Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17761 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Még csak szóba sem került velünk kapcsolatban, de minden vágyam Mbappe leigazolása lenne Costa helyett.
A srác 18 éves de minden megmozdulásán látszik, hogy extraklasszis lesz. Gyors, jól cselez, helyezkedik, fejel, ziccereknél könyörtelen és mint mondtam pimaszul fiatal. Nem véletlenül nevezik Henry utódjának. Valószínűleg nem nagyon lehet majd 80-100 millió alatt elhozni, de azt gondolom megérné a befektetést, mondom ezt úgy, hogy tudom, hogy úgyis a realbarcabayern fogja elvinni, de álmodozni jól esik néha.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17762 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
Amazing24 írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... helsea-bid

Lehet csak én magyarázom bele, de nekem ebből az jön le, hogy nyáron ő lesz az első számú célpontunk előre. Kérdés, hogy eladja e a Real, mert Morata szerintem szívesen jönne.
Sztem simán ő az első számú célpont, váltana is, Conte ismeri, PL érdekli, csatár kelleni fog nekünk. Alkalmas is lenne Costa potlására és fiatal.
Valahogy Lukakunak jobban tudnék örülni, de ha ő jön és beválik, ám legyen.

Egyébként ma ezt nyilatkozta Drogba a Sky-nak:
„Visszatérése nagyot ütne, jól ismeri a helyet, és be akarja bizonyítani, hogy ott van a helye. Minden nap beszélek vele, nagyon jó a viszonyunk. Úgy tekintek rá, mint az öcsémre, kiváló labdarúgó és nagyszerű ember. Tudom, hogy mit tervez, de nem fogom elmondani.”

Koeman pedig ezt:
„Lukaku elhagy minket, de még nem tudom megmondani az új gárdáját. Kérdezzék meg Drogbát, mert ő tudja.”
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17763 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... helsea-bid

Lehet csak én magyarázom bele, de nekem ebből az jön le, hogy nyáron ő lesz az első számú célpontunk előre. Kérdés, hogy eladja e a Real, mert Morata szerintem szívesen jönne.
Sztem simán ő az első számú célpont, váltana is, Conte ismeri, PL érdekli, csatár kelleni fog nekünk. Alkalmas is lenne Costa potlására és fiatal.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17764 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

http://www.skysports.com/football/news/ ... helsea-bid" onclick="window.open(this.href);return false;

Lehet csak én magyarázom bele, de nekem ebből az jön le, hogy nyáron ő lesz az első számú célpontunk előre. Kérdés, hogy eladja e a Real, mert Morata szerintem szívesen jönne.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17765 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

broduer írta:
Pityee írta:
Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Pedroval is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
A kis mezei pocok maradjon csak a színészegyesületnél.
Ugyan, Pedro is színésznek volt elkönyvelve amikor idejött, ehhez képest egyáltalán nem esik el könnyen. Costa vagy Wili már annál inkább. Aki valóban undorítóan dobálja magát szinte minden meccsen az Suarez. Ettől függetlenül én sem értem miért akarunk egyáltalán a Barcából igazolni. Annyira másvilág a két csapat...
4 ember van a Bárcában aki undorító szinten dobálja magát... Suárez, Neymar, Buzgecc és alba

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#17766 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:
Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Pedroval is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
A kis mezei pocok maradjon csak a színészegyesületnél.
Ugyan, Pedro is színésznek volt elkönyvelve amikor idejött, ehhez képest egyáltalán nem esik el könnyen. Costa vagy Wili már annál inkább. Aki valóban undorítóan dobálja magát szinte minden meccsen az Suarez. Ettől függetlenül én sem értem miért akarunk egyáltalán a Barcából igazolni. Annyira másvilág a két csapat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17767 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Pedroval is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
A kis mezei pocok maradjon csak a színészegyesületnél.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17768 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta:
Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Azpival is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
nee... ne igazoljunk tőlük
https://www.google.co.uk/amp/futbol.as. ... 7.amp.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem Azpival, hanem Pedroval. A lenyegen nem valtoztat.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17769 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Azpival is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
nee... ne igazoljunk tőlük

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17770 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az AS szerint Jordi Alba hozzank igazolhat nyaron. Elvileg mar Fabregasszal es Pedroval is beszelt telefonon.

Utalom, egy rossz szinesz, keves jatekos van akit jobban ruhellek a spanyolnal. Nagyon remelem, hogy elviszi a mu. A hanyinger keringet mikor meglatom, suaerezzel es neymarral egyetemben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Amazing24 2017. április 12., szerda 15:49-kor.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#17771 Hozzászólás Szerző: Dízel »

City meg már megint bevásárol, Attól félek hozzánk maximum úgy jönne Sanchez, ha Hazard menne, erre meg lássuk be kevés az esély. Nem elfogultságból mondom, de aki nemzetközi porondon elakar érni valamit, az jövőre hozzánk jön. :twisted: Nagyon motiváltak lesznek a srácok jövőre a BL-t illetően.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17772 Hozzászólás Szerző: emsanya »

MORATA TARGETS PL MOVE

Alvaro Morata says he will work with Chelsea boss Antonio Conte "sooner or later" and his next move will be to the Premier League.

Morata előbb vagy utobb szivesen dolgozna Conte-val és a premier league is nagyon érdekli. A Guardian-nek adott interjuban mesélt erről.

SANCHEZ CITY MOVE CLOSER

The chances of Arsenal's Alexis Sanchez moving to the Etihad this summer looks to be increasing, with the Chilean striker understood to be high on Manchester City’s summer transfer list.

Közben Sanchez es a city egyre inkább közeledik egymáshoz, 50 millio fontos árat és heti 200 ezer fontot irnak pénznek a legtöbb helyen.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17773 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

nemtudom írta:
dankodavid írta: Te beleestél az illúzióba, én fenntartom, Moses Conte terméke, nem véletlen, hogy elmúlt évek alatt kölcsönben sehol sem alkotott maradandót, míg idén két szintet lépett játékban. Egyrészt az előtte-mellett lévő játékosok folyamatosan területet nyitnak neki, ahova jól ismert agyatlannégerként befutkoshat, illetve Willian/Pedro folyamatos relatív közelsége és az, hogy mellett-mögötte Kanté és Azpilicueta játszanak, jelentősen leveszik a terhet a válláról. Esetében az a percepcióm -és erre most nem fogok díszes statisztikákat hozni, csak és kizárólag eye test-, hogy a teljes bebiztosítottság, harmonika és csapatként védekezés és támadás jelentősen megkönnyíti a dolgát, erre utaltam azzal, hogy a rendszer terméke: máshol, nagyobb felelősség, nagyobb individuális döntési képességekre alapozó, vagyis kötetlenebb, kevésbé precíz edzők játékrendszerével nem tud mit kezdeni, ha viszont ránézel Azpilicuetára, a karrierjére és a csapatbeli szerepére, akkor borzalmasan látszik két dolog: minden edzőnél kihagyhatatlan, és brutálisan megbízhatóan hozza a szintet, amikor négy védős játékrendszerben jobb védőt játszott, akkor is remekül működött, tökéletesen megoldotta a balhátvéd posztot is (még támadásnál is hordozott magában némi veszélyt) és most, belső védőként sem vall szégyent.

Cicavirág, ez így megfelel, vagy még így is szimpátia alapján ítélek és hülyeség, vagy esetleg lepattansz a magas lóról közénk?
nem kell arcoskodni, el kell ismerni hogy szimpátia alapján döntesz. kutyát nem érdekli mi volt x éve, a lényeg a jelen és a mostani csapat. és ez egyértelmű, hogy moses helyén hátrányból indul azpi amivel nincs is gond mivel ő VÉDŐ csak ne akarjuk már azért benyomni valahova mert szimpatikus. ez sokkal nagyobb sztárokkal sem működött világszerte.
ez a buta néger jobban védekezik mint a túloldalon az alapvetően szintén védő alonso, az igaz conte találta meg a posztját de nem lehet belekötni a játékába jelenleg nem hiába hosszabbítottak vele elsők között.

a legvalószínűbb amúgy is az, hogy maradni fog ez a védőhármas amit kiegészít christensen. és ha a 2 wingback közül lesérül valaki akkor lehet majd rotálni azpi segítségével. de alapvetően ami jól működik abba Conte nem nyúl bele.
Neked válaszolni nagyjából annyira hasznos, mint Viktor konzultációs íveit kitöltögetni.

Nem azt mondtam, hogy Moses szar, azt írtam, hogy a rendszer terméke elsősorban, értő olvasás, ugyebár. Egy olyan helyzet kapcsán került szóba a két játékos jövője, ami Christensen visszatérésével előáll, te pedig habzó szájjal csak azt hajtogatod, hogy "de most jó moses brühühü", meg, hogy ebben nem rendszerben nincs igazi posztja Azpinak. Amik közül egyébként sem vitattam egyiket sem, sőt, az Azpilicuetával kapcsolatos rendszerbe nem illeszkedés problémakörét már többször megénekeltem, de esetében ott van az a tényező, hogy egy kibaszott jó játékos, akinek érdemes helyet találni. Conte pedig fog változtatni, ha úgy gondolja, többet nyer a csapat stabilitás és meccskontrollálási képesség terén az Azpi-Christensen duóval, mint amit bukik Moses cselezési képességeinek elvesztésével; mert Moses jól cselez, de egyáltalán nem kreatív, a szavak jelentésével sem árt tisztában lenni, ez pedig hatványozottan igaz, ha érkezni fog egy Hazard-hoz hasonlóan kiemelkedő játékos a támadóhármasba, és nem a két, jobboldalon támadó embernek kell kiadnia egy korrektet a két silányból.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17774 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

dankodavid írta: Te beleestél az illúzióba, én fenntartom, Moses Conte terméke, nem véletlen, hogy elmúlt évek alatt kölcsönben sehol sem alkotott maradandót, míg idén két szintet lépett játékban. Egyrészt az előtte-mellett lévő játékosok folyamatosan területet nyitnak neki, ahova jól ismert agyatlannégerként befutkoshat, illetve Willian/Pedro folyamatos relatív közelsége és az, hogy mellett-mögötte Kanté és Azpilicueta játszanak, jelentősen leveszik a terhet a válláról. Esetében az a percepcióm -és erre most nem fogok díszes statisztikákat hozni, csak és kizárólag eye test-, hogy a teljes bebiztosítottság, harmonika és csapatként védekezés és támadás jelentősen megkönnyíti a dolgát, erre utaltam azzal, hogy a rendszer terméke: máshol, nagyobb felelősség, nagyobb individuális döntési képességekre alapozó, vagyis kötetlenebb, kevésbé precíz edzők játékrendszerével nem tud mit kezdeni, ha viszont ránézel Azpilicuetára, a karrierjére és a csapatbeli szerepére, akkor borzalmasan látszik két dolog: minden edzőnél kihagyhatatlan, és brutálisan megbízhatóan hozza a szintet, amikor négy védős játékrendszerben jobb védőt játszott, akkor is remekül működött, tökéletesen megoldotta a balhátvéd posztot is (még támadásnál is hordozott magában némi veszélyt) és most, belső védőként sem vall szégyent.

Cicavirág, ez így megfelel, vagy még így is szimpátia alapján ítélek és hülyeség, vagy esetleg lepattansz a magas lóról közénk?
nem kell arcoskodni, el kell ismerni hogy szimpátia alapján döntesz. kutyát nem érdekli mi volt x éve, a lényeg a jelen és a mostani csapat. és ez egyértelmű, hogy moses helyén hátrányból indul azpi amivel nincs is gond mivel ő VÉDŐ csak ne akarjuk már azért benyomni valahova mert szimpatikus. ez sokkal nagyobb sztárokkal sem működött világszerte.
ez a buta néger jobban védekezik mint a túloldalon az alapvetően szintén védő alonso, az igaz conte találta meg a posztját de nem lehet belekötni a játékába jelenleg nem hiába hosszabbítottak vele elsők között.

a legvalószínűbb amúgy is az, hogy maradni fog ez a védőhármas amit kiegészít christensen. és ha a 2 wingback közül lesérül valaki akkor lehet majd rotálni azpi segítségével. de alapvetően ami jól működik abba Conte nem nyúl bele.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17775 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bubi írta:
dankodavid írta:...

" mert a halasztott probléma egyben megoldott probléma is "

Ő.. Micsodi? :D
Reméltem, hogy valaki beleköt, ez igazából csak egy kis játék a szavakkal, ne láss bele sokat, annyi a lényege, hogy szerintem remek lenne, ha nem kéne már idén dönteni a két játékos között, mert mindkettőt sajnálnám, és ha valahogyan lehet ezt a problémát tologatni 1-2 évig, akkor hátha az idő eldönti helyettünk (pl egy látványos Cahill visszaesés, ahogy idősödik).
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17776 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

nemtudom írta:
dankodavid írta: de eleve Moses-szel (akit egyébként a rendszer termékének tekintek majdhogynem kizárólag) sem, ott tökéletesen működőképesnek tűnik az Azpilicueta-Christensen kettős, és Conténak volt anno egy Lichtsteinere, aki egyébként tagadhatatlanul párhuzamba állítható a baszkkal, ezért lenne ragyogó, ha Moses helyét megkapná ő és nem kéne választani a két zseniális játékos között.
moses sokkal fontosabb, eleve nincs olyan gyors a spanyol és mosesnek alapvetően középpályás létére rengeteg életmentő szerelése volt idén a 16oson belül. lehet nem a legjobb támadó ő sem de azért sokkal kreatívabb mint a védő azpi aki maximum csak arra jó elől hogy beadjon...
védőmunkájába nem tudsz belekötni, a támadójátékban meg megint hátrányból indul azpi..
nem tudom hogy sikerült összehozni azpit nyertesnek kettőjük közül, de szimpátia alapján hülyeség dönteni
Te beleestél az illúzióba, én fenntartom, Moses Conte terméke, nem véletlen, hogy elmúlt évek alatt kölcsönben sehol sem alkotott maradandót, míg idén két szintet lépett játékban. Egyrészt az előtte-mellette lévő játékosok folyamatosan területet nyitnak neki, ahova jól ismert agyatlannégerként befutkoshat, illetve Willian/Pedro folyamatos relatív közelsége és az, hogy mellett-mögötte Kanté és Azpilicueta játszanak, jelentősen leveszik a terhet a válláról. Esetében az a percepcióm -és erre most nem fogok díszes statisztikákat hozni, csak és kizárólag eye test-, hogy a teljes bebiztosítottság, harmonika és csapatként védekezés és támadás jelentősen megkönnyíti a dolgát, erre utaltam azzal, hogy a rendszer terméke: máshol, nagyobb felelősség, nagyobb individuális döntési képességekre alapozó, vagyis kötetlenebb, kevésbé precíz edzők játékrendszerével nem tud mit kezdeni, ha viszont ránézel Azpilicuetára, a karrierjére és a csapatbeli szerepére, akkor borzalmasan látszik két dolog: minden edzőnél kihagyhatatlan, és brutálisan megbízhatóan hozza a szintet, amikor négy védős játékrendszerben jobb védőt játszott, akkor is remekül működött, tökéletesen megoldotta a balhátvéd posztot is (még támadásnál is hordozott magában némi veszélyt) és most, belső védőként sem vall szégyent.

Cicavirág, ez így megfelel, vagy még így is szimpátia alapján ítélek és hülyeség, vagy esetleg lepattansz a magas lóról közénk?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2017. április 11., kedd 16:56-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17777 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

GereZsolt írta:
Bubi írta:
Pityee írta:Diego Costa: "Ez az év teljesen más, mint a tavalyi, idén bajnokok lehetünk. Ha egy olyan csapatban játszhatsz, amely trófeákért harcol, motiváltabb vagy. De mégsem mondanám, hogy boldog vagyok Londonban. A Chelsea-ben jól érzem magam, de ez két külön dolog".
Forrást felesleges megjelölni, mert szinte az összes angol hírekkel foglalkozó oldal lehozta.
Megértem egyébként. Szereti a spanyolokat, nem véletlenül vette fel az állampolgárságot. Spanyolban télen-nyáron jó idő van, és szereti azt a népet, tehát érthető, csak azt nem értem mit várt angliától!?
Pénzt. Gondolom ha visszamegy az atletibe vagy netán kínába se a 3-4 évvel ezelőtti fizuját kapja majd. Spanyolban minimum a mostanit, kínában meg annak a hatványozottját.
így van, egy rossz fürdős kurv@ nem több. ha kínából befut egy nagy ajánlat magasról tesz majd a spanyolokra. normális játékos úgy van vele, hogy játszhatok még 3-4 évet a legszínvonalasabb bajnokságban aztán majd megyek egzotikus országba élni míg az ilyen szarházi csak sír az ügynökével a több pénzért. és teljesen mindegy hol kapja meg csak ez a honvágy duma szebben hallatszik
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nemtudom 2017. április 11., kedd 16:52-kor.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#17778 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta:
Pityee írta:Diego Costa: "Ez az év teljesen más, mint a tavalyi, idén bajnokok lehetünk. Ha egy olyan csapatban játszhatsz, amely trófeákért harcol, motiváltabb vagy. De mégsem mondanám, hogy boldog vagyok Londonban. A Chelsea-ben jól érzem magam, de ez két külön dolog".
Forrást felesleges megjelölni, mert szinte az összes angol hírekkel foglalkozó oldal lehozta.
Megértem egyébként. Szereti a spanyolokat, nem véletlenül vette fel az állampolgárságot. Spanyolban télen-nyáron jó idő van, és szereti azt a népet, tehát érthető, csak azt nem értem mit várt angliától!?
Pénzt. Gondolom ha visszamegy az atletibe vagy netán kínába se a 3-4 évvel ezelőtti fizuját kapja majd. Spanyolban minimum a mostanit, kínában meg annak a hatványozottját.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17779 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:Diego Costa: "Ez az év teljesen más, mint a tavalyi, idén bajnokok lehetünk. Ha egy olyan csapatban játszhatsz, amely trófeákért harcol, motiváltabb vagy. De mégsem mondanám, hogy boldog vagyok Londonban. A Chelsea-ben jól érzem magam, de ez két külön dolog".
Forrást felesleges megjelölni, mert szinte az összes angol hírekkel foglalkozó oldal lehozta.
Megértem egyébként. Szereti a spanyolokat, nem véletlenül vette fel az állampolgárságot. Spanyolban télen-nyáron jó idő van, és szereti azt a népet, tehát érthető, csak azt nem értem mit várt angliától!?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17780 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Diego Costa: "Ez az év teljesen más, mint a tavalyi, idén bajnokok lehetünk. Ha egy olyan csapatban játszhatsz, amely trófeákért harcol, motiváltabb vagy. De mégsem mondanám, hogy boldog vagyok Londonban. A Chelsea-ben jól érzem magam, de ez két külön dolog".
Forrást felesleges megjelölni, mert szinte az összes angol hírekkel foglalkozó oldal lehozta.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése