Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17861 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Morata szerintem is nagyon túlértékelt, én ügyetlennek látom. Lő gólokat, szép gólokat is, de a vak tyúk is talál szemet. Nem csodálom, hogy sehol se volt kezdő, pedig a Juvéba beférhetett volna, vagy ha elég jó lenne nem lenne számára lehetetlen partyban lenni Benzemával. Persze lehet, hogy meccshiányos és zsinórban pár meccs után nagyot durrantana... Franc tudja, szerintem nem.
Abban egyetértek, hogy Morata nagyon túlértékelt. De Benzemát azért nem tudja kiszorítani a realból, mert Zidane kis kedvence.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17862 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Újabb név a kalapban:Ryan Bertrand

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17863 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Morata szerintem is nagyon túlértékelt, én ügyetlennek látom. Lő gólokat, szép gólokat is, de a vak tyúk is talál szemet. Nem csodálom, hogy sehol se volt kezdő, pedig a Juvéba beférhetett volna, vagy ha elég jó lenne nem lenne számára lehetetlen partyban lenni Benzemával. Persze lehet, hogy meccshiányos és zsinórban pár meccs után nagyot durrantana... Franc tudja, szerintem nem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17864 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szerintem bízzuk a mesterre a döntést. Ha ő Moratat szeretné, akkor őt kell elhozni. Megint Emenaloek igazolgatnak, miközben Conte az edzőnk. Az olasz nem az a típusú edző aki ezt tűri. Tartok tőle, hogy nyáron fogja magát és feláll a kispadról, ha a vezetőség szarik a szavára. Juvénál is megcsinálta, itt is simán benne van a pakliba.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17865 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
laczze írta:Én nem vagyok Lukaku párti bár több dolog szól mellette leginkább a Chelsea iránti elkötelezettsége, de engem nem győz meg igazán. Oké egy Evertonba lövi a gólokat de az egy középcsapat ott azért elég sok csatár tud kisebb nagyobb góltermelést bemutatni viszont attól még nem lesz klasszis csatár egyik sem és egy nagy csapatban megreked. Lehet Lukaku lenne a kivétel, de én inkább hoznék mást. Ha Conte Morata párti és az kell neki akkor legyen a vezetőség meg szopja le magát ha Lukakut erőltetik ezekután.

Èn pont fordítva làtom..

Abban igazad van hogy sok csatár van aki kisebb csapatban szórta a gólokat 1-2 évig: Vardy, Santa Cruz, Savidan, Zaki, satöbbi. Lukaku viszont az elmúlt öt évben Agüero szintjén lövi a gólokat olyan emberek között mint Barkley, Lennon, McGeady vagy Osman, erre csak egy klasszis csatár képes. Na meg ez megint olyan gyenge érv szerinem. Diego Costa-nak is kisebb spanyol csapatokban kellett bizonyítani mielőtt az Atleti kerettagja lett, Benzema is a Lyon-ban játszott a Real előtt, Icardi a Sampdoria-ban bizonyított, Giroud a Montpellier-ben, David Villa a Valenciából került Barcelonába.. Egyszerűen nem fogom fel hogy miért kéne dobni valakit azért mert 23 évesen egy "kisebb" csapatban játszik. Ha 35 éves Championship csatárról beszélnènk érteném, de itt egy baromi fiatal játèkosról van szó, miért ne léphetne szintet?
Legjobb példa erre Mertens, aki 22 éves korában még a holland második vonalban tolta egy azóta megszűnt csapatban, most pedig nem klasszikus center létére havonta rúg egy mesterhármast a Napoliban. Neki a "szamárlétra" sors jutott, ellentétben Lukakuval, aki 23 évesen kiemelkedő góltermést hoz évek óta. Az Everton pedig egy erős középcsapat, a "második vonal" legerősebbje.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17866 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta: Én nagyon nem szeretném, ha középcsatár nélkül állnánk fel. Egész egyszerűen egy Hazard, Ronaldo, Sanchez akármennyire gólerős, nem csatár. Sok gólt lő, mert ott játszik, ahol a legjobban tud. A csatár mögött, vagy szélről betörve, stb. Láttam már ilyen kényszer megoldásokat, akár egy-egy meccse vagy félszezon erejéig, de hosszútávon nem jó. Nincs kire ívelni, nincs meg az a pár gól, ami ugye egy jó csatárról kb bepattan, stb.
Hazard mióta gólerős? Én nem tenném ebbe a kategóriába, nem ez a fő erénye a másik két említett emberrel ellentétben.
6+8+5+4+1+1+2+1

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17867 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megyó írta:Nem akarok ilyen mélyenszántó hozzászólást írni, de Moratanál túlértékeltebb játékost alig tudnék mondani az elmúlt pár évből. Huszadrangú szardarab, aki max annyit tud felmutatni, hogy divatosan néz ki a magasságával, meg csinos a feje.
Meg mondjuk annyit tud felmutatni ez a szardarab, hogy minden értelmes téttel bíró meccsen gólt lőtt, BL-elődöntő és hasonló, huszadrangú megyei derbiken.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17868 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tegnap elég sokat cikkeztek Ibra-ról, hogy maradna még 1 évet. Ez Lukaku szempontbol jó lehet, ha mi akarnánk leigazolni, mert a MU is meg akarja szerezni. Azt nehezen hiszem h Ibra mögé padra odaigazolna.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17869 Hozzászólás Szerző: Megyó »

laczze írta:Inkább merem kockáztatni azt, hogy elöbb lesz Sanchez a csatárunk.
Én nagyon nem szeretném, ha középcsatár nélkül állnánk fel. Egész egyszerűen egy Hazard, Ronaldo, Sanchez akármennyire gólerős, nem csatár. Sok gólt lő, mert ott játszik, ahol a legjobban tud. A csatár mögött, vagy szélről betörve, stb. Láttam már ilyen kényszer megoldásokat, akár egy-egy meccse vagy félszezon erejéig, de hosszútávon nem jó. Nincs kire ívelni, nincs meg az a pár gól, ami ugye egy jó csatárról kb bepattan, stb.

Lukaku jó szériája addig fog tartani, amíg a szívét-lelkét beleadja a játékba, amint ő egy picit is elhízik, vagy csak kienged, vissza fog süllyedni közepes szintre. Majd meglátjuk mennyi ambíció van benne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17870 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én nemhinném, hogy Lukaku a mi emberünk ha BL-t akarunk nyerni. Majd nyáron kiderül ő jön e egyáltalán. Ha igen ha nem én drukkolok neki.
Inkább merem kockáztatni azt, hogy elöbb lesz Sanchez a csatárunk.
De nem kizárt Costa maradása sem ha erősítünk a fizuján és a kereten. Számtalan lehetőség van.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17871 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta:
Megyó írta:
laczze írta:Én nem vagyok Lukaku párti bár több dolog szól mellette leginkább a Chelsea iránti elkötelezettsége, de engem nem győz meg igazán. Oké egy Evertonba lövi a gólokat de az egy középcsapat ott azért elég sok csatár tud kisebb nagyobb góltermelést bemutatni viszont attól még nem lesz klasszis csatár egyik sem és egy nagy csapatban megreked. Lehet Lukaku lenne a kivétel, de én inkább hoznék mást. Ha Conte Morata párti és az kell neki akkor legyen a vezetőség meg szopja le magát ha Lukakut erőltetik ezekután.
Szerintem meg pont, hogy az a nagy szám, ha valaki egy "kis csapatban" lövi a gólokat. Ha olyan játékosok állnak a csatár mellett/mögött, mint Hazard vagy C Ronaldo, akkor a védők figyelme elég erősen megoszlik, ráadásul a csatárok kiszolgálása sem ugyanaz.

Amúgy én sem vagyok Lukaku párti, de a számunkra elérhető befejezőcsatárok közül talán a legjobb opció.
vagy vakok között félszemű a király.
ha már zsákbamacskát akarunk venni akkor sokkal inkább icardi, lacazette kettős közül kellene választani.ezek a visszaigazolások nem igazán sülnek el jól sehol


Kivéve Piqué, Jordi Alba, Pogba, Matic, Reus.. Most komolyan, Lukaku-t passzoljuk mert 18 évesen Drogba meg Torres mellett nem kapott sok lehetősèget?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2017. március 31., péntek 13:24-kor.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17872 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

nemtudom írta:
Megyó írta:
laczze írta:Én nem vagyok Lukaku párti bár több dolog szól mellette leginkább a Chelsea iránti elkötelezettsége, de engem nem győz meg igazán. Oké egy Evertonba lövi a gólokat de az egy középcsapat ott azért elég sok csatár tud kisebb nagyobb góltermelést bemutatni viszont attól még nem lesz klasszis csatár egyik sem és egy nagy csapatban megreked. Lehet Lukaku lenne a kivétel, de én inkább hoznék mást. Ha Conte Morata párti és az kell neki akkor legyen a vezetőség meg szopja le magát ha Lukakut erőltetik ezekután.
Szerintem meg pont, hogy az a nagy szám, ha valaki egy "kis csapatban" lövi a gólokat. Ha olyan játékosok állnak a csatár mellett/mögött, mint Hazard vagy C Ronaldo, akkor a védők figyelme elég erősen megoszlik, ráadásul a csatárok kiszolgálása sem ugyanaz.

Amúgy én sem vagyok Lukaku párti, de a számunkra elérhető befejezőcsatárok közül talán a legjobb opció.
vagy vakok között félszemű a király.
ha már zsákbamacskát akarunk venni akkor sokkal inkább icardi, lacazette kettős közül kellene választani.ezek a visszaigazolások nem igazán sülnek el jól sehol
Matic bőven visszahozta az árát, volt másfél jó szezonja és most sem annyira vészesen szar, csak valakit mindig basztatni kell a csapatból és most Matic az, lehet akármilyen keret, akkor is lesz egy leggyengébb láncszem. Luiz visszaigazolása pedig tökéletesen bevált. A közelmúltból nem emlékszem annyira másik visszavásárlásra, szóval szerintem pont, hogy jól sültek el, az meg, hogy másik csapatnál beváltak-e az már más téma, bár még akkor sem feltétlen értenék egyet.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17873 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Megyó írta:
laczze írta:Én nem vagyok Lukaku párti bár több dolog szól mellette leginkább a Chelsea iránti elkötelezettsége, de engem nem győz meg igazán. Oké egy Evertonba lövi a gólokat de az egy középcsapat ott azért elég sok csatár tud kisebb nagyobb góltermelést bemutatni viszont attól még nem lesz klasszis csatár egyik sem és egy nagy csapatban megreked. Lehet Lukaku lenne a kivétel, de én inkább hoznék mást. Ha Conte Morata párti és az kell neki akkor legyen a vezetőség meg szopja le magát ha Lukakut erőltetik ezekután.
Szerintem meg pont, hogy az a nagy szám, ha valaki egy "kis csapatban" lövi a gólokat. Ha olyan játékosok állnak a csatár mellett/mögött, mint Hazard vagy C Ronaldo, akkor a védők figyelme elég erősen megoszlik, ráadásul a csatárok kiszolgálása sem ugyanaz.

Amúgy én sem vagyok Lukaku párti, de a számunkra elérhető befejezőcsatárok közül talán a legjobb opció.
vagy vakok között félszemű a király.
ha már zsákbamacskát akarunk venni akkor sokkal inkább icardi, lacazette kettős közül kellene választani.ezek a visszaigazolások nem igazán sülnek el jól sehol

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17874 Hozzászólás Szerző: Megyó »

laczze írta:Én nem vagyok Lukaku párti bár több dolog szól mellette leginkább a Chelsea iránti elkötelezettsége, de engem nem győz meg igazán. Oké egy Evertonba lövi a gólokat de az egy középcsapat ott azért elég sok csatár tud kisebb nagyobb góltermelést bemutatni viszont attól még nem lesz klasszis csatár egyik sem és egy nagy csapatban megreked. Lehet Lukaku lenne a kivétel, de én inkább hoznék mást. Ha Conte Morata párti és az kell neki akkor legyen a vezetőség meg szopja le magát ha Lukakut erőltetik ezekután.
Szerintem meg pont, hogy az a nagy szám, ha valaki egy "kis csapatban" lövi a gólokat. Ha olyan játékosok állnak a csatár mellett/mögött, mint Hazard vagy C Ronaldo, akkor a védők figyelme elég erősen megoszlik, ráadásul a csatárok kiszolgálása sem ugyanaz.

Amúgy én sem vagyok Lukaku párti, de a számunkra elérhető befejezőcsatárok közül talán a legjobb opció.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17875 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Én nem vagyok Lukaku párti bár több dolog szól mellette leginkább a Chelsea iránti elkötelezettsége, de engem nem győz meg igazán. Oké egy Evertonba lövi a gólokat de az egy középcsapat ott azért elég sok csatár tud kisebb nagyobb góltermelést bemutatni viszont attól még nem lesz klasszis csatár egyik sem és egy nagy csapatban megreked. Lehet Lukaku lenne a kivétel, de én inkább hoznék mást. Ha Conte Morata párti és az kell neki akkor legyen a vezetőség meg szopja le magát ha Lukakut erőltetik ezekután.

Èn pont fordítva làtom..

Abban igazad van hogy sok csatár van aki kisebb csapatban szórta a gólokat 1-2 évig: Vardy, Santa Cruz, Savidan, Zaki, satöbbi. Lukaku viszont az elmúlt öt évben Agüero szintjén lövi a gólokat olyan emberek között mint Barkley, Lennon, McGeady vagy Osman, erre csak egy klasszis csatár képes. Na meg ez megint olyan gyenge érv szerinem. Diego Costa-nak is kisebb spanyol csapatokban kellett bizonyítani mielőtt az Atleti kerettagja lett, Benzema is a Lyon-ban játszott a Real előtt, Icardi a Sampdoria-ban bizonyított, Giroud a Montpellier-ben, David Villa a Valenciából került Barcelonába.. Egyszerűen nem fogom fel hogy miért kéne dobni valakit azért mert 23 évesen egy "kisebb" csapatban játszik. Ha 35 éves Championship csatárról beszélnènk érteném, de itt egy baromi fiatal játèkosról van szó, miért ne léphetne szintet?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17876 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én nem vagyok Lukaku párti bár több dolog szól mellette leginkább a Chelsea iránti elkötelezettsége, de engem nem győz meg igazán. Oké egy Evertonba lövi a gólokat de az egy középcsapat ott azért elég sok csatár tud kisebb nagyobb góltermelést bemutatni viszont attól még nem lesz klasszis csatár egyik sem és egy nagy csapatban megreked. Lehet Lukaku lenne a kivétel, de én inkább hoznék mást. Ha Conte Morata párti és az kell neki akkor legyen a vezetőség meg szopja le magát ha Lukakut erőltetik ezekután.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17877 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nem akarok ilyen mélyenszántó hozzászólást írni, de Moratanál túlértékeltebb játékost alig tudnék mondani az elmúlt pár évből. Huszadrangú szardarab, aki max annyit tud felmutatni, hogy divatosan néz ki a magasságával, meg csinos a feje.
Ha választanom kellene, hogy ő idejön, vagy Pedro még kezdő lesz 3 évig, akkor #Pedroftw

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17878 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta: és nem elhanyagolható szempont hogy míg Morata megjárta a Juvet a Realt és ezekkel BL-t játszott, addig Lukaku középcsapatnál feljebb nem vitte.
az ár meg ugyanott van mindkettő esetében, teljesen mindegy kire költjük minden igazolásban van kockázat

Hát szerintem ez nagyon gyenge érvelés már ne haragudj. Suarez 2011-ben, 24 évesen igazolt a Liverpool-ba, akik szintén nem voltak top csapat. A Barcelonàban mégis elég jól elboldogul.. Most az aki 23 évesen nem játszott még top10 csapatban az mehet a kukába? Ja, Morata kétszer is játszott màr a Real-ban, de mindig 2-3. választás volt, soha nem lőtt túl sok gólt. A Juventus-ban szintèn nem. A Real-nàl 56 meccsen 18 gól, Olaszországban 63 meccsen 15 gól. Én nem szeretnék ilyen csatárt egy szem éknek.

Lukaku sem valami megye 3-ban játszott eddig.. Belga gólkirály volt 16 évesen, most meg 6 éve Angliában van már, 15-20 gólt lő minden èvben egy közepes csapatban. Duplázott már a City ellen, triplázott az MU ellen, lőtt győztes gólt a Liverpool ellen, nem kell félteni komolyabb meccseken sem. 4 éve jó döntés volt eladni, de rengeteget fejlődött azóta, a liga egyik legjobb csatára. Morata a legtöbb gólját a Leganes/Eibar/Almeria-féle csapatok ellen lövi csereként beállva ha Benzema vagy Cé elfáradt, a Juvéban Higany meg fél év alatt túlszárnyalta a spanyol 65 meccses góltermését, ezért én annyira nem esek hasra tőle hogy Real meg Juve játékos volt.

Gyorsnak gyors Morata, de Lukaku is az, ez nem dönthet mellette. Costa meg elèg lassú, mégis lövögeti a gólokat. A kontrákat nem a középcsatàrok vezetik, hanem Pedro, Hazard, Moses.. Na meg a meccsek nag részén(mint pl múltkor a Stoke ellen vagy holnap a Palace ellen) a büdös életben nem kontràzunk mert nem támadnak ki ellenünk.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17879 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:

Nem tudom miért ne passzolna a rendszerbe.
Lukaku erős gyors és elnyomhatatlan egy ilyen csatár illik szerintem ebbe a rendszerbe.
Lukaku letudja kötni 1-2 védő figyelmét egyszerre és megtudja tartani a labdát amíg felér a támadáshoz mindenki, ezen kívül nagyon jól lő.
Ne érts félre én tisztelem Conte-t és eddig minden húzása bejött, felőlem jöhetne Morata, de szerintem hiba lenne ha Costa elmenne és Morata lenne az első számú csatár.
De amúgy ha Hazard nem lesz eladva a Real-nak akkor az 100%, hogy a Real sem fog nekünk senkit eladni max akkor ha őrült nagy összeget fizetünk nekik.
némi túlzás.. pont azért kell neki Morata mert a kontráknál sokkal jobban használható, olyan a sebessége mint egy szélsőnek https://youtu.be/TXLYw__-lxk" onclick="window.open(this.href);return false;
és nem elhanyagolható szempont hogy míg Morata megjárta a Juvet a Realt és ezekkel BL-t játszott, addig Lukaku középcsapatnál feljebb nem vitte.
az ár meg ugyanott van mindkettő esetében, teljesen mindegy kire költjük minden igazolásban van kockázat

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17880 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
AwayRoller írta: Itt nem arról van szó, hogy ki a jobb képességű csatár, hanem hogy végre van egy olyan edzőnk, aki ezt a semmirekellő brigádot összekapta (Pedro focista a kezei alatt basszus!), a seggét is ki kéne nyalni, erre megint megy az "elhozunkvalakitosztvalahogybaszdbeacsapatba" mentalitás... aztán ősszel mehet megint sírni a tévébe, hogy "palpable discord".

Ő tudja kivel tudna a legjobban együtt dolgozni. Végre egy edzőnknek adjuk meg, aztán ha bukik akkor lehet hozni az Emenalo preferenciákat. A félreértés elkerülése végett: Lukaku szuper csatár, PL-ben bizonyított, a Chelsea a kedvence stb... DE szart sem ér, ha 1 év múlva adhatjuk el, mert nem passzol a mesternek.

Nem tudom miért ne passzolna a rendszerbe.
Lukaku erős gyors és elnyomhatatlan egy ilyen csatár illik szerintem ebbe a rendszerbe.
Lukaku letudja kötni 1-2 védő figyelmét egyszerre és megtudja tartani a labdát amíg felér a támadáshoz mindenki, ezen kívül nagyon jól lő.
Ne érts félre én tisztelem Conte-t és eddig minden húzása bejött, felőlem jöhetne Morata, de szerintem hiba lenne ha Costa elmenne és Morata lenne az első számú csatár.
De amúgy ha Hazard nem lesz eladva a Real-nak akkor az 100%, hogy a Real sem fog nekünk senkit eladni max akkor ha őrült nagy összeget fizetünk nekik.
Nem rosszból mondta neked. Szerintem arra célzott, hogy Conte pontosan tudja ki kell neki a működő gépezetbe :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése