Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17781 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

nemtudom írta:
dankodavid írta: Te beleestél az illúzióba, én fenntartom, Moses Conte terméke, nem véletlen, hogy elmúlt évek alatt kölcsönben sehol sem alkotott maradandót, míg idén két szintet lépett játékban. Egyrészt az előtte-mellett lévő játékosok folyamatosan területet nyitnak neki, ahova jól ismert agyatlannégerként befutkoshat, illetve Willian/Pedro folyamatos relatív közelsége és az, hogy mellett-mögötte Kanté és Azpilicueta játszanak, jelentősen leveszik a terhet a válláról. Esetében az a percepcióm -és erre most nem fogok díszes statisztikákat hozni, csak és kizárólag eye test-, hogy a teljes bebiztosítottság, harmonika és csapatként védekezés és támadás jelentősen megkönnyíti a dolgát, erre utaltam azzal, hogy a rendszer terméke: máshol, nagyobb felelősség, nagyobb individuális döntési képességekre alapozó, vagyis kötetlenebb, kevésbé precíz edzők játékrendszerével nem tud mit kezdeni, ha viszont ránézel Azpilicuetára, a karrierjére és a csapatbeli szerepére, akkor borzalmasan látszik két dolog: minden edzőnél kihagyhatatlan, és brutálisan megbízhatóan hozza a szintet, amikor négy védős játékrendszerben jobb védőt játszott, akkor is remekül működött, tökéletesen megoldotta a balhátvéd posztot is (még támadásnál is hordozott magában némi veszélyt) és most, belső védőként sem vall szégyent.

Cicavirág, ez így megfelel, vagy még így is szimpátia alapján ítélek és hülyeség, vagy esetleg lepattansz a magas lóról közénk?
nem kell arcoskodni, el kell ismerni hogy szimpátia alapján döntesz. kutyát nem érdekli mi volt x éve, a lényeg a jelen és a mostani csapat. és ez egyértelmű, hogy moses helyén hátrányból indul azpi amivel nincs is gond mivel ő VÉDŐ csak ne akarjuk már azért benyomni valahova mert szimpatikus. ez sokkal nagyobb sztárokkal sem működött világszerte.
ez a buta néger jobban védekezik mint a túloldalon az alapvetően szintén védő alonso, az igaz conte találta meg a posztját de nem lehet belekötni a játékába jelenleg nem hiába hosszabbítottak vele elsők között.

a legvalószínűbb amúgy is az, hogy maradni fog ez a védőhármas amit kiegészít christensen. és ha a 2 wingback közül lesérül valaki akkor lehet majd rotálni azpi segítségével. de alapvetően ami jól működik abba Conte nem nyúl bele.
Neked válaszolni nagyjából annyira hasznos, mint Viktor konzultációs íveit kitöltögetni.

Nem azt mondtam, hogy Moses szar, azt írtam, hogy a rendszer terméke elsősorban, értő olvasás, ugyebár. Egy olyan helyzet kapcsán került szóba a két játékos jövője, ami Christensen visszatérésével előáll, te pedig habzó szájjal csak azt hajtogatod, hogy "de most jó moses brühühü", meg, hogy ebben nem rendszerben nincs igazi posztja Azpinak. Amik közül egyébként sem vitattam egyiket sem, sőt, az Azpilicuetával kapcsolatos rendszerbe nem illeszkedés problémakörét már többször megénekeltem, de esetében ott van az a tényező, hogy egy kibaszott jó játékos, akinek érdemes helyet találni. Conte pedig fog változtatni, ha úgy gondolja, többet nyer a csapat stabilitás és meccskontrollálási képesség terén az Azpi-Christensen duóval, mint amit bukik Moses cselezési képességeinek elvesztésével; mert Moses jól cselez, de egyáltalán nem kreatív, a szavak jelentésével sem árt tisztában lenni, ez pedig hatványozottan igaz, ha érkezni fog egy Hazard-hoz hasonlóan kiemelkedő játékos a támadóhármasba, és nem a két, jobboldalon támadó embernek kell kiadnia egy korrektet a két silányból.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17782 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

dankodavid írta: Te beleestél az illúzióba, én fenntartom, Moses Conte terméke, nem véletlen, hogy elmúlt évek alatt kölcsönben sehol sem alkotott maradandót, míg idén két szintet lépett játékban. Egyrészt az előtte-mellett lévő játékosok folyamatosan területet nyitnak neki, ahova jól ismert agyatlannégerként befutkoshat, illetve Willian/Pedro folyamatos relatív közelsége és az, hogy mellett-mögötte Kanté és Azpilicueta játszanak, jelentősen leveszik a terhet a válláról. Esetében az a percepcióm -és erre most nem fogok díszes statisztikákat hozni, csak és kizárólag eye test-, hogy a teljes bebiztosítottság, harmonika és csapatként védekezés és támadás jelentősen megkönnyíti a dolgát, erre utaltam azzal, hogy a rendszer terméke: máshol, nagyobb felelősség, nagyobb individuális döntési képességekre alapozó, vagyis kötetlenebb, kevésbé precíz edzők játékrendszerével nem tud mit kezdeni, ha viszont ránézel Azpilicuetára, a karrierjére és a csapatbeli szerepére, akkor borzalmasan látszik két dolog: minden edzőnél kihagyhatatlan, és brutálisan megbízhatóan hozza a szintet, amikor négy védős játékrendszerben jobb védőt játszott, akkor is remekül működött, tökéletesen megoldotta a balhátvéd posztot is (még támadásnál is hordozott magában némi veszélyt) és most, belső védőként sem vall szégyent.

Cicavirág, ez így megfelel, vagy még így is szimpátia alapján ítélek és hülyeség, vagy esetleg lepattansz a magas lóról közénk?
nem kell arcoskodni, el kell ismerni hogy szimpátia alapján döntesz. kutyát nem érdekli mi volt x éve, a lényeg a jelen és a mostani csapat. és ez egyértelmű, hogy moses helyén hátrányból indul azpi amivel nincs is gond mivel ő VÉDŐ csak ne akarjuk már azért benyomni valahova mert szimpatikus. ez sokkal nagyobb sztárokkal sem működött világszerte.
ez a buta néger jobban védekezik mint a túloldalon az alapvetően szintén védő alonso, az igaz conte találta meg a posztját de nem lehet belekötni a játékába jelenleg nem hiába hosszabbítottak vele elsők között.

a legvalószínűbb amúgy is az, hogy maradni fog ez a védőhármas amit kiegészít christensen. és ha a 2 wingback közül lesérül valaki akkor lehet majd rotálni azpi segítségével. de alapvetően ami jól működik abba Conte nem nyúl bele.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17783 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bubi írta:
dankodavid írta:...

" mert a halasztott probléma egyben megoldott probléma is "

Ő.. Micsodi? :D
Reméltem, hogy valaki beleköt, ez igazából csak egy kis játék a szavakkal, ne láss bele sokat, annyi a lényege, hogy szerintem remek lenne, ha nem kéne már idén dönteni a két játékos között, mert mindkettőt sajnálnám, és ha valahogyan lehet ezt a problémát tologatni 1-2 évig, akkor hátha az idő eldönti helyettünk (pl egy látványos Cahill visszaesés, ahogy idősödik).
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17784 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

nemtudom írta:
dankodavid írta: de eleve Moses-szel (akit egyébként a rendszer termékének tekintek majdhogynem kizárólag) sem, ott tökéletesen működőképesnek tűnik az Azpilicueta-Christensen kettős, és Conténak volt anno egy Lichtsteinere, aki egyébként tagadhatatlanul párhuzamba állítható a baszkkal, ezért lenne ragyogó, ha Moses helyét megkapná ő és nem kéne választani a két zseniális játékos között.
moses sokkal fontosabb, eleve nincs olyan gyors a spanyol és mosesnek alapvetően középpályás létére rengeteg életmentő szerelése volt idén a 16oson belül. lehet nem a legjobb támadó ő sem de azért sokkal kreatívabb mint a védő azpi aki maximum csak arra jó elől hogy beadjon...
védőmunkájába nem tudsz belekötni, a támadójátékban meg megint hátrányból indul azpi..
nem tudom hogy sikerült összehozni azpit nyertesnek kettőjük közül, de szimpátia alapján hülyeség dönteni
Te beleestél az illúzióba, én fenntartom, Moses Conte terméke, nem véletlen, hogy elmúlt évek alatt kölcsönben sehol sem alkotott maradandót, míg idén két szintet lépett játékban. Egyrészt az előtte-mellette lévő játékosok folyamatosan területet nyitnak neki, ahova jól ismert agyatlannégerként befutkoshat, illetve Willian/Pedro folyamatos relatív közelsége és az, hogy mellett-mögötte Kanté és Azpilicueta játszanak, jelentősen leveszik a terhet a válláról. Esetében az a percepcióm -és erre most nem fogok díszes statisztikákat hozni, csak és kizárólag eye test-, hogy a teljes bebiztosítottság, harmonika és csapatként védekezés és támadás jelentősen megkönnyíti a dolgát, erre utaltam azzal, hogy a rendszer terméke: máshol, nagyobb felelősség, nagyobb individuális döntési képességekre alapozó, vagyis kötetlenebb, kevésbé precíz edzők játékrendszerével nem tud mit kezdeni, ha viszont ránézel Azpilicuetára, a karrierjére és a csapatbeli szerepére, akkor borzalmasan látszik két dolog: minden edzőnél kihagyhatatlan, és brutálisan megbízhatóan hozza a szintet, amikor négy védős játékrendszerben jobb védőt játszott, akkor is remekül működött, tökéletesen megoldotta a balhátvéd posztot is (még támadásnál is hordozott magában némi veszélyt) és most, belső védőként sem vall szégyent.

Cicavirág, ez így megfelel, vagy még így is szimpátia alapján ítélek és hülyeség, vagy esetleg lepattansz a magas lóról közénk?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2017. április 11., kedd 16:56-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17785 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

GereZsolt írta:
Bubi írta:
Pityee írta:Diego Costa: "Ez az év teljesen más, mint a tavalyi, idén bajnokok lehetünk. Ha egy olyan csapatban játszhatsz, amely trófeákért harcol, motiváltabb vagy. De mégsem mondanám, hogy boldog vagyok Londonban. A Chelsea-ben jól érzem magam, de ez két külön dolog".
Forrást felesleges megjelölni, mert szinte az összes angol hírekkel foglalkozó oldal lehozta.
Megértem egyébként. Szereti a spanyolokat, nem véletlenül vette fel az állampolgárságot. Spanyolban télen-nyáron jó idő van, és szereti azt a népet, tehát érthető, csak azt nem értem mit várt angliától!?
Pénzt. Gondolom ha visszamegy az atletibe vagy netán kínába se a 3-4 évvel ezelőtti fizuját kapja majd. Spanyolban minimum a mostanit, kínában meg annak a hatványozottját.
így van, egy rossz fürdős kurv@ nem több. ha kínából befut egy nagy ajánlat magasról tesz majd a spanyolokra. normális játékos úgy van vele, hogy játszhatok még 3-4 évet a legszínvonalasabb bajnokságban aztán majd megyek egzotikus országba élni míg az ilyen szarházi csak sír az ügynökével a több pénzért. és teljesen mindegy hol kapja meg csak ez a honvágy duma szebben hallatszik
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nemtudom 2017. április 11., kedd 16:52-kor.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#17786 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta:
Pityee írta:Diego Costa: "Ez az év teljesen más, mint a tavalyi, idén bajnokok lehetünk. Ha egy olyan csapatban játszhatsz, amely trófeákért harcol, motiváltabb vagy. De mégsem mondanám, hogy boldog vagyok Londonban. A Chelsea-ben jól érzem magam, de ez két külön dolog".
Forrást felesleges megjelölni, mert szinte az összes angol hírekkel foglalkozó oldal lehozta.
Megértem egyébként. Szereti a spanyolokat, nem véletlenül vette fel az állampolgárságot. Spanyolban télen-nyáron jó idő van, és szereti azt a népet, tehát érthető, csak azt nem értem mit várt angliától!?
Pénzt. Gondolom ha visszamegy az atletibe vagy netán kínába se a 3-4 évvel ezelőtti fizuját kapja majd. Spanyolban minimum a mostanit, kínában meg annak a hatványozottját.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17787 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:Diego Costa: "Ez az év teljesen más, mint a tavalyi, idén bajnokok lehetünk. Ha egy olyan csapatban játszhatsz, amely trófeákért harcol, motiváltabb vagy. De mégsem mondanám, hogy boldog vagyok Londonban. A Chelsea-ben jól érzem magam, de ez két külön dolog".
Forrást felesleges megjelölni, mert szinte az összes angol hírekkel foglalkozó oldal lehozta.
Megértem egyébként. Szereti a spanyolokat, nem véletlenül vette fel az állampolgárságot. Spanyolban télen-nyáron jó idő van, és szereti azt a népet, tehát érthető, csak azt nem értem mit várt angliától!?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17788 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Diego Costa: "Ez az év teljesen más, mint a tavalyi, idén bajnokok lehetünk. Ha egy olyan csapatban játszhatsz, amely trófeákért harcol, motiváltabb vagy. De mégsem mondanám, hogy boldog vagyok Londonban. A Chelsea-ben jól érzem magam, de ez két külön dolog".
Forrást felesleges megjelölni, mert szinte az összes angol hírekkel foglalkozó oldal lehozta.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17789 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:
Николаевич írta:A Sky a saját forrásaira hivatkozva állítja hogy a két manchesteri csapat és mi is érdeklődünk Mendy iránt:

Manchester United, Manchester City and Chelsea are interested in signing Monaco left-back Benjamin Mendy this summer, Sky sources understand.

The 22-year-old has been a stand-out player in Ligue 1 and the Champions League this season after moving from Marseille for £13m last summer.

It is understood he is now valued at around twice that figure and is of interest to all top-six teams in the Premier League.

Sources have told Sky Sports News HQ that Pep Guardiola, Jose Mourinho and Antonio Conte are the most keen on the defender as things stand.


Körülbelül ez várható nyáron.. A legnagyobb és leggazdagabb klubok faszméregetése Mbappe, Dirar, Bernardo Silva, Mendy, Bakayoko, Fabinho meg Mendy szignójáért.
Gondolom Lemar akart lenni az a Dirar. :D


Igen :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17790 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dankodavid írta:...
Lehet rotálni, sőt, kell is, de szerintem Christensen be lesz építve leghosszabb távon 1 hónap alatt a felkészülési meccseket nem beleszámolva - de elképzelhetőnek tartom, hogy egyből kezdőbe kerül. Ő már nem csak egy ígéret, 2 éve a német bajnokság top 3 középső bekkje. Nagyon fiatal és nem kötődik hozzánk különösebben, ő még nyugodtan választhat magának csapatot és lenne is kérője bőven - ezért gondolom azt, hogy be kell építeni és kihozni belőle amit csak lehet. Nagyon fontos, hogy folyamatosan játszon, ne törjön meg az a szinvonal amin teljesít németországban. A Barca és a Reál még nagy falat lenne neki, sokat kellene padoznia és nyelnie, a többi klubbal meg partyban vagyunk, tehát ha folyamatosan játszik és kap egy korával és értékével arányos szerződést tőlünk, akkor akár még magunkhoz is tudjuk láncolni, megszerettetni vele a klubot és lehet akár ő az új John Terry.

" mert a halasztott probléma egyben megoldott probléma is "

Ő.. Micsodi? :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17791 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

dankodavid írta: de eleve Moses-szel (akit egyébként a rendszer termékének tekintek majdhogynem kizárólag) sem, ott tökéletesen működőképesnek tűnik az Azpilicueta-Christensen kettős, és Conténak volt anno egy Lichtsteinere, aki egyébként tagadhatatlanul párhuzamba állítható a baszkkal, ezért lenne ragyogó, ha Moses helyét megkapná ő és nem kéne választani a két zseniális játékos között.
moses sokkal fontosabb, eleve nincs olyan gyors a spanyol és mosesnek alapvetően középpályás létére rengeteg életmentő szerelése volt idén a 16oson belül. lehet nem a legjobb támadó ő sem de azért sokkal kreatívabb mint a védő azpi aki maximum csak arra jó elől hogy beadjon...
védőmunkájába nem tudsz belekötni, a támadójátékban meg megint hátrányból indul azpi..
nem tudom hogy sikerült összehozni azpit nyertesnek kettőjük közül, de szimpátia alapján hülyeség dönteni

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17792 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:A Sky a saját forrásaira hivatkozva állítja hogy a két manchesteri csapat és mi is érdeklődünk Mendy iránt:

Manchester United, Manchester City and Chelsea are interested in signing Monaco left-back Benjamin Mendy this summer, Sky sources understand.

The 22-year-old has been a stand-out player in Ligue 1 and the Champions League this season after moving from Marseille for £13m last summer.

It is understood he is now valued at around twice that figure and is of interest to all top-six teams in the Premier League.

Sources have told Sky Sports News HQ that Pep Guardiola, Jose Mourinho and Antonio Conte are the most keen on the defender as things stand.


Körülbelül ez várható nyáron.. A legnagyobb és leggazdagabb klubok faszméregetése Mbappe, Dirar, Bernardo Silva, Mendy, Bakayoko, Fabinho meg Mendy szignójáért.
Gondolom Lemar akart lenni az a Dirar. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17793 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Sky a saját forrásaira hivatkozva állítja hogy a két manchesteri csapat és mi is érdeklődünk Mendy iránt:

Manchester United, Manchester City and Chelsea are interested in signing Monaco left-back Benjamin Mendy this summer, Sky sources understand.

The 22-year-old has been a stand-out player in Ligue 1 and the Champions League this season after moving from Marseille for £13m last summer.

It is understood he is now valued at around twice that figure and is of interest to all top-six teams in the Premier League.

Sources have told Sky Sports News HQ that Pep Guardiola, Jose Mourinho and Antonio Conte are the most keen on the defender as things stand.


Körülbelül ez várható nyáron.. A legnagyobb és leggazdagabb klubok faszméregetése Mbappe, Dirar, Bernardo Silva, Mendy, Bakayoko, Fabinho meg Mendy szignójáért.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17794 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta:Olasz sajtoertesulesek szerint a Juventus nyaron 21 millio fontot fizet Cuadrado jatekjogaert.
Úgy adtuk kölcsön, hogy meg is veszik, nem? Nálunk már többet sajna nem lép pályára.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17795 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Olasz sajtoertesulesek szerint a Juventus nyaron 21 millio fontot fizet Cuadrado jatekjogaert.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17796 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:
dankodavid írta:
Szabi írta:Én úgy vagyok vele, hogy Matic helyére mindenképp kell egy épkézláb játékost igazolni, ez a legégetőbb szerintem. Costa pedig döntse el, hogy maradna vagy menne, mert abban szinte biztos vagyok, hogyha távozik, akkor Lukaku jön helyette az érte kapott pénzből.

A keretet pedig fel kell tölteni minőségileg, nagyon én se variálnám meg ezt a jól működő gépezetet. Persze egy klasszis jobbszélsőt vagy középhátvédet is elnéznék, de ennyi változásra nem számítok.
Amekkora szezont fut Christensen, és amennyire system fit, ráadásul pont az a típus, akit imádni szokott Conte (higgadt, intelligens, labdabiztos fehér), meglepő lenne, ha ő nem kerülne be a nyári felkészülés alatt a kezdőbe Azpi vagy Cahill helyére.
Igen, rajta filóztam, hogy beleírjam e ebbe a fejtegetésbe, aztán végül elfelejtettem a végére biggyeszteni, de egyetértek. :D
Az ész inkább Cahill helyett mondaná talán, viszont neki van ebben a hármasban Luiz mellett/után a legbiztosabb helye, ráadásul ő a csk ugyebár, Conte bizalmi embere. Azpi azért eltérő posztjából fakadóan sem a legbiztosabb pont, viszont a fejjátékán (inkább magasságán) kívül klasszis szintet hoz, hiba nélkül. Nagyon nehéz... :D
A 'gladbachban Christensen Azpi posztján, oldalán játszik, nyilván más a rendszerből fakadó szerepköre és feladata, de kétlem, hogy egy ilyen komplett védő ne tudna alkalmazkodni. Ami a gond, hogy Azpilicueta az a játékosunk, aki az egyik leghasznosabb, ugyanakkor eladni anyagilag valószínűleg nem érné meg, sportszakmailag pedig biztosan, mert ilyen sokoldalú, a védelem bármelyik pontján bevethető játékost, akinek ráadásul a magasságán túl nincsenek hiányosságai, nem lehet találni, viszont Conte rendszerébe ő -ahogy ezt már korábban is fejtegettem- az antifit, nincs posztja. A tapasztalata, a vitathatatlan tehetsége és a megbízhatósága miatt helyet követel magának a kezdőben, de ha Christensen és közte kell választani, ezerszer a dánt mondanám, egyszerűen azért, mert a srácnál a ceiling nem létezik, öt éven belül könnyen lehet a világ legjobb védője, és sem Luiz, sem Cahill nem fiatal már.

A legjobbnak azt tartanám, ha jövőre nem stabil kezdőként számolnánk Christensennel, hanem kapna mondjuk 20 meccset az 50-ből, a többin maradna az idén megszokott védelem, szép lassan beépítenénk és az Azpi-problémát átpakolnánk jövőre, mert a halasztott probléma egyben megoldott probléma is. Egy Bayern, Real Madrid ellen például semmiképp se mennék ki Moses-Azpi duóval, de eleve Moses-szel (akit egyébként a rendszer termékének tekintek majdhogynem kizárólag) sem, ott tökéletesen működőképesnek tűnik az Azpilicueta-Christensen kettős, és Conténak volt anno egy Lichtsteinere, aki egyébként tagadhatatlanul párhuzamba állítható a baszkkal, ezért lenne ragyogó, ha Moses helyét megkapná ő és nem kéne választani a két zseniális játékos között.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17797 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Christensen tényleg nagyon érett játékot mutat és még fejlődik. Azt tudtátok, hogy 18 évesen ő volt a világ legjobban kereső tartalék játékosa a korosztályában? Heti 20 ezer fontos fizuval csábítottuk ide, az nagyjából napi 1 millió forint.
Ez csak addig volt igaz amíg a Real el nem vitte Ödegaardot

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17798 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Christensen tényleg nagyon érett játékot mutat és még fejlődik. Azt tudtátok, hogy 18 évesen ő volt a világ legjobban kereső tartalék játékosa a korosztályában? Heti 20 ezer fontos fizuval csábítottuk ide, az nagyjából napi 1 millió forint.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17799 Hozzászólás Szerző: Szabi »

dankodavid írta:
Szabi írta:Én úgy vagyok vele, hogy Matic helyére mindenképp kell egy épkézláb játékost igazolni, ez a legégetőbb szerintem. Costa pedig döntse el, hogy maradna vagy menne, mert abban szinte biztos vagyok, hogyha távozik, akkor Lukaku jön helyette az érte kapott pénzből.

A keretet pedig fel kell tölteni minőségileg, nagyon én se variálnám meg ezt a jól működő gépezetet. Persze egy klasszis jobbszélsőt vagy középhátvédet is elnéznék, de ennyi változásra nem számítok.
Amekkora szezont fut Christensen, és amennyire system fit, ráadásul pont az a típus, akit imádni szokott Conte (higgadt, intelligens, labdabiztos fehér), meglepő lenne, ha ő nem kerülne be a nyári felkészülés alatt a kezdőbe Azpi vagy Cahill helyére.
Igen, rajta filóztam, hogy beleírjam e ebbe a fejtegetésbe, aztán végül elfelejtettem a végére biggyeszteni, de egyetértek. :D
Az ész inkább Cahill helyett mondaná talán, viszont neki van ebben a hármasban Luiz mellett/után a legbiztosabb helye, ráadásul ő a csk ugyebár, Conte bizalmi embere. Azpi azért eltérő posztjából fakadóan sem a legbiztosabb pont, viszont a fejjátékán (inkább magasságán) kívül klasszis szintet hoz, hiba nélkül. Nagyon nehéz... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17800 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:Én úgy vagyok vele, hogy Matic helyére mindenképp kell egy épkézláb játékost igazolni, ez a legégetőbb szerintem. Costa pedig döntse el, hogy maradna vagy menne, mert abban szinte biztos vagyok, hogyha távozik, akkor Lukaku jön helyette az érte kapott pénzből.

A keretet pedig fel kell tölteni minőségileg, nagyon én se variálnám meg ezt a jól működő gépezetet. Persze egy klasszis jobbszélsőt vagy középhátvédet is elnéznék, de ennyi változásra nem számítok.
Amekkora szezont fut Christensen, és amennyire system fit, ráadásul pont az a típus, akit imádni szokott Conte (higgadt, intelligens, labdabiztos fehér), meglepő lenne, ha ő nem kerülne be a nyári felkészülés alatt a kezdőbe Azpi vagy Cahill helyére.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése