Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17801 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én úgy vagyok vele, hogy Matic helyére mindenképp kell egy épkézláb játékost igazolni, ez a legégetőbb szerintem. Costa pedig döntse el, hogy maradna vagy menne, mert abban szinte biztos vagyok, hogyha távozik, akkor Lukaku jön helyette az érte kapott pénzből.

A keretet pedig fel kell tölteni minőségileg, nagyon én se variálnám meg ezt a jól működő gépezetet. Persze egy klasszis jobbszélsőt vagy középhátvédet is elnéznék, de ennyi változásra nem számítok.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17802 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:#CFC have already topped #Udinese's £4m valuation by offering £6m+extras for Alex Meret – but #Inter have raised the bar to £7m (Mirror)

20 éves kapusról van szó, aki jelenleg az Udinese-től kölcsönben szerepel a SerieB-ben újoncként listavezető (!) SPAL-ban, ahonnan a mostani válogatott szünetben behívót kapott az olasz felnőttválogatottba is. Ez elég nagy dolog szerintem.
Nagyon tehetséges kapusnak tartják, bár gondolom valóságalapja nincs sok, csak érdekességképp másoltam be. Bár Begovic minden bizonnyal távozik nyáron, tehát a kapuskérdés vélhetően aktuális lesz majd. Kurti maradása sem biztos ugyebár, de vélhetően a kezdőbe ebben az esetben egy neves és bizonyított helyettes érkezne.
Courtois a multkor irta az instajan a 100. meccsenel, hogy remeli meg tobb lesz a Chelsea szineiben, szerintem a jatekosok nagyresze nem fog innen elmenni, foleg egy ilyen szezon utan.
1-2 nagyobb nev kene, jo lenne egy igazi nagyot robbantani, hogy a BL-re bika csapatunk legyen, gondolok itt Alexis vagy Griezmann kaliberre. Lukaku is ugy tunik megerett mar ra, hogy visszajojjon, jo lenne egy ilyen erocsatar a csapatba.
Bar igazabol nem biztos, hogy nagyon bele kell nyulni egy jol mukodo gepezetbe, Courtois-Luiz-Azpi-Alonso-Moses-Kante-Hazard ez a 7 ember fix a jol mukodo gepezetben, es akkor meg ott van Fabregas, Pedro akiket en nagyon szeretek, de ezt a csapatot vagyis a jatekosokat en elegge kedvelem nem szivesen valnek meg senkitol, bar muszaj lesz a hely miatt. Costat elcserelnem Lukakura az utobbi idokben mutatott beleszarok stilusa miatt, ha menni akar es ezt csinalja, akkor mindket felnek jobb, ha lelep.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17803 Hozzászólás Szerző: Szabi »

#CFC have already topped #Udinese's £4m valuation by offering £6m+extras for Alex Meret – but #Inter have raised the bar to £7m (Mirror)

20 éves kapusról van szó, aki jelenleg az Udinese-től kölcsönben szerepel a SerieB-ben újoncként listavezető (!) SPAL-ban, ahonnan a mostani válogatott szünetben behívót kapott az olasz felnőttválogatottba is. Ez elég nagy dolog szerintem.
Nagyon tehetséges kapusnak tartják, bár gondolom valóságalapja nincs sok, csak érdekességképp másoltam be. Bár Begovic minden bizonnyal távozik nyáron, tehát a kapuskérdés vélhetően aktuális lesz majd. Kurti maradása sem biztos ugyebár, de vélhetően a kezdőbe ebben az esetben egy neves és bizonyított helyettes érkezne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17804 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerintem Barkley fejlődése megtört, én úgy veszem észre, hogy nagyjából két éve ugyanazon a szinten mozog, nincs meg az a bizonyos áttörés a játékában, emiatt a karrierjében sem. 23 éves korára valóban nagy tapasztalattal rendelkezik, de nem érzem azt rajta, hogy képes szintet lépni, pedig a tehetsége predesztinálná erre.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17805 Hozzászólás Szerző: Bubi »

andrewm93 írta:Igazán elhozhatnánk jövőre Barkleyt is Lukaku mellett az Evertonból. Hatalmas játékos lehet szerintem belőle pár éven belül. Nagyon jól lát a pályán, és technikailag is eléggé képzett, nagyobb összeg lenne, de szerintem mindenképpen megérné, a mai meccsen is ő lett megválasztva a legjobbnak.
Barkley már hosszú ideje wonderkid kategória, nem tudom, hogy beérhet-e, vagy ez a max amit tud... Mondjuk korához képest nagyon tapasztalt, talán ez a sok lehetőség kihozza belőle a pluszt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17806 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

andrewm93 írta:Igazán elhozhatnánk jövőre Barkleyt is Lukaku mellett az Evertonból. Hatalmas játékos lehet szerintem belőle pár éven belül. Nagyon jól lát a pályán, és technikailag is eléggé képzett, nagyobb összeg lenne, de szerintem mindenképpen megérné, a mai meccsen is ő lett megválasztva a legjobbnak.
bőven elég egy zsákbamacska az evertonból
meg ne igazoljunk már össze-vissza amikor posztja sincs valakinek nálunk

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák

#17807 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Igazán elhozhatnánk jövőre Barkleyt is Lukaku mellett az Evertonból. Hatalmas játékos lehet szerintem belőle pár éven belül. Nagyon jól lát a pályán, és technikailag is eléggé képzett, nagyobb összeg lenne, de szerintem mindenképpen megérné, a mai meccsen is ő lett megválasztva a legjobbnak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17808 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:REAL ENTER KANTE RACE

European champions Real Madrid have entered the race to sign Chelsea midfield sensation N’Golo Kante, reports the Star on Sunday.
Esélytelen. Kár is berakni ide.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17809 Hozzászólás Szerző: emsanya »

REAL ENTER KANTE RACE

European champions Real Madrid have entered the race to sign Chelsea midfield sensation N’Golo Kante, reports the Star on Sunday.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17810 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:Egy friss spekuláció, hogy Sanchez ad még egy esélyt a szarzinak és amennyiben jövőben sem győzik meg, 2018-ban ingyen jönne a Chelsea-be. Mirror.

szerintem ez egy hülyeség, mert Conte jövőre megakarja erősíteni a keretet, hogy BL-t nyerjen a csapattal, ha Sanchez nem jön hoz helyett mást szerintem és akkor hiába jönne ingyen majd Sanchez lehet már nem lesz helye a kezdőben.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#17811 Hozzászólás Szerző: Dízel »

AwayRoller írta:Egy friss spekuláció, hogy Sanchez ad még egy esélyt a szarzinak és amennyiben jövőben sem győzik meg, 2018-ban ingyen jönne a Chelsea-be. Mirror.
A meggyőzés mit jelent? Jövőre talán indulhatnak a BL-be, esetleg wankert elküldik? Sok vizet nem fog zavarni jövőre se a szarziba, minden tavasszal ugyan az a módi, kipukkad az arsenel lufi. 8)
Talán hoznak pár klasszist a nyáron? Másra nem tudok gondolni, de kétlem. Jöjjön most, és mindenki jól jár. A szarzi kap lóvét, mi kapunk egy hazard 2.0-t a másik oldalra, Sanchez meg egy kupákért és BL-ért harcoló klubbot. win-win :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4791
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#17812 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egy friss spekuláció, hogy Sanchez ad még egy esélyt a szarzinak és amennyiben jövőben sem győzik meg, 2018-ban ingyen jönne a Chelsea-be. Mirror.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17813 Hozzászólás Szerző: Szabi »

- jobbra: Sébastien Corchia (Lille), Cédric Soares (Soton), Silvan Widmer (Udinese)

- balra: Leonardo Spinazzola (Atalanta/Juventus), Wendell (Leverkusen)

Ők nem a legnagyobb nevek (a már említetteket direkt nem írtam bele, Antonio-t imádom és Cancelo-t én is csípem), de szerintem jó kis játékosok mind, akik lazán alkalmasak wb-nek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17814 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Antonio, Adama Traoré. Mondjuk Antonio kb. 6 poszton is tudna nálunk játszani, ebben a rendszerben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17815 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kenedyből is jó kis Wb lehetne, de valamiért nem igazán akar betörni.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17816 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Bruno Peres, Benjamin Mendy.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17817 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ghoulam nagyon túlértékelt szerintem, semmi extra ez az algériai gyerek. Védőmunkáját és a helyezkedését nem nevezném különösebben jónak, beadni sem tud igazán, sebessége ugyan megvan, de nagyjából ennyi. A pletykált 30 millió körüli összegnek a felét ha megéri... Alonso jobb nála.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17818 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta:Milyen jó Wb-k vannak egyébként? Alex Sandro ugrik be csak igazából. :D De lehet most hülyeséget mondtam.
Sandro top 5 WB, nálam sorrendben: Alaba, Marcelo, Alba, Sandro, Cancelo

Nagyon sok jó wingback van a piacon, ráadásul fiatalok. Pl:

Ricardo Perreira - RB, LB, RWB - OGC Nice - 21 éves

Joao Cancelo - RB, RWB/RM, RW - Valencia - 22 éves

Jose Gaya - LB, LWB/LM - Valencia - 21 éves

Nelson Semedo - RB, LB, RWB/RM - Benfica - 23 éves

Alejandro Grimaldo - LB, LWB/LM, CM - Benfica - 21 éves

Theo Hernandez - LB, LWB, CB - Deportivo Alavés - 19 éves

Faouzi Ghoulam - LB, LWB, LM, LW - Napoly - 26 éves

Mindegyik nagy tehetség, nehéz lenne megnevezni a legjobbat. Mindegyik piszok gyors, jók elöl és hátul, gólerősek és nagyon fiatalok. Ghoulamot annyira nem kedvelem, de sokat cikkeztek róla velünk kapcsolatban, nem rossz a srác. Ezek közül bármelyiket fogjuk meg, nagyon jól járunk. Személyes kedvenceim Cancelo, Gaya és Hernandez.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17819 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:
adrian1989 írta:
kecske01 írta:Milyen jó Wb-k vannak egyébként? Alex Sandro ugrik be csak igazából. :D De lehet most hülyeséget mondtam.
ő van meg még Alaba (de ő mozdíthatatlan).
De szerintem erre a posztra bármelyik balhátvéd használható aki gyors és tud beadni pl. Rose vagy Ryan Bertrand akik még így hirtelen eszembe jutottak.
azt mondja bármelyik.. :D csak a legdrágábbakat sikerült felsorolni.
felesleges arra a posztra 40 millióért igazolni, ahhoz hogy néha beálljon megfelelő Baba Rahman vagy Kolasinac. utóbbinak lejár a szerződése és a napokban megint írtak róla.
Kolasinacot sok csapat akarja (Pool,Juve,Inter,Milan) és ezekbe mind kezdő lenne kivéve a Juve-ba.
Én személy szerint Alex Sandro-nak örülnék és akkor Alonso kapna kevesebb lehetőséget,de jövőre ott lesz a BL,Fa kupa,ligakupa és a bajnokság is szóval mindenki kapna lehetőséget bőven,de az tény,hogy nem ezen a poszton van a legnagyobb szükség az erősítésre.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17820 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:
kecske01 írta:Milyen jó Wb-k vannak egyébként? Alex Sandro ugrik be csak igazából. :D De lehet most hülyeséget mondtam.
ő van meg még Alaba (de ő mozdíthatatlan).
De szerintem erre a posztra bármelyik balhátvéd használható aki gyors és tud beadni pl. Rose vagy Ryan Bertrand akik még így hirtelen eszembe jutottak.
azt mondja bármelyik.. :D csak a legdrágábbakat sikerült felsorolni.
felesleges arra a posztra 40 millióért igazolni, ahhoz hogy néha beálljon megfelelő Baba Rahman vagy Kolasinac. utóbbinak lejár a szerződése és a napokban megint írtak róla.

Válasz küldése