Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17881 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:
adrian1989 írta: Morata-ban nem tudom mit lát Conte nem rossz csatár de egy gyenge Benzemat nem tud kiszorítani a Real-ból.
Ha ez így van akkor ebben az egyben most inkább Emenalo-val értek egyet.
Itt nem arról van szó, hogy ki a jobb képességű csatár, hanem hogy végre van egy olyan edzőnk, aki ezt a semmirekellő brigádot összekapta (Pedro focista a kezei alatt basszus!), a seggét is ki kéne nyalni, erre megint megy az "elhozunkvalakitosztvalahogybaszdbeacsapatba" mentalitás... aztán ősszel mehet megint sírni a tévébe, hogy "palpable discord".

Ő tudja kivel tudna a legjobban együtt dolgozni. Végre egy edzőnknek adjuk meg, aztán ha bukik akkor lehet hozni az Emenalo preferenciákat. A félreértés elkerülése végett: Lukaku szuper csatár, PL-ben bizonyított, a Chelsea a kedvence stb... DE szart sem ér, ha 1 év múlva adhatjuk el, mert nem passzol a mesternek.

Nem tudom miért ne passzolna a rendszerbe.
Lukaku erős gyors és elnyomhatatlan egy ilyen csatár illik szerintem ebbe a rendszerbe.
Lukaku letudja kötni 1-2 védő figyelmét egyszerre és megtudja tartani a labdát amíg felér a támadáshoz mindenki, ezen kívül nagyon jól lő.
Ne érts félre én tisztelem Conte-t és eddig minden húzása bejött, felőlem jöhetne Morata, de szerintem hiba lenne ha Costa elmenne és Morata lenne az első számú csatár.
De amúgy ha Hazard nem lesz eladva a Real-nak akkor az 100%, hogy a Real sem fog nekünk senkit eladni max akkor ha őrült nagy összeget fizetünk nekik.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#17882 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

adrian1989 írta: Morata-ban nem tudom mit lát Conte nem rossz csatár de egy gyenge Benzemat nem tud kiszorítani a Real-ból.
Ha ez így van akkor ebben az egyben most inkább Emenalo-val értek egyet.
Itt nem arról van szó, hogy ki a jobb képességű csatár, hanem hogy végre van egy olyan edzőnk, aki ezt a semmirekellő brigádot összekapta (Pedro focista a kezei alatt basszus!), a seggét is ki kéne nyalni, erre megint megy az "elhozunkvalakitosztvalahogybaszdbeacsapatba" mentalitás... aztán ősszel mehet megint sírni a tévébe, hogy "palpable discord".

Ő tudja kivel tudna a legjobban együtt dolgozni. Végre egy edzőnknek adjuk meg, aztán ha bukik akkor lehet hozni az Emenalo preferenciákat. A félreértés elkerülése végett: Lukaku szuper csatár, PL-ben bizonyított, a Chelsea a kedvence stb... DE szart sem ér, ha 1 év múlva adhatjuk el, mert nem passzol a mesternek.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17883 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:
Amazing24 írta:A gatyámba élveznék, ha Kanté mellé Verrattit eltudnánk hozni. Bámulatos dolgokat láthatnánk a 2 törpétől.
Tragikomédia lenne, ahogy a beívelésekre az Azpi-Kanté-Verratti trió ugrál. Azért kipengetni a magas fizuját, hogy Kanté cseréje legyen meg nem sok értelme van.

Lukaku pletyikhez meg lejött egy olyan, hogy őt Emenalo szeretné visszahozni, míg Conte inkább Morata-t akarná...
Morata-ban nem tudom mit lát Conte nem rossz csatár de egy gyenge Benzemat nem tud kiszorítani a Real-ból.
Ha ez így van akkor ebben az egyben most inkább Emenalo-val értek egyet.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17884 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nekem se feltetlen kellene mar Vera, hiaba oriasi rajongoja voltam/vagyok, de Kante feledtetni tudta velem egybol. Fabregasnak kene jatszania a francia mellett, de ha minden aron egy oszlopot akar Conte akkor Bakayoko. Igazabol mindegy csak Maticsot felejtsuk el.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#17885 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta:A gatyámba élveznék, ha Kanté mellé Verrattit eltudnánk hozni. Bámulatos dolgokat láthatnánk a 2 törpétől.
Tragikomédia lenne, ahogy a beívelésekre az Azpi-Kanté-Verratti trió ugrál. Azért kipengetni a magas fizuját, hogy Kanté cseréje legyen meg nem sok értelme van.

Lukaku pletyikhez meg lejött egy olyan, hogy őt Emenalo szeretné visszahozni, míg Conte inkább Morata-t akarná...

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17886 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Amazing24 írta:Chelsea given major boost in Marco Verratti transfer chase by midfielder’s agent

‘He wants to win and with PSG as they are, he cannot win.
“He’s been in Paris for five years and now has to make a decision: [does he want] to earn a lot without winning or earn and become a champion?
‘It’s not a question of money – anyone who buys Verratti would be paying a lot. Because at least one thing for sure – he leaves PSG, it will be for a top European club.’
Asked if there are Italian clubs interested in the midfielder, Di Campli replied: ‘There are, but I somehow doubt that this will be his final destination.’

A gatyámba élveznék, ha Kanté mellé Verrattit eltudnánk hozni. Bámulatos dolgokat láthatnánk a 2 törpétől.
értelmetlen. 60-70 milliós árról írnak és Fabregas inná meg a levét végleg. nem annyival jobb a srác hogy megérné, inkább hiányposztra kell az erősítés. vkp, jsz, kh ez a 3 prioritás

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17887 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea given major boost in Marco Verratti transfer chase by midfielder’s agent

‘He wants to win and with PSG as they are, he cannot win.
“He’s been in Paris for five years and now has to make a decision: [does he want] to earn a lot without winning or earn and become a champion?
‘It’s not a question of money – anyone who buys Verratti would be paying a lot. Because at least one thing for sure – he leaves PSG, it will be for a top European club.’
Asked if there are Italian clubs interested in the midfielder, Di Campli replied: ‘There are, but I somehow doubt that this will be his final destination.’

A gatyámba élveznék, ha Kanté mellé Verrattit eltudnánk hozni. Bámulatos dolgokat láthatnánk a 2 törpétől.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17888 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

IsteniDiego írta:
adrian1989 írta: mit tudna csinálni?
pedig ez állítólag nagyon is igaz, de gondolom, ha azt mondaná, hogy Sanchez lehet a Chelsea-ben folytatja akkor az öreg még jobban magára haragítaná a szurkolókat.
Szerintem meg ez a Sanchez nyilatkozat(már ha nem kacsa) akkor inkább az Arsenal vezetőségének van címezve, azaz kezdjenek el értelmes játékosokat igazolni, esetleg egy értelmes edzőt, hogy trófeákra esélyes csapat legyen az Arsenal vagy pedig távozik("Egy győztes csapatban szeretnék játszani"). Kétlem, hogy arra utalt volna, hogy Chelseabe akar igazolni.
azért az, hogy Londonba szeretnék maradni és egy győztes csapatban játszani az nekem inkább arra enged következtetni, hogy kékbe öltözik.
nem hiszem, hogy az 4rsenal elkezd most nagyobbnál nagyobb neveket igazolni meg felemeli Sanchez fizuját heti 250 ezerre, mert ezt is szeretné elérni.
majd meglátjuk mi lesz most még csak a találgatás megy.
bár nekem nagyon egyben van a sztori főleg úgy, hogy állítólag Conte elsődleges célpontja Sanchez.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17889 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

adrian1989 írta: mit tudna csinálni?
pedig ez állítólag nagyon is igaz, de gondolom, ha azt mondaná, hogy Sanchez lehet a Chelsea-ben folytatja akkor az öreg még jobban magára haragítaná a szurkolókat.
Szerintem meg ez a Sanchez nyilatkozat(már ha nem kacsa) akkor inkább az Arsenal vezetőségének van címezve, azaz kezdjenek el értelmes játékosokat igazolni, esetleg egy értelmes edzőt, hogy trófeákra esélyes csapat legyen az Arsenal vagy pedig távozik("Egy győztes csapatban szeretnék játszani"). Kétlem, hogy arra utalt volna, hogy Chelseabe akar igazolni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17890 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
adrian1989 írta:
emsanya írta:Ha esetleg távozik Hazard, akkor Sanchez sztem megfelelő pótlás lenne. Sőt, gólszámban lehet többet is tudna hozni.
lehet több gólt lő, de annyira akkor sem jó mint Hazard.
Hazard összetettebb játékos és ha formában van akkor nincs aki megállítja.
Sanchez azért áll ilyen előkelő helyen a góllövőlistán mert egy ideig csatárt játszott, de szerintem nálunk a jobboldalon lenne, bár az is lehet, hogyha Hazard távozik akkor a csapat tényleg átállna a 3-5-2-re.
Abban lenne helye Fabregasnak is és akkor Sanchez Costa/Lukaku lenne elől, de ez még mind csak álom.
Előbb legyen meg a bajnoki cím azt utána jöhet az erősítés.
Azért az rideg lenne ha szinte teljes támadó szekciót át kéne alakítani, de benne van a pakliban. Hazard és Costa helyére Sanchez es Lukaku.

Amugy a mai sajttájon Wenger csak röhögött ezen a london-Sanchez dumán, de persze bármi lehet.

mit tudna csinálni?
pedig ez állítólag nagyon is igaz, de gondolom, ha azt mondaná, hogy Sanchez lehet a Chelsea-ben folytatja akkor az öreg még jobban magára haragítaná a szurkolókat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17891 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Ha esetleg távozik Hazard, akkor Sanchez sztem megfelelő pótlás lenne. Sőt, gólszámban lehet többet is tudna hozni.
lehet több gólt lő, de annyira akkor sem jó mint Hazard.
Hazard összetettebb játékos és ha formában van akkor nincs aki megállítja.
Sanchez azért áll ilyen előkelő helyen a góllövőlistán mert egy ideig csatárt játszott, de szerintem nálunk a jobboldalon lenne, bár az is lehet, hogyha Hazard távozik akkor a csapat tényleg átállna a 3-5-2-re.
Abban lenne helye Fabregasnak is és akkor Sanchez Costa/Lukaku lenne elől, de ez még mind csak álom.
Előbb legyen meg a bajnoki cím azt utána jöhet az erősítés.
Azért az rideg lenne ha szinte teljes támadó szekciót át kéne alakítani, de benne van a pakliban. Hazard és Costa helyére Sanchez es Lukaku.

Amugy a mai sajttájon Wenger csak röhögött ezen a london-Sanchez dumán, de persze bármi lehet.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17892 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Ha esetleg távozik Hazard, akkor Sanchez sztem megfelelő pótlás lenne. Sőt, gólszámban lehet többet is tudna hozni.
lehet több gólt lő, de annyira akkor sem jó mint Hazard.
Hazard összetettebb játékos és ha formában van akkor nincs aki megállítja.
Sanchez azért áll ilyen előkelő helyen a góllövőlistán mert egy ideig csatárt játszott, de szerintem nálunk a jobboldalon lenne, bár az is lehet, hogyha Hazard távozik akkor a csapat tényleg átállna a 3-5-2-re.
Abban lenne helye Fabregasnak is és akkor Sanchez Costa/Lukaku lenne elől, de ez még mind csak álom.
Előbb legyen meg a bajnoki cím azt utána jöhet az erősítés.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17893 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:Róla hallott már valaki?

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... rt-2560551" onclick="window.open(this.href);return false;

Naná, heti szinten nézem a Rangers U17-ben! :)

Tegnap olvastam róla először, állítólag egy ideje az első csapattal készül, a bemutatkozás szélén állt. Itt pl. a jó öreg Kenny Milerr-el edzenek:

https://www.instagram.com/p/BRogz3kgYM_ ... ygilmourrr" onclick="window.open(this.href);return false;
Dícséretes. Hogy nálunk mi lehet belőle és mikor, kérdéses...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17894 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Közben Dahoud sajnos nem lesz a miénk hivatalos lett hogy elviszi a Dortmund! :(
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17895 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Róla hallott már valaki?

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... rt-2560551" onclick="window.open(this.href);return false;

Naná, heti szinten nézem a Rangers U17-ben! :)

Tegnap olvastam róla először, állítólag egy ideje az első csapattal készül, a bemutatkozás szélén állt. Itt pl. a jó öreg Kenny Milerr-el edzenek:

https://www.instagram.com/p/BRogz3kgYM_ ... ygilmourrr" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17896 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Róla hallott már valaki?

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... rt-2560551" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17897 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Costa tuti dobbantani fog a nyáron,és szerintem csak Lukaku lehet az opció.Más ilyen formában lévő erőcsatár nincs mégegy.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17898 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A jelenlegi Costa igen csak kilógna lefelé Hazard és Sanchez mellett. Elférne a helyére valaki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17899 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha esetleg távozik Hazard, akkor Sanchez sztem megfelelő pótlás lenne. Sőt, gólszámban lehet többet is tudna hozni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17900 Hozzászólás Szerző: laczze »

Belegondolva álom támadósor lenne Hazard-Costa-Sanchez cserének meg ott ldlenne Willian,pedro. Te jó ég :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése