Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17781 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:
Николаевич írta:A Sky a saját forrásaira hivatkozva állítja hogy a két manchesteri csapat és mi is érdeklődünk Mendy iránt:

Manchester United, Manchester City and Chelsea are interested in signing Monaco left-back Benjamin Mendy this summer, Sky sources understand.

The 22-year-old has been a stand-out player in Ligue 1 and the Champions League this season after moving from Marseille for £13m last summer.

It is understood he is now valued at around twice that figure and is of interest to all top-six teams in the Premier League.

Sources have told Sky Sports News HQ that Pep Guardiola, Jose Mourinho and Antonio Conte are the most keen on the defender as things stand.


Körülbelül ez várható nyáron.. A legnagyobb és leggazdagabb klubok faszméregetése Mbappe, Dirar, Bernardo Silva, Mendy, Bakayoko, Fabinho meg Mendy szignójáért.
Gondolom Lemar akart lenni az a Dirar. :D


Igen :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17782 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dankodavid írta:...
Lehet rotálni, sőt, kell is, de szerintem Christensen be lesz építve leghosszabb távon 1 hónap alatt a felkészülési meccseket nem beleszámolva - de elképzelhetőnek tartom, hogy egyből kezdőbe kerül. Ő már nem csak egy ígéret, 2 éve a német bajnokság top 3 középső bekkje. Nagyon fiatal és nem kötődik hozzánk különösebben, ő még nyugodtan választhat magának csapatot és lenne is kérője bőven - ezért gondolom azt, hogy be kell építeni és kihozni belőle amit csak lehet. Nagyon fontos, hogy folyamatosan játszon, ne törjön meg az a szinvonal amin teljesít németországban. A Barca és a Reál még nagy falat lenne neki, sokat kellene padoznia és nyelnie, a többi klubbal meg partyban vagyunk, tehát ha folyamatosan játszik és kap egy korával és értékével arányos szerződést tőlünk, akkor akár még magunkhoz is tudjuk láncolni, megszerettetni vele a klubot és lehet akár ő az új John Terry.

" mert a halasztott probléma egyben megoldott probléma is "

Ő.. Micsodi? :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17783 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

dankodavid írta: de eleve Moses-szel (akit egyébként a rendszer termékének tekintek majdhogynem kizárólag) sem, ott tökéletesen működőképesnek tűnik az Azpilicueta-Christensen kettős, és Conténak volt anno egy Lichtsteinere, aki egyébként tagadhatatlanul párhuzamba állítható a baszkkal, ezért lenne ragyogó, ha Moses helyét megkapná ő és nem kéne választani a két zseniális játékos között.
moses sokkal fontosabb, eleve nincs olyan gyors a spanyol és mosesnek alapvetően középpályás létére rengeteg életmentő szerelése volt idén a 16oson belül. lehet nem a legjobb támadó ő sem de azért sokkal kreatívabb mint a védő azpi aki maximum csak arra jó elől hogy beadjon...
védőmunkájába nem tudsz belekötni, a támadójátékban meg megint hátrányból indul azpi..
nem tudom hogy sikerült összehozni azpit nyertesnek kettőjük közül, de szimpátia alapján hülyeség dönteni

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17784 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:A Sky a saját forrásaira hivatkozva állítja hogy a két manchesteri csapat és mi is érdeklődünk Mendy iránt:

Manchester United, Manchester City and Chelsea are interested in signing Monaco left-back Benjamin Mendy this summer, Sky sources understand.

The 22-year-old has been a stand-out player in Ligue 1 and the Champions League this season after moving from Marseille for £13m last summer.

It is understood he is now valued at around twice that figure and is of interest to all top-six teams in the Premier League.

Sources have told Sky Sports News HQ that Pep Guardiola, Jose Mourinho and Antonio Conte are the most keen on the defender as things stand.


Körülbelül ez várható nyáron.. A legnagyobb és leggazdagabb klubok faszméregetése Mbappe, Dirar, Bernardo Silva, Mendy, Bakayoko, Fabinho meg Mendy szignójáért.
Gondolom Lemar akart lenni az a Dirar. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17785 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Sky a saját forrásaira hivatkozva állítja hogy a két manchesteri csapat és mi is érdeklődünk Mendy iránt:

Manchester United, Manchester City and Chelsea are interested in signing Monaco left-back Benjamin Mendy this summer, Sky sources understand.

The 22-year-old has been a stand-out player in Ligue 1 and the Champions League this season after moving from Marseille for £13m last summer.

It is understood he is now valued at around twice that figure and is of interest to all top-six teams in the Premier League.

Sources have told Sky Sports News HQ that Pep Guardiola, Jose Mourinho and Antonio Conte are the most keen on the defender as things stand.


Körülbelül ez várható nyáron.. A legnagyobb és leggazdagabb klubok faszméregetése Mbappe, Dirar, Bernardo Silva, Mendy, Bakayoko, Fabinho meg Mendy szignójáért.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17786 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta:Olasz sajtoertesulesek szerint a Juventus nyaron 21 millio fontot fizet Cuadrado jatekjogaert.
Úgy adtuk kölcsön, hogy meg is veszik, nem? Nálunk már többet sajna nem lép pályára.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17787 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Olasz sajtoertesulesek szerint a Juventus nyaron 21 millio fontot fizet Cuadrado jatekjogaert.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17788 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:
dankodavid írta:
Szabi írta:Én úgy vagyok vele, hogy Matic helyére mindenképp kell egy épkézláb játékost igazolni, ez a legégetőbb szerintem. Costa pedig döntse el, hogy maradna vagy menne, mert abban szinte biztos vagyok, hogyha távozik, akkor Lukaku jön helyette az érte kapott pénzből.

A keretet pedig fel kell tölteni minőségileg, nagyon én se variálnám meg ezt a jól működő gépezetet. Persze egy klasszis jobbszélsőt vagy középhátvédet is elnéznék, de ennyi változásra nem számítok.
Amekkora szezont fut Christensen, és amennyire system fit, ráadásul pont az a típus, akit imádni szokott Conte (higgadt, intelligens, labdabiztos fehér), meglepő lenne, ha ő nem kerülne be a nyári felkészülés alatt a kezdőbe Azpi vagy Cahill helyére.
Igen, rajta filóztam, hogy beleírjam e ebbe a fejtegetésbe, aztán végül elfelejtettem a végére biggyeszteni, de egyetértek. :D
Az ész inkább Cahill helyett mondaná talán, viszont neki van ebben a hármasban Luiz mellett/után a legbiztosabb helye, ráadásul ő a csk ugyebár, Conte bizalmi embere. Azpi azért eltérő posztjából fakadóan sem a legbiztosabb pont, viszont a fejjátékán (inkább magasságán) kívül klasszis szintet hoz, hiba nélkül. Nagyon nehéz... :D
A 'gladbachban Christensen Azpi posztján, oldalán játszik, nyilván más a rendszerből fakadó szerepköre és feladata, de kétlem, hogy egy ilyen komplett védő ne tudna alkalmazkodni. Ami a gond, hogy Azpilicueta az a játékosunk, aki az egyik leghasznosabb, ugyanakkor eladni anyagilag valószínűleg nem érné meg, sportszakmailag pedig biztosan, mert ilyen sokoldalú, a védelem bármelyik pontján bevethető játékost, akinek ráadásul a magasságán túl nincsenek hiányosságai, nem lehet találni, viszont Conte rendszerébe ő -ahogy ezt már korábban is fejtegettem- az antifit, nincs posztja. A tapasztalata, a vitathatatlan tehetsége és a megbízhatósága miatt helyet követel magának a kezdőben, de ha Christensen és közte kell választani, ezerszer a dánt mondanám, egyszerűen azért, mert a srácnál a ceiling nem létezik, öt éven belül könnyen lehet a világ legjobb védője, és sem Luiz, sem Cahill nem fiatal már.

A legjobbnak azt tartanám, ha jövőre nem stabil kezdőként számolnánk Christensennel, hanem kapna mondjuk 20 meccset az 50-ből, a többin maradna az idén megszokott védelem, szép lassan beépítenénk és az Azpi-problémát átpakolnánk jövőre, mert a halasztott probléma egyben megoldott probléma is. Egy Bayern, Real Madrid ellen például semmiképp se mennék ki Moses-Azpi duóval, de eleve Moses-szel (akit egyébként a rendszer termékének tekintek majdhogynem kizárólag) sem, ott tökéletesen működőképesnek tűnik az Azpilicueta-Christensen kettős, és Conténak volt anno egy Lichtsteinere, aki egyébként tagadhatatlanul párhuzamba állítható a baszkkal, ezért lenne ragyogó, ha Moses helyét megkapná ő és nem kéne választani a két zseniális játékos között.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17789 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Christensen tényleg nagyon érett játékot mutat és még fejlődik. Azt tudtátok, hogy 18 évesen ő volt a világ legjobban kereső tartalék játékosa a korosztályában? Heti 20 ezer fontos fizuval csábítottuk ide, az nagyjából napi 1 millió forint.
Ez csak addig volt igaz amíg a Real el nem vitte Ödegaardot

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17790 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Christensen tényleg nagyon érett játékot mutat és még fejlődik. Azt tudtátok, hogy 18 évesen ő volt a világ legjobban kereső tartalék játékosa a korosztályában? Heti 20 ezer fontos fizuval csábítottuk ide, az nagyjából napi 1 millió forint.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17791 Hozzászólás Szerző: Szabi »

dankodavid írta:
Szabi írta:Én úgy vagyok vele, hogy Matic helyére mindenképp kell egy épkézláb játékost igazolni, ez a legégetőbb szerintem. Costa pedig döntse el, hogy maradna vagy menne, mert abban szinte biztos vagyok, hogyha távozik, akkor Lukaku jön helyette az érte kapott pénzből.

A keretet pedig fel kell tölteni minőségileg, nagyon én se variálnám meg ezt a jól működő gépezetet. Persze egy klasszis jobbszélsőt vagy középhátvédet is elnéznék, de ennyi változásra nem számítok.
Amekkora szezont fut Christensen, és amennyire system fit, ráadásul pont az a típus, akit imádni szokott Conte (higgadt, intelligens, labdabiztos fehér), meglepő lenne, ha ő nem kerülne be a nyári felkészülés alatt a kezdőbe Azpi vagy Cahill helyére.
Igen, rajta filóztam, hogy beleírjam e ebbe a fejtegetésbe, aztán végül elfelejtettem a végére biggyeszteni, de egyetértek. :D
Az ész inkább Cahill helyett mondaná talán, viszont neki van ebben a hármasban Luiz mellett/után a legbiztosabb helye, ráadásul ő a csk ugyebár, Conte bizalmi embere. Azpi azért eltérő posztjából fakadóan sem a legbiztosabb pont, viszont a fejjátékán (inkább magasságán) kívül klasszis szintet hoz, hiba nélkül. Nagyon nehéz... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17792 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:Én úgy vagyok vele, hogy Matic helyére mindenképp kell egy épkézláb játékost igazolni, ez a legégetőbb szerintem. Costa pedig döntse el, hogy maradna vagy menne, mert abban szinte biztos vagyok, hogyha távozik, akkor Lukaku jön helyette az érte kapott pénzből.

A keretet pedig fel kell tölteni minőségileg, nagyon én se variálnám meg ezt a jól működő gépezetet. Persze egy klasszis jobbszélsőt vagy középhátvédet is elnéznék, de ennyi változásra nem számítok.
Amekkora szezont fut Christensen, és amennyire system fit, ráadásul pont az a típus, akit imádni szokott Conte (higgadt, intelligens, labdabiztos fehér), meglepő lenne, ha ő nem kerülne be a nyári felkészülés alatt a kezdőbe Azpi vagy Cahill helyére.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17793 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én úgy vagyok vele, hogy Matic helyére mindenképp kell egy épkézláb játékost igazolni, ez a legégetőbb szerintem. Costa pedig döntse el, hogy maradna vagy menne, mert abban szinte biztos vagyok, hogyha távozik, akkor Lukaku jön helyette az érte kapott pénzből.

A keretet pedig fel kell tölteni minőségileg, nagyon én se variálnám meg ezt a jól működő gépezetet. Persze egy klasszis jobbszélsőt vagy középhátvédet is elnéznék, de ennyi változásra nem számítok.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17794 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:#CFC have already topped #Udinese's £4m valuation by offering £6m+extras for Alex Meret – but #Inter have raised the bar to £7m (Mirror)

20 éves kapusról van szó, aki jelenleg az Udinese-től kölcsönben szerepel a SerieB-ben újoncként listavezető (!) SPAL-ban, ahonnan a mostani válogatott szünetben behívót kapott az olasz felnőttválogatottba is. Ez elég nagy dolog szerintem.
Nagyon tehetséges kapusnak tartják, bár gondolom valóságalapja nincs sok, csak érdekességképp másoltam be. Bár Begovic minden bizonnyal távozik nyáron, tehát a kapuskérdés vélhetően aktuális lesz majd. Kurti maradása sem biztos ugyebár, de vélhetően a kezdőbe ebben az esetben egy neves és bizonyított helyettes érkezne.
Courtois a multkor irta az instajan a 100. meccsenel, hogy remeli meg tobb lesz a Chelsea szineiben, szerintem a jatekosok nagyresze nem fog innen elmenni, foleg egy ilyen szezon utan.
1-2 nagyobb nev kene, jo lenne egy igazi nagyot robbantani, hogy a BL-re bika csapatunk legyen, gondolok itt Alexis vagy Griezmann kaliberre. Lukaku is ugy tunik megerett mar ra, hogy visszajojjon, jo lenne egy ilyen erocsatar a csapatba.
Bar igazabol nem biztos, hogy nagyon bele kell nyulni egy jol mukodo gepezetbe, Courtois-Luiz-Azpi-Alonso-Moses-Kante-Hazard ez a 7 ember fix a jol mukodo gepezetben, es akkor meg ott van Fabregas, Pedro akiket en nagyon szeretek, de ezt a csapatot vagyis a jatekosokat en elegge kedvelem nem szivesen valnek meg senkitol, bar muszaj lesz a hely miatt. Costat elcserelnem Lukakura az utobbi idokben mutatott beleszarok stilusa miatt, ha menni akar es ezt csinalja, akkor mindket felnek jobb, ha lelep.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17795 Hozzászólás Szerző: Szabi »

#CFC have already topped #Udinese's £4m valuation by offering £6m+extras for Alex Meret – but #Inter have raised the bar to £7m (Mirror)

20 éves kapusról van szó, aki jelenleg az Udinese-től kölcsönben szerepel a SerieB-ben újoncként listavezető (!) SPAL-ban, ahonnan a mostani válogatott szünetben behívót kapott az olasz felnőttválogatottba is. Ez elég nagy dolog szerintem.
Nagyon tehetséges kapusnak tartják, bár gondolom valóságalapja nincs sok, csak érdekességképp másoltam be. Bár Begovic minden bizonnyal távozik nyáron, tehát a kapuskérdés vélhetően aktuális lesz majd. Kurti maradása sem biztos ugyebár, de vélhetően a kezdőbe ebben az esetben egy neves és bizonyított helyettes érkezne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17796 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerintem Barkley fejlődése megtört, én úgy veszem észre, hogy nagyjából két éve ugyanazon a szinten mozog, nincs meg az a bizonyos áttörés a játékában, emiatt a karrierjében sem. 23 éves korára valóban nagy tapasztalattal rendelkezik, de nem érzem azt rajta, hogy képes szintet lépni, pedig a tehetsége predesztinálná erre.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17797 Hozzászólás Szerző: Bubi »

andrewm93 írta:Igazán elhozhatnánk jövőre Barkleyt is Lukaku mellett az Evertonból. Hatalmas játékos lehet szerintem belőle pár éven belül. Nagyon jól lát a pályán, és technikailag is eléggé képzett, nagyobb összeg lenne, de szerintem mindenképpen megérné, a mai meccsen is ő lett megválasztva a legjobbnak.
Barkley már hosszú ideje wonderkid kategória, nem tudom, hogy beérhet-e, vagy ez a max amit tud... Mondjuk korához képest nagyon tapasztalt, talán ez a sok lehetőség kihozza belőle a pluszt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17798 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

andrewm93 írta:Igazán elhozhatnánk jövőre Barkleyt is Lukaku mellett az Evertonból. Hatalmas játékos lehet szerintem belőle pár éven belül. Nagyon jól lát a pályán, és technikailag is eléggé képzett, nagyobb összeg lenne, de szerintem mindenképpen megérné, a mai meccsen is ő lett megválasztva a legjobbnak.
bőven elég egy zsákbamacska az evertonból
meg ne igazoljunk már össze-vissza amikor posztja sincs valakinek nálunk

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák

#17799 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Igazán elhozhatnánk jövőre Barkleyt is Lukaku mellett az Evertonból. Hatalmas játékos lehet szerintem belőle pár éven belül. Nagyon jól lát a pályán, és technikailag is eléggé képzett, nagyobb összeg lenne, de szerintem mindenképpen megérné, a mai meccsen is ő lett megválasztva a legjobbnak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17800 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:REAL ENTER KANTE RACE

European champions Real Madrid have entered the race to sign Chelsea midfield sensation N’Golo Kante, reports the Star on Sunday.
Esélytelen. Kár is berakni ide.

Válasz küldése