Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17901 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:http://metro.co.uk/2017/03/29/chelsea-t ... l-6541959/

Magyarul a lenyeg: Nyaron el akar igazolni, de maradni szeretne Londonban es egy nyero csapatba akar igazolni. :D Ez nem kamu, mert ma volt Chileben valami Huawei sajtotajekoztato, gondolom o az arca es ott kerdezgettek.
Akkor már csak a vezetőségnek kell lépnie.
De remélem,hogy nem azért jön mert Hazard megy.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17902 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
AwayRoller írta:Sáncheznek szerintem a legkézenfekvőbb forgatókönyv a Bayern. Robben-Ribery már nem mai darab és kell oda egy 5 évvel fiatalabb klasszis. Costa nem kéne konkurenciát jelentsen, a többiek pedig még zöldfülűek. A csapatban kb. minden posztra akad klasszishoz közeli játékos, bő a keret, a bajnokság és kupa fő esélyesei örökké, emellett a BL-nek is top3-top5-jében ott vannak rendszeresen, arról nem beszélve, ha idén esetleg meg is nyerik. A klub stabil és hatalmas szurkolóbázissal rendelkezik, és még lehetne folytatni...

A PL-ben kifacsarnak, soha sincs megállás, ráadásul instabil az egész. Ha marad, akkor a konzisztens 4. helyről lehet lecsúszna, a mi utóbbi évekbeli performanszunk minden csak nem kiegyensúlyozott. A Juve még megkaphatja 5 év múlva, amikor már olaszosra kopik a tempója, a milánói klubok sajnos még nagyon távol vannak attól, hogy egy beérett klasszisnak opciót jelentsenek, a PSG-nél pedig ugyanolyan ingatag minden, mint itt.
Alexis Sanchez: " Egy győztes csapatban szeretnék játszani és maradni ugyanebben a városban.."
Forrás? nah megelőztél :)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17903 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

http://metro.co.uk/2017/03/29/chelsea-t ... l-6541959/" onclick="window.open(this.href);return false;

Magyarul a lenyeg: Nyaron el akar igazolni, de maradni szeretne Londonban es egy nyero csapatba akar igazolni. :D Ez nem kamu, mert ma volt Chileben valami Huawei sajtotajekoztato, gondolom o az arca es ott kerdezgettek.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17904 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Sáncheznek szerintem a legkézenfekvőbb forgatókönyv a Bayern. Robben-Ribery már nem mai darab és kell oda egy 5 évvel fiatalabb klasszis. Costa nem kéne konkurenciát jelentsen, a többiek pedig még zöldfülűek. A csapatban kb. minden posztra akad klasszishoz közeli játékos, bő a keret, a bajnokság és kupa fő esélyesei örökké, emellett a BL-nek is top3-top5-jében ott vannak rendszeresen, arról nem beszélve, ha idén esetleg meg is nyerik. A klub stabil és hatalmas szurkolóbázissal rendelkezik, és még lehetne folytatni...

A PL-ben kifacsarnak, soha sincs megállás, ráadásul instabil az egész. Ha marad, akkor a konzisztens 4. helyről lehet lecsúszna, a mi utóbbi évekbeli performanszunk minden csak nem kiegyensúlyozott. A Juve még megkaphatja 5 év múlva, amikor már olaszosra kopik a tempója, a milánói klubok sajnos még nagyon távol vannak attól, hogy egy beérett klasszisnak opciót jelentsenek, a PSG-nél pedig ugyanolyan ingatag minden, mint itt.
Alexis Sanchez: " Egy győztes csapatban szeretnék játszani és maradni ugyanebben a városban.."
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#17905 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Sáncheznek szerintem a legkézenfekvőbb forgatókönyv a Bayern. Robben-Ribery már nem mai darab és kell oda egy 5 évvel fiatalabb klasszis. Costa nem kéne konkurenciát jelentsen, a többiek pedig még zöldfülűek. A csapatban kb. minden posztra akad klasszishoz közeli játékos, bő a keret, a bajnokság és kupa fő esélyesei örökké, emellett a BL-nek is top3-top5-jében ott vannak rendszeresen, arról nem beszélve, ha idén esetleg meg is nyerik. A klub stabil és hatalmas szurkolóbázissal rendelkezik, és még lehetne folytatni...

A PL-ben kifacsarnak, soha sincs megállás, ráadásul instabil az egész. Ha marad, akkor a konzisztens 4. helyről lehet lecsúszna, a mi utóbbi évekbeli performanszunk minden csak nem kiegyensúlyozott. A Juve még megkaphatja 5 év múlva, amikor már olaszosra kopik a tempója, a milánói klubok sajnos még nagyon távol vannak attól, hogy egy beérett klasszisnak opciót jelentsenek, a PSG-nél pedig ugyanolyan ingatag minden, mint itt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17906 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Az sem egy elképzelhetetlen forgatókönyv, hogy Fabregast bevonjuk a bizniszbe.
Ezt sztem felejtsd el, Fabregas hülye lenne visszamenni a szarziba, azok után ahogy köpködtek rá.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17907 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:Amúgy ez a Cech dolog nem hülyeség. Miután egy szó nélkül odaadtuk nekik Cecht - az egykori világ legjobb kapusát és napjaink posztján top 10es labdarugóját, szerintem szó nem lehet arról, hogy Sanchezt bárki is megszólja azért amiért hozzánk igazol.
Egyébként is volt már köztünk biznisz, pl Gallas - Cole csere, vagy közvetve Fabregas...

Az sem egy elképzelhetetlen forgatókönyv, hogy Fabregast bevonjuk a bizniszbe.

Amúgy Sanchez tényleg nagyon kézenfekvő lenne számunkra.
1. Londoni, nem kell költöznie.
2. Tapasztalt PL játékos, mitöbb, top 5 PL játékos.
3. Csatár és jobbszélső támadó, mindkét poszt hiányposzt nálunk, de feltételezem jobboldalt játszana.
4. Baromi olcsó lenne tudásához képest.
5. Gyengülne az egyik riválisunk, mi egyetemben erősödnénk.

Csak az szól ellene, hogy már nem olyan fiatal, de persze minimum 3 év van még benne ezen a szinten. Másik amitől tartok, hogy az Arsenal leigazolja helyette a fiatalabb és szintén baromi gólerős Lacazettet.

Elvileg Lacazette az Atleticoba megy ha Grizi eligazol onnan.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17908 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amúgy ez a Cech dolog nem hülyeség. Miután egy szó nélkül odaadtuk nekik Cecht - az egykori világ legjobb kapusát és napjaink posztján top 10es labdarugóját, szerintem szó nem lehet arról, hogy Sanchezt bárki is megszólja azért amiért hozzánk igazol.
Egyébként is volt már köztünk biznisz, pl Gallas - Cole csere, vagy közvetve Fabregas...

Az sem egy elképzelhetetlen forgatókönyv, hogy Fabregast bevonjuk a bizniszbe.

Amúgy Sanchez tényleg nagyon kézenfekvő lenne számunkra.
1. Londoni, nem kell költöznie.
2. Tapasztalt PL játékos, mitöbb, top 5 PL játékos.
3. Csatár és jobbszélső támadó, mindkét poszt hiányposzt nálunk, de feltételezem jobboldalt játszana.
4. Baromi olcsó lenne tudásához képest.
5. Gyengülne az egyik riválisunk, mi egyetemben erősödnénk.

Csak az szól ellene, hogy már nem olyan fiatal, de persze minimum 3 év van még benne ezen a szinten. Másik amitől tartok, hogy az Arsenal leigazolja helyette a fiatalabb és szintén baromi gólerős Lacazettet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17909 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:
adrian1989 írta:
A Juve, Inter és mi érdeklődünk a legélénkebben.
Sanchez elmondta mit akar, de az 4rseanal nem adja meg neki.
Ami még döntő lehet, hogy ki lesz Wenger utódja.
Engem nagyon meglepne ha minket választana.
Psg-ről és újabban a Bayernről is írnak, 40-50 millió lesz az ára ennyiért nem csak 2-3 érdeklődő lesz. legnagyobb előnyünk szerintem hogy maradhat a városban, plusz Conte is meggyőző lehet
Igen Conte és a Chelsea teljesítménye meggyőző lehet meg az is, hogy már most mindenki arról beszél, hogy jövőre komolyan kell velünk számolni a BL-ben is.
amiben még bízhatunk, hogyha nem akar az 4rsenalban maradni akkor Cech a megfelelő klubba irányítja. :D

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17910 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:
A Juve, Inter és mi érdeklődünk a legélénkebben.
Sanchez elmondta mit akar, de az 4rseanal nem adja meg neki.
Ami még döntő lehet, hogy ki lesz Wenger utódja.
Engem nagyon meglepne ha minket választana.
Psg-ről és újabban a Bayernről is írnak, 40-50 millió lesz az ára ennyiért nem csak 2-3 érdeklődő lesz. legnagyobb előnyünk szerintem hogy maradhat a városban, plusz Conte is meggyőző lehet

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17911 Hozzászólás Szerző: Gaba »

adrian1989 írta:
nemtudom írta:
Gaba írta:Fernando Felicevich (Alexis Sánchez ügynöke): "Tisztában vagyunk a Chelsea érdeklődéséről, azonban ajánlat még nem érkezett."
szezon végén fogja eldönteni sanchez hogy mit akar, így kivárja mindenki a megfelelő alkalmat. ha nem tud vele megegyezni az Arsenal na akkor fog lecsapni rá egyszerre vagy 5-6 klub, mert nagyon akciósan lehet majd megszerezni.
A Juve, Inter és mi érdeklődünk a legélénkebben.
Sanchez elmondta mit akar, de az 4rseanal nem adja meg neki.
Ami még döntő lehet, hogy ki lesz Wenger utódja.
Engem nagyon meglepne ha minket választana.
Álom kategória az ember.Mekkorát szólna egy Hazard-Costa/Lukaku-Sánchez trió..atyaég :shock: Én azt gondolom van rá esélyünk..Ha szeret Angliában élni-focizni, nem kellene messzire költöznie,és mi megtudnánk azt neki adni amire vágyik.Pénz,kupák..Remélem komolyan gondolja a vezetőség a leigazolását.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17912 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:
Gaba írta:Fernando Felicevich (Alexis Sánchez ügynöke): "Tisztában vagyunk a Chelsea érdeklődéséről, azonban ajánlat még nem érkezett."
szezon végén fogja eldönteni sanchez hogy mit akar, így kivárja mindenki a megfelelő alkalmat. ha nem tud vele megegyezni az Arsenal na akkor fog lecsapni rá egyszerre vagy 5-6 klub, mert nagyon akciósan lehet majd megszerezni.
A Juve, Inter és mi érdeklődünk a legélénkebben.
Sanchez elmondta mit akar, de az 4rseanal nem adja meg neki.
Ami még döntő lehet, hogy ki lesz Wenger utódja.
Engem nagyon meglepne ha minket választana.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17913 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Gaba írta:Fernando Felicevich (Alexis Sánchez ügynöke): "Tisztában vagyunk a Chelsea érdeklődéséről, azonban ajánlat még nem érkezett."
szezon végén fogja eldönteni sanchez hogy mit akar, így kivárja mindenki a megfelelő alkalmat. ha nem tud vele megegyezni az Arsenal na akkor fog lecsapni rá egyszerre vagy 5-6 klub, mert nagyon akciósan lehet majd megszerezni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17914 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Fernando Felicevich (Alexis Sánchez ügynöke): "Tisztában vagyunk a Chelsea érdeklődéséről, azonban ajánlat még nem érkezett."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17915 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megnézném a szarzisok fejét ha Alexis tényleg idejönne :lol: Bár nekik nem lenne újdonság, szinte az összes játékosuk elárulja őket :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17916 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
mikel12 írta:Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Lenne valaki olyan kedves, hogy lefordítja? <3
Szabad fordításban.

Gullit: Nem adjuk el Hazard-t semmi pénzért. Én úgy hallottam, nagyobb költekezést terveznek, mint 2004 nyarán.

Gullit: Abra fent akarja tartani a Chelsea-t (mármint a topon). Azt akarja, hogy meghatározó erő legyünk Európában. Semmi mást nem akar, mint megnyerni a BL-t.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17917 Hozzászólás Szerző: Bubi »

mikel12 írta:Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Lenne valaki olyan kedves, hogy lefordítja? <3
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17918 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért Hazardnak is jól át kell gondolnia ezt a Madridi szerződést. Mert míg nálunk ő no.1 sztárként van kezelve, viszont Madridban nem úgy fognak rá tekinteni. CR még magasan viszi ott a prímet és szerintem még minimum 2-3 szezont lehúz ott. Azonkívül még ott van Bale, aki szintén van olyan nagy név mint Hazard, úgyh ott ő csak egy szürke kis egér lesz, nehéz lesz neki hozzászokni a király üzemmód után :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17919 Hozzászólás Szerző: laczze »

kazomester írta:
mikel12 írta:Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Na ezt akarom én hallni :wink:
Akár csak én meg szerintem mindenki.
És remélem nem tehetségeket hanem klasszisokat igazolunk. És ha ez igaz akkor vagy marad Costa vagy lesz megfelelő pótlása yeee :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17920 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Gullit: "Chelsea won't sell Hazard at any price. From what I've heard, they're planning a summer bigger than 2004." (FoxSports NL)

Gullit: "He (Roman) wants Chelsea to be up there. He wants Chelsea to be a force in Europe. He wants nothing more than to win the CL."
Na ezt akarom én hallni :wink:

Válasz küldése