Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17821 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:Szerintem tök jó jellemre vall, hogy nem hagyja ott kapásból a csapatát, akik hatalmas szarban vannak, de ezzel csak magával baszik ki. Lassan 30 éves lesz és lószart nem ért el, mert nem a képességeinek megfelelő csapatban játszik. Sanchez klasszis lehetne egy jó csapatban, hatalmas erősítés lenne nekünk, de szerintem minden csapatnak. Én már csak röhögök magunkon, mi vagyunk a futball világ jótékonysági szervezete. Mindenkinek kölcsönadogatunk cuadradokat meg 1000 másik játékost ajándékba, Cech-et nem is említem... és mi a hála? az, hogy bekaphatjuk! Remélem Sanchez, az egyetlen penge játékosa az arsenalnak otthagya őket (még ha nem is miattunk) aztan kapaszkodhatnak az EL helyekért.

Ezzel van a baj, amit írtál, hogy mi mindenkinek kölcsönadjuk a játékosainkat ráadásul sokszor opciós joggal amiben nevetségesen alacsony összeg szerepel, persze ha mi akarunk venni játékost valahonnan akkor fizessünk 50-60-70 milliókat egy középszerű játékosért.
én meg remélem, hogy Sanchez ide igazol és az első meccsén mesterhármast ver majd az 4rsenalnak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#17822 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szerintem tök jó jellemre vall, hogy nem hagyja ott kapásból a csapatát, akik hatalmas szarban vannak, de ezzel csak magával baszik ki. Lassan 30 éves lesz és lószart nem ért el, mert nem a képességeinek megfelelő csapatban játszik. Sanchez klasszis lehetne egy jó csapatban, hatalmas erősítés lenne nekünk, de szerintem minden csapatnak. Én már csak röhögök magunkon, mi vagyunk a futball világ jótékonysági szervezete. Mindenkinek kölcsönadogatunk cuadradokat meg 1000 másik játékost ajándékba, Cech-et nem is említem... és mi a hála? az, hogy bekaphatjuk! Remélem Sanchez, az egyetlen penge játékosa az arsenalnak otthagya őket (még ha nem is miattunk) aztan kapaszkodhatnak az EL helyekért.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17823 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Aki a Theo Hernandez gyereket megcsípi, nagyon nagyot szakít. Követem amióta cikkeznek róla (idén robbant be kölcsönben a Alavés-ben, egyébként az Atletico játlékosa és francia állampolgár, Marseille nevelés, balhátvédet játszik, de inkább olyan szárnyhátvédet mint Marco, ill. sima balbekket és középhátvédet is tud játszani, meg még kitudja) Azért ugrott be mert most cikkeztek róla az NSOn hogy a Real kivásárolná 24 millióért, nem tudtam hogy van, ill. hogy ennyi a kivásárlási ára. Ez konkrétan aprópénz érte...

Érdemes róla megnézni ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=CDvFPMCf46I" onclick="window.open(this.href);return false;

Jól védekezik, amennyire kell tudnia ezt 19 évesen és amennyire kell szárnyhátvédként 3-4-3ban. Emellett nagyon jó testfelépítésű, magas, erős és viszi a fejpárbajokat, támadásban pedig Bale-t idézi Tottenhames időszakából - mocsok gyors és fürge, lendületből 2-3 emberen is átmegy 1:1ben, az elfutásait pedig a szélen Bale is megirigyelné. Tehát nagyon hasznos előre, pillanatok alatt fentvan a labdával az ellenfél 16osánál és ott sem jön zavarba, sokszor sikeresen áthámozza magát a védelmen, elég jól lő kapura a beadásai pedig nagyon pöpecek, sokszor a pontrúgásokat is ő végzi el. Nem csodálkoznék ha szépen felaraszolna lassacskán szélső támadónak akárcsak Bale.

Ennyiért ajándék...
Szerk.: Nem Marseille nevelés csak ott született. Egyébként szerintem elhozható, ugyan Atletico nevelés de tudtommal nem nagyon kapott lehetőséget az első csapatban és a spanyolokhoz se kötődhet nagyon mivel a Francia koroszályos válogatottakat járja. Nehezítheti az ügyletet, hogy a testvére aki szintén védő (Lucas) szintén Atleticos és közel jár a kezdőhöz, ezen felül az apjuk is az volt anno. Ráadásul az Atletico szeretné jövőre kipróbálni, de ott van előtte Felípe és Vrsaljko..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2017. április 4., kedd 18:43-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17824 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pont az Arsenal ne engedné el bármely játékosát országon belül vagy riválishoz? Igazolt már tőlük a City Nasryt, Clichy-t, Adebayort, a manu RVP-t aki akkoriban talán a legjobb csatár volt... Vagy mi Ashley Cole-t aki vagy 6-10 évig a legjobb balbekk volt a világon... Szerintem folytathatnám a sort, de hirtelen ennyi ugrik be. Nem arról híresek, hogy megtudnák tartani a játékosaikat, senki sem lojális hozzájuk, mindenki ugrodeszkának használja őket :/
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17825 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pontosan. :D Meg is lennék már elégedve a nyárral. :lol: Cirka 180 millió. :D

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17826 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

kecske01 írta:
IsteniDiego írta:
kecske01 írta:Instant Sanchez mez vétel lenne a részemről. 7-es mezszámmal, de szép is lenne.
Hagyjuk meg az Kanténak, megérdemli. de szabad a 8,9,17 ezek sem rossz mezszámok :D
De lehet ez a feltétele az ide igazolásánál. :D 8-as az Ninja-é lesz. :wink: :lol:
9 meg Lukakué?:D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17827 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

IsteniDiego írta:
kecske01 írta:Instant Sanchez mez vétel lenne a részemről. 7-es mezszámmal, de szép is lenne.
Hagyjuk meg az Kanténak, megérdemli. de szabad a 8,9,17 ezek sem rossz mezszámok :D
De lehet ez a feltétele az ide igazolásánál. :D 8-as az Ninja-é lesz. :wink: :lol:

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17828 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

kecske01 írta:Instant Sanchez mez vétel lenne a részemről. 7-es mezszámmal, de szép is lenne.
Hagyjuk meg az Kanténak, megérdemli. de szabad a 8,9,17 ezek sem rossz mezszámok. Persze, ha te külön 7es számmal rendelnél, abba nem szólok bele :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17829 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Instant Sanchez mez vétel lenne a részemről. 7-es mezszámmal, de szép is lenne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17830 Hozzászólás Szerző: laczze »

Amugy meg ha annyira menni akar illetve jönni Sanchez akkor bedobja a hisztit és biztos elengedik.
Ha Wenger marad akkor a legbalfaszabb klubb a világon Arsenal lesz. ( tudom már így is övék a cím :D )
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17831 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Wenger: Dont worry about Sanchez!

Wenger ma is lazán mondta sajtotájékoztaton, h mindenki nyugodjon le a picsába, Sanchez-nak van még másfél év a szerződéséből és nem mehet sehova. Ha kitölti, már 30 körül lesz, én akkor már annyira nem ragaszkodnék hozzá.
Mi mást mondana az öreg? Reménykedik benne,hog valahogy megtudják győzni a maradásról,de így meg végképp nem fogják tudni hogy ő marad az edző.Annyira ők sem lehetnek hülyék hogy ott tartsák még egy évre bomlasztani az öltözőt,és utána ingyen lelépjen.Szerintem ha annyira akarja a vezetőség,egy jó ajánlattal el tudjuk hozni a nyáron.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17832 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Wenger: Dont worry about Sanchez!

Wenger ma is lazán mondta sajtotájékoztaton, h mindenki nyugodjon le a picsába, Sanchez-nak van még másfél év a szerződéséből és nem mehet sehova. Ha kitölti, már 30 körül lesz, én akkor már annyira nem ragaszkodnék hozzá.
Még 1 elbaszott karrier ide vagy oda, mit számít neki? :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17833 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Wenger: Dont worry about Sanchez!

Wenger ma is lazán mondta sajtotájékoztaton, h mindenki nyugodjon le a picsába, Sanchez-nak van még másfél év a szerződéséből és nem mehet sehova. Ha kitölti, már 30 körül lesz, én akkor már annyira nem ragaszkodnék hozzá.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17834 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:
adrian1989 írta:A Telegraph értesülései szerint Alexis Sanchez legszívesebben a Chelsea-hez igazolna, de az 4rsenal hallani sem akar róla, hogy országon belül adják el.

Ha ez igaz akkor bekaphatják a faszt, mert mi odaadtuk a világ egyik legjobb kapusát nekik!
Remélem akkor Sanchez kitölti a szerződését és jövőre meg ingyen jön.
Szerintem meg jól teszik. Csak mi vagyunk manapság ekkora balfaszok, hogy rivákisnak adunk el játékosokat. Nem kell csodálkozni hogy nem viszonozzák, elvégre senki nem kötelezett minket, hogy bekik adjunk el akárkit.
Érdekes az is ha az Arsenal ugymond leszarja Sanchez lelki világát akkor nem értem nekünk miért volt olyan hú de fontos mit akar Cech... oké hogy legenda volt, de azért ez nem kívánságműsor, vagyis de nálunk az... ilyenkor meg rágjuk a kefét ha más nem ad el nekünk játékost.

én már mikor Cech oda lett adva akkor mondtam, ha esetleg nekünk kell valaki az 4rsenalból akkor nem kapjuk majd meg.
de ha Sanchez nem fogad majd el más ajánlatot akkor hiába nem akarják majd eladni országon belül, mert buknak vele 50 misit minimum, mert akkor lejár a szerződése amit nem hosszabbít meg és ingyen oda megy ahová akar és akkor akár duplán is szívhatnak az ágyúsok, de én remélem, hogy megszerezzük valahogy nagy szükség lenne rá a támadószekcióba.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17835 Hozzászólás Szerző: laczze »

adrian1989 írta:A Telegraph értesülései szerint Alexis Sanchez legszívesebben a Chelsea-hez igazolna, de az 4rsenal hallani sem akar róla, hogy országon belül adják el.

Ha ez igaz akkor bekaphatják a faszt, mert mi odaadtuk a világ egyik legjobb kapusát nekik!
Remélem akkor Sanchez kitölti a szerződését és jövőre meg ingyen jön.
Szerintem meg jól teszik. Csak mi vagyunk manapság ekkora balfaszok, hogy rivákisnak adunk el játékosokat. Nem kell csodálkozni hogy nem viszonozzák, elvégre senki nem kötelezett minket, hogy bekik adjunk el akárkit.
Érdekes az is ha az Arsenal ugymond leszarja Sanchez lelki világát akkor nem értem nekünk miért volt olyan hú de fontos mit akar Cech... oké hogy legenda volt, de azért ez nem kívánságműsor, vagyis de nálunk az... ilyenkor meg rágjuk a kefét ha más nem ad el nekünk játékost.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17836 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

A Telegraph értesülései szerint Alexis Sanchez legszívesebben a Chelsea-hez igazolna, de az 4rsenal hallani sem akar róla, hogy országon belül adják el.

Ha ez igaz akkor bekaphatják a faszt, mert mi odaadtuk a világ egyik legjobb kapusát nekik!
Remélem akkor Sanchez kitölti a szerződését és jövőre meg ingyen jön.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17837 Hozzászólás Szerző: laczze »

Állítólag nagy téma a klubbnál most az igazolások lehetősége a lehetséges nagy bevásárlás hírére.
Csak azt remélem Conte megkapja akit akar, kerül amibe kerül. Minden nyarat várni szoktam de az idei azthiszem különleges lesz.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17838 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Benteke cserének elmegy, de azért komolyabb szintű támadóra van szükségünk Costa távozása esetén.

Ha már Palace, a Guardian szerint érdeklődünk Zaha iránt. Az utóbbi hónapokban nagyon jó formában játszik, csodálatos szólógólt lőtt a válogatott szünetben Elefántcsontpart színeiben is, szóval az önbizalma helyén van úgy tűnik. United szurkolók most biztos szívesebben elnéznék a trágyadomb Lingard félék helyett, tudna egy kis kreativitást vinni José "támadójátékába".

A hétvégén pedig szó volt róla, hogy állítólag megfigyelőket küldtünk a Genoa-Atalanta bajnokira, ahova Conti és Kessié miatt mentek ki, na most szépen ledózerolták a bergamóiak a hazaiakat (0-5), és pont Conti szerezte meg a vezetést az Atalanta-nak, egy csodás ollózós góllal.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17839 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Hazard szerint megoldható Costa pótlása

- Ha Diego távozni szeretne a nyáron, akkor van egy tanácsom kivel lehetne pótolni. A belga válogatottnál van egy támadó, akit jelenleg a Premier League egyik legjobb csatárának tartok. Nem, nem Romeluról, hanem a mellettem lévő (balra nézett és nevetve kacsintott) van szó. Christian fizikuma az egyik legjobb. Jól fejel, a védők lepattannak róla és a Chelsea játékstílusa tökéletesen feküdne neki.

A meccs utáni nyilatkozat.Lehet megpróbálja majd beprotezsálni hozzánk Bentekét.Mondjunk nem bánnám,ha ez lenne Hazard maradásához a feltétel.Benteke jó kis támadó,lehet kijönne neki nálunk a lépés.
Nem semmi, hogy a játékosok is már erről beszélnek, mondjuk szerintem is tuti lelép. Egyébként szerintem Lukaku sokkal jobb Bentekénél.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17840 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Hazard szerint megoldható Costa pótlása

- Ha Diego távozni szeretne a nyáron, akkor van egy tanácsom kivel lehetne pótolni. A belga válogatottnál van egy támadó, akit jelenleg a Premier League egyik legjobb csatárának tartok. Nem, nem Romeluról, hanem a mellettem lévő (balra nézett és nevetve kacsintott) van szó. Christian fizikuma az egyik legjobb. Jól fejel, a védők lepattannak róla és a Chelsea játékstílusa tökéletesen feküdne neki.

A meccs utáni nyilatkozat.Lehet megpróbálja majd beprotezsálni hozzánk Bentekét.Mondjunk nem bánnám,ha ez lenne Hazard maradásához a feltétel.Benteke jó kis támadó,lehet kijönne neki nálunk a lépés.

Válasz küldése