erre várnák egész nyáron. Tisztességes ajánlatért cserébe szerintem túladunk rajta, ha nagyon menni akar.

Nagyon érdekes lesz egyébként az, hogy ki pótolhatja Costa-t ha lelép, Lukaku-Morata-Belotti trióból kerülne ki nagy valószínűséggel a helyettes. Az én favoritom személy szerint Belotti, szerintem Conte stílusához ő passzol leginkább, de egyébként is sokra tartom, kíméletlen a kapu előtt. A fejjátéka is életveszély, ami ugye Costa esetében nem mondható el.

Ha viszont nem ő érkezne centerposztra, azt akkor is nehezen tudom elképzelni, hogy olasz játékos nélkül kezdje meg Conte a második szezonját is.
Egy center nem elég, szerintem 2 fog érkezni. Most már BL is lesz és muszáj lesz rotálni. Simán benne van a pakliba egy Morata/Lukaku, Belotti dúó.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17757 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Amazing24 írta:Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.
Kínán kivűl sztem ezt az összeget senki se fizeti ki érte.
Ha Griezmannért kipenget az MU egy combos összeget, akkor szerintem kaphatunk érte az Atletitől jó ajánlatot, ha nem is ennyit, de 60-65 körül igen. 80-at szerintem is csak a kínaiak áldoznának rá, de kötve hiszem, hogy erre várnák egész nyáron. Tisztességes ajánlatért cserébe szerintem túladunk rajta, ha nagyon menni akar.

Nagyon érdekes lesz egyébként az, hogy ki pótolhatja Costa-t ha lelép, Lukaku-Morata-Belotti trióból kerülne ki nagy valószínűséggel a helyettes. Az én favoritom személy szerint Belotti, szerintem Conte stílusához ő passzol leginkább, de egyébként is sokra tartom, kíméletlen a kapu előtt. A fejjátéka is életveszély, ami ugye Costa esetében nem mondható el.

Ha viszont nem ő érkezne centerposztra, azt akkor is nehezen tudom elképzelni, hogy olasz játékos nélkül kezdje meg Conte a második szezonját is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17758 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta:
Amazing24 írta:Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.
Kínán kivűl sztem ezt az összeget senki se fizeti ki érte.
Szerintem a 80 millió font reális. Lukakuért 80-90 milliót kérnek az angol lapok szerint, ami abszurd. Szerintem nem Kínába megy, Atleti, Real, PSG, de még a MU-t is eltudom képzelni.
Costa képességeit meg nem kell bemutatni senkinek, ha van kedve játszani, akkor a világ egyik, ha nem a legjobb centere.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17759 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.
Kínán kivűl sztem ezt az összeget senki se fizeti ki érte.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17760 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.

Vannak még olyan hírek is, hogy Hazard új szerződést írhat alá és PL legjobban kereső játékosa lesz. Kíváncsian várom, hogy mi sül ki ebből.

Válasz küldése