Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17761 Hozzászólás Szerző: laczze »

Kizárt dolog a Costa - Mu legalább itt az oldalon ne találjunk ki ekkora faszságokat elég ha máshol olvassa az ember a hasonlókat.
80 millió alatt meg nem engedném el, más se szarozik megnondja az árat és kész annyi... nehogy már mi csicskuljunk be megint ha valaki ad 50 milliót aztán lemegyünk kutyába csak vigyék. Vicc kategória lenne.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17762 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... sa-2563357" onclick="window.open(this.href);return false;
Morata pletykák: on :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17763 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Martialnak vagy Rashfordnak is nagyon tudnék örülni. Mourinho elég sokat kritizálja őket plusz Griezmann érkeztével valamelyik padra szorul.

Mounak nem védekeznek elég jól, nálunk szvsz szárnyalnának. A legnagyobb fogás Mbappé lenne egyértelműen, de ő reál drukker, viszont szeret fokozatosan megküzdeni az új kihívásokkal, ugródeszkának jók lennénk, nekünk meg jó befektetés.

2 echte befejezőt nem igazolnék, van erre 2 in 1 lehetőség, mint Pl Lacazette, Martial, Rashford, Sanchez, Reus vagy Griezmann. Egyik se lenne olcsó ugyan, de még mindig olcsóbb mint külön 60-80 milliót áldozni egy megfelelő befejezőre.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17764 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szabi írta:
emsanya írta:
Amazing24 írta:Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.
Kínán kivűl sztem ezt az összeget senki se fizeti ki érte.
Ha Griezmannért kipenget az MU egy combos összeget, akkor szerintem kaphatunk érte az Atletitől jó ajánlatot, ha nem is ennyit, de 60-65 körül igen. 80-at szerintem is csak a kínaiak áldoznának rá, de kötve hiszem, hogy erre várnák egész nyáron. Tisztességes ajánlatért cserébe szerintem túladunk rajta, ha nagyon menni akar.

Nagyon érdekes lesz egyébként az, hogy ki pótolhatja Costa-t ha lelép, Lukaku-Morata-Belotti trióból kerülne ki nagy valószínűséggel a helyettes. Az én favoritom személy szerint Belotti, szerintem Conte stílusához ő passzol leginkább, de egyébként is sokra tartom, kíméletlen a kapu előtt. A fejjátéka is életveszély, ami ugye Costa esetében nem mondható el.

Ha viszont nem ő érkezne centerposztra, azt akkor is nehezen tudom elképzelni, hogy olasz játékos nélkül kezdje meg Conte a második szezonját is.
Egy center nem elég, szerintem 2 fog érkezni. Most már BL is lesz és muszáj lesz rotálni. Simán benne van a pakliba egy Morata/Lukaku, Belotti dúó.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17765 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Amazing24 írta:Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.
Kínán kivűl sztem ezt az összeget senki se fizeti ki érte.
Ha Griezmannért kipenget az MU egy combos összeget, akkor szerintem kaphatunk érte az Atletitől jó ajánlatot, ha nem is ennyit, de 60-65 körül igen. 80-at szerintem is csak a kínaiak áldoznának rá, de kötve hiszem, hogy erre várnák egész nyáron. Tisztességes ajánlatért cserébe szerintem túladunk rajta, ha nagyon menni akar.

Nagyon érdekes lesz egyébként az, hogy ki pótolhatja Costa-t ha lelép, Lukaku-Morata-Belotti trióból kerülne ki nagy valószínűséggel a helyettes. Az én favoritom személy szerint Belotti, szerintem Conte stílusához ő passzol leginkább, de egyébként is sokra tartom, kíméletlen a kapu előtt. A fejjátéka is életveszély, ami ugye Costa esetében nem mondható el.

Ha viszont nem ő érkezne centerposztra, azt akkor is nehezen tudom elképzelni, hogy olasz játékos nélkül kezdje meg Conte a második szezonját is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17766 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta:
Amazing24 írta:Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.
Kínán kivűl sztem ezt az összeget senki se fizeti ki érte.
Szerintem a 80 millió font reális. Lukakuért 80-90 milliót kérnek az angol lapok szerint, ami abszurd. Szerintem nem Kínába megy, Atleti, Real, PSG, de még a MU-t is eltudom képzelni.
Costa képességeit meg nem kell bemutatni senkinek, ha van kedve játszani, akkor a világ egyik, ha nem a legjobb centere.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17767 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.
Kínán kivűl sztem ezt az összeget senki se fizeti ki érte.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17768 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Matt Law a Telegraph újságírója szerint a vezetőség hajlandó elengedni Costát, és ezt már közölték is a játékossal, azonban 80 millió fontban határozták meg az árát. Ennél kevesebb összegért nem válthat klubot.

Vannak még olyan hírek is, hogy Hazard új szerződést írhat alá és PL legjobban kereső játékosa lesz. Kíváncsian várom, hogy mi sül ki ebből.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17769 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Még csak szóba sem került velünk kapcsolatban, de minden vágyam Mbappe leigazolása lenne Costa helyett.
A srác 18 éves de minden megmozdulásán látszik, hogy extraklasszis lesz. Gyors, jól cselez, helyezkedik, fejel, ziccereknél könyörtelen és mint mondtam pimaszul fiatal. Nem véletlenül nevezik Henry utódjának. Valószínűleg nem nagyon lehet majd 80-100 millió alatt elhozni, de azt gondolom megérné a befektetést, mondom ezt úgy, hogy tudom, hogy úgyis a realbarcabayern fogja elvinni, de álmodozni jól esik néha.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17770 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
Amazing24 írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... helsea-bid

Lehet csak én magyarázom bele, de nekem ebből az jön le, hogy nyáron ő lesz az első számú célpontunk előre. Kérdés, hogy eladja e a Real, mert Morata szerintem szívesen jönne.
Sztem simán ő az első számú célpont, váltana is, Conte ismeri, PL érdekli, csatár kelleni fog nekünk. Alkalmas is lenne Costa potlására és fiatal.
Valahogy Lukakunak jobban tudnék örülni, de ha ő jön és beválik, ám legyen.

Egyébként ma ezt nyilatkozta Drogba a Sky-nak:
„Visszatérése nagyot ütne, jól ismeri a helyet, és be akarja bizonyítani, hogy ott van a helye. Minden nap beszélek vele, nagyon jó a viszonyunk. Úgy tekintek rá, mint az öcsémre, kiváló labdarúgó és nagyszerű ember. Tudom, hogy mit tervez, de nem fogom elmondani.”

Koeman pedig ezt:
„Lukaku elhagy minket, de még nem tudom megmondani az új gárdáját. Kérdezzék meg Drogbát, mert ő tudja.”
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17771 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... helsea-bid

Lehet csak én magyarázom bele, de nekem ebből az jön le, hogy nyáron ő lesz az első számú célpontunk előre. Kérdés, hogy eladja e a Real, mert Morata szerintem szívesen jönne.
Sztem simán ő az első számú célpont, váltana is, Conte ismeri, PL érdekli, csatár kelleni fog nekünk. Alkalmas is lenne Costa potlására és fiatal.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17772 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

http://www.skysports.com/football/news/ ... helsea-bid" onclick="window.open(this.href);return false;

Lehet csak én magyarázom bele, de nekem ebből az jön le, hogy nyáron ő lesz az első számú célpontunk előre. Kérdés, hogy eladja e a Real, mert Morata szerintem szívesen jönne.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17773 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

broduer írta:
Pityee írta:
Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Pedroval is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
A kis mezei pocok maradjon csak a színészegyesületnél.
Ugyan, Pedro is színésznek volt elkönyvelve amikor idejött, ehhez képest egyáltalán nem esik el könnyen. Costa vagy Wili már annál inkább. Aki valóban undorítóan dobálja magát szinte minden meccsen az Suarez. Ettől függetlenül én sem értem miért akarunk egyáltalán a Barcából igazolni. Annyira másvilág a két csapat...
4 ember van a Bárcában aki undorító szinten dobálja magát... Suárez, Neymar, Buzgecc és alba

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#17774 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:
Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Pedroval is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
A kis mezei pocok maradjon csak a színészegyesületnél.
Ugyan, Pedro is színésznek volt elkönyvelve amikor idejött, ehhez képest egyáltalán nem esik el könnyen. Costa vagy Wili már annál inkább. Aki valóban undorítóan dobálja magát szinte minden meccsen az Suarez. Ettől függetlenül én sem értem miért akarunk egyáltalán a Barcából igazolni. Annyira másvilág a két csapat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17775 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Pedroval is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
A kis mezei pocok maradjon csak a színészegyesületnél.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17776 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta:
Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Azpival is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
nee... ne igazoljunk tőlük
https://www.google.co.uk/amp/futbol.as. ... 7.amp.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem Azpival, hanem Pedroval. A lenyegen nem valtoztat.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17777 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Azpival is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
nee... ne igazoljunk tőlük

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17778 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Pedroval is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Amazing24 2017. április 12., szerda 15:49-kor.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#17779 Hozzászólás Szerző: Dízel »

City meg már megint bevásárol, Attól félek hozzánk maximum úgy jönne Sanchez, ha Hazard menne, erre meg lássuk be kevés az esély. Nem elfogultságból mondom, de aki nemzetközi porondon elakar érni valamit, az jövőre hozzánk jön. :twisted: Nagyon motiváltak lesznek a srácok jövőre a BL-t illetően.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17780 Hozzászólás Szerző: emsanya »

MORATA TARGETS PL MOVE

Alvaro Morata says he will work with Chelsea boss Antonio Conte "sooner or later" and his next move will be to the Premier League.

Morata előbb vagy utobb szivesen dolgozna Conte-val és a premier league is nagyon érdekli. A Guardian-nek adott interjuban mesélt erről.

SANCHEZ CITY MOVE CLOSER

The chances of Arsenal's Alexis Sanchez moving to the Etihad this summer looks to be increasing, with the Chilean striker understood to be high on Manchester City’s summer transfer list.

Közben Sanchez es a city egyre inkább közeledik egymáshoz, 50 millio fontos árat és heti 200 ezer fontot irnak pénznek a legtöbb helyen.

Válasz küldése